Počítadla

Lang Daniel (M20) (BK ARENA Ružomberok)

Nalezené zápasy (640)

Přehled
Celkem za zápasy447:193
Cekové skóre3646:2654
TurnajSoupeřVýsledek
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN 3.koloHajdúch Michal (ŠBK Komárno)6:5
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN 3.koloMihok Michal (M20) (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)6:0
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN 3.koloKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)6:1
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN 3.koloKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)6:5
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN 3.koloMihok Michal (M20) (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)6:5
STAROPRAMEN CUP 2020 hra č.9 - ARENA RužomberokPotaš Marek (M20) (Alpia Martin)5:6
STAROPRAMEN CUP 2020 hra č.9 - ARENA RužomberokBabjak Peter (M20) (1.BC BILLIARD CLUB 8 Banská Bystrica)6:2
STAROPRAMEN CUP 2020 hra č.9 - ARENA RužomberokHajdúch Michal (ŠBK Komárno)1:6
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN - 2.KOLOKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)5:6
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN - 2.KOLOHajdúch Michal (ŠBK Komárno)6:4
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN - 2.KOLORoško Miroslav (POINT Trenčín)6:1
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN - 2.KOLOFolk Martin (SBiZ)6:4
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN - 2.KOLOMikuška Peter (POINT Trenčín)6:1
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN - 1.KOLOHajdúch Michal (ŠBK Komárno)4:6
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN - 1.KOLOLehotský Ľubomír (ALPIA Ružomberok)6:2
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN - 1.KOLOVágai Jozef (SBiZ)5:1
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN - 1.KOLOMichal Waldecher (SBiZ)5:0
POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN - 1.KOLOSekan Radovan (M20) (BK ARENA Ružomberok)5:3
REALITY ALPIA CUP 2020 - ARENA RužomberokPriesol Michal (M20) (BK ARENA Ružomberok)6:3
REALITY ALPIA CUP 2020 - ARENA RužomberokDomján Zsolt (ŠBK Komárno)6:4
REALITY ALPIA CUP 2020 - ARENA RužomberokBobola Peter (S20) (POINT Trenčín)6:1
REALITY ALPIA CUP 2020 - ARENA RužomberokHarvanec Jozef (M20) (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)5:2
REALITY ALPIA CUP 2020 - ARENA RužomberokLehotský Ľubomír (ALPIA Ružomberok)5:0
Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 - ARENA RužomberokKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)4:7
Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 - ARENA RužomberokKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)7:3
Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 - ARENA RužomberokFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)7:4
Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 - ARENA RužomberokMrva Milan (Horses Prešov)5:1
Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 - ARENA RužomberokFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)5:1
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)2:7
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaFolk Martin (SBiZ)7:2
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaPastula Martin (Horses Prešov)5:4
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaDomján Zsolt (ŠBK Komárno)5:4
Majstrovstvá Slovenska hra č.9 LAVOS BratislavaFuka Michal (M20) (1.BC Lavos Bratislava)4:9
Majstrovstvá Slovenska hra č.9 LAVOS BratislavaSekan Radovan (M20) (BK ARENA Ružomberok)9:4
Majstrovstvá Slovenska hra č.9 LAVOS BratislavaKoniar Jakub (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)1:9
Majstrovstvá Slovenska hra č.10 LAVOS BratislavaKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)4:8
Majstrovstvá Slovenska hra č.10 LAVOS BratislavaFuka Michal (M20) (1.BC Lavos Bratislava)7:8
Majstrovstvá Slovenska hra č.8 LAVOS BratislavaKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)7:8
Majstrovstvá Slovenska hra č.8 LAVOS BratislavaKoniar Jakub (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)5:8
Majstrovstvá Slovenska hra č.8 LAVOS BratislavaKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)8:7
Majstrovstvá Slovenska hra č.8 LAVOS BratislavaKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)8:5
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)6:2
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - ARENA RužomberokKňažík Peter (SBiZ)6:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - ARENA RužomberokTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)6:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)3:5
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - ARENA RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)5:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - ARENA RužomberokTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)5:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)7:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokJamriška Jakub (SBiZ)7:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)7:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokKováč ml. Ľubomír (J20) (BK Žiar nad hronom)6:3
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)3:6
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokKňažík Peter (SBiZ)6:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)6:4
Haloween Pumpkin Cup - ARENA RužomberokPriesol Michal (M20) (BK ARENA Ružomberok)3:7
Haloween Pumpkin Cup - ARENA RužomberokKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)7:5
Haloween Pumpkin Cup - ARENA RužomberokHámor Roman (M20) (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)7:4
Haloween Pumpkin Cup - ARENA RužomberokSekan Radovan (M20) (BK ARENA Ružomberok)7:4
Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 - POINT TrenčínKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)1:7
Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 - POINT TrenčínKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)7:4
Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 - POINT TrenčínJaník Adam (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)6:3
Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 - POINT TrenčínDugovič Roman (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)6:3
Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 - POINT TrenčínKollár Tomáš (POINT Trenčín)6:1
Slovenský pohár 6.kolo hra č.8 LAVOS BratislavaMrva Milan (Horses Prešov)1:6
Slovenský pohár 6.kolo hra č.8 LAVOS BratislavaHrabovský Tomáš (M20) (BBM Malacky)6:0
Slovenský pohár 6.kolo hra č.8 LAVOS BratislavaKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)3:6
Slovenský pohár 6.kolo hra č.8 LAVOS BratislavaMacho Peter (SBiZ)6:2
Slovenský pohár 5.kolo hra č.10 BILIARD KLUB POINT TrenčínMrva Milan (Horses Prešov)6:7
Slovenský pohár 5.kolo hra č.10 BILIARD KLUB POINT TrenčínBrázdil Marián (M20) (BK Topoľčany)6:5
