Počítadla

Foltán Filip (PATRIOTI Kanianka)

Nalezené zápasy (210)

Přehled
Celkem za zápasy108:102
Cekové skóre1073:981
TurnajSoupeřVýsledek
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokLang Daniel (BK ARENA Ružomberok)3:5
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokFedorek Matej (Podolinec)5:3
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokReznický Rastislav (Podolinec)5:0
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokRedajová Sofia (Podolinec)5:2
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokLang Daniel (BK ARENA Ružomberok)3:5
Junior cup 2.kolo hra č.10 ARENA RužomberokĎuráči Michal (POINT Trenčín)5:1
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínBahno Miroslav (BK Žiar nad Hronom B)3:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínLisík Jozef (Alpia Martin)1:6
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 - ARENA RužomberokTenk Enrik (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)4:5
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 - ARENA RužomberokIgaz Matej (POINT Trenčín)5:3
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 - ARENA RužomberokFrank Michal (Horses Prešov)5:0
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 - ARENA RužomberokTenk Enrik (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)5:6
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKPolis Piotr (Frame Lódz)5:6
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKMrva Kristián (Horses Prešov)6:0
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKBłażej Szymon (TCF HUB Kraków)6:2
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKJagiello Krzysztof (Ymca-Square Kraków)5:3
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)3:5
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKMrva Kristián (Horses Prešov)5:4
EEBC JUNIOR CUP 2017 - ARENA RUŽOMBEROKPawelczyk Dominika (UKS Milek Wislica Polska)5:2
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokLang Daniel (BK ARENA Ružomberok)5:2
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)5:2
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokFrank Michal (Horses Prešov)5:4
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)2:5
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokIgaz Matej (POINT Trenčín)5:0
Junior cup 3.kolo hra č.10 ARENA RužomberokKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)5:3
2.liga "B"Šandor Martin (BK Žiar nad hronom)8:2
2.liga "B"Kováč Ľubomír (BK Žiar nad hronom)9:6
2.liga "B"Antoška Vladimír (BK Žiar nad hronom)7:6
2.liga "B"Rybanský Miloš (BK TRISTANPRESS Topoľčany)8:6
2.liga "B"Michal Jozef (BK ROYAL ADMIRAL Topoľčany)9:1
2.liga "B"Vančo Marek (BK ROYAL ADMIRAL Topoľčany)7:1
2.liga "B"Hudec Milan (BK B Žairčan Žiar nad Hronom)8:1
2.liga "B"Pukač Ivan (BK B Žairčan Žiar nad Hronom)9:1
2.liga "B"Teknoš Miroslav (BK Žiar nad Hronom B)7:4
2.liga "B"Gencová Andrea (BK PKO Prešov)8:1
2.liga "B"Furjész Ján (ŠK BODVA BILIART Moldava nad Bodvou)9:4
2.liga "B"Malaník František (BK 14 LUCASART Kurima)7:0
2.liga "B"Dikoš Tomáš (Alpia Martin)8:6
2.liga "B"Lauko Vladimír (STATKÁRI Ružomberok)9:7
2.liga "B"Jamriška Jakub (SBiZ)7:5
Extraliga Lisík Jozef (Alpia Martin)4:8
Extraliga Lisík Zdenko (Alpia Martin)8:9
Extraliga Potaš Marek (Alpia Martin)5:7
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)4:6
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)6:5
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:3
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 ARENA RužomberokDaniel Palušek (BK HERSTEK Bardejov)6:3
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokLang Daniel (BK ARENA Ružomberok)4:7
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)7:6
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokJastrzab Dominik (UKS Fair Play Jaworzno)4:6
