SK
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domov
Turnaje
Sezóny
Hráči
Počítadlá
Podľa ID
K stolu
Ostatné
SBiZ
Muži
Seniori
Juniori
Celkové poradie 1. ligy - jednotlivci
Celkové poradie 1. ligy - týmy
Celkové poradie 2. ligy - jednotlivci
Celkové poradie 2. ligy - týmy
Aplikácia na stiahnutie
Al-Tamimi Zaid (Snooker Neratovice)
Turnaje
Zápasy
Nájdené zápasy (39)
Prehľad
Celkovo za zápasy
16:23
Celkové skóre
117:127
Turnaj
Súper
Výsledok
Senior cup 2019 - finálové DKO
Lottring Richard (BC Balabuška Praha)
3:5
Senior cup 2019 - finálové DKO
Vaňous Tomáš (MPC Pardubice)
5:0
Senior cup 2019 - finálové DKO
Tuan Petr (1. BC Děčín)
5:6
Senior cup 2019 - finálové DKO
Harvánek Jiří (MPC Pardubice)
6:2
4. Pardubice STABEDO Open
Banek Wojciech (MUKS IKS Tarnów)
2:6
4. Pardubice STABEDO Open
Šmídová Eliška (MPC Pardubice)
6:0
4. Pardubice STABEDO Open
Vašata Milan (DELTA Billiard Brno)
5:1
4. Pardubice STABEDO Open
Statkiewicz Patryk (Green Club Gdańsk)
5:4
4. Pardubice STABEDO Open
Igaz Matej (POINT Trenčín)
1:5
Senior cup 2016 - finále DKO
Rush Adrew (DELTA Billiard Brno)
4:5
Senior cup 2016 - finále DKO
Konvalinová Ludmila (MPC Pardubice)
5:0
Senior cup 2016 - finále DKO
Vladyka Robin (Harlequin Praha)
1:5
Senior cup 2016 - finále DKO
Harvánek Jiří (MPC Pardubice)
5:2
Senior cup 2016 - skupiny
Frejka Jirka (Casablanca Tábor)
1:4
Senior cup 2016 - skupiny
Mrva Milan (Horses Prešov)
2:4
Senior cup 2016 - skupiny
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
1:4
Pardubice ČMBS Open
Wesolowska Katarzyna (ERG Bieruń Folie)
1:5
Pardubice ČMBS Open
Brzękowski Arkadiusz (Academy Billiard Rokietnica)
1:5
Pardubice ČMBS Open
Tichý Jaroslav (BC Řípská Praha)
5:2
Test 128/64
Billik Peter (SBiZ)
0:5
Test 128/64
Brnický Martin (BC ROYAL Jihlava)
5:0
Test 128/64
Balaštík Pavel (Harlequin Praha)
5:0
Test 128/64
Bréda Dionýz (Mexx Biliard Club Nové Zámky B)
5:0
Test 128/32
Brašeň Martin (Kremel Dolný Kubín)
0:5
Test 128/32
Balán Martin (MPC Pardubice)
5:0
Test 128/32
Brnický Martin (BC ROYAL Jihlava)
0:5
Translation test #1
Al-Qasar Mishel (neregistrovaný hráč)
0:4
Translation test #1
Adámek Martin (neregistrovaný hráč)
0:4
Pardubice Open
Gosk Wojciech (MUKS IKS Tarnów)
2:5
Pardubice Open
Lisík Jozef (Alpia Martin)
3:5
Pardubice Open
Khodjaeva Kamila (N/A)
0:5
Test Pardubice Open #2
Cincibuch Petr (MPC Pardubice)
0:0
Test Pardubice Open #2
Mičkal Libor (BC Příchovice)
4:3
Test Pardubice Open #2
Gavenčiak Michal (DELTA Billiard Brno)
4:3
Test Pardubice Open #2
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
3:4
12. Labe cup
Žalman David (MPC Pardubice)
3:5
12. Labe cup
Zajíček Tomáš (MPC Pardubice)
5:4
12. Labe cup
Kucziak Jan (BC Lysá nad Labem)
5:0
12. Labe cup
Vondrák Jakub (MPC Pardubice)
4:5