Počítadla

Roško Miroslav (POINT Trenčín)

Nalezené zápasy (732)

Přehled
Celkem za zápasy361:371
Cekové skóre2277:2327
TurnajSoupeřVýsledek
TDP 3.kolo hra č.9Bendík Oliver (Ilava)0:3
TDP 3.kolo hra č.9Dzurilla Peter (POINT Trenčín)2:3
Senior cup 1.kolo hra č.9 - POINT TrenčínBabinec Daniel (BK Trnava)4:6
Senior cup 1.kolo hra č.9 - POINT TrenčínMikuška Peter (POINT Trenčín)6:4
Senior cup 1.kolo hra č.9 - POINT TrenčínTomčo Ján (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)6:4
Senior cup 1.kolo hra č.9 - POINT TrenčínVojs Ladislav (KOŇARE Prešov)6:2
TDP 1.kolo hra č.9Porubský Jozef (POINT Trenčín)2:3
TDP 1.kolo hra č.9Joštic Peter (POINT Trenčín)1:3
TDP 1.kolo hra č.9Mikuška Peter (POINT Trenčín)3:2
TDP 1.kolo hra č.9Oškrda Alexander (CHELSEA Dubnica nad Váhom)3:0
Štefánsky turnaj - POINT TrenčínFolk Martin (SBiZ)1:5
Štefánsky turnaj - POINT TrenčínScodinu Mattia (POINT Trenčín)5:4
Štefánsky turnaj - POINT TrenčínHusák Richard (POINT Trenčín)4:5
Štefánsky turnaj - POINT TrenčínBobola Alexander (POINT Trenčín)5:4
Štefánsky turnaj - POINT TrenčínKružík Adrián (1.BC Ohnivko Banská Bystrica "B")5:2
Tour de pool 48.kolo hra č.8Oškrda Alexander (CHELSEA Dubnica nad Váhom)1:3
Tour de pool 48.kolo hra č.8Suchánek Juraj (CHELSEA Dubnica nad Váhom)0:3
Tour de pool 48.kolo hra č.8Kundrák Ján (POINT Trenčín)3:0
Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 - POINT TrenčínKohútka Pavol (POINT Trenčín)4:6
Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 - POINT TrenčínHusák Richard (POINT Trenčín)2:6
Majstrovstvá Slovenska Seniorov hra č.10 POINT TrenčínRusko Július (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)5:6
Majstrovstvá Slovenska Seniorov hra č.10 POINT TrenčínSadloň Denis (POINT Trenčín)6:7
Majstrovstvá Slovenska Seniorov hra č.9 POINT TrenčínBobola Peter (POINT Trenčín)3:7
Majstrovstvá Slovenska Seniorov hra č.9 POINT TrenčínŠarmír Juraj (neregistrovaný hráč)7:6
Majstrovstvá Slovenska Seniorov hra č.9 POINT TrenčínČertík Roman (PATRIOTI Kanianka)7:4
Majstrovstvá Slovenska Seniorov hra č.9 POINT TrenčínKrommel Norbert (Nové Zámky)7:6
Majstrovstvá Slovenska seniorov hra č.8 POINT TrenčínVágai Jozef (SBiZ)5:7
Majstrovstvá Slovenska seniorov hra č.8 POINT TrenčínKohútka Pavol (POINT Trenčín)7:3
Majstrovstvá Slovenska seniorov hra č.8 POINT TrenčínTomčo Ján (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)4:7
Slovenský pohár 5.kolo hra č.10 BILIARD KLUB POINT TrenčínMrva Milan (Horses Prešov)3:6
Slovenský pohár 5.kolo hra č.10 BILIARD KLUB POINT TrenčínSekan Radovan (BK ARENA Ružomberok)6:5
Slovenský pohár 5.kolo hra č.10 BILIARD KLUB POINT TrenčínLisík Zdenko (Alpia Martin)1:6
Slovenský pohár 5.kolo hra č.10 BILIARD KLUB POINT TrenčínJaník Adam (1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava)6:5
Slovenský pohár 5.kolo hra č.10 BILIARD KLUB POINT TrenčínŠelinga Peter (BK Družba Trnava)6:2
Tour de pool 34.kolo hra č.10Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 34.kolo hra č.10Ďuríková Emma (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 34.kolo hra č.10Bobola Alexander (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 34.kolo hra č.10Krajíček Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 34.kolo hra č.10Tramita Jozef (CHELSEA Dubnica nad Váhom)3:1
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínSedmík Roman (POINT Trenčín)5:6
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínTomša Martin (POINT Trenčín)6:2
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)6:2
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínŠarmír Juraj (neregistrovaný hráč)4:6
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínBillich Ladislav (La-Bill Nitra )6:2
XII.ROMAN HAVIER MEMORIAL - finálový pavúk K8 TrenčínBalík Peter (BBM Malacky)3:6
XII.ROMAN HAVIER MEMORIAL - finálový pavúk K8 TrenčínZaiček Vladimír (BBM Malacky)4:6
XII.ROMAN HAVIER MEMORIAL - finálový pavúk K8 TrenčínDiviš Pavel (MPC Pardubice)6:3
XII.ROMAN HAVIER MEMORIAL - skupiny hra č.9 K8 TrenčínKováč Ľubomír (BK Žiar nad hronom)1:2
XII.ROMAN HAVIER MEMORIAL - skupiny hra č.9 K8 TrenčínPsota Peter (POINT Trenčín)2:0
XII.ROMAN HAVIER MEMORIAL - skupiny hra č.9 K8 TrenčínIgazová Ľudmila (POINT Trenčín)2:0
Challenge Tour 06 3.kolo - K8 TrenčínBabjak Peter (1.BC BILLIARD CLUB 8 Banská Bystrica)1:6
Challenge Tour 06 3.kolo - K8 TrenčínSuchánek Juraj (CHELSEA Dubnica nad Váhom)5:1
Challenge Tour 06 3.kolo - K8 TrenčínNovosedlík Martin (BC LAVOS GENTLEMEN Bratislava)5:4
Challenge Tour 06 3.kolo - K8 TrenčínHaberl Marek (neregistrovaný hráč)5:3
Challenge Tour 06 3.kolo - K8 TrenčínHrabovský Tomáš (BBM Malacky)5:6
Challenge Tour 06 3.kolo - K8 TrenčínBeňo Jozef (BK Topoľčany)6:3
Tour de pool 16.kolo hra č.8Mikuška Peter (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 16.kolo hra č.8Kuník Martin (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 16.kolo hra č.8Kohútka Pavol (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 16.kolo hra č.8Oškrda Alexander (CHELSEA Dubnica nad Váhom)3:0
Tour de pool 16.kolo hra č.8Suchánek Juraj (CHELSEA Dubnica nad Váhom)3:0
Challenge Tour 06 2.kolo hra č.9 K8 TrenčínKohútka Pavol (POINT Trenčín)3:5
Challenge Tour 06 2.kolo hra č.9 K8 TrenčínBajzík Jaroslav (BK ROYAL ADMIRAL Topoľčany)5:3
Challenge Tour 06 2.kolo hra č.9 K8 TrenčínKis Martin (BK Družba Trnava)5:6
Senior cup 3.kolo hra č.8 ARENA RužomberokAntoška Vladimír (BK Žiar nad hronom)2:5
Senior cup 3.kolo hra č.8 ARENA RužomberokLukács Zoltán (ŠK BODVA BILIART Moldava nad Bodvou)4:6
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínVágai Jozef (SBiZ)5:6
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínAntoška Vladimír (BK Žiar nad hronom)6:4
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínPsota Peter (POINT Trenčín)3:6
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínŠelinga Peter (BK Družba Trnava)6:2
Tour de pool 6.kolo hrač.10Scodinu Mattia (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 6.kolo hrač.10Tomša Martin (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 6.kolo hrač.10Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)3:2
Tour de pool 6.kolo hrač.10Oškrda Alexander (CHELSEA Dubnica nad Váhom)2:3
Tour de pool 5.kolo hra č.9Igaz Jozef (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 5.kolo hra č.9Joštic Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 5.kolo hra č.9Husák Richard (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 4.kolo hra č.8Psota Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 4.kolo hra č.8Joštic Peter (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 4.kolo hra č.8Tomša Martin (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 4.kolo hra č.8Sadloň Denis (POINT Trenčín)3:2
Challenge Tour 06 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínJoštic Peter (POINT Trenčín)3:5
Challenge Tour 06 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínMikuška Peter (POINT Trenčín)2:5
Tour de pool 3.kolo hra č. 9Mikuška Peter (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 3.kolo hra č. 9Ďuráči Michal (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 3.kolo hra č. 9Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)3:2