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokJagiello Krzysztof (Ymca-Square Kraków)6:5
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokIgaz Matej (POINT Trenčín)6:5
EEBC JUNIOR CUP hra č.9 ARENA RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:5
Junior cup 4.kolo finále hra č.9 ARENA RužomberokLang Daniel (BK ARENA Ružomberok)3:5
Junior cup 4.kolo finále hra č.9 ARENA RužomberokFedorek Matej (Podolinec)3:0
Junior cup 4.kolo finále hra č.9 ARENA RužomberokMrva Kristián (Horses Prešov)3:2
Junior cup 4.kolo finále hra č.9 ARENA RužomberokRedajová Sofia (Podolinec)3:1
Junior cup 4.kolo finále hra č.9 ARENA RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)2:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 ARENA RužomberokLang Daniel (BK ARENA Ružomberok)6:7
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 ARENA RužomberokMarhefka Marián (Podolinec)7:5
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 ARENA RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)5:4
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 ARENA RužomberokLang Daniel (BK ARENA Ružomberok)5:6
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 ARENA RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:1
Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 ARENA RužomberokFrank Michal (Horses Prešov)6:1
2.liga skupina "A"Vágai Jozef (SBiZ)8:4
2.liga skupina "A"Šelinga Peter (BK Družba Trnava)9:1
2.liga skupina "A"Bánoczky Albert (BK TAXON Matúškovo)7:3
2.liga skupina "A"Piterka Rastislav (BK Pool Star Topoľčany)6:8
2.liga skupina "A"Bajzík Jaroslav (BK Topoľčany)9:5
2.liga skupina "A"Hajdin Ivan (BK Pool Star Topoľčany)7:5
2.liga skupina "A"Škvaridlo Patrik (ŠK Colorado Lietači Bratislava)4:8
2.liga skupina "A"Plhák Matej (1.BC Lavos Bratislava)8:9
2.liga skupina "A"Šötét Marek (ŠK Colorado Lietači Bratislava)5:7
2.liga skupina "A"Šandor Martin (BK Žiar nad hronom)8:3
2.liga skupina "A"Kováč Ľubomír (BK Žiar nad hronom)9:1
2.liga skupina "A"Václavek Karol (BK Žiar nad hronom)7:3
2.liga skupina "A"Svoboda Martin (LAVOS III. Bratislava)8:0
2.liga skupina "A"Sklár Peter (LAVOS III. Bratislava)9:0
2.liga skupina "A"Šípka Oliver (Lavos Old Scool Bratislava)7:0
2.liga skupina "A"Ďuráči Michal (POINT Trenčín)8:6
2.liga skupina "A"Krajíček Peter (POINT Trenčín)9:6
2.liga skupina "A"Krajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)5:7
2.liga skupina "A"Holakovský Štefan (2.BC Lavos Bratislava)8:4
2.liga skupina "A"Kassai Csongor (BC LAVOS TETRAHEROES Bratislava)4:9
2.liga skupina "A"Habodász Jakub (Lavos Old Scool Bratislava)7:3
2.liga skupina "A"Lísal Roman (ŠK Colorado Lietači Bratislava)8:2
2.liga skupina "A"Preisinger Jozef (BK Colorado Denver Bratislava)9:8
2.liga skupina "A"Šiška Jozef (BK Colorado Denver Bratislava)7:0
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaLang Daniel (BK ARENA Ružomberok)4:5
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaDrexler Filip (BK Kanianka "B")5:2
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)4:5
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaŠoltis Michal (Horses Prešov)5:2
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaMrva Kristián (Horses Prešov)2:5
Junior cup 1.kolo hra č.9 BK KaniankaKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)0:5
MSR Juniorov hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokOriňák Martin (Horses Prešov)5:6
MSR Juniorov hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokFrank Michal (Horses Prešov)6:1
MSR Juniorov hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokDrexler Filip (BK Kanianka "B")4:6
EEBC Junior cup KaniankaDynia Wojciech (UKS Milek Wislica Polska)2:7
EEBC Junior cup KaniankaLebduška Filip (MPC Pardubice)7:4
EEBC Junior cup KaniankaNovák Martin (MPC Pardubice)7:2
EEBC Junior cup KaniankaKuzniakowski Dawid (UKS Milek Wislica Polska)7:5
