Počítadla

Scotch Doubles Pce open (9. 7. 2016)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Brnický Martin
vs.< volný los >0 : 0
BC ROYAL Jihlava
 
1/2Skoneczny Mariusz
vs.
Śniegocki Mateusz2 : 4
Duet Tomaszów MazKonsalnet Warszawa
 
1/3Bröschel Jan
vs.
Stankiewicz Adam4 : 3
BC Řípská PrahaHades Poznaň
 
1/4Velíšek Josef
vs.
Květoň Václav4 : 0
Sportovní billiard PlzeňBilliard Stars
 
1/5Darius František
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/6Kavan Petr
vs.
Michálik Roman4 : 2
Casablanca Tábor1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/7Koniar Jakub
vs.
Rush Adrew4 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaDELTA Billiard Brno
 
1/8< volný los >vs.
Lisík Zdenko0 : 0
Alpia Martin
 
1/9Sząszor Kamil
vs.< volný los >0 : 0
Arkadia Tczew
 
1/10Putnik Ivica
vs.
Mrázek David4 : 1
Mosconi ZagrebMetropol České Budějovice
 
1/11Horák Michal
vs.
Kurková Petra4 : 0
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
1/12< volný los >vs.
Nechvíle Josef0 : 0
BC Řípská Praha
 
1/13Měcháček Michal
vs.
Praus Tomáš1 : 4
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
1/14Novák Vítězslav
vs.
Meisner Jan1 : 4
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
1/15Mikuška Peter
vs.
Konvalinová Ludmila4 : 1
K8 Buldogs TrenčínMPC Pardubice
 
1/16< volný los >vs.
Novotný Jiří0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/17Statkiewicz Patryk
vs.< volný los >0 : 0
Green Club Gdańsk
 
1/18Auguśik Maciej
vs.
Washburn Calvin4 : 1
Pino DębicaBC Řípská Praha
 
1/19Vacek Jiří
vs.
Pokrývka Daniel4 : 1
SK Billard Centrum PrahaSK Billard Centrum Praha
 
1/20Švestka Martin
vs.
Reinberk Milan4 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/21See Huidji
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
1/22Šmídová Eliška
vs.
Balon Paweł0 : 4
MPC PardubiceAllinone Mikolów
 
1/23Jelínek Petr
vs.
Duna Zoltán3 : 4
DELTA Billiard BrnoBIO Systém Plzeň
 
1/24< volný los >vs.
Gustafsson Jesse0 : 0
TyBi Tampere
 
1/25Urban Petr
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/26Louda Luboš
vs.
Fekete Lukáš2 : 4
Billiard StarsBBM Malacky
 
1/27Pindiak Ľuboš
vs.
Tužil Pavel4 : 1
ALPIA RužomberokMPC Pardubice
 
1/28< volný los >vs.
Ascheri Gianluca0 : 0
Blankofive Rome
 
1/29Fortuński Mieszko
vs.
Javůrek Jaroslav4 : 2
ERG Bieruń FolieMPC Pardubice
 
1/30Babica Radosław
vs.
Macioł Daniel4 : 0
Academy Billiard RokietnicaKonsalnet Warszawa
 
1/31Čmelík Jan
vs.
Giernalczyk Arkadiusz2 : 4
DELTA Billiard BrnoAmnezja Kalisz
 
1/32< volný los >vs.
Stefański Mariusz0 : 0
Mosir Kętrzyn
 
1/33Brnický Martin
vs.
Śniegocki Mateusz0 : 4
BC ROYAL JihlavaKonsalnet Warszawa
 
1/34Bröschel Jan
vs.
Velíšek Josef4 : 3
BC Řípská PrahaSportovní billiard Plzeň
 
1/35Darius František
vs.
Kavan Petr0 : 4
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
1/36Koniar Jakub
vs.
Lisík Zdenko2 : 4
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaAlpia Martin
 
1/37Sząszor Kamil
vs.
Putnik Ivica4 : 2
Arkadia TczewMosconi Zagreb
 
1/38Horák Michal
vs.
Nechvíle Josef2 : 4
SK Billard Centrum PrahaBC Řípská Praha
 
1/39Praus Tomáš
vs.
Meisner Jan3 : 4
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
1/40Mikuška Peter
vs.
Novotný Jiří3 : 4
K8 Buldogs TrenčínDELTA Billiard Brno
 