Tour de pool 3.kolo hra č. 9Pšida Ondrej (Trenčín)3:0
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaTomeček Milan (DELTA Billiard Brno)3:5
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaHusák Richard (POINT Trenčín)1:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)6:5
Tour de pool 2.kolo hra č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 2.kolo hra č.10Mikuška Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 2.kolo hra č.10Porubský Jozef (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 1.kolo hra č.9Igaz Jozef (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 1.kolo hra č.9Igaz Matej (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 1.kolo hra č.9Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)3:2
Tour de pool 1.kolo hra č.9Bendík Oliver (Ilava)3:0
Vianočný turnaj hra č.9 K8 TrenčínVančo Marek (BK ROYAL ADMIRAL Topoľčany)3:5
Vianočný turnaj hra č.9 K8 TrenčínPsota Peter (POINT Trenčín)4:6
Tour de pool 50.kolo hra č.10Mikuška Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 50.kolo hra č.10Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 50.kolo hra č.10Psota Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 50.kolo hra č.10Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)3:1
Tour de pool 50.kolo hra č.10Ďuráči Michal (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 50.kolo hra č.10Sadloň Denis (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 50.kolo hra č.10Blaško Rastislav (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 49. kolo hra č. 9Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)1:3
Tour de pool 49. kolo hra č. 9Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 49. kolo hra č. 9Bendík Oliver (Ilava)2:3
Tour de pool 49. kolo hra č. 9Oškrda Alexander (CHELSEA Dubnica nad Váhom)3:0
Tour de pool 48.kolo hra č.8Krajíček Peter (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 48.kolo hra č.8Hraboš Marek (Club Athena Hajik Žilina)0:3
Tour de pool 48.kolo hra č.8Igaz Jozef (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 46.kolo hra č.10Husák Richard (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 46.kolo hra č.10Igaz Matej (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 46.kolo hra č.10Šišmiš Dušan (POINT Trenčín)3:1
Majstrovstvá SR seniorov hra č.10 - K8 TrenčínTomčo Ján (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)1:5
Majstrovstvá SR seniorov hra č.10 - K8 TrenčínPindiak Ľuboš (ALPIA Ružomberok)2:6
Majstrovstvá SR seniorov hra č.10 - K8 TrenčínBaran Peter (BEARS PKO Prešov)6:1
Majstrovstvá SR seniorov hra č.9 - K8 TrenčínMikuška Peter (POINT Trenčín)4:6
Majstrovstvá SR seniorov hra č.9 - K8 TrenčínTomša Martin (POINT Trenčín)6:2
Majstrovstvá SR seniorov hra č.9 - K8 TrenčínTomčo Ján (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)2:6
Majstrovstvá SR seniorov hra č.9 - K8 TrenčínIgazová Ľudmila (POINT Trenčín)6:1
Majstrovstvá SR seniorov hra č.8 - K8 TrenčínGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)5:6
Majstrovstvá SR seniorov hra č.8 - K8 TrenčínBelko René (Malacky)6:3
Majstrovstvá SR seniorov hra č.8 - K8 TrenčínBalík Peter (BBM Malacky)2:6
Tour de pool 45.kolo hra č.9Gubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)1:3
Tour de pool 45.kolo hra č.9Bobola Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 44.kolo hra č.8Igaz Matej (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 44.kolo hra č.8Sadloň Denis (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 44.kolo hra č.8Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 44.kolo hra č.8Hrabovský Miroslav (Club Athena Hajik Žilina)3:2
Tour de pool 44.kolo hra č.8Mikuška Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 44.kolo hra č.8Porubský Jozef (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 43.kolo hra č.9Dzurilla Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 43.kolo hra č.9Kuník Martin (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 43.kolo hra č.9Hraboš Marek (Club Athena Hajik Žilina)3:0
Tour de pool 43.kolo hra č.9Igaz Jozef (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 40.kolo hra č.8Tomša Martin (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 40.kolo hra č.8Porubský Jozef (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 40.kolo hra č.8Orgoník Marek (CHELSEA Dubnica nad Váhom)3:2
Tour de pool 40.kolo hra č.8Vidra Peter (Club Athena Hajik Žilina)1:3
Tour de pool 39.kolo hra č.9Kuník Martin (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 39.kolo hra č.9Bobola Peter (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 39.kolo hra č.9Sadloň Denis (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 39.kolo hra č.9Kohútka Pavol (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 37.kolo hra č.9Bobola Peter (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 37.kolo hra č.9Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 37.kolo hra č.9Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 37.kolo hra č.9Tomša Martin (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 36.kolo hra č. 8Hrabovský Miroslav (Club Athena Hajik Žilina)3:0
Tour de pool 36.kolo hra č. 8Psota Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 36.kolo hra č. 8Šišmiš Dušan (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 35.kolo hrač.9Šutek Dušan (Club Athena Hajik Žilina)2:3
Tour de pool 35.kolo hrač.9Blaško Rastislav (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 35.kolo hrač.9Bendík Oliver (Ilava)3:0
Tour de pool 35.kolo hrač.9Igaz Matej (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 35.kolo hrač.9Tramita Jozef (CHELSEA Dubnica nad Váhom)3:0
Tour de pool 33.kolo hra č.9Bobola Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 33.kolo hra č.9Tomša Martin (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 33.kolo hra č.9Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 33.kolo hra č.9Sadloň Denis (POINT Trenčín)3:0
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínSedmík Roman (POINT Trenčín)3:6
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínTomša Martin (POINT Trenčín)6:2
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínKrommel Norbert (Nové Zámky)6:3
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínŠarmír Juraj (neregistrovaný hráč)6:3
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínMikuška Peter (POINT Trenčín)6:5
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínTomša Martin (POINT Trenčín)4:6
Senior cup 4.kolo hra č.9 - K8 TrenčínHusák Juraj (POINT Trenčín)6:1
Challenge Tour 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínJaník Adam (1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava)0:6
Challenge Tour 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínBeňo Jozef (BK Topoľčany)6:3
Challenge Tour 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínJaník Adam (1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava)6:5
Challenge Tour 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínSadloň Denis (POINT Trenčín)6:4