EEBC Junior cup KaniankaSagan Hubert (UKS Milek Wislica Polska)5:3
EEBC Junior cup KaniankaOriňák Martin (Horses Prešov)5:4
EEBC Junior cup KaniankaMaj Pawel (N/A)5:1
EEBC Junior cup KaniankaLebduška Filip (MPC Pardubice)5:0
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 RužomberokDrexler Filip (BK Kanianka "B")3:5
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 RužomberokŠoltis Michal (Horses Prešov)5:1
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 RužomberokHajduková Petronela (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)5:0
Majstrovstvá SR juniorov hra č.8 RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)2:5
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)0:6
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaFrank Michal (Horses Prešov)4:5
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaKmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)5:4
Junior cup 1.kolo hra č.9 - KaniankaŠoltis Michal (Horses Prešov)5:4
2.liga StredKrajčík Eduard (Dream Team Topoľčany)8:4
2.liga StredBeňo Jozef (BK Topoľčany)6:9
2.liga StredBajzík Jaroslav (BK Topoľčany)6:7
2.liga StredVáclavek Karol (BK Žiar nad hronom)8:6
2.liga StredKis Martin (BK Družba Trnava)4:9
2.liga StredHaládek Róbert (BK Žiar nad hronom)6:7
2.liga StredLučanský Lukáš (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)0:9
2.liga StredKostroš Ján (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)0:9
2.liga StredSekan Radovan (BK ARENA Ružomberok)0:9
2.liga StredPiterka Rastislav (BK Pool Star Topoľčany)5:8
2.liga StredRybanský Miloš (BK TRISTANPRESS Topoľčany)2:9
2.liga StredBrázdil Marián (BK MANILA Topoľčany)6:7
2.liga StredHronček Tomáš (BK Hawaii Pub Banská Bystrica)8:5
2.liga StredZemko Vojtech (BK Hawaii Pub Banská Bystrica)5:9
2.liga StredŠtubňa Vladimír (BC8 Banská Bystrica)6:7
2.liga StredRybár Martin (Historia de la Roja Zvolen)8:3
2.liga StredRyba Michal (Historia de la Roja Zvolen)8:9
2.liga StredPoliačik Michal (BC8 "B" Banská Bystrica)7:3
2.liga StredKrajčík Eduard (Dream Team Topoľčany)8:5
2.liga StredBeňo Jozef (BK Topoľčany)6:9
2.liga StredBajzík Jaroslav (BK Topoľčany)5:7
2.liga StredVáclavek Karol (BK Žiar nad hronom)8:5
2.liga StredKováč Ľubomír (BK Žiar nad hronom)9:5
2.liga StredKis Martin (BK Družba Trnava)5:7
2.liga StredKostroš Ján (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)2:8
2.liga StredLučanský Lukáš (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)8:9
2.liga StredHámor Peter (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)7:5
2.liga StredRybanský Miloš (BK TRISTANPRESS Topoľčany)2:8
2.liga StredPiterka Rastislav (BK Pool Star Topoľčany)8:9
2.liga StredSemelbauer Patrik (M20) (BK Topoľčany)7:2
2.liga StredHronček Tomáš (BK Hawaii Pub Banská Bystrica)8:2
2.liga StredZemko Vojtech (BK Hawaii Pub Banská Bystrica)8:9
2.liga StredŠalamun Igor (BK Hawaii Pub Banská Bystrica)2:7
2.liga StredPocklan Peter (Historia de la Roja Zvolen)8:5
2.liga StredKoppa Ľubomír (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)7:9
2.liga StredPoliačik Michal (BC8 "B" Banská Bystrica)7:5
MSR Juniorov hra č.10 - Aréna RužomberokKorba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)2:7
MSR Juniorov hra č.10 - Aréna RužomberokAmbróz Marek (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)7:4
MSR Juniorov hra č.10 - Aréna RužomberokŠoltis Michal (Horses Prešov)5:7
MSR Juniorov hra č.9 - Aréna RužomberokMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)4:9
MSR Juniorov hra č.9 - Aréna RužomberokHladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)8:9
MSR Juniorov hra č.9 - Aréna RužomberokFrank Michal (Horses Prešov)9:2
EBC Junior Tour Slovakia - 13.9.2014 - KaniankaKról Maksymilian (SBiZ)4:7
EBC Junior Tour Slovakia - 13.9.2014 - KaniankaDynia Wojciech (UKS Milek Wislica Polska)6:2