1/41Statkiewicz Patryk
vs.
Auguśik Maciej3 : 4
Green Club GdańskPino Dębica
 
1/42Vacek Jiří
vs.
Švestka Martin0 : 4
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
1/43See Huidji
vs.
Balon Paweł4 : 3
N/AAllinone Mikolów
 
1/44Duna Zoltán
vs.
Gustafsson Jesse1 : 4
BIO Systém PlzeňTyBi Tampere
 
1/45Urban Petr
vs.
Fekete Lukáš4 : 0
MPC PardubiceBBM Malacky
 
1/46Pindiak Ľuboš
vs.
Ascheri Gianluca4 : 0
ALPIA RužomberokBlankofive Rome
 
1/47Fortuński Mieszko
vs.
Babica Radosław4 : 1
ERG Bieruń FolieAcademy Billiard Rokietnica
 
1/48Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Stefański Mariusz4 : 2
Amnezja KaliszMosir Kętrzyn
 
1/49< volný los >vs.
Skoneczny Mariusz0 : 0
Duet Tomaszów Maz
 
1/50Stankiewicz Adam
vs.
Květoň Václav3 : 0
Hades PoznaňBilliard Stars
 
1/51< volný los >vs.
Michálik Roman0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/52Rush Adrew
vs.< volný los >0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/53< volný los >vs.
Mrázek David0 : 0
Metropol České Budějovice
 
1/54Kurková Petra
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/55Měcháček Michal
vs.
Novák Vítězslav0 : 3
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
1/56Konvalinová Ludmila
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/57< volný los >vs.
Washburn Calvin0 : 0
BC Řípská Praha
 
1/58Pokrývka Daniel
vs.
Reinberk Milan2 : 3
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
1/59< volný los >vs.
Šmídová Eliška0 : 0
MPC Pardubice
 
1/60Jelínek Petr
vs.< volný los >0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/61< volný los >vs.
Louda Luboš0 : 0
Billiard Stars
 
1/62Tužil Pavel
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/63Javůrek Jaroslav
vs.
Macioł Daniel1 : 3
MPC PardubiceKonsalnet Warszawa
 
1/64Čmelík Jan
vs.< volný los >0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/65Skoneczny Mariusz
vs.
Mikuška Peter3 : 1
Duet Tomaszów MazK8 Buldogs Trenčín
 
1/66Stankiewicz Adam
vs.
Praus Tomáš3 : 1
Hades PoznaňMPC Pardubice
 
1/67Michálik Roman
vs.
Horák Michal3 : 2
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaSK Billard Centrum Praha
 
1/68Rush Adrew
vs.
Putnik Ivica3 : 1
DELTA Billiard BrnoMosconi Zagreb
 
1/69Mrázek David
vs.
Koniar Jakub2 : 3
Metropol České Budějovice1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/70Kurková Petra
vs.
Darius František3 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/71Novák Vítězslav
vs.
Velíšek Josef1 : 3
MPC PardubiceSportovní billiard Plzeň
 
1/72Konvalinová Ludmila
vs.
Brnický Martin3 : 0
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
1/73Washburn Calvin
vs.
Stefański Mariusz1 : 3
BC Řípská PrahaMosir Kętrzyn
 
1/74Reinberk Milan
vs.
Babica Radosław0 : 3
MPC PardubiceAcademy Billiard Rokietnica
 
1/75Šmídová Eliška
vs.
Ascheri Gianluca0 : 3
MPC PardubiceBlankofive Rome
 
1/76Jelínek Petr
vs.
Fekete Lukáš3 : 1
DELTA Billiard BrnoBBM Malacky
 
1/77Louda Luboš
vs.
Duna Zoltán1 : 3
Billiard StarsBIO Systém Plzeň
 
1/78Tužil Pavel
vs.
Balon Paweł0 : 3
MPC PardubiceAllinone Mikolów
 
1/79Macioł Daniel
vs.
Vacek Jiří3 : 0
Konsalnet WarszawaSK Billard Centrum Praha
 
1/80Čmelík Jan
vs.
Statkiewicz Patryk1 : 3
DELTA Billiard BrnoGreen Club Gdańsk
 
1/81Śniegocki Mateusz
vs.
Bröschel Jan4 : 1
Konsalnet WarszawaBC Řípská Praha
 
1/82Kavan Petr
vs.
Lisík Zdenko3 : 4
Casablanca TáborAlpia Martin
 
1/83Sząszor Kamil
vs.
Nechvíle Josef4 : 1
Arkadia TczewBC Řípská Praha
 
1/84Meisner Jan
vs.
Novotný Jiří4 : 0
Harlequin PrahaDELTA Billiard Brno
 
1/85Auguśik Maciej
vs.
Švestka Martin4 : 0
Pino DębicaMPC Pardubice
 
1/86See Huidji
vs.
Gustafsson Jesse3 : 4
N/ATyBi Tampere
 
1/87Urban Petr
vs.
Pindiak Ľuboš3 : 4
MPC PardubiceALPIA Ružomberok
 
1/88Fortuński Mieszko
vs.
Giernalczyk Arkadiusz4 : 1
ERG Bieruń FolieAmnezja Kalisz
 