Roman Havier Memorial hra č.9 finálový pavúkLukács Zoltán (ŠK BODVA BILIART Moldava nad Bodvou)4:6
Roman Havier Memorial hra č.9 finálový pavúkGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)6:1
Roman Havier Memorial hra č.9 finálový pavúkLisík Zdenko (Alpia Martin)5:6
Roman Havier Memorial hra č.9 finálový pavúkDončuk Jan (MPC Pardubice)6:3
Tour de pool 16. kolo hra č. 9Mikuška Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 16. kolo hra č. 9Hraboš Marek (Club Athena Hajik Žilina)3:0
Tour de pool 16. kolo hra č. 9Psota Peter (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 16. kolo hra č. 9Przygodzki Martin (neregistrovaný hráč)3:0
Senior cup 3.kolo hra č.8 K8 TrenčínMikuška Peter (POINT Trenčín)5:6
Senior cup 3.kolo hra č.8 K8 TrenčínGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)5:2
Senior cup 3.kolo hra č.8 K8 TrenčínVágai Jozef (SBiZ)0:6
Senior cup 3.kolo hra č.8 K8 TrenčínBalík Peter (BBM Malacky)6:4
Challenge Tour 02 - hra č.9 - K8 TrenčínPindiak Ľuboš (ALPIA Ružomberok)0:6
Challenge Tour 02 - hra č.9 - K8 TrenčínThér Roman (SBiZ)6:0
Challenge Tour 02 - hra č.9 - K8 TrenčínVágai Jozef (SBiZ)5:6
Challenge Tour 02 - hra č.9 - K8 TrenčínGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)6:2
Tour de pool hra č.8Balaj Miloš (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool hra č.8Kalaba Jozef (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool hra č.8Mikuška Peter (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool hra č.8Kollár Tomáš (POINT Trenčín)3:1
Challenge Tour 01 - hra č.9 - K8 TrenčínĎuráči Michal (POINT Trenčín)4:5
Challenge Tour 01 - hra č.9 - K8 TrenčínBobola Alexander (POINT Trenčín)5:3
Challenge Tour 01 - hra č.9 - K8 TrenčínBahno Miroslav (BK Žiar nad Hronom B)5:4
Challenge Tour 01 - hra č.9 - K8 TrenčínPastula Martin (Horses Prešov)5:6
Senior cup 2.kolo hra č.10 K8 TrenčínBobola Peter (POINT Trenčín)4:5
Senior cup 2.kolo hra č.10 K8 TrenčínZaiček Vladimír (BBM Malacky)6:2
Senior cup 2.kolo hra č.10 K8 TrenčínMažári Branislav (Banská Bystrica)6:5
Senior cup 2.kolo hra č.10 K8 TrenčínMoravčík Juraj (BK 6 Trnava)6:0
Tour de poolKohútka Pavol (POINT Trenčín)1:3
Tour de poolKurta Matej (Club Athena Hajik Žilina)3:2
Tour de poolDzurilla Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de poolHraboš Marek (Club Athena Hajik Žilina)3:1
Tour de pool 3.kolo hrač.9 Sadloň Denis (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 3.kolo hrač.9 Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 3.kolo hrač.9 Dzurilla Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 3.kolo hrač.9 Cuccuru Alessandro (Trenčín)3:0
Tour de pool 3.kolo hrač.9 Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)0:3
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínMichálik Roman (1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava)3:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínŠoltis Pavol (Horses Prešov)1:6
Tour de pool 2. kolo hra č. 10Igaz Matej (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 2. kolo hra č. 10Kuník Martin (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 2. kolo hra č. 10Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 2. kolo hra č. 10Mikuška Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 2. kolo hra č. 10Blaško Rastislav (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 2. kolo hra č. 10Kuník Martin (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 2. kolo hra č. 10Kurta Matej (Club Athena Hajik Žilina)3:0
Senior cup 1.kolo hra č.9 LAVOS BratislavaLisík Zdenko (Alpia Martin)0:6
Senior cup 1.kolo hra č.9 LAVOS BratislavaTomša Martin (POINT Trenčín)5:4
Senior cup 1.kolo hra č.9 LAVOS BratislavaJurkáček Stanislav (Malacky)5:4
Senior cup 1.kolo hra č.9 LAVOS BratislavaSedmík Roman (POINT Trenčín)5:4
Senior cup 1.kolo hra č.9 LAVOS BratislavaPsota Peter (POINT Trenčín)5:1
Senior cup 1.kolo hra č.9 LAVOS BratislavaPorubský Jozef (POINT Trenčín)3:6
Vianočný turnaj hra č.9Kohútka Pavol (POINT Trenčín)1:5
Vianočný turnaj hra č.9Sedmík Roman (POINT Trenčín)5:2
Vianočný turnaj hra č.9Kollár Tomáš (POINT Trenčín)5:1
Vianočný turnaj hra č.9Köles Balázs (ŠBK Komárno)1:6
Vianočný turnaj hra č.9Bobola Peter (POINT Trenčín)6:1
Tour de pool 51.kolo hra č. 10 Igaz Jozef (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 51.kolo hra č. 10 Bobola Peter (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 51.kolo hra č. 10 Kalaba Jozef (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 51.kolo hra č. 10 Cuccuru Alessandro (Trenčín)3:0
Tour de pool 51.kolo hra č. 10 Kundrák Ján (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 51.kolo hra č. 10 Gubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)3:1
Tour de pool 50.kolo hra č.9Kuník Martin (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 50.kolo hra č.9Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)2:3
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 - ARENA RužomberokLisík Zdenko (Alpia Martin)3:6
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 - ARENA RužomberokKrommel Norbert (Nové Zámky)6:3
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 - ARENA RužomberokBaran Peter (BEARS PKO Prešov)6:3
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 - ARENA RužomberokMažári Branislav (Banská Bystrica)6:1
Tour de pool 46.kolo hra č.8Igaz Matej (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 46.kolo hra č.8Igaz Jozef (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 46.kolo hra č.8Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 43. koloKuník Martin (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 43. koloGubančok Pavol (Trenčín)3:0
Tour de pool 43. koloBobola Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 43. koloMikuška Peter (POINT Trenčín)3:1
Challenge Tour 04 2.kolo hra č.9 K8 TrenčínTomša Martin (POINT Trenčín)5:6
Challenge Tour 04 2.kolo hra č.9 K8 TrenčínScodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:7
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 ARENA RužomberokČertík Roman (PATRIOTI Kanianka)2:5
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 ARENA RužomberokKohútka Pavol (POINT Trenčín)5:0
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 ARENA RužomberokVágai Jozef (SBiZ)2:6
Tour de pool40.kolo hra č.8Čupalka Vladimír (K8 Trenčín)1:3
Tour de pool40.kolo hra č.8Kollár Tomáš (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool40.kolo hra č.8Psota Peter (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool40.kolo hra č.8Sadloň Denis (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool40.kolo hra č.8Igaz Matej (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool40.kolo hra č.8Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)3:2
Tour de pool 37.kolo hra č.8Mikuška Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 37.kolo hra č.8Tomša Martin (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 37.kolo hra č.8Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 37.kolo hra č.8Igaz Jozef (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 34.kolo hra č.8Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)1:3
