Počítadla

Pardubice ČMBS Open (7. 7. 2016 - 10. 7. 2016)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Brancuský Petr
vs.
Mikuška Peter5 : 4
MPC PardubiceK8 Buldogs Trenčín
 
2/1Bröschel Jan
vs.
Washburn Calvin5 : 2
BC Řípská PrahaBC Řípská Praha
 
3/1Erös Dávid
vs.
Kis Martin4 : 5
BC Řípská PrahaBK Družba Trnava
 
4/1Hajdovský Marek
vs.
Vejvoda Václav5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
5/1Houdek Adam
vs.
Pospíšil Ondřej5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
6/1Husák Richard
vs.
Muška Ivo5 : 3
K8 Buldogs TrenčínBC Hradec Králové
 
7/1Jelínek Petr
vs.
Reinberk Milan5 : 4
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
8/1Misiewicz Radosław
vs.
Strádal Jan5 : 3
OleśnicaSK Billard Centrum Praha
 
9/1Nechvíle Josef
vs.
Galuška Martin5 : 1
BC Řípská PrahaDELTA Billiard Brno
 
10/1Ramp Bert
vs.
Javůrek ml. Michal5 : 3
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
11/1Tužil Pavel
vs.
Horálek Lukáš5 : 0
MPC PardubiceStavoka Kosice
 
12/1Urban Petr
vs.
Šereda Michal5 : 1
MPC Pardubiceneregistrovaný hráč
 
13/1Vondráček Petr
vs.
Hajn Pavel4 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
14/1Žalman David
vs.
Gubiš Ľudovít5 : 0
MPC PardubiceBK Družba Trnava
 
15/1Babica Radosław
vs.
Čmelík Jan5 : 0
Academy Billiard RokietnicaDELTA Billiard Brno
 
16/1Gavenčiak Michal
vs.
Škoda Marek5 : 2
Billiard StarsCasablanca Tábor
 
17/1Hajšman Ladislav
vs.
Samorodov Alexander5 : 2
Billiard StarsSK Billard Centrum Praha
 
18/1Kavan Petr
vs.
Statkiewicz Patryk1 : 5
Casablanca TáborGreen Club Gdańsk
 
19/1Koniar Jakub
vs.
Gubiš Ľudovít5 : 2
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaBK Družba Trnava
 
20/1Macioł Daniel
vs.
Macioł Arkadiusza5 : 2
Konsalnet WarszawaAllinone Mikolów
 
21/1Muklewicz Michał
vs.
Měcháček Michal5 : 2
Green Club GdańskHarlequin Praha
 
22/1Pługowski Adam
vs.
Krysztofik Tomasz1 : 5
UKS Bila ZdunyGreen Club Gdańsk
 
23/1Sjatkovský Michal
vs.
Žarnikov Michal5 : 1
BC Golden Horn PrahaDELTA Billiard Brno
 
24/1Stefański Mariusz
vs.
Kníže Martin5 : 0
Mosir KętrzynMPC Pardubice
 
25/1Suchánek Jan
vs.
Żelasko Norbert5 : 2
Casablanca TáborGreen Club Gdańsk
 
26/1Sząszor Kamil
vs.
Köberle David5 : 1
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
27/1Švestka Martin
vs.
Vratišovský Filip-1 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
28/1Galuška Martin
vs.
Pierzchalski Tomasz2 : 5
DELTA Billiard BrnoMasters Lublin
 
29/1Ascheri Gianluca
vs.
Misák Petr5 : 0
Blankofive RomeDELTA Billiard Brno
 
30/1Fennema Frank
vs.
Modrzejewski Konrad1 : 5
UtrechtWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego
 
31/1Fortuński Mieszko
vs.
Lisík Jozef5 : 2
ERG Bieruń FolieAlpia Martin
 
32/1Gustafsson Jesse
vs.
Bajcar Josef5 : 1
TyBi TampereBC ROYAL Jihlava
 
33/1Kaplan Tomasz
vs.
Jaborník Michal5 : 0
Nosan KielceDELTA Billiard Brno
 
34/1Meisner Jan
vs.
Ząbek Monika5 : 0
Harlequin PrahaERG Bieruń Folie
 
35/1Onderek Tomáš
vs.
Galuška Martin5 : 3
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
36/1Putnik Ivica
vs.
Všetečka Marcel5 : 0
Mosconi Zagrebneregistrovaný hráč
 