Slovenský pohár 5.kolo hra č.10 BILIARD KLUB POINT TrenčínTarina Vladimír (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)6:1
Slovenský pohár 5.kolo hra č.10 BILIARD KLUB POINT TrenčínIgaz Matej (POINT Trenčín)6:4
STAROPRAMEN ŠLAP CUP - ARENA RUŽOMBEROKBabjak Peter (M20) (1.BC BILLIARD CLUB 8 Banská Bystrica)7:8
STAROPRAMEN ŠLAP CUP - ARENA RUŽOMBEROKLisík Jozef (M20) (Alpia Martin)8:2
STAROPRAMEN ŠLAP CUP - ARENA RUŽOMBEROKĎuráči Michal (M20) (POINT Trenčín)8:7
STAROPRAMEN ŠLAP CUP - ARENA RUŽOMBEROKLisík Jozef (M20) (Alpia Martin)3:8
STAROPRAMEN ŠLAP CUP - ARENA RUŽOMBEROKSandány Marián (M20) (2.BC BILLIARD CLUB 8 Banská Bystrica)8:4
STAROPRAMEN ŠLAP CUP - ARENA RUŽOMBEROKĎuráči Michal (M20) (POINT Trenčín)8:2
STAROPRAMEN ŠLAP CUP - ARENA RUŽOMBEROKScodinu Giacomo (M20) (POINT Trenčín)8:4
6. Pardubice STABEDO OpenKaplan Tomasz (Nosan Kielce)1:6
6. Pardubice STABEDO OpenStrádal Jan (SMÍCHOFF Billiard Club)6:1
6. Pardubice STABEDO OpenSaarinen Laura (N/A)6:2
6. Pardubice STABEDO OpenKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)4:5
6. Pardubice STABEDO OpenDobrovolný Petr (BC ROYAL Jihlava)5:0
6. Pardubice STABEDO OpenŚwitała Piotr (UKS Pałuki Żnin)5:1
9ball - Pardubice STABEDO Open 2019Rush Adrew (DELTA Billiard Brno)2:4
9ball - Pardubice STABEDO Open 2019Weber Pavel (BC Balabuška Praha)4:2
9ball - Pardubice STABEDO Open 2019Michálek Petr (MPC Pardubice)4:0
9ball - Pardubice STABEDO Open 2019Gubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)2:4
9ball - Pardubice STABEDO Open 2019Hartikainen Laura (HyvBK Hyvinkää)4:0
Slovenský pohár 4.kolo hra č.8 LAVOS BratislavaMikuška Peter (POINT Trenčín)3:6
Slovenský pohár 4.kolo hra č.8 LAVOS BratislavaPlhák Matej (M20) (1.BC Lavos Bratislava)6:0
Slovenský pohár 4.kolo hra č.8 LAVOS BratislavaKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)2:6
ABSOLUT CUP hra č.10 ARENA RužomberokBabjak Peter (M20) (1.BC BILLIARD CLUB 8 Banská Bystrica)7:3
ABSOLUT CUP hra č.10 ARENA RužomberokĎuráči Michal (M20) (POINT Trenčín)7:2
ABSOLUT CUP hra č.10 ARENA RužomberokHajdúch Michal (ŠBK Komárno)7:6
ABSOLUT CUP hra č.10 ARENA RužomberokHajdúch Michal (ŠBK Komárno)6:5
ABSOLUT CUP hra č.10 ARENA RužomberokKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)6:5
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 ARENA RužomberokTarina Vladimír (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)4:6
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 ARENA RužomberokFolk Martin (SBiZ)6:5
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 ARENA RužomberokKundrák Ján (POINT Trenčín)6:1
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 ARENA RužomberokLeitman Peter (PATRIOTI Kanianka)4:6
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)5:2
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokJamriška Jakub (SBiZ)5:3
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokPavliga Oliver (Podolinec)5:0
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokFedorek Matej (Podolinec)4:0
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokReznický Rastislav (Podolinec)4:1
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)1:4
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokNedorostek Peter (Podolinec)4:1
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)4:1
Slovenský pohár 2.kolo hra č.10 K8 TrenčínPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)3:6
Slovenský pohár 2.kolo hra č.10 K8 TrenčínMrva Kristián (Horses Prešov)6:5
Slovenský pohár 2.kolo hra č.10 K8 TrenčínBrázdil Marián (M20) (BK Topoľčany)6:0
Slovenský pohár 2.kolo hra č.10 K8 TrenčínŠoltis Pavol (Horses Prešov)6:0
Slovenský pohár 2.kolo hra č.10 K8 TrenčínLehotský Ľubomír (ALPIA Ružomberok)6:5
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)2:5
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaKassai Csongor (BC LAVOS TETRAHEROES Bratislava)5:0
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaĎuráči Michal (M20) (POINT Trenčín)5:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaFekete Lukáš (M20) (BBM Malacky)6:0
Majstrovstvá SR hra č.10 - K8 TrenčínJaník Adam (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)3:7
Majstrovstvá SR hra č.10 - K8 TrenčínPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)4:7
Majstrovstvá SR hra č.9 - K8 TrenčínKis Martin (BK Družba Trnava)4:9
Majstrovstvá SR hra č.9 - K8 TrenčínKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)7:9
Tour de pool 47.kolo hra č.9Kuník Martin (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 47.kolo hra č.9Köles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)1:3
Majstrovstvá SR hra č.8 - K8 TrenčínKoniar Jakub (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)3:7
Majstrovstvá SR hra č.8 - K8 TrenčínLisík Zdenko (M20) (Alpia Martin)7:5
Majstrovstvá SR hra č.8 - K8 TrenčínKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)2:7
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 - BK PKO PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)3:6
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 - BK PKO PrešovJamriška Jakub (SBiZ)6:2
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 - BK PKO PrešovŠoltis Michal (Horses Prešov)6:3
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 - BK PKO PrešovKňažík Peter (SBiZ)6:0
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 - BK PKO PrešovTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)6:0
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 - BK PKO PrešovČiževský Alexander (M20) (BK 14 LUCASART Kurima)6:0
Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 LAVOS BratislavaKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)5:6
Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 LAVOS BratislavaMacho Peter (SBiZ)6:1
Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 LAVOS BratislavaHajdúch Michal (ŠBK Komárno)2:7
Slovenský pohár 6.kolo hra č.9 ARENA RužomberokPindiak Ľuboš (ALPIA Ružomberok)3:6
Slovenský pohár 6.kolo hra č.9 ARENA RužomberokĎuráči Michal (M20) (POINT Trenčín)6:2
Slovenský pohár 6.kolo hra č.9 ARENA RužomberokBrázdil Marián (M20) (BK Topoľčany)6:2
Slovenský pohár 6.kolo hra č.9 ARENA RužomberokMichálik Roman (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)5:7
ABSOLUT CUP hra č.10Pindiak Ľuboš (ALPIA Ružomberok)7:2
ABSOLUT CUP hra č.10Hámor Roman (M20) (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)7:5
ABSOLUT CUP hra č.10Lučanský Lukáš (M20) (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)7:0
ABSOLUT CUP hra č.10Priesol Michal (M20) (BK ARENA Ružomberok)7:4
ABSOLUT CUP hra č.10Kern Jaroslav (BK 14 LUCASART Kurima)7:1
ABSOLUT CUP hra č.10Lehotský Ľubomír (ALPIA Ružomberok)7:2
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)5:2
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)5:0
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokŠoltis Michal (Horses Prešov)5:3