Tour de pool 34.kolo hra č.8Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 34.kolo hra č.8Kollár Tomáš (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 32.kolo hra č.9Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)2:3
Tour de pool 32.kolo hra č.9Husák Richard (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 32.kolo hra č.9Porubský Jozef (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 32.kolo hra č.9Bobola Alexander (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 32.kolo hra č.9Čupalka Vladimír (K8 Trenčín)1:3
Tour de Summer hra č.9Fekete Lukáš (BBM Malacky)1:6
Tour de Summer hra č.9Bajzík Jaroslav (BK ROYAL ADMIRAL Topoľčany)6:1
Tour de Summer hra č.9Cuccuru Alessandro (Trenčín)6:2
Tour de Summer hra č.9Hajdúch Michal (ŠBK Komárno)3:6
Tour de pool 31.kolo hra č.8Balcár František (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 31.kolo hra č.8Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)0:3
Tour de pool 31.kolo hra č.8Kohútka Pavol (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 31.kolo hra č.8Krajíček Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 29.kolo hra č.9Psota Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 29.kolo hra č.9Igaz Jozef (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 29.kolo hra č.9Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 28.kolo hra č.8Husák Richard (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 28.kolo hra č.8Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 27.kolo hra č.10Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)2:3
Tour de pool 27.kolo hra č.10Bobola Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 27.kolo hra č.10Pečeňanský Marcel (neregistrovaný hráč)3:0
Tour de pool 26. kolo hra č. 9Husák Richard (POINT Trenčín)0:4
Tour de pool 26. kolo hra č. 9Kollár Tomáš (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 26. kolo hra č. 9Psota Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 26. kolo hra č. 9Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 25. kolo hra č. 8Kuník Martin (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 25. kolo hra č. 8Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 25. kolo hra č. 8Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 25. kolo hra č. 8Gubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)3:2
Tour de pool 22.kolo hra č.8Ďuráči Michal (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 22.kolo hra č.8Porubský Jozef (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 22.kolo hra č.8Dzurilla Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 22.kolo hra č.8Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 19. kolo hra č. 8Kuník Martin (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 19. kolo hra č. 8Bobola Peter (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 19. kolo hra č. 8Psota Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 19. kolo hra č. 8Husák Richard (POINT Trenčín)3:1
Roman Havier Memorial Final - K8 TrenčínTomša Martin (POINT Trenčín)3:6
Roman Havier Memorial Final - K8 TrenčínŽalmanová Ilona (MPC Pardubice)2:6
tour de pool 16. koloIgaz Jozef (POINT Trenčín)2:3
tour de pool 16. koloHusák Richard (POINT Trenčín)0:3
tour de pool 16. koloĎuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)3:1
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínLeitman Peter (PATRIOTI Kanianka)3:6
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínKundrák Ján (POINT Trenčín)1:6
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínDikoš Tomáš (Alpia Martin)6:4
Tour de pool 13. kolo hra č. 8Bobola Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 13. kolo hra č. 8Kundrák Ján (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 13. kolo hra č. 8Husák Richard (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 13. kolo hra č. 8Bobola Alexander (POINT Trenčín)3:0
Senior cup 2.kolo hra č.9 LONDON BK Biely KostolBillich Ladislav (La-Bill Nitra )5:6
Senior cup 2.kolo hra č.9 LONDON BK Biely KostolBaran Peter (BEARS PKO Prešov)6:4
Senior cup 2.kolo hra č.9 LONDON BK Biely KostolČupalka Vladimír (K8 Trenčín)4:6
Senior cup 2.kolo hra č.9 LONDON BK Biely KostolGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)6:4
Tour de pool 11. kolo hra č.9Husák Richard (POINT Trenčín)0:4
Tour de pool 11. kolo hra č.9Kohútka Pavol (POINT Trenčín)4:2
Tour de pool 11. kolo hra č.9Kuník Martin (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 11. kolo hra č.9Tomša Martin (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 11. kolo hra č.9Kuník Martin (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 11. kolo hra č.9Przygodzki Martin (neregistrovaný hráč)3:2
Tour de pool 10.kolo hra č.8Husák Richard (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 10.kolo hra č.8Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 10.kolo hra č.8Kuník Martin (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 10.kolo hra č.8Tomša Martin (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 8.kolo hra č.9Kuník Martin (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 8.kolo hra č.9Igaz Matej (POINT Trenčín)0:3
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínČupalka Vladimír (K8 Trenčín)1:6
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)6:3
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínKohútka Pavol (POINT Trenčín)6:5
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínHolakovský Štefan (2.BC Lavos Bratislava)6:4
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínMikuška Peter (POINT Trenčín)4:7
Tour de pool 5.kolo hra č.9Psota Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 5.kolo hra č.9Šulec Adam (K8 Trenčín)3:0
Tour de pool 5.kolo hra č.9Bobola Alexander (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 5.kolo hra č.9Porubský Jozef (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 4.kolo hra č.8Kuník Martin (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 4.kolo hra č.8Psota Peter (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 4.kolo hra č.8Igaz Jozef (POINT Trenčín)3:1
Slovenský pohár 1kolo hra č.9 K8 TrenčínHusák Richard (POINT Trenčín)1:6
Slovenský pohár 1kolo hra č.9 K8 TrenčínOnderek Tomáš (MPC Pardubice)3:6
Slovenský pohár 1kolo hra č.9 K8 TrenčínRozenberg Martin (K8 KUFERO TNZ)6:5
Tour de pool 3. kolo hra č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)0:4
Tour de pool 3. kolo hra č.10Minárik Peter (K8 Trenčín)3:1
Tour de pool 3. kolo hra č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)3:1
1.liga "A"Latika Tomáš (1.BC Lavos Bratislava)2:8
1.liga "A"Struhár Stanislav (2.BC Lavos Bratislava)2:9
1.liga "A"Konárik Marcel (1.BC Lavos Bratislava)1:7
1.liga "A"Ďuráči Michal (POINT Trenčín)8:6
1.liga "A"Scodinu Mattia (POINT Trenčín)8:9
1.liga "A"Krajíček Peter (POINT Trenčín)3:7
1.liga "A"Hadzima Lukáš (BK Družba Trnava)6:8
1.liga "A"Záruba Alexander (BK Družba Trnava)8:9
1.liga "A"Cuninka Ivan (BK Trnava)3:7
1.liga "A"Gajanec Martin (BK Družba Trnava)0:8