EBC Junior Tour Slovakia - 13.9.2014 - KaniankaMalaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)6:4
EBC Junior Tour Slovakia - 13.9.2014 - KaniankaJavůrek Michal (MPC Pardubice)4:6
EBC Junior Tour Slovakia - 13.9.2014 - KaniankaMusil Radek (MPC Pardubice)6:3
EBC Junior Tour Slovakia - 13.9.2014 - KaniankaDynia Wojciech (UKS Milek Wislica Polska)6:2
EBC Junior Tour Slovakia - 13.9.2014 - KaniankaKról Maksymilian (SBiZ)2:6
EBC Junior Tour Slovakia - 13.9.2014 - KaniankaFrank Michal (Horses Prešov)6:3
2.liga SeverTrnovec Patrik (ALPIA Ružomberok)0:0
2.liga SeverPapula Martin (Kremel Dolný Kubín)0:0
2.liga SeverKostroš Ján (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)0:0
2.liga SeverKrajíček Peter (POINT Trenčín)9:1
2.liga SeverKundrák Ján (POINT Trenčín)9:1
2.liga SeverTomša Martin (POINT Trenčín)9:1
2.liga SeverĎuriš Miroslav (POINT Trenčín)5:8
2.liga SeverMikuška Peter (POINT Trenčín)8:9
2.liga SeverHusák Richard (POINT Trenčín)1:7
2.liga SeverRoško Miroslav (POINT Trenčín)1:8
2.liga SeverKohútka Pavol (POINT Trenčín)9:2
2.liga SeverKrajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)7:6
2.liga SeverSekan Radovan (BK ARENA Ružomberok)5:8
2.liga SeverHámor Peter (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)5:9
2.liga SeverLučanský Lukáš (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)4:7
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)1:6
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Scodinu Mattia (POINT Trenčín)1:4
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Malaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)4:2
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Kmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)3:4
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Šoltis Michal (Horses Prešov)4:1
Junior Cup 3.kolo - skupiny 11.5.2014Lang Daniel (BK ARENA Ružomberok)0:4
Majstrovstvá Slovenska Juniori Aréna hra č. 8 6.4.2014Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)0:6
Majstrovstvá Slovenska Juniori Aréna hra č. 8 6.4.2014Ambróz Marek (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)5:1
Majstrovstvá Slovenska Juniori Aréna hra č. 8 6.4.2014Frank Michal (Horses Prešov)5:0
Majstrovstvá Slovenska Juniori Aréna hra č. 8 6.4.2014Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)2:6
Majstrovstvá Slovenska Juniori hra č.8 6.4.2014 Aréna RužomberokLang Daniel (BK ARENA Ružomberok)0:0
Junior Cup 2.kolo 23.3.14 Aréna Ružomberok Korba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)1:4
Junior Cup 2.kolo 23.3.14 Aréna Ružomberok Žiak Radovan (BANDITI ARÉNA Ružomberok)2:6
Junior Cup 2.kolo 23.3.14 Aréna Ružomberok Lang Daniel (BK ARENA Ružomberok)3:6
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaIgaz Matej (POINT Trenčín)0:6
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaMrva Kristián (Horses Prešov)2:3
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaKorba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)3:1
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaFrank Michal (Horses Prešov)0:3
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaOriňák Martin (Horses Prešov)2:3
Junior cup 1.kolo 9.2.14 KaniankaScodinu Mattia (POINT Trenčín)1:3
2.liga SeverKundrák Ján (POINT Trenčín)4:8
2.liga SeverFarkaš Matúš (K8 Trenčín "B")9:5
2.liga SeverKrajíček Peter (POINT Trenčín)1:7
2.liga SeverĎuriš Miroslav (POINT Trenčín)1:8
2.liga SeverMikuška Peter (POINT Trenčín)3:9
2.liga SeverHusák Richard (POINT Trenčín)0:7
2.liga SeverKrajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)7:8
2.liga SeverRoško Miroslav (POINT Trenčín)6:9
2.liga SeverKohútka Pavol (POINT Trenčín)6:7
2.liga SeverHámor Peter (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)0:8
2.liga SeverLučanský Lukáš (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)3:9
2.liga SeverSekan Radovan (BK ARENA Ružomberok)4:7