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokJamriška Jakub (SBiZ)5:0
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)5:4
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)4:5
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokKňažík Peter (SBiZ)5:1
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.9 ARENA RužomberokFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)6:4
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.9 ARENA RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)6:5
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.9 ARENA RužomberokJamriška Jakub (SBiZ)6:1
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.9 ARENA RužomberokTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)6:2
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.9 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)4:6
Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.9 ARENA RužomberokKňažík Peter (SBiZ)6:1
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaJaník Adam (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)2:7
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)7:3
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)5:7
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaTarina Vladimír (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)7:3
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaHrabovský Tomáš (M20) (BBM Malacky)7:3
5. Pardubice STABEDO OpenMacioł Daniel (Konsalnet Warszawa)3:6
5. Pardubice STABEDO OpenKrysztofik Tomasz (Green Club Gdańsk)6:4
5. Pardubice STABEDO OpenBröschel Jan (BC Řípská Praha)6:3
5. Pardubice STABEDO OpenWierzyk Damian (UKS Bila Zduny)4:0
5. Pardubice STABEDO OpenHajšman Ladislav (Billiard Stars)3:4
5. Pardubice STABEDO OpenČíhal Ondřej (BC ROYAL Jihlava)4:0
STAROPRAMEN ŠLAP CUP hra č.9 - ARENA RužomberokPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)3:8
STAROPRAMEN ŠLAP CUP hra č.9 - ARENA RužomberokPotaš Marek (M20) (Alpia Martin)7:5
STAROPRAMEN ŠLAP CUP hra č.9 - ARENA RužomberokČerney Miroslav (SBiZ)7:4
STAROPRAMEN ŠLAP CUP hra č.9 - ARENA RužomberokKis Martin (BK Družba Trnava)7:1
STAROPRAMEN ŠLAP CUP hra č.9 - ARENA RužomberokLehotský Ľubomír (ALPIA Ružomberok)7:1
STAROPRAMEN ŠLAP CUP hra č.9 - ARENA RužomberokPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)5:7
STAROPRAMEN ŠLAP CUP hra č.9 - ARENA RužomberokPleva Milan (neregistrovaný hráč)7:3
Junior cup 4.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovČiževský Alexander (M20) (BK 14 LUCASART Kurima)5:0
Junior cup 4.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovGuttek Samuel (BK 14 BOBEES Kľušov)5:1
Junior cup 4.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)5:0
Junior cup 4.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovJamriška Jakub (SBiZ)5:4
Junior cup 4.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)1:5
Junior cup 4.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovŠoltis Michal (Horses Prešov)2:5
Junior cup 4.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovPetrík Maroš (BK 14 BOBEES Kľušov)5:0
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)6:7
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 ARENA RužomberokHusák Richard (POINT Trenčín)7:0
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 ARENA RužomberokŠoltis Pavol (Horses Prešov)7:2
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 ARENA RužomberokHraboš Marek (M20) (Club Athena Hajik Žilina)7:4
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 ARENA RužomberokKováč Lukáš (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)5:7
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 ARENA RužomberokMichálik Roman (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)7:2
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 - K8 TrenčínMrva Kristián (Horses Prešov)3:6
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 - K8 TrenčínŠoltis Michal (Horses Prešov)6:3
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 - K8 TrenčínPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)5:6
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 - K8 TrenčínIgaz Matej (POINT Trenčín)6:5
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)4:5
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovOriňák Martin (Horses Prešov)2:4
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovKňažík Peter (SBiZ)4:2
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)4:2
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovJamriška Jakub (SBiZ)4:2
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)3:4
AMUNDSEN CUP hra č.9 - ARENA RužomberokPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)5:6
AMUNDSEN CUP hra č.9 - ARENA RužomberokPastula Martin (Horses Prešov)6:1
AMUNDSEN CUP hra č.9 - ARENA RužomberokMrva Milan (Horses Prešov)6:5
AMUNDSEN CUP hra č.9 - ARENA RužomberokHámor Roman (M20) (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)6:2
AMUNDSEN CUP hra č.9 - ARENA RužomberokLisík Jozef (M20) (Alpia Martin)6:2
AMUNDSEN CUP hra č.9 - ARENA RužomberokHajdúch Michal (ŠBK Komárno)5:6
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)6:3
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokŠoltis Michal (Horses Prešov)6:4
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokFoltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)5:3
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)3:5
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokČupka Ondrej (Podolinec)5:0
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokFoltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)5:3
Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 ARENA RužomberokJamriška Jakub (SBiZ)5:6
Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 ARENA RužomberokKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)5:6
Junior cup U17 U19 U23 1.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)6:0
Junior cup U17 U19 U23 1.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:5
Junior cup U17 U19 U23 1.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)6:1
Junior cup U17 U19 U23 1.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovRedajová Sofia (Podolinec)5:1
Junior cup U17 U19 U23 1.kolo hra č.9 - BK PKO PrešovŠoltis Michal (Horses Prešov)5:0
EXTRALIGATarina Vladimír (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)8:4
EXTRALIGAKováč Lukáš (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)4:9
EXTRALIGAScodinu Mattia (POINT Trenčín)8:0
EXTRALIGAHusák Richard (POINT Trenčín)3:7
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínLatika Tomáš (1.BC Lavos Bratislava)3:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínKubán Michal (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)4:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínPindiak Ľuboš (ALPIA Ružomberok)6:5
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)6:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - BK PKO PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)6:3