1.liga "A"Just Marek (BK Družba Trnava)9:1
1.liga "A"Malovec Milan (BK Družba Trnava)1:7
1.liga "A"Kassai Csongor (BC LAVOS TETRAHEROES Bratislava)8:2
1.liga "A"Holakovský Štefan (2.BC Lavos Bratislava)7:9
1.liga "A"Šípka Oliver (Lavos Old Scool Bratislava)7:4
Tour de pool 2.kolo hra č.9Čupalka Vladimír (K8 Trenčín)2:4
Tour de pool 2.kolo hra č.9Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)3:2
Tour de pool 2.kolo hra č.9Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 1.kolo hra č.8Igaz Jozef (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 1.kolo hra č.8Tomša Martin (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 1.kolo hra č.8Kollár Tomáš (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 53.kolo hra č.9Balcár František (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 53.kolo hra č.9Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)3:1
Tour de pool 53.kolo hra č.9Kohútka Pavol (POINT Trenčín)2:3
Vianočný turnaj hra č.9 Krovina Tomáš (INTERNACIONÁLI Kanianka)1:6
Vianočný turnaj hra č.9 Rozenberg Martin (K8 KUFERO TNZ)6:5
Vianočný turnaj hra č.9 Krajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)6:5
Vianočný turnaj hra č.9 Kalaba Jozef (POINT Trenčín)6:0
Vianočný turnaj hra č.9 Kohútka Pavol (POINT Trenčín)6:4
Vianočný turnaj hra č.9 Ďuráči Michal (POINT Trenčín)1:6
Vianočný turnaj hra č.9 Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)6:3
Tour de pool 52.kolo hra č.8Ďuráči Michal (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 52.kolo hra č.8Igaz Matej (POINT Trenčín)1:3
Better of the Two 3.kolo hra č.9Gajanec Martin (BK Družba Trnava)3:6
Better of the Two 3.kolo hra č.9Psota Peter (POINT Trenčín)6:0
Better of the Two 3.kolo hra č.9Just Marek (BK Družba Trnava)6:2
Better of the Two 3.kolo hra č.9Kundrák Ján (POINT Trenčín)6:2
Better of the Two 3.kolo hra č.9Tomša Martin (POINT Trenčín)3:6
Tour de pool 51. kolo, hr.č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 51. kolo, hr.č.10Tomša Martin (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 51. kolo, hr.č.10Sadloň Denis (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 51. kolo, hr.č.10Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)3:0
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 K8 TrenčínLisík Zdenko (Alpia Martin)4:7
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 K8 TrenčínVágai Jozef (SBiZ)7:5
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 K8 TrenčínSedmik Roman (POINT Trenčín)7:6
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 K8 TrenčínŠoltis Pavol (Horses Prešov)7:5
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 K8 TrenčínKováč Ľubomír (BK Žiar nad hronom)7:2
Tour de pool 49.kolo hra č.8Sedmík Roman (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 49.kolo hra č.8Dzurilla Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 49.kolo hra č.8Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:2
Challenge Tour 04 hra č.9 K8 TrenčínĎuráči Michal (POINT Trenčín)4:8
Challenge Tour 04 hra č.9 K8 TrenčínKohútka Pavol (POINT Trenčín)7:2
Challenge Tour 04 hra č.9 K8 TrenčínHonz Branislav (BBM Malacky)7:8
Challenge Tour 04 hra č.9 K8 TrenčínSadloň Denis (POINT Trenčín)8:6
Tour de pool 48. kolo hra č.10Kundrák Ján (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 48. kolo hra č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 47.kolo hra č.9Igaz Matej (POINT Trenčín)5:1
Tour de pool 47.kolo hra č.9Mikuška Peter (POINT Trenčín)5:2
Tour de pool 47.kolo hra č.9Dzurilla Peter (POINT Trenčín)4:3
Tour de pool 47.kolo hra č.9Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)3:0
Tour de pool 47.kolo hra č.9Kollár Tomáš (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 47.kolo hra č.9Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 47.kolo hra č.9Husák Richard (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 47.kolo hra č.9Igaz Jozef (POINT Trenčín)3:2
Majstrovstvá SR hra č.10 Lavos BratislavaHabodász Jakub (Lavos Old Scool Bratislava)5:6
Majstrovstvá SR hra č.10 Lavos BratislavaMrva Milan (Horses Prešov)1:7
Majstrovstvá SR hra č.10 Lavos BratislavaScodinu Giacomo (POINT Trenčín)7:4
Tour de pool 45.kolo hra č.10Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)1:5
Tour de pool 45.kolo hra č.10Sadloň Denis (POINT Trenčín)4:1
Tour de pool 45.kolo hra č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 45.kolo hra č.10Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)3:0
Challenge Tour 3.kolo hra č.10 K8 TrenčínĎuráči Michal (POINT Trenčín)6:2
Challenge Tour 3.kolo hra č.10 K8 TrenčínHrubša Martin (SBiZ)6:2
Challenge Tour 3.kolo hra č.10 K8 TrenčínKrommel Norbert (Nové Zámky)5:6
Challenge Tour 3.kolo hra č.10 K8 TrenčínKohútka Pavol (POINT Trenčín)6:5
Tour de pool 43.kolo hra č.8Porubský Jozef (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 43.kolo hra č.8Mikuška Peter (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 43.kolo hra č.8Machai Juraj (neregistrovaný hráč)3:0
Tour de pool 42.kolo hra č.10Igaz Jozef (POINT Trenčín)4:5
Tour de pool 42.kolo hra č.10Mikuška Peter (POINT Trenčín)4:3
Tour de pool 42.kolo hra č.10Krajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)3:1
Tour de pool 42.kolo hra č.10Dzurilla Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 42.kolo hra č.10Kohútka Pavol (POINT Trenčín)3:0
Better of the Two 2.kolo hra č.9 K8 TrenčínScodinu Giacomo (POINT Trenčín)4:7
Better of the Two 2.kolo hra č.9 K8 TrenčínVágai Jozef (SBiZ)2:8
Tour de pool 41.kolo hra č.9Kohútka Pavol (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 41.kolo hra č.9Mikuška Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 39.kolo hra č.10Igaz Matej (POINT Trenčín)1:4
Tour de pool 39.kolo hra č.10Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)3:1
Tour de pool 39.kolo hra č.10Bulko Branislav (K8 Trenčín)2:3
Tour de pool 39.kolo hra č.10Psota Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 39.kolo hra č.10Filus Róbert (neregistrovaný hráč)3:2
Tour de pool 38.kolo hra č.9Bulko Branislav (K8 Trenčín)2:3
Tour de pool 38.kolo hra č.9Husák Richard (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 38.kolo hra č.9Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:1
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínŠoltis Michal (Horses Prešov)3:6
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínPolách Jaroslav (ŠBK Komárno)0:7
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínPsota Peter (POINT Trenčín)7:3
Tour de pool 36.kolo hra č.10Pečeňanský Marcel (neregistrovaný hráč)2:3
Tour de pool 36.kolo hra č.10Kohútka Pavol (POINT Trenčín)0:3
Tour de Summer - final hra č.9 K8 TrenčínScodinu Mattia (POINT Trenčín)4:8
Tour de Summer - final hra č.9 K8 TrenčínMikuška Peter (POINT Trenčín)8:7
Tour de Summer - final hra č.9 K8 TrenčínPsota Peter (POINT Trenčín)4:8
Tour de Summer 2.kolo hra č.9 K8 TrenčínVágai Jozef (SBiZ)2:3
Tour de Summer 2.kolo hra č.9 K8 TrenčínPsota Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de Summer 1.kolo hra č.8Malovec Milan (BK Družba Trnava)2:5
Tour de Summer 1.kolo hra č.8Kuník Martin (POINT Trenčín)2:6
