CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Berko Jaroslav (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (89)
Přehled
Celkem za zápasy
34:55
Cekové skóre
341:428
Turnaj
Soupeř
Výsledek
Test 128/64
Barcal Tomáš (MPC Pardubice)
0:5
Test 128/64
Bokor Tomáš (neregistrovaný hráč)
5:0
Test 128/64
Adam Abrahámek (neregistrovaný hráč)
0:5
Test 128/32
Babinec Daniel (Trnava)
0:5
Test 128/32
Balaj Miloš (POINT Trenčín)
5:0
Test 128/32
Brázdil Marián (BK MANILA Topoľčany)
0:5
2.liga Východ
Lukács Zoltán (MŠK Biliart Moldava nad Bodvou)
0:0
2.liga Východ
Frič Ján (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)
0:0
2.liga Východ
Král Karol (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)
0:0
2.liga Východ
Veselský Anton (Kremel Dolný Kubín)
0:0
2.liga Východ
Brašeň Martin (Kremel Dolný Kubín)
0:0
2.liga Východ
Papula Martin (Kremel Dolný Kubín)
0:0
2.liga Východ
Sýkora František (SARIN Prešov)
0:9
2.liga Východ
Hudák Štefan (Horses Prešov)
0:9
2.liga Východ
Vojs Ladislav (Horses Prešov)
0:7
2.liga Východ
Havlíček Michal (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)
0:8
2.liga Východ
Fris Tomáš (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)
0:9
2.liga Východ
Maro Martin (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)
0:7
2.liga Východ
Murín Michal (ALPIA Ružomberok)
0:8
2.liga Východ
Lehotský Ľubomír (BK ARENA Ružomberok)
0:9
2.liga Východ
Trnovec Patrik (ALPIA Ružomberok)
0:7
2.liga Východ
Malaník František (BK 14 LUCASART Kurima)
0:8
2.liga Východ
Pillár Pavol (BK 14 LUCAS ART Bardejov)
0:9
2.liga Východ
Malaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)
0:9
2.liga Východ
Keler Peter (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)
7:8
2.liga Východ
Tamáši Ľuboš (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)
9:6
2.liga Východ
Král Karol (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)
5:7
2.liga Východ
Brašeň Martin (Kremel Dolný Kubín)
8:0
2.liga Východ
Veselský Anton (Kremel Dolný Kubín)
9:0
2.liga Východ
Papula Martin (Kremel Dolný Kubín)
7:0
2.liga Východ
Vojs Ladislav (Horses Prešov)
6:8
2.liga Východ
Hudák Štefan (Horses Prešov)
9:5
2.liga Východ
Sýkora František (SARIN Prešov)
7:2
2.liga Východ
Majerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)
8:2
2.liga Východ
Havlíček Michal (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)
9:6
2.liga Východ
Maro Martin (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)
7:6
2.liga Východ
Lehotský Ľubomír (BK ARENA Ružomberok)
3:8
2.liga Východ
Murín Michal (ALPIA Ružomberok)
4:9
2.liga Východ
Trnovec Patrik (ALPIA Ružomberok)
7:2
2.liga Východ
Šoltis Michal (Horses Prešov)
0:8
2.liga Východ
Malaník František (BK 14 LUCASART Kurima)
0:9
2.liga Východ
Malaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)
0:7
MSR hra č.9 1.11.2014 Ružomberok
Lang Daniel (Aréna Ružomberok)
1:6
MSR hra č.9 1.11.2014 Ružomberok
Koniar Jakub (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)
3:7
MSR hra č.9 1.11.2014 Ružomberok
Korba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)
7:6
2.liga Východ
Hagan Rudolf (BK K-TOM Bardejov)
0:0
2.liga Východ
Malaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)
0:0
2.liga Východ
Malaník František (BK 14 LUCASART Kurima)
0:0
2.liga Východ
Sýkora František (SARIN Prešov)
8:7
2.liga Východ
Hudák Štefan (Horses Prešov)
9:0
2.liga Východ
Vojs Ladislav (Horses Prešov)
7:5
2.liga Východ
Šeminský Maroš (1. BK Spišská Nová Ves)
3:8
2.liga Východ
Slezák Michal (1. BK Spišská Nová Ves)
9:7
2.liga Východ
Kerekeš Daniel (1. BK Spišská Nová Ves)
7:0
2.liga Východ
Zavadinka Zdenko (Horses Prešov)
5:8
2.liga Východ
Kovalčik Ján (Relax Billiard Club Košice)
3:9
2.liga Východ
Dobrota Miloš (RELAX Prešov)
4:7
2.liga Východ
Havlíček Michal (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)
8:1
2.liga Východ
Keler Peter (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)
9:3
2.liga Východ
Majerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)
7:3
Majstrovstvá SR hra č.8 17.5.2014 Aréna Ružomberok
Köles Balázs (ŠBK Komárno)
2:5
Majstrovstvá SR hra č.8 17.5.2014 Aréna Ružomberok
Kis Martin (BK Žiar nad hronom)
2:6
Challenge tour 01- 19.4.14 K8 Trenčín
Rusko Július (1. BC Ohnivko Banská Bystrica)
0:5
Challenge tour 01- 19.4.14 K8 Trenčín
Bučeková Ľubomíra (BC Lavos Bratislava)
5:2
Challenge tour 01- 19.4.14 K8 Trenčín
Slatina Tibor (SBiZ)
5:6
2.liga Východ
Malaník František (BK 14 LUCASART Kurima)
8:1
2.liga Východ
Hagan Rudolf (BK K-TOM Bardejov)
9:5
2.liga Východ
Malaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)
7:4
2.liga Východ
Sýkora František (SARIN Prešov)
8:5
2.liga Východ
Vojs Ladislav (Horses Prešov)
7:1
2.liga Východ
Šeminský Maroš (1. BK Spišská Nová Ves)
8:7
2.liga Východ
Kerekeš Daniel (1. BK Spišská Nová Ves)
7:1
2.liga Východ
Kovalčik Ján (Relax Billiard Club Košice)
6:8
2.liga Východ
Kovalčik Radovan (RELAX Prešov)
9:5
2.liga Východ
Zavadinka Zdenko (Horses Prešov)
7:5
2.liga Východ
Majerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)
7:8
2.liga Východ
Keler Peter (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)
8:9
2.liga Východ
Havlíček Michal (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)
7:4
Slovenský pohár 18.1.14 KEIGHT Trenčín
Veis Branislav (BK Žiar nad hronom)
3:5
Slovenský pohár 18.1.14 KEIGHT Trenčín
Psota Peter (POINT Trenčín)
4:6
XX
Beneš Dušan (Lavos Old Scool Bratislava)
0:0
Turnaj5
Holenda Petr (MPC Pardubice)
0:7
Turnaj5
Žalman David (MPC Pardubice)
0:7
Turnaj5
Pindiak Ľuboš (Alpia Martin)
7:0
Turnaj4
Marek Lukáš (Casablanca Tábor)
0:7
Turnaj4
Brancuský Petr (MPC Pardubice)
0:7
Turnaj4
Vondrák Jakub (MPC Pardubice)
7:0
Majstrovstvá SR hra č.9 Ružomberok 1.12.13
Štofko Vojtech (TEAM NORTH Žilina)
2:6
Majstrovstvá SR hra č.9 Ružomberok 1.12.13
Kis Martin (BK Žiar nad hronom)
1:7