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - BK PKO PrešovTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)6:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - BK PKO PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)6:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - BK PKO PrešovŠoltis Michal (Horses Prešov)6:3
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - BK PKO PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:5
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 - BK PKO PrešovSPetrik Maroš (BK 14 BOBEES Kľušov)6:0
Majstrovstvá SR hra č.10 - K8 TrenčínKubán Michal (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)6:8
Majstrovstvá SR hra č.10 - K8 TrenčínKováč Lukáš (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)7:8
Majstrovstvá SR hra č.10 - K8 TrenčínDugovič Roman (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)8:3
Majstrovstvá SR hra č.10 - K8 TrenčínKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)8:4
Majstrovstvá SR hra č.9 - K8 TrenčínMrva Milan (Horses Prešov)9:5
Majstrovstvá SR hra č.9 - K8 TrenčínKováč Lukáš (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)9:6
Majstrovstvá SR hra č.9 - K8 TrenčínKoniar Jakub (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)9:6
Majstrovstvá SR hra č.9 - K8 TrenčínMrva Milan (Horses Prešov)3:9
Majstrovstvá SR hra č.9 - K8 TrenčínDugovič Roman (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)9:0
Majstrovstvá SR hra č.9 - K8 TrenčínKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)9:8
Majstrovstvá SR hra č.8 - K8 TrenčínTarina Vladimír (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)7:8
Majstrovstvá SR hra č.8 - K8 TrenčínLisík Zdenko (M20) (Alpia Martin)8:3
Majstrovstvá SR hra č.8 - K8 TrenčínPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)4:8
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokHuďo Juraj (BK 14 BOBEES Kľušov)5:0
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)5:2
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)5:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)5:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)5:2
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokŠoltis Michal (Horses Prešov)5:3
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 - ARENA RužomberokIgaz Matej (POINT Trenčín)1:5
EEBC Junior cup 2017Stachowiak Sambor (UKS Fair Play Jaworzno)4:5
EEBC Junior cup 2017Wierzyk Damian (UKS Bila Zduny)5:3
EEBC Junior cup 2017Uhlířová Kateřina (Casablanca Tábor)3:0
EEBC Junior cup 2017Siemieniec Gabriela (UKS Milek Wislica Polska)3:0
EEBC Junior cup 2017Wierzyk Damian (UKS Bila Zduny)3:0
Slovenský pohár 6.kolo hra č.9 - K8 TrenčínLatika Tomáš (1.BC Lavos Bratislava)6:7
Slovenský pohár 6.kolo hra č.9 - K8 TrenčínMichálik Roman (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)6:1
Slovenský pohár 6.kolo hra č.9 - K8 TrenčínKováč Lukáš (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)6:2
Slovenský pohár 6.kolo hra č.9 - K8 TrenčínŠoltis Michal (Horses Prešov)6:3
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 - ARENA RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 - ARENA RužomberokTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)6:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 - ARENA RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:2
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 - ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)6:5
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 ARENA RužomberokKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)5:6
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 ARENA RužomberokJaník Adam (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)6:2
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 ARENA RužomberokHonz Branislav (M20) (BBM Malacky)6:5
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 ARENA RužomberokDugovič Roman (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)3:6
4. Pardubice STABEDO Open - JuniorsBrancuský Petr (MPC Pardubice)4:5
4. Pardubice STABEDO Open - JuniorsPolis Piotr (Frame Lódz)5:0
4. Pardubice STABEDO Open - JuniorsFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)4:0
4. Pardubice STABEDO Open - JuniorsStankiewicz Adam (Academy Billiard Rokietnica)3:4
4. Pardubice STABEDO Open - JuniorsKurzawa Marcelina (UKS Bila Zduny)4:1
4. Pardubice STABEDO OpenBabica Radosław (Academy Billiard Rokietnica)3:6
4. Pardubice STABEDO OpenKavan Petr (Casablanca Tábor)6:3
4. Pardubice STABEDO OpenGosk Wojciech (Bila Tarnów)1:5
4. Pardubice STABEDO OpenŠoltis Michal (Horses Prešov)5:2
4. Pardubice STABEDO OpenBartoš Jan (MPC Pardubice)5:0
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 - ARENA RužomberokGereg Marek (Horses Prešov)4:6
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 - ARENA RužomberokŠtubňa Vladimír (M20) (1.BC BILLIARD CLUB 8 Banská Bystrica)6:4
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 - ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)6:4
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 - ARENA RužomberokKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)3:6
Majstrovstvá SR hra č.14/1 nekonečná K8 TrenčínKoniar Jakub (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)21:100
Majstrovstvá SR hra č.14/1 nekonečná K8 TrenčínKlobučník Milan (1.BC Lavos Bratislava)75:54
Majstrovstvá SR hra č.14/1 nekonečná K8 TrenčínTarina Vladimír (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)75:7
Majstrovstvá SR hra č.14/1 nekonečná K8 TrenčínČupalka Vladimír (K8 Trenčín)75:56
Majstrovstvá SR hra č.14/1 nekonečná K8 TrenčínKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)72:75
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKKural Szymon (Ymca-Square Kraków)4:6
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKOriňák Martin (Horses Prešov)6:1
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKKuzniakowski Dawid (UKS Milek Wislica Polska)6:1
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKLapacz Bartek (UKS Orleta Bilcza)5:1
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKJanoska Andrzej (UKS Fair Play Jaworzno)5:4
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKOriňák Martin (Horses Prešov)5:1
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKBrunclík Daniel (MPC Pardubice)5:0
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaFuka Michal (M20) (1.BC Lavos Bratislava)2:6
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaMrva Milan (Horses Prešov)4:7
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínLeitman Peter (PATRIOTI Kanianka)4:6
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínKatona Gabriel (M20) (BK Topoľčany)6:1
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínBobola Peter (S20) (POINT Trenčín)6:1
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínHladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)6:5