Tour de pool 33.kolo hra č.10Tomša Martin (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 33.kolo hra č.10Krajíček Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 33.kolo hra č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 33.kolo hra č.10Sadloň Denis (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 32.kolo hra č.9Mikuška Peter (POINT Trenčín)5:1
Tour de pool 32.kolo hra č.9Sadloň Denis (POINT Trenčín)5:2
Tour de pool 32.kolo hra č.9Balcár František (POINT Trenčín)4:3
Tour de pool 32.kolo hra č.9Psota Peter (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 32.kolo hra č.9Kohútka Pavol (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 32.kolo hra č.9Krajíček Peter (POINT Trenčín)0:4
Tour de pool 30.kolo hra č.10Mikuška Peter (POINT Trenčín)3:5
Tour de pool 30.kolo hra č.10Krajíček Peter (POINT Trenčín)4:1
Tour de pool 30.kolo hra č.10Bulko Branislav (K8 Trenčín)3:0
Tour de pool 30.kolo hra č.10Kundrák Ján (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 30.kolo hra č.10Sadloň Denis (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 30.kolo hra č.10Tomša Martin (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 27.kolo hra č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 27.kolo hra č.10Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:4
Tour de pool 27.kolo hra č.10Dzurilla Peter (POINT Trenčín)4:1
Tour de pool 27.kolo hra č.10Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)4:3
Tour de pool 26.kolo hra č.9Kuník Martin (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 26.kolo hra č.9Igaz Jozef (POINT Trenčín)3:4
Tour de pool 25.kolo hra č.8Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 25.kolo hra č.8Dzurilla Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 25.kolo hra č.8Igaz Jozef (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 24.kolo hra č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)4:5
Tour de pool 24.kolo hra č.10Dzurilla Peter (POINT Trenčín)4:1
Tour de pool 24.kolo hra č.10Bulko Branislav (K8 Trenčín)4:0
Tour de pool 24.kolo hra č.10Husák Richard (POINT Trenčín)4:3
Tour de pool 23.kolo hra č.9Kuník Martin (POINT Trenčín)2:5
Tour de pool 23.kolo hra č.9Krajíček Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 23.kolo hra č.9Mikuška Peter (POINT Trenčín)2:4
Tour de pool 23.kolo hra č.9Igaz Matej (POINT Trenčín)4:3
Majstrovstvá SR hra č.8 ARENA RužomberokMajerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)4:6
Majstrovstvá SR hra č.8 ARENA RužomberokTomčo Ján (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)5:6
Senior cup 3.kolo hra č.10 Biely KostolMažári Branislav (Banská Bystrica)1:6
Senior cup 3.kolo hra č.10 Biely KostolBaran Peter (BEARS PKO Prešov)5:4
Senior cup 3.kolo hra č.10 Biely KostolKoppa Ľubomír (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)5:3
Senior cup 3.kolo hra č.10 Biely KostolLovrant Jozef (SBiZ)5:3
Senior cup 3.kolo hra č.10 Biely KostolKrommel Norbert (Nové Zámky)0:6
Senior cup 3.kolo hra č.10 Biely KostolGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)6:1
Tour de pool 21.kolo hra č.10Švaro Michal (Trenčín)0:3
Tour de pool 21.kolo hra č.10Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 21.kolo hra č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)1:4
Tour de pool 21.kolo hra č.10Dzurilla Peter (POINT Trenčín)4:3
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínMrva Milan (Horses Prešov)0:6
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínKis Martin (BK Družba Trnava)5:7
Tour de pool 17.kolo hra č.9Dzurilla Peter (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 17.kolo hra č.9Husák Richard (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 17.kolo hra č.9Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:2
Roman Havier Memorial hra č.10 ARENA RužomberokSuchánek Jan (Casablanca Tábor)1:6
Roman Havier Memorial hra č.10 ARENA RužomberokLošák Ľubomír (SBiZ)5:4
Roman Havier Memorial hra č.10 ARENA RužomberokJavůrek Jaroslav (MPC Pardubice)4:5
Roman Havier Memorial hra č.10 ARENA RužomberokSuchánek Jan (Casablanca Tábor)1:5
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 K8 TrenčínPsota Peter (POINT Trenčín)1:5
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 K8 TrenčínGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)5:3
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 K8 TrenčínPotaš Marek (Alpia Martin)1:6
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 K8 TrenčínKohútka Pavol (POINT Trenčín)6:3
Tour de pool 15.kolo hra č.10Mikuška Peter (POINT Trenčín)2:5
Tour de pool 15.kolo hra č.10Sedmík Roman (POINT Trenčín)4:3
Tour de pool 15.kolo hra č.10Krajíček Peter (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 15.kolo hra č.10Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 15.kolo hra č.10Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 15.kolo hra č.10Mikuška Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 15.kolo hra č.10Igaz Matej (POINT Trenčín)3:1
Challenge Tour 02 hra č.8 K8 TrenčínKostroš Ján (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)3:6
Challenge Tour 02 hra č.8 K8 TrenčínPiterka Rastislav (POOL STAR Topoľčany)6:4
Challenge Tour 02 hra č.8 K8 TrenčínBučeková Ľubomíra (Lavos Bratislava)6:3
Tour de pool 13.kolo hra č.9Kundrák Ján (POINT Trenčín)3:5
Tour de pool 13.kolo hra č.9Sadloň Denis (POINT Trenčín)1:5
Tour de pool 12.kolo hra č.8Dzurilla Peter (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 12.kolo hra č.8Kuník Martin (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 12.kolo hra č.8Igaz Jozef (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 11.kolo hra č.10Krajíček Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 11.kolo hra č.10Krajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)1:3
Better of the Two 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínKundrák Ján (POINT Trenčín)5:6
Better of the Two 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)6:5
Better of the Two 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínScodinu Mattia (POINT Trenčín)6:7
Tour de pool 8. kolo hra č.10Kuník Martin (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 8. kolo hra č.10Mikuška Peter (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 8. kolo hra č.10Ďuráči Michal (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 7.kolo hra č.9Tomša Martin (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 7.kolo hra č.9Ďuráči Michal (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 7.kolo hra č.9Porubský Jozef (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 7.kolo hra č.9Krajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)2:3
Senior cup 2.kolo hra č.10 Aréna RužomberokLisík Zdenko (Alpia Martin)0:6
Senior cup 2.kolo hra č.10 Aréna RužomberokHromádka Ivan (Historia de la Roja Zvolen)6:3
Senior cup 2.kolo hra č.10 Aréna RužomberokTomčo Ján (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)6:4
Senior cup 2.kolo hra č.10 Aréna RužomberokKrommel Norbert (Nové Zámky)1:7
