Počítadla

WEB PoolTournament 2.0

WEB PoolTournament 2.0

Vítejte na oficiálních stránkách systému PoolTournament v2.0. Zde si můžete stáhnout klienta pro práci s turnaji, nebo pokračovat na vyhledání výsledků jednotlivých turnajů a sérií. Můžete také vstoupit do online počítadla. Pokud budete používat jako počítadlo telefon nebo tablet s OS Android, doporučujeme pro bezchybný layout počítadla aplikaci "UC Browser", kterou si můžete stáhnout z Google Play.

Systémové zprávy

Important announcement(Švestka Martin, 22. 6. 2017 13:12:57)
Unfortunately, we have to inform you that for some undetermined temporary time, there will be no custom development possible for PoolTournament system. Due to personal reasons resulting in lack of development capacities, the development is temporarily unavailable. Sorry for any incovenience.

The system will remain up and running within current functionality without any limitations.
New version 2.3.9.1(Švestka Martin, 23. 5. 2016 23:34:11)
This version contains following new DKO systems: 128/32, 128/64, 192/32 and 192/64. Version also contains several bugfixes. It is mandatory.
New version 2.3.9.0(Švestka Martin, 18. 2. 2016 22:18:35)
During last huge update, we've produced one small bug. This bug prevents you from starting the RoundRobin system correctly. So we're updating as fast as possible so you are able to start it again. We apologize for any inconvinience.
New version 2.3.8.0(Švestka Martin, 6. 2. 2016 13:45:02)
The PoolTournament system is now international. Due to this fact these messages will be in English from now on.
This new version contains many major and minor updates. Here is their list:
 • Multilingual support. Currently you can switch to CZ, EN and HU language.
 • Completely redesigned user interface. We decided to keep up with the current trends, so the application is now using new modern Metro look.
 • Better evaluation of Roundrobin tables. There was a minor bug resulting in bad place determination.
 • During start of the "Roundrobin + Single KO" system you will be asked for number of groups. This will help you to manage the groups better. System offers the best number of groups, but you are now allowed to change it.
 • Filtering of the players based on the country during assignment to the tournament.
 • Each match displayed with red color after the start. It will turn green when players open the match on the tablet. As soon as they quit the match, it will turn red again.
 • Better order of the matches in roundrobin groups. It is redesigned so the waiting times will shorten as much as possible. Special thanks to Mr. Vladimir Hajdovsky for the idea and his support.
 • Web interface also modified for multilingual support.
We hope you will enjoy these changes and they will improve your ability to organize your tournaments.
Nová verze 2.2.1.14(Švestka Martin, 12. 4. 2015 14:41:01)
Nová verze obsahuje následující úpravy:
 • Zobrazení času u jednotlivých zápasů. Systém nám od začátku počítá s časy jednotlivých zápasů, jen nebyly nikde zobrazovány. Nyní si můžete pohlídat, jak dlouho jednotlivé zápasy trvají. V současné době je čas k vidění pouze v aplikaci, v blízké době bude k vidění i na webu.
 • Pokud založíte turnaj a zapomněli jste přidat startovné a výhry, můžete si je přidat až do odstartování turnaje v okně Detail Turnaje. Dosud to znemožňovala chyba, s touto možností bohužel nebylo od začátku počítáno.
Verze je nepovinná, ovšem jako vždy ji doporučujeme kvůli lepší obsluze turnaje.
Nová verze 2.2.1.13(Švestka Martin, 22. 2. 2015 23:10:02)
Nová verze obsahuje drobná vylepšení pro SBiZ. Verze je povinná, jelikož starší verze umožňuje vracet zápasy v SBiZ systému bez hesel.
Nová verze 2.2.1.12(Švestka Martin, 7. 2. 2015 19:18:02)
Nová verze obsahuje pár úprav, které Vám mohou usnadnit život při vedení turnaje. Tady je jejich přehled:
 • Nový herní systém DKO32/16. Tento systém se používal na ME a pravděpodobně bude používán v rámci ČMBS
 • Systém hlídá, jestli hráč již nehraje. Užitečné je to především v tabulkových systémech. Pokud se hrajícího hráče pokusíte nasadit na stůl, PT Vám oznámí, že to v tuto chvíli není možné.
 • Možnost pauzovat hráče v případě, že si odskočí například na jídlo při delších turnajích. Na první záložce klikněte pravým tlačítkem na hráče v turnaji a v menu vyberte "Pauza".
Nový web(Švestka Martin, 6. 2. 2015 20:37:26)
Dnes došlo k uvolnění nového webu PT2.0. Web byl přepracován pro lepší orientaci (horní menu) i vylepšen design ve spolupráci s naší fotografkou Eliškou Šmídovou. Zároveň jsme uvolnili první funkce, ve kterých si můžete sledovat statistiky. V horním menu klikněte na záložku "Hráči" a po výběru konkrétního hráče se můžete podívat na jeho turnaje, zápasy či vzájemné zápasy s konkrétním soupeřem. Web byl delší dobu testován, přesto se mohou objevit nějaké nesrovnalosti. Pokud se Vám podaří nějakou objevit, kontaktujte nás na servisním emailu.
Nová verze 2.2.1.11(Švestka Martin, 20. 1. 2015 23:48:19)
Nová verze obsahuje spoustu drobných oprav a úprav pro SBiZ.
Nová verze(Švestka Martin, 17. 10. 2014 15:30:11)
Nová verze je doslova nabita novinkami. Tady je přehled těch nejdůležitějších:
 • V herním systému Tabulky + KO je již možné vzít zpět zápas v tabulce. Chyba to dosud znemožňovala.
 • Dva nové herní systémy. DKO32/4 a Vícedenní turnaj. Ten má svoje specifika, ale jinak je možné ho používat podobně jako Tabulky + KO. Pro podrobnější návod nás kontaktujte.
 • Po založení turnaje je možné měnit jeho vlastnosti až do té doby, než turnaj odstartujete. Použijte k tomu tlačítko se třemi tečkami v horní pravé části okna turnaje.
 • Po odstartování lze na záložce ostatní informace změnit název, sérii a sezonu. Je teké možné zmáčknout tlačítko Vzít zpět los, čímž dostanete turnaj do stavu před odstartováním a je možné ještě editovat hráče.