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínJamriška Jakub (SBiZ)6:5
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokFoltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)2:5
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)5:4
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokIgaz Matej (POINT Trenčín)5:1
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)5:1
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)5:3
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)5:3
Junior cup 2.kolo hra č.8 BK PKO PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)5:4
Junior cup 2.kolo hra č.8 BK PKO PrešovOriňák Martin (Horses Prešov)5:3
Junior cup 2.kolo hra č.8 BK PKO PrešovKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)5:0
Junior cup 2.kolo hra č.8 BK PKO PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)5:0
Junior cup 2.kolo hra č.8 BK PKO PrešovKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)5:1
Junior cup 2.kolo hra č.8 BK PKO PrešovOriňák Martin (Horses Prešov)5:3
Junior cup 2.kolo hra č.8 BK PKO PrešovŠoltis Michal (Horses Prešov)5:3
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK PKO PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:2
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK PKO PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)6:4
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK PKO PrešovŠoltis Michal (Horses Prešov)6:5
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK PKO PrešovŠoltis Michal (Horses Prešov)4:3
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK PKO PrešovIgaz Matej (POINT Trenčín)4:2
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK PKO PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)4:2
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK PKO PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)2:4
Slovenský pohár 1kolo hra č.9 K8 TrenčínKoniar Jakub (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)2:6
Slovenský pohár 1kolo hra č.9 K8 TrenčínKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)2:6
Slovenský pohár 1kolo hra č.9 K8 TrenčínPotaš Marek (M20) (Alpia Martin)6:2
AMUNDSEN CUP hra č.9 12.11. - ARENA RužomberokMajerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)2:7
AMUNDSEN CUP hra č.9 12.11. - ARENA RužomberokZemko Vojtech (BK Hawaii Pub Banská Bystrica)7:5
AMUNDSEN CUP hra č.9 12.11. - ARENA RužomberokLisík Zdenko (M20) (Alpia Martin)5:7
AMUNDSEN CUP hra č.9 12.11. - ARENA RužomberokHrabovský Miroslav (Club Athena Hajik Žilina)7:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)6:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)6:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)6:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokŠoltis Michal (Horses Prešov)6:2
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokHajduková Petrronela (1.BC Liptovský Hrádok)6:2
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 BK PKO PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)7:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 BK PKO PrešovTenk Enrik (J20) (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)7:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 BK PKO PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)7:6
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 BK PKO PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)7:2
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokKural Szymon (Ymca-Square Kraków)3:7
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokJastrzab Dominik (UKS Fair Play Jaworzno)7:5
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokFoltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)7:4
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokHaczyk Jakub (UKS Milek Wislica Polska)7:0
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokSagan Hubert (UKS Milek Wislica Polska)6:3
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)6:0
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokKural Szymon (Ymca-Square Kraków)6:2
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokHajduk Jozef (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)6:1
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínVágai Jozef (SBiZ)3:6
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínBrázdil Marián (M20) (BK Topoľčany)6:2
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)3:7
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínGereg Marek (Horses Prešov)7:5
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 ARENA RužomberokHusák Richard (POINT Trenčín)6:7
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 ARENA RužomberokGereg Marek (Horses Prešov)7:4
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 ARENA RužomberokKováč Ľubomír (M20) (BK Žiar nad hronom)7:5
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 ARENA RužomberokBabjak Peter (M20) (1.BC BILLIARD CLUB 8 Banská Bystrica)4:7
Junior Cup 5.kolo BK PKO PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)5:0
Junior Cup 5.kolo BK PKO PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)5:4
Junior Cup 5.kolo BK PKO PrešovMarhefka Marián (Podolinec)5:3
Junior Cup 5.kolo BK PKO PrešovHajduk Jozef (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)3:0
Junior Cup 5.kolo BK PKO PrešovFedorek Matej (Podolinec)3:1
Junior Cup 5.kolo BK PKO PrešovOriňák Martin (Horses Prešov)3:0
Junior Cup 5.kolo BK PKO PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)3:1
Majstrovstvá SR hra č.8 ARENA RužomberokDaubner René (Alpia Martin)3:6
Majstrovstvá SR hra č.8 ARENA RužomberokPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)3:6
Junior cup 4.kolo finále hra č.9 ARENA RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)1:5
Junior cup 4.kolo finále hra č.9 ARENA RužomberokFoltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)5:3
Junior cup 4.kolo finále hra č.9 ARENA RužomberokFedorek Matej (Podolinec)4:0
Junior cup 4.kolo finále hra č.9 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)4:3
Junior cup 4.kolo finále hra č.9 ARENA RužomberokMarhefka Marián (Podolinec)4:2
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínMrva Milan (Horses Prešov)1:6
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínTomša Martin (M20) (POINT Trenčín)6:4
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)1:7
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínBeňo Jozef (M20) (BK Topoľčany)7:0
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 ARENA RužomberokFoltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)7:6
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 ARENA RužomberokŠoltis Michal (Horses Prešov)7:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 ARENA RužomberokFoltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)6:5
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 ARENA RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)6:2