Tour de pool 5.kolo hra č.10Sadloň Denis (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 5.kolo hra č.10Kollár Tomáš (POINT Trenčín)2:3
Challenge Tour 01 23.1. K8 TrenčínKrommel Norbert (Nové Zámky)7:5
Challenge Tour 01 23.1. K8 TrenčínTomša Martin (POINT Trenčín)7:2
Challenge Tour 01 23.1. K8 TrenčínBrázdil Marián (BK Topoľčany)7:5
Challenge Tour 01 23.1. K8 TrenčínŠvaro Michal (Trenčín)6:5
Challenge Tour 01 23.1. K8 TrenčínŠípka Oliver (Lavos Old Scool Bratislava)6:3
Challenge Tour 01 23.1. K8 TrenčínIgazová Ľudmila (POINT Trenčín)6:4
Challenge Tour 01 23.1. K8 TrenčínKostroš Ján (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)2:7
2.liga skupina "A"Bánoczky Albert (BK TAXON Matúškovo)8:1
2.liga skupina "A"Gubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)9:5
2.liga skupina "A"Strákoš Martin (BC LAVOS GENTLEMEN Bratislava)7:5
2.liga skupina "A"Holakovský Štefan (2.BC Lavos Bratislava)8:3
2.liga skupina "A"Kassai Csongor (BC LAVOS TETRAHEROES Bratislava)9:3
2.liga skupina "A"Bíreš Ján (DSB Lavos Bratislava)7:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínKružík Adrián (1.BC Ohnivko Banská Bystrica "B")5:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínGajanec Martin (BK Družba Trnava)0:7
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínGereg Marek (Horses Prešov)7:6
Tour de pool 2.kolo hra č.10Porubský Jozef (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 2.kolo hra č.10Kundrák Ján (POINT Trenčín)0:3
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínVeis Branislav (BK Žiar nad hronom)4:5
Senior cup 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínSedmík Roman (POINT Trenčín)3:6
Tour de pool 1.kolo hra č.9Krajíček Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 1.kolo hra č.9Husák Richard (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 1.kolo hra č.9Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:0
Vianočný turnaj "Možno príde aj ŠŠTEFFAN" hra č.9 K8 TrenčínKrajíček Peter (POINT Trenčín)4:5
Vianočný turnaj "Možno príde aj ŠŠTEFFAN" hra č.9 K8 TrenčínHladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)4:6
Vianočný turnaj "Možno príde aj ŠŠTEFFAN" hra č.9 K8 TrenčínSamuel Janega (neregistrovaný hráč)6:0
Tour de pool 51.kolo hra č.10Psota Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 51.kolo hra č.10Scodinu Mattia (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 50.kolo hra č.9Kern Jaroslav (BK 14 LUCASART Kurima)2:3
Tour de pool 50.kolo hra č.9Igaz Jozef (POINT Trenčín)1:3
Challenge tour 04 hra č.9 K8 TrenčínKrommel Norbert (Nové Zámky)3:6
Challenge tour 04 hra č.9 K8 TrenčínKundrák Ján (POINT Trenčín)4:7
Tour de pool 49.kolo hra č.8Dzurilla Peter (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 49.kolo hra č.8Švaro Michal (Trenčín)2:3
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínScodinu Mattia (POINT Trenčín)2:6
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínMrva Milan (Horses Prešov)0:7
Tour de pool 46.kolo hra č.9Kundrák Ján (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 46.kolo hra č.9Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:4
Challenge Tour 03 hra č.10 Aréna RužomberokMajerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)1:5
Challenge Tour 03 hra č.10 Aréna RužomberokKrommel Norbert (Nové Zámky)3:6
Tour de pool 45.kolo hra č.10Minárik Peter (K8 Trenčín)3:4
Tour de pool 45.kolo hra č.10Mikuška Peter (POINT Trenčín)2:4
Tour de pool 43. kolo hra č.8Sedmík Roman (POINT Trenčín)0:4
Tour de pool 43. kolo hra č.8Krajíček Peter (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 43. kolo hra č.8Kuník Martin (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 43. kolo hra č.8Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 43. kolo hra č.8Mikuška Peter (POINT Trenčín)3:1
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 K8 TrenčínDzurilla Peter (POINT Trenčín)5:6
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 K8 TrenčínAxamít Miloš (UNBB Lavos Bratislava)5:6
Majstrovstvá SR hra č.8 TrenčínKrovina Tomáš (INTERNACIONÁLI Kanianka)1:5
Majstrovstvá SR hra č.8 TrenčínHajdúch Michal (ŠBK Komárno)0:6
Tour de pool 40.kolo hra č.8Sadloň Denis (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 40.kolo hra č.8Kuník Martin (POINT Trenčín)3:4
Tour de pool 34.kolo hra č.8Kuník Martin (POINT Trenčín)0:4
Tour de pool 34.kolo hra č.8Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)3:1
Tour de pool 34.kolo hra č.8Igaz Matej (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 34.kolo hra č.8Kundrák Ján (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 33.kolo hra č.10Scodinu Mattia (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 33.kolo hra č.10Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 33.kolo hra č.10Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)2:3
Letný turnaj K8 Trenčín hra č.8Pindiak Ľuboš (ALPIA Ružomberok)1:5
Letný turnaj K8 Trenčín hra č.8Husák Richard (POINT Trenčín)0:5
Letný turnaj K8 Trenčín hra č.8Igaz Matej (POINT Trenčín)5:2
Letný turnaj K8 Trenčín hra č.8Krovina Tomáš (INTERNACIONÁLI Kanianka)5:2
Tour de pool 32.kolo hra č.9Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)1:5
Tour de pool 32.kolo hra č.9Dzurilla Peter (POINT Trenčín)4:2
Tour de pool 32.kolo hra č.9Dzurilla Peter (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 32.kolo hra č.9Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)3:0
Tour de pool 32.kolo hra č.9Švaro Michal (Trenčín)3:2
Tour de pool 31.kolo hra č.8Kern Jaroslav (BK 14 LUCASART Kurima)2:4
Tour de pool 31.kolo hra č.8Psota Peter (POINT Trenčín)4:1
Tour de pool 31.kolo hra č.8Švaro Michal (Trenčín)4:2
Tour de pool 31.kolo hra č.8Mikuška Peter (POINT Trenčín)3:4
Tour de pool 31.kolo hra č.8Igaz Matej (POINT Trenčín)4:3
Tour de pool 30.kolo hra č.10Psota Peter (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 30.kolo hra č.10Balcár František (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 28.kolo hra č.8Sadloň Denis (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 28.kolo hra č.8Kuník Martin (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 28.kolo hra č.8Vašina Martin (K8 Trenčín)3:2
Tour de pool 28.kolo hra č.8Švaro Michal (Trenčín)3:1
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokKostroš Ján (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)4:6
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokKrajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)5:1
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokTomša Martin (POINT Trenčín)5:1
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokPinches Barry (neregistrovaný hráč)5:2
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokSamuel Janega (neregistrovaný hráč)5:1
Challenge tour 2.kolo hra č.8 RužomberokVáclavek Karol (BK B Žairčan Žiar nad Hronom)1:6
Tour de pool 22.kolo hra č.8Kohútka Pavol (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 22.kolo hra č.8Igaz Matej (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 19.kolo hra č.8Dzurilla Peter (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 19.kolo hra č.8Igaz Jozef (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 19.kolo hra č.8Švaro Michal (Trenčín)0:3