1/89Skoneczny Mariusz
vs.
Stankiewicz Adam3 : 2
Duet Tomaszów MazHades Poznaň
 
1/90Michálik Roman
vs.
Rush Adrew3 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaDELTA Billiard Brno
 
1/91Koniar Jakub
vs.
Kurková Petra3 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaMPC Pardubice
 
1/92Velíšek Josef
vs.
Konvalinová Ludmila3 : 0
Sportovní billiard PlzeňMPC Pardubice
 
1/93Stefański Mariusz
vs.
Babica Radosław2 : 3
Mosir KętrzynAcademy Billiard Rokietnica
 
1/94Ascheri Gianluca
vs.
Jelínek Petr3 : 2
Blankofive RomeDELTA Billiard Brno
 
1/95Duna Zoltán
vs.
Balon Paweł2 : 3
BIO Systém PlzeňAllinone Mikolów
 
1/96Macioł Daniel
vs.
Statkiewicz Patryk3 : 1
Konsalnet WarszawaGreen Club Gdańsk
 
1/97Skoneczny Mariusz
vs.
Giernalczyk Arkadiusz3 : 1
Duet Tomaszów MazAmnezja Kalisz
 
1/98Michálik Roman
vs.
Urban Petr0 : 3
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaMPC Pardubice
 
1/99Koniar Jakub
vs.
See Huidji1 : 3
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaN/A
 
1/100Velíšek Josef
vs.
Švestka Martin2 : 3
Sportovní billiard PlzeňMPC Pardubice
 
1/101Babica Radosław
vs.
Novotný Jiří3 : 0
Academy Billiard RokietnicaDELTA Billiard Brno
 
1/102Ascheri Gianluca
vs.
Nechvíle Josef1 : 3
Blankofive RomeBC Řípská Praha
 
1/103Balon Paweł
vs.
Kavan Petr3 : 1
Allinone MikolówCasablanca Tábor
 
1/104Macioł Daniel
vs.
Bröschel Jan3 : 0
Konsalnet WarszawaBC Řípská Praha
 
1/105Śniegocki Mateusz
vs.
Skoneczny Mariusz4 : 1
Konsalnet WarszawaDuet Tomaszów Maz
 
1/106Lisík Zdenko
vs.
See Huidji1 : 3
Alpia MartinN/A
 
1/107Sząszor Kamil
vs.
Nechvíle Josef4 : 2
Arkadia TczewBC Řípská Praha
 
1/108Meisner Jan
vs.
Švestka Martin4 : 1
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
1/109Auguśik Maciej
vs.
Balon Paweł4 : 2
Pino DębicaAllinone Mikolów
 
1/110Gustafsson Jesse
vs.
Macioł Daniel2 : 4
TyBi TampereKonsalnet Warszawa
 
1/111Pindiak Ľuboš
vs.
Urban Petr3 : 4
ALPIA RužomberokMPC Pardubice
 
1/112Fortuński Mieszko
vs.
Babica Radosław4 : 2
ERG Bieruń FolieAcademy Billiard Rokietnica
 
1/113Śniegocki Mateusz
vs.
See Huidji4 : 1
Konsalnet WarszawaN/A
 
1/114Sząszor Kamil
vs.
Meisner Jan3 : 4
Arkadia TczewHarlequin Praha
 
1/115Auguśik Maciej
vs.
Macioł Daniel0 : 4
Pino DębicaKonsalnet Warszawa
 
1/116Urban Petr
vs.
Fortuński Mieszko1 : 4
MPC PardubiceERG Bieruń Folie
 
1/117Śniegocki Mateusz
vs.
Meisner Jan4 : 0
Konsalnet WarszawaHarlequin Praha
 
1/118Macioł Daniel
vs.
Fortuński Mieszko2 : 4
Konsalnet WarszawaERG Bieruń Folie
 
1/119Śniegocki Mateusz
vs.
Fortuński Mieszko1 : 4
Konsalnet WarszawaERG Bieruń Folie