Challenge Tour 02 hra č.8 K8 TrenčínBrázdil Marián (M20) (BK Topoľčany)6:2
Challenge Tour 02 hra č.8 K8 TrenčínHerda Juraj (M20) (BK Topoľčany)6:3
Challenge Tour 02 hra č.8 K8 TrenčínKrajíček Peter (S20) (POINT Trenčín)6:2
Challenge Tour 02 hra č.8 K8 TrenčínBeňo Jozef (M20) (BK Topoľčany)6:3
Challenge Tour 02 hra č.8 K8 TrenčínKrommel Norbert (Nové Zámky)6:4
Challenge Tour 02 hra č.8 K8 TrenčínLehotský Ľubomír (ALPIA Ružomberok)6:3
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)5:2
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)5:3
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovMarhefka Marián (Podolinec)5:4
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovHajduk Jozef (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)5:1
Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO PrešovZavadský Jaroslav (Podolinec)5:0
Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 Aréna RužomberokTarina Vladimír (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)4:6
Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 Aréna RužomberokKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)5:7
Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 Aréna RužomberokRozenberg Martin (K8 KUFERO TNZ)7:2
Junior cup 2.kolo hra č.10 PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)5:1
Junior cup 2.kolo hra č.10 PrešovIgaz Matej (POINT Trenčín)5:3
Junior cup 2.kolo hra č.10 PrešovMarhefka Marián (Podolinec)4:2
Junior cup 2.kolo hra č.10 PrešovZavadský Jaroslav (Podolinec)3:0
Junior cup 2.kolo hra č.10 PrešovDaniel Palušek (BK HERSTEK Bardejov)3:0
Junior cup 2.kolo hra č.10 PrešovMarhefka Marián (Podolinec)3:0
Junior cup 2.kolo hra č.10 PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)3:2
Junior cup 2.kolo hra č.10 PrešovPálušek Ján (BK HERSTEK Bardejov)3:0
2.liga skupina "B"Maro Martin (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)8:4
2.liga skupina "B"Havlíček Michal (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)9:3
2.liga skupina "B"Fris Tomáš (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)7:1
2.liga skupina "B"Murín Michal (ALPIA Ružomberok)8:1
2.liga skupina "B"Trnovec Patrik (ALPIA Ružomberok)9:4
2.liga skupina "B"Lehotský Ľubomír (ALPIA Ružomberok)2:7
2.liga skupina "B"Melek Peter (CLUB 24 Poprad)8:4
2.liga skupina "B"Smolec Filip (CLUB 24 Poprad)4:9
2.liga skupina "B"Šavel Marcel (CLUB 24 Poprad)7:0
2.liga skupina "B"Kostroš Ján (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)5:8
2.liga skupina "B"Lučanský Lukáš (M20) (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)9:5
2.liga skupina "B"Sekan Radovan (M20) (BK ARENA Ružomberok)7:5
2.liga skupina "B"Tkáč Tibor (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)8:4
2.liga skupina "B"Lukáč Jozef (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)9:3
2.liga skupina "B"Král Karol (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)7:4
2.liga skupina "B"Vojs Ladislav (KOŇARE Prešov)8:3
2.liga skupina "B"Hudák Štefan (KOŇARE Prešov)9:3
2.liga skupina "B"Tomečko Vladimír (SARIN Prešov)7:2
2.liga skupina "B"Koppa Ľubomír (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)8:3
2.liga skupina "B"Hromádka Ivan (Historia de la Roja Zvolen)9:5
2.liga skupina "B"Pocklan Peter (Historia de la Roja Zvolen)7:1
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínVágai Jozef (SBiZ)4:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínPindiak Ľuboš (ALPIA Ružomberok)5:7
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)5:2
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaDrexler Filip (BK Kanianka "B")5:3
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaFoltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)5:4
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaMrva Kristián (Horses Prešov)5:4
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)1:5
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaŠoltis Michal (Horses Prešov)5:3
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaDrexler Filip (BK Kanianka "B")3:5
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)3:5
Challenge Tour 03 hra č.10 Aréna RužomberokKis Martin (BK Družba Trnava)2:6
Challenge Tour 03 hra č.10 Aréna RužomberokLučanský Lukáš (M20) (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)5:4
Challenge Tour 03 hra č.10 Aréna RužomberokZemko Vojtech (BK Hawaii Pub Banská Bystrica)5:6
Challenge Tour 03 hra č.10 Aréna RužomberokBenedikovič Marek (BK Družba Trnava)6:5
Challenge Tour 03 hra č.10 Aréna RužomberokHarvanec Peter (neregistrovaný hráč)6:1
MSR Juniorov hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)5:6
MSR Juniorov hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokŠoltis Michal (Horses Prešov)6:1
MSR Juniorov hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokDrexler Filip (BK Kanianka "B")6:1
Majstrovstvá SR hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)1:5
Majstrovstvá SR hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokPindiak Ľuboš (ALPIA Ružomberok)2:6
Majstrovstvá SR hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokLisík Zdenko (M20) (Alpia Martin)6:4
Majstrovstvá SR hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokTomčo Ján (M20) (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)6:1
Junior cup 4.kolo hra č.9 PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)4:5
Junior cup 4.kolo hra č.9 PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)4:3
Junior cup 4.kolo hra č.9 PrešovHajduková Petronela (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)4:0
Junior cup 4.kolo hra č.9 PrešovDaňko Ján (SBiZ)4:1
Junior cup 4.kolo hra č.9 PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)4:3
Junior cup 4.kolo hra č.9 PrešovHajduk Jozef (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)4:1
Majstrovstvá SR hra č.8 TrenčínMikuška Peter (POINT Trenčín)2:5
Majstrovstvá SR hra č.8 TrenčínKoniar Jakub (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)0:6
Majstrovstvá SR hra č.8 TrenčínScodinu Giacomo (M20) (POINT Trenčín)6:3
EEBC Junior cup KaniankaDynia Wojciech (UKS Milek Wislica Polska)5:7
EEBC Junior cup KaniankaIgaz Matej (POINT Trenčín)7:2
EEBC Junior cup KaniankaJavůrek ml. Michal (MPC Pardubice)7:4
EEBC Junior cup KaniankaJaros Hubert (Polsko)5:0
EEBC Junior cup KaniankaJagiello Krzysztof (Ymca-Square Kraków)5:4
EEBC Junior cup KaniankaŠturma Zdeněk (MPC Pardubice)5:2
Majstrovstvá SR juniorov hra č.9 PrešovŠoltis Michal (Horses Prešov)4:6
Majstrovstvá SR juniorov hra č.9 PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:5
Majstrovstvá SR juniorov hra č.9 PrešovHajduková Petronela (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)6:0
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokŠtofko Vojtech (M20) (Club Athena Hajik Žilina)2:6
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokBurdel Andrej (BC Kremel Dolný Kubín)5:1