37/1Quarta Antonio
vs.
Wierzyk Damian2 : 5
TV Sports IdoslubuUKS Bila Zduny
 
38/1Räsänen Sakari
vs.
Wierzyk Martin5 : 0
TyBi TampereUKS Bila Zduny
 
39/1See Huidji
vs.
Velíšek Josef5 : 2
N/ASportovní billiard Plzeň
 
40/1Skoneczny Mariusz
vs.
Giernalczyk Arkadiusz5 : 4
Duet Tomaszów MazAmnezja Kalisz
 
41/1Śniegocki Mateusz
vs.
Rush Adrew5 : 0
Konsalnet WarszawaDELTA Billiard Brno
 
42/1Štofko Vojtech
vs.
Winogradow Andrzej1 : 5
Club Athena Hajik ŽilinaGreen Club Gdańsk
 
43/1Wesolowska Katarzyna
vs.
Brzękowski Arkadiusz5 : 1
ERG Bieruń FolieAcademy Billiard Rokietnica
 
44/1Pindiak Ľuboš
vs.
Brnický Martin5 : 0
ALPIA RužomberokBC ROYAL Jihlava
 
45/1Lisík Jozef
vs.
Auguśik Maciej1 : 5
Alpia MartinPino Dębica
 
1/2Lisík Zdenko
vs.
Beránek Luboš5 : 0
Alpia MartinMPC Pardubice
 
2/2Javůrek Michal
vs.
Novák Vítězslav1 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
3/2Pokorný Michal
vs.
Šindelář Pavel2 : 5
neregistrovaný hráčBC Hradec Králové
 
4/2Kováč Lukáš
vs.
Vrba Peter5 : 1
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaHarlequin Praha
 
5/2Mikulecký Petr
vs.
Žalman Miloš3 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/2Javůrek Jan
vs.
Louda Luboš2 : 5
MPC PardubiceBilliard Stars
 
7/2Vašata Milan
vs.
Chytráček Jaroslav2 : 5
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
8/2Vacek Jiří
vs.
Žalmanová Ilona5 : 4
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
9/2Fekete Lukáš
vs.
Vančura Tomáš0 : 5
BBM MalackyMetropol České Budějovice
 
10/2Mičkal Libor
vs.
Marić Marijo1 : 5
BC PříchoviceSK Billard Centrum Praha
 
11/2Elis Tomáš
vs.
Šmídová Eliška5 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
12/2Brancuský Petr st.
vs.
Muška Milan3 : 5
MPC PardubiceBC Hradec Králové
 
13/2Dorobant Miroslav
vs.
Walach Kristian5 : 1
BC Řípská PrahaDELTA Billiard Brno
 
14/2Tamele Petr
vs.
Michálik Roman0 : 5
MPC Pardubice1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
15/2Praus Tomáš
vs.
Zbořil Jan5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
16/2Valentová Martina
vs.
Łącka Izabela0 : 5
SK Billard Centrum PrahaBistro Bilard Brzeszcze
 
17/2Duna Zoltán
vs.
Mičkal Libor5 : 3
BIO Systém PlzeňBC Příchovice
 
18/2Winogradow Andrzej
vs.
Hlína Vladimír5 : 0
Green Club GdańskMPC Pardubice
 
19/2Balaštík Pavel
vs.
Kubicki Patryk5 : 2
Harlequin PrahaUKS Bila Zduny
 
20/2Vobořil Zdeněk
vs.
Lebduška Filip2 : 5
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
21/2Hajn Pavel
vs.
Misák Petr1 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
22/2Cron Michael
vs.
Vondráček Petr2 : 5
SK StudénkaMPC Pardubice
 