Tour de pool 18.kolo hra č.10Jančovič Dárius (neregistrovaný hráč)0:3
Tour de pool 18.kolo hra č.10Kundrák Ján (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 18.kolo hra č.10Koprivňanský Juraj (K8 Trenčín)3:1
Roman Havier Memorial hra č.10 Trenčín 2.deň - FINALSedmík Roman (POINT Trenčín)2:5
Roman Havier Memorial hra č.10 Trenčín 2.deň - FINALJavůrek Jaroslav (MPC Pardubice)5:0
Roman Havier Memorial hra č.10 Trenčín 2.deň - FINALRybár Martin (Historia de la Roja Zvolen)4:6
Roman Havier Memorial hra č.10 Trenčín - 1.deň skupinyAxamít Miloš (UNBB Lavos Bratislava)1:3
Roman Havier Memorial hra č.10 Trenčín - 1.deň skupinyGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)3:0
Roman Havier Memorial hra č.10 Trenčín - 1.deň skupinyKoppa Ľubomír (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)3:2
Roman Havier Memorial hra č.10 Trenčín - 1.deň skupinyTomčo Ján (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)3:1
Tour de pool 16.kolo hra č.8Kern Jaroslav (BK 14 LUCASART Kurima)0:3
Tour de pool 16.kolo hra č.8Kundrák Ján (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 16.kolo hra č.8Krajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)3:0
Tour de pool 16.kolo hra č.8Husák Richard (POINT Trenčín)2:3
Challenge Tour 01 hra č.9 K8 TrenčínBahno Miroslav (BK Žiar nad Hronom B)1:5
Challenge Tour 01 hra č.9 K8 TrenčínKrajíček Peter (POINT Trenčín)3:6
Tour de pool 13.kolo hra č.8Psota Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 13.kolo hra č.8Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)0:3
Tour de pool 10.kolo hra č.8Sadloň Denis (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 10.kolo hra č.8Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)1:3
Tour de pool 7.kolo hra č.8Sadloň Denis (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 7.kolo hra č.8Ďuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)2:3
Tour de pool 7.kolo hra č.8Husák Richard (POINT Trenčín)3:2
Slovenský pohár 2.kolo hra č.8 BratislavaBahno Miroslav (BK Žiar nad Hronom B)2:5
Slovenský pohár 2.kolo hra č.8 BratislavaStrákoš Martin (BC LAVOS GENTLEMEN Bratislava)5:2
Slovenský pohár 2.kolo hra č.8 BratislavaPotaš Marek (Alpia Martin)2:6
Tour de pool 4.kolo hra č.8Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)0:3
Tour de pool 4.kolo hra č.8Sadloň Denis (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 4.kolo hra č.8Kohútka Pavol (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 4.kolo hra č.8Mikuška Peter (POINT Trenčín)1:3
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 TrenčínPindiak Ľuboš (ALPIA Ružomberok)1:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 TrenčínPastula Martin (Horses Prešov)6:5
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 TrenčínHusák Richard (POINT Trenčín)0:7
Senior cup 1.kolo hra č.9 TrenčínBíreš Ján (DSB Lavos Bratislava)3:5
Senior cup 1.kolo hra č.9 TrenčínMinárik Peter (K8 Trenčín)4:6
Senior cup 1.kolo hra č.9 TrenčínIgaz Jozef (POINT Trenčín)6:3
2.liga ZápadKassai Csongor (BC LAVOS TETRAHEROES Bratislava)8:3
2.liga ZápadZvolenský Branislav (3.BC Lavos Bratislava)8:9
2.liga ZápadKodaj Róbert (3.BC Lavos Bratislava)6:7
2.liga ZápadSklár Peter (LAVOS III. Bratislava)8:2
2.liga ZápadŠípka Oliver (Lavos Old Scool Bratislava)6:9
2.liga ZápadSvoboda Martin (LAVOS III. Bratislava)4:7
Tour de pool 1.kolo hra č.8Igaz Jozef (POINT Trenčín)2:3
Tour de pool 1.kolo hra č.8Porubský Jozef (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 1.kolo hra č.8Husák Richard (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 1.kolo hra č.8Mihálik Peter (neregistrovaný hráč)3:1
Vianočný turnaj - finále - K8 Trenčín Fekete Lukáš (BBM Malacky)4:5
Vianočný turnaj - finále - K8 Trenčín Fuka Michal (1.BC Lavos Bratislava)4:6
Vianočný turnaj - finále - K8 Trenčín Krajíček Peter (POINT Trenčín)6:5
Vianočný turnaj - finále - K8 Trenčín Szabo Kristián (SBiZ)6:4
Vianočný Turnaj K8 - základné skupinyĎuriš Miroslav (K8 Buldogs Trenčín)0:0
Vianočný Turnaj K8 - základné skupinySadloň Denis (POINT Trenčín)2:0
Vianočný Turnaj K8 - základné skupinyBajzík Jaroslav (BK ROYAL ADMIRAL Topoľčany)2:1
Vianočný Turnaj K8 - základné skupinyKohútka Pavol (POINT Trenčín)2:1
2.liga SeverFoltán Filip (PATRIOTI Kanianka)8:1
2.liga SeverFoltán Igor (PATRIOTI Kanianka)9:4
2.liga SeverDrexler Filip (BK Kanianka "B")7:5
Tour de pool 22.kolo 29.5.2014Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)0:3
Tour de pool 22.kolo 29.5.2014Sadloň Denis (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 22.kolo 29.5.2014Kundrák Ján (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 19.kolo 8.5.2014 K8 TrenčínKrajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)1:3
Tour de pool 19.kolo 8.5.2014 K8 TrenčínScodinu Mattia (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 18.kolo 1.5.2014Illáš Zdeno (K8 Trenčín)2:3
Tour de pool 18.kolo 1.5.2014Balcár František (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 18.kolo 1.5.2014Kalaba Jozef (POINT Trenčín)3:1
Challenge tour 01- 19.4.14 K8 TrenčínRyba Michal (Historia de la Roja Zvolen)2:5
Challenge tour 01- 19.4.14 K8 TrenčínNečas Tomáš (SBiZ)5:6
Tour de pool 16. kolo 17.4.2014Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)2:4
Tour de pool 16. kolo 17.4.2014Husák Richard (POINT Trenčín)3:2
Tour de pool 16. kolo 17.4.2014Illáš Zdeno (K8 Trenčín)3:0
Tour de pool 16. kolo 17.4.2014Koprivňanský Juraj (K8 Trenčín)3:0
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 16.3.2014 TrenčínPotaš Marek (Alpia Martin)0:5
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 16.3.2014 TrenčínTomčo Ján (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)5:3
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 16.3.2014 TrenčínGubiš Ľudovít (BK Družba Trnava)5:1
Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 16.3.2014 TrenčínPsota Peter (POINT Trenčín)4:6
2.liga SeverFoltán Filip (PATRIOTI Kanianka)9:6
2.liga SeverŠvec Leopold (BK Kanianka "B")7:5
2.liga SeverKostroš Ján (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)3:8
2.liga SeverJamriška Jakub (SBiZ)9:5
2.liga SeverPapula Martin (Kremel Dolný Kubín)4:7
Tour de pool 2.kolo 9.1.2014Dzurilla Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 2.kolo 9.1.2014Krajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)1:3
Tour de pool 2.kolo 9.1.2014Sedmík Roman (POINT Trenčín)3:1
Tour de pool 2.kolo 9.1.2014Igaz Jozef (POINT Trenčín)3:0
Tour de pool 1.kolo 2.1.2014Psota Peter (POINT Trenčín)0:3
Tour de pool 1.kolo 2.1.2014Tomša Martin (POINT Trenčín)2:3
Vianočný turnaj K8 Trenčín 28.12.2013Mikuška Peter (POINT Trenčín)4:5
Vianočný turnaj K8 Trenčín 28.12.2013Kern Jaroslav (BK 14 LUCASART Kurima)0:5
Vianočný turnaj K8 Trenčín 28.12.2013Tomša Martin (POINT Trenčín)5:4
Vianočný turnaj K8 Trenčín 28.12.2013Illáš Zdeno (K8 Trenčín)5:1
Tour de pool 52.kolo 26.12.13Dzurilla Peter (POINT Trenčín)1:3
Tour de pool 52.kolo 26.12.13Krajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)3:1
Tour de pool 52.kolo 26.12.13Igaz Jozef (POINT Trenčín)0:3