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokKis Martin (BK Družba Trnava)1:6
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokScodinu Giacomo (M20) (POINT Trenčín)6:0
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokSadloň Denis (POINT Trenčín)6:1
Junior cup 4.kolo hra č.8 PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)4:2
Junior cup 4.kolo hra č.8 PrešovOriňák Martin (Horses Prešov)4:2
Junior cup 4.kolo hra č.8 PrešovMarhefka Marián (Podolinec)3:1
Junior cup 4.kolo hra č.8 PrešovMarhefka Marián (Podolinec)3:0
Junior cup 4.kolo hra č.8 PrešovHajduk Jozef (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)3:0
Junior cup 4.kolo hra č.8 PrešovŠlachtovský Marek (Podolinec)3:0
Junior cup 3.kolo hra č.10 RužomberokŠoltis Michal (Horses Prešov)4:5
Junior cup 3.kolo hra č.10 RužomberokAmbróz Marek (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)5:2
Junior cup 3.kolo hra č.10 RužomberokHajduková Petronela (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)4:0
Junior cup 3.kolo hra č.10 RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)4:2
Junior cup 3.kolo hra č.10 RužomberokKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)4:3
Junior cup 3.kolo hra č.10 RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)4:2
Junior cup 3.kolo hra č.10 RužomberokHajduk Jozef (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)4:1
Junior cup 2.kolo hra č.8 PrešovŠoltis Michal (Horses Prešov)4:0
Junior cup 2.kolo hra č.8 PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)4:0
Junior cup 2.kolo hra č.8 PrešovOriňák Martin (Horses Prešov)3:0
Junior cup 2.kolo hra č.8 PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)3:0
Junior cup 2.kolo hra č.8 PrešovHajduková Petronela (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)3:0
Junior cup 2.kolo hra č.8 PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)3:1
Junior cup 2.kolo hra č.8 PrešovIgaz Matej (POINT Trenčín)2:3
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)1:5
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)5:2
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 RužomberokDrexler Filip (BK Kanianka "B")5:4
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 RužomberokIgaz Matej (POINT Trenčín)3:5
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 RužomberokDrexler Filip (BK Kanianka "B")5:1
Majstrovstvá Slovenska hra č.14/1 nekonečnáŠtofko Vojtech (M20) (Club Athena Hajik Žilina)29:65
Majstrovstvá Slovenska hra č.14/1 nekonečnáKováč Lukáš (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)15:75
Majstrovstvá Slovenska hra č.14/1 nekonečnáHladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)75:31
Majstrovstvá Slovenska hra č.14/1 nekonečnáKundrák Ján (POINT Trenčín)75:34
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaMrva Kristián (Horses Prešov)6:2
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:2
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)6:1
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaDrexler Filip (BK Kanianka "B")5:1
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaMrva Kristián (Horses Prešov)5:1
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)5:0
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaOriňák Martin (Horses Prešov)5:4
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 TrenčínLatika Tomáš (1.BC Lavos Bratislava)2:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 TrenčínBenedikovič Marek (BK Družba Trnava)6:3
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 TrenčínHajdúch Michal (ŠBK Komárno)5:7
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 TrenčínGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)7:3
2.liga VýchodFrič Ján (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)0:0
2.liga VýchodKrál Karol (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)0:0
2.liga VýchodLukáč Jozef (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)0:0
2.liga VýchodBrašeň Martin (Kremel Dolný Kubín)0:0
2.liga VýchodPapula Martin (Kremel Dolný Kubín)0:0
2.liga VýchodVeselský Anton (Kremel Dolný Kubín)0:0
2.liga VýchodVojs Ladislav (KOŇARE Prešov)0:9
2.liga VýchodTalian Juraj (RELAX Prešov)0:9
2.liga VýchodHudák Štefan (KOŇARE Prešov)0:7
2.liga VýchodFris Tomáš (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)0:8
2.liga VýchodMaro Martin (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)0:9
2.liga VýchodLupták Ján (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)0:7
2.liga VýchodTrnovec Patrik (ALPIA Ružomberok)0:8
2.liga VýchodMurín Michal (ALPIA Ružomberok)0:9
2.liga VýchodLehotský Ľubomír (ALPIA Ružomberok)0:7
2.liga VýchodPillár Pavol (BK 14 LUCAS ART Bardejov)0:8
2.liga VýchodMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)0:7
2.liga VýchodMalaník František (M20) (BK 14 LUCASART Kurima)0:7
2.liga VýchodTamáši Ľuboš (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)8:6
2.liga VýchodKrál Karol (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)8:9
2.liga VýchodKeler Peter (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)7:1
2.liga VýchodPapula Martin (Kremel Dolný Kubín)8:0
2.liga VýchodBrašeň Martin (Kremel Dolný Kubín)9:0
2.liga VýchodVeselský Anton (Kremel Dolný Kubín)7:0
2.liga VýchodSýkora František (SARIN Prešov)8:6
2.liga VýchodVojs Ladislav (KOŇARE Prešov)9:8
2.liga VýchodHudák Štefan (KOŇARE Prešov)7:1
2.liga VýchodMaro Martin (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)8:1
2.liga VýchodFris Tomáš (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)9:0
2.liga VýchodMajerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)7:2
2.liga VýchodMurín Michal (ALPIA Ružomberok)8:5
2.liga VýchodTrnovec Patrik (ALPIA Ružomberok)9:3
2.liga VýchodLehotský Ľubomír (ALPIA Ružomberok)7:3
2.liga VýchodMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)0:8
2.liga VýchodFurjész Ján (ŠK BODVA BILIART Moldava nad Bodvou)0:9
2.liga VýchodMalaník František (M20) (BK 14 LUCASART Kurima)0:7
Junior Masters Expo Aréna TrenčínKorba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)1:5
Junior Masters Expo Aréna TrenčínHladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)1:0
Junior Masters Expo Aréna TrenčínScodinu Mattia (POINT Trenčín)1:0
Junior Masters Expo Aréna TrenčínKorba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)1:0
Junior Cup hra č.8 2.11.2014 PrešovKorba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)4:2
Junior Cup hra č.8 2.11.2014 PrešovMrva Kristián (Horses Prešov)4:0
Junior Cup hra č.8 2.11.2014 PrešovZahorjan Kamil (Horses Prešov)4:0
Junior Cup hra č.8 2.11.2014 PrešovFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)4:0
Junior Cup hra č.8 2.11.2014 PrešovŠoltis Michal (Horses Prešov)4:0
Junior Cup hra č.8 2.11.2014 PrešovMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)4:1
Junior Cup hra č.8 2.11.2014 PrešovPopovič Miloš (SBiZ)4:0
MSR hra č.9 1.11.2014 RužomberokPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)3:6
MSR hra č.9 1.11.2014 RužomberokMikuška Peter (POINT Trenčín)6:5
MSR hra č.9 1.11.2014 RužomberokBerko Jaroslav (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)6:1
MSR hra č.9 1.11.2014 RužomberokPriesol Michal (M20) (BK ARENA Ružomberok)4:7
MSR Juniorov hra č.10 - Aréna RužomberokScodinu Mattia (POINT Trenčín)6:7
MSR Juniorov hra č.10 - Aréna RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)7:4
MSR Juniorov hra č.10 - Aréna RužomberokHladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)7:2
MSR Juniorov hra č.10 - Aréna RužomberokŠoltis Michal (Horses Prešov)7:6
MSR Juniorov hra č.10 - Aréna RužomberokAmbróz Marek (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)7:0
MSR Juniorov hra č.9 - Aréna RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)9:5
MSR Juniorov hra č.9 - Aréna RužomberokScodinu Mattia (POINT Trenčín)9:7
MSR Juniorov hra č.9 - Aréna RužomberokDrexler Filip (BK Kanianka "B")9:4
MSR Juniorov hra č.9 - Aréna RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)9:6
MSR Juniorov hra č.9 - Aréna RužomberokAmbróz Marek (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)9:0
MSR Juniorov hra č.9 - Aréna RužomberokDrexler Filip (BK Kanianka "B")6:9
Slovenský pohár 4.kolo 20.9.2014 RužomberokSekan Radovan (M20) (BK ARENA Ružomberok)4:6
Slovenský pohár 4.kolo 20.9.2014 RužomberokVeis Branislav (BK Žiar nad hronom)3:7
2.liga VýchodMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)0:0
2.liga VýchodMalaník František (M20) (BK 14 LUCASART Kurima)0:0
2.liga VýchodHagan Rudolf (BK K-TOM Bardejov)0:0
2.liga VýchodHudák Štefan (KOŇARE Prešov)8:1
2.liga VýchodVojs Ladislav (KOŇARE Prešov)9:2
2.liga VýchodSýkora František (SARIN Prešov)7:1
2.liga VýchodSlezák Michal (1. BK Spišská Nová Ves)8:3
2.liga VýchodKerekeš Daniel (1. BK Spišská Nová Ves)9:0
2.liga VýchodŠeminský Maroš (1. BK Spišská Nová Ves)7:4
2.liga VýchodDobrota Miloš (RELAX Prešov)5:8
2.liga VýchodZavadinka Zdenko (ŠK BODVA BILIART Moldava nad Bodvou)9:5
2.liga VýchodKovalčik Ján (BEARS PKO Prešov)7:3
2.liga VýchodMajerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)7:8
2.liga VýchodLupták Ján (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)9:3
2.liga VýchodKeler Peter (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)7:0
EBC Junior cup 2014Zajíček Tomáš (MPC Pardubice)2:5
EBC Junior cup 2014Hajšman Ladislav (Billiard Stars)2:4
EBC Junior cup 2014Musil Radek (MPC Pardubice)4:1
EBC Junior cup 2014Jugo Wiktor (Polsko)4:1
Majstrovstvá SR hra č.8 17.5.2014 Aréna RužomberokKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)0:6
Majstrovstvá SR hra č.8 17.5.2014 Aréna RužomberokTarina Vladimír (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)6:3
Majstrovstvá SR hra č.8 17.5.2014 Aréna RužomberokKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)6:1
Majstrovstvá SR hra č.8 17.5.2014 Aréna RužomberokKolek Tomáš (Galanta)6:5
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)3:6
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Mrva Kristián (Horses Prešov)6:4
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Malaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)4:2
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Kmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)4:3
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Šoltis Michal (Horses Prešov)4:0
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Scodinu Mattia (POINT Trenčín)2:4
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Foltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)4:0
Challenge tour 01- 19.4.14 K8 TrenčínRusko Július (M20) (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)4:5
Challenge tour 01- 19.4.14 K8 TrenčínJánoš Štefan (neregistrovaný hráč)1:6
Majstrovstvá Slovenska Juniori Aréna hra č. 8 6.4.2014Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)3:6
Majstrovstvá Slovenska Juniori Aréna hra č. 8 6.4.2014Scodinu Mattia (POINT Trenčín)6:1
Majstrovstvá Slovenska Juniori Aréna hra č. 8 6.4.2014Drexler Filip (BK Kanianka "B")6:2
Majstrovstvá Slovenska Juniori Aréna hra č. 8 6.4.2014Korba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)6:4
Majstrovstvá Slovenska Juniori Aréna hra č. 8 6.4.2014Jelínek Dominik (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)6:3
Majstrovstvá Slovenska Juniori hra č.8 6.4.2014 Aréna RužomberokFoltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)0:0
Junior Cup 2.kolo 23.3.14 Aréna Ružomberok Scodinu Mattia (POINT Trenčín)1:5
Junior Cup 2.kolo 23.3.14 Aréna Ružomberok Korba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)4:2
Junior Cup 2.kolo 23.3.14 Aréna Ružomberok Horváth Tomáš (BANDITI ARÉNA Ružomberok)4:0
Junior Cup 2.kolo 23.3.14 Aréna Ružomberok Žiak Radovan (BANDITI ARÉNA Ružomberok)6:1
Junior Cup 2.kolo 23.3.14 Aréna Ružomberok Foltán Filip (M20) (PATRIOTI Kanianka)6:3
Slovenský pohár 2.kolo 15.2.2014 Aréna RužomberokFuka Michal (M20) (1.BC Lavos Bratislava)1:6
Slovenský pohár 2.kolo 15.2.2014 Aréna RužomberokSekan Radovan (M20) (BK ARENA Ružomberok)4:7
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaScodinu Mattia (POINT Trenčín)1:6
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaFrank Michal (H),(J20) (Horses Prešov)6:1
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)0:3
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)3:2
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaDrexler Filip (BK Kanianka "B")3:0
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaIgaz Matej (POINT Trenčín)3:0
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaHladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)3:1
2.liga VýchodHagan Rudolf (BK K-TOM Bardejov)8:5
2.liga VýchodMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)9:6
2.liga VýchodMalaník František (M20) (BK 14 LUCASART Kurima)7:2
2.liga VýchodHudák Štefan (KOŇARE Prešov)8:0
2.liga VýchodVojs Ladislav (KOŇARE Prešov)9:3
2.liga VýchodSýkora František (SARIN Prešov)7:2
2.liga VýchodSlezák Michal (1. BK Spišská Nová Ves)8:3
2.liga VýchodŠeminský Maroš (1. BK Spišská Nová Ves)9:7
2.liga VýchodSmolec Filip (CLUB 24 Poprad)7:5
2.liga VýchodZavadinka Zdenko (ŠK BODVA BILIART Moldava nad Bodvou)2:8
2.liga VýchodKovalčik Radovan (RELAX Prešov)7:3
2.liga VýchodHavlíček Michal (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)8:1
2.liga VýchodMajerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)9:6
2.liga VýchodFrič Ján (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)7:1
Slovenský pohár 18.1.14 KEIGHT TrenčínLisík Jozef (M20) (Alpia Martin)0:5
Slovenský pohár 18.1.14 KEIGHT TrenčínMichač Roman (Alpia Martin)5:3
Slovenský pohár 18.1.14 KEIGHT TrenčínVýboch Branislav (Aréna 2007 Ružomberok)4:6
Majstrovstvá SR hra č.9 Ružomberok 1.12.13Mihok Michal (M20) (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)2:6
Majstrovstvá SR hra č.9 Ružomberok 1.12.13Lisík Jozef (M20) (Alpia Martin)0:7