23/2Mikuška Peter
vs.
Darius František5 : 0
K8 Buldogs TrenčínMPC Pardubice
 
24/2Novák Vítězslav
vs.
Fekete Lukáš0 : 5
MPC PardubiceBBM Malacky
 
25/2Javůrek Jaroslav
vs.
Balon Paweł3 : 5
MPC PardubiceAllinone Mikolów
 
26/2Blachovski Michal
vs.
Holakovský Štefan5 : 1
Bistro Bilard Brzeszcze2.BC Lavos Bratislava
 
27/2Kouba Aleš
vs.
Darius Tejchmanová Michaela-1 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
28/2Hořeňovský Jaroslav
vs.
Zielinski Wiktor0 : 5
MPC PardubiceHades Poznaň
 
29/2Modrzejewski Grzegorz
vs.
Harvánek Jiří5 : 2
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda SportowegoMPC Pardubice
 
30/2Holakovský Štefan
vs.
Horák Michal2 : 5
2.BC Lavos BratislavaSK Billard Centrum Praha
 
31/2Żelasko Norbert
vs.
Mirakhmedov Roman5 : 2
Green Club GdańskDELTA Billiard Brno
 
32/2Auguśik Maciej
vs.
Vobořil Zdeněk3 : 5
Pino DębicaSK Billard Centrum Praha
 
33/2Jadrný Roman
vs.
Hendrych Lukáš1 : 5
MPC PardubiceBC Hradec Králové
 
34/2Brzękowski Sebastian
vs.
Banek Wojciech0 : 5
Academy Billiard RokietnicaMUKS IKS Tarnów
 
35/2Ząbek Sylwia
vs.
Pokrývka Daniel5 : 2
Pino DębicaSK Billard Centrum Praha
 
36/2Diviš Jan
vs.
Kůs Erik2 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
37/2Malaník Filip
vs.
Strádal Jan3 : 5
BK 14 LUCASART KurimaSK Billard Centrum Praha
 
38/2Dobrovolný Petr
vs.
Juszczyczyn Konrad0 : 5
BC ROYAL JihlavaERG Bieruń Folie
 
39/2Rendla Jakub
vs.
Lebduška Filip5 : 2
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
40/2Šofr Leo
vs.
Kmeť Tomáš2 : 5
DELTA Billiard BrnoSTATKÁRI Ružomberok
 
41/2Gubiš Ľudovít
vs.
Cendelín Miroslav5 : 0
BK Družba TrnavaMPC Pardubice
 
42/2Axamit Adam
vs.
Javůrek Jan3 : 5
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
43/2Tichý Jaroslav
vs.
Al-Tamimi Zaid2 : 5
SK Billard Centrum PrahaSK Billard Centrum Praha
 
44/2Cincibuch Petr
vs.
Pechr Jan5 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
45/2Misák Petr
vs.
Šofr Leo5 : 1
DELTA Billiard BrnoDELTA Billiard Brno
 
1/3Brancuský Petr
vs.
Lisík Zdenko5 : 2
MPC PardubiceAlpia Martin
 
2/3Bröschel Jan
vs.
Javůrek Michal5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
3/3Erös Dávid
vs.
Pokorný Michal5 : 1
BC Řípská Prahaneregistrovaný hráč
 
4/3Hajdovský Marek
vs.
Kováč Lukáš4 : 5
MPC Pardubice1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
5/3Houdek Adam
vs.
Mikulecký Petr5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
6/3Husák Richard
vs.
Javůrek Jan5 : 2
K8 Buldogs TrenčínMPC Pardubice
 
7/3Jelínek Petr
vs.
Vašata Milan5 : 2
DELTA Billiard BrnoDELTA Billiard Brno
 
8/3Misiewicz Radosław
vs.
Vacek Jiří4 : 5
OleśnicaSK Billard Centrum Praha
 
9/3Nechvíle Josef
vs.
Fekete Lukáš5 : 0
BC Řípská PrahaBBM Malacky
 
10/3Ramp Bert
vs.
Mičkal Libor4 : 5
BC Řípská PrahaBC Příchovice
 
11/3Tužil Pavel
vs.
Elis Tomáš5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
12/3Urban Petr
vs.
Brancuský Petr st.5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
13/3Vondráček Petr
vs.
Dorobant Miroslav3 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
14/3Žalman David
vs.
Tamele Petr5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
15/3Babica Radosław
vs.
Praus Tomáš5 : 0
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
16/3Gavenčiak Michal
vs.
Valentová Martina5 : 0
Billiard StarsSK Billard Centrum Praha
 
17/3Hajšman Ladislav
vs.
Duna Zoltán3 : 5
Billiard StarsBIO Systém Plzeň
 
18/3Kavan Petr
vs.
Winogradow Andrzej5 : 3
Casablanca TáborGreen Club Gdańsk
 
19/3Koniar Jakub
vs.
Balaštík Pavel5 : 3
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaHarlequin Praha
 
20/3Macioł Daniel
vs.
Vobořil Zdeněk5 : 3
Konsalnet WarszawaSK Billard Centrum Praha
 
21/3Muklewicz Michał
vs.
Hajn Pavel5 : 0
Green Club GdańskMPC Pardubice
 
22/3Pługowski Adam
vs.
Cron Michael5 : 4
UKS Bila ZdunySK Studénka
 
23/3Sjatkovský Michal
vs.
Mikuška Peter5 : 3
BC Golden Horn PrahaK8 Buldogs Trenčín
 
24/3Stefański Mariusz
vs.
Novák Vítězslav5 : 0
Mosir KętrzynMPC Pardubice
 
25/3Suchánek Jan
vs.
Javůrek Jaroslav5 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
26/3Sząszor Kamil
vs.
Blachovski Michal5 : 2
Arkadia TczewBistro Bilard Brzeszcze
 
27/3Švestka Martin
vs.
Kouba Aleš0 : -1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
28/3Galuška Martin
vs.
Hořeňovský Jaroslav5 : 4
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
29/3Ascheri Gianluca
vs.
Modrzejewski Grzegorz5 : 1
Blankofive RomeWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego
 
30/3Fennema Frank
vs.
Holakovský Štefan3 : 5
Utrecht2.BC Lavos Bratislava
 
31/3Fortuński Mieszko
vs.
Żelasko Norbert5 : 1
ERG Bieruń FolieGreen Club Gdańsk
 
32/3Gustafsson Jesse
vs.
Auguśik Maciej5 : 4
TyBi TamperePino Dębica
 
33/3Kaplan Tomasz
vs.
Jadrný Roman5 : 0
Nosan KielceMPC Pardubice
 
34/3Meisner Jan
vs.
Brzękowski Sebastian5 : 0
Harlequin PrahaAcademy Billiard Rokietnica
 
35/3Onderek Tomáš
vs.
Ząbek Sylwia5 : 4
MPC PardubicePino Dębica
 
36/3Putnik Ivica
vs.
Diviš Jan5 : 1
Mosconi ZagrebMPC Pardubice
 
37/3Quarta Antonio
vs.
Malaník Filip2 : 5
TV Sports IdoslubuBK 14 LUCASART Kurima
 
38/3Räsänen Sakari
vs.
Dobrovolný Petr5 : 0
TyBi TampereBC ROYAL Jihlava
 
39/3See Huidji
vs.
Rendla Jakub5 : 1
N/ADELTA Billiard Brno
 
40/3Skoneczny Mariusz
vs.
Šofr Leo5 : 0
Duet Tomaszów MazDELTA Billiard Brno
 
41/3Śniegocki Mateusz
vs.
Gubiš Ľudovít5 : 1
Konsalnet WarszawaBK Družba Trnava
 
42/3Štofko Vojtech
vs.
Axamit Adam5 : 0
Club Athena Hajik ŽilinaSK Billard Centrum Praha
 
43/3Wesolowska Katarzyna
vs.
Tichý Jaroslav5 : 1
ERG Bieruń FolieSK Billard Centrum Praha
 
44/3Pindiak Ľuboš
vs.
Cincibuch Petr5 : 1
ALPIA RužomberokMPC Pardubice
 
45/3Lisík Jozef
vs.
Misák Petr5 : 1
Alpia MartinDELTA Billiard Brno
 
1/4Beránek Luboš
vs.
Mikuška Peter0 : 5
MPC PardubiceK8 Buldogs Trenčín
 
2/4Novák Vítězslav
vs.
Washburn Calvin0 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
3/4Šindelář Pavel
vs.
Kis Martin4 : 5
BC Hradec KrálovéBK Družba Trnava
 
4/4Vrba Peter
vs.
Vejvoda Václav5 : 0
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
5/4Žalman Miloš
vs.
Pospíšil Ondřej4 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/4Louda Luboš
vs.
Muška Ivo5 : 3
Billiard StarsBC Hradec Králové
 
7/4Chytráček Jaroslav
vs.
Reinberk Milan5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
8/4Žalmanová Ilona
vs.
Strádal Jan1 : 5
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
9/4Vančura Tomáš
vs.
Galuška Martin2 : 5
Metropol České BudějoviceDELTA Billiard Brno
 
10/4Marić Marijo
vs.
Javůrek ml. Michal5 : 1
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
11/4Šmídová Eliška
vs.
Horálek Lukáš5 : 1
MPC PardubiceStavoka Kosice
 
12/4Muška Milan
vs.
Šereda Michal4 : 5
BC Hradec Královéneregistrovaný hráč
 
13/4Walach Kristian
vs.
Hajn Pavel5 : 2
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
14/4Michálik Roman
vs.
Gubiš Ľudovít5 : 4
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaBK Družba Trnava
 
15/4Zbořil Jan
vs.
Čmelík Jan4 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
16/4Łącka Izabela
vs.
Škoda Marek5 : 0
Bistro Bilard BrzeszczeCasablanca Tábor
 
17/4Mičkal Libor
vs.
Samorodov Alexander5 : 1
BC PříchoviceSK Billard Centrum Praha
 
18/4Hlína Vladimír
vs.
Statkiewicz Patryk0 : 5
MPC PardubiceGreen Club Gdańsk
 
19/4Kubicki Patryk
vs.
Gubiš Ľudovít5 : 0
UKS Bila ZdunyBK Družba Trnava
 
20/4Lebduška Filip
vs.
Macioł Arkadiusza2 : 5
MPC PardubiceAllinone Mikolów
 
21/4Misák Petr
vs.
Měcháček Michal4 : 5
DELTA Billiard BrnoHarlequin Praha
 
22/4Vondráček Petr
vs.
Krysztofik Tomasz2 : 5
MPC PardubiceGreen Club Gdańsk
 
23/4Darius František
vs.
Žarnikov Michal3 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
24/4Fekete Lukáš
vs.
Kníže Martin5 : 2
BBM MalackyMPC Pardubice
 
25/4Balon Paweł
vs.
Żelasko Norbert4 : 5
Allinone MikolówGreen Club Gdańsk
 
26/4Holakovský Štefan
vs.
Köberle David3 : 5
2.BC Lavos BratislavaMPC Pardubice
 
27/4Darius Tejchmanová Michaela
vs.
Vratišovský Filip5 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
28/4Zielinski Wiktor
vs.
Pierzchalski Tomasz5 : 1
Hades PoznaňMasters Lublin
 
29/4Harvánek Jiří
vs.
Misák Petr0 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
30/4Horák Michal
vs.
Modrzejewski Konrad4 : 5
SK Billard Centrum PrahaWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego
 
31/4Mirakhmedov Roman
vs.
Lisík Jozef3 : 5
DELTA Billiard BrnoAlpia Martin
 
32/4Vobořil Zdeněk
vs.
Bajcar Josef5 : 2
SK Billard Centrum PrahaBC ROYAL Jihlava
 
33/4Hendrych Lukáš
vs.
Jaborník Michal5 : 4
BC Hradec KrálovéDELTA Billiard Brno
 
34/4Banek Wojciech
vs.
Ząbek Monika5 : 0
MUKS IKS TarnówERG Bieruń Folie
 
35/4Pokrývka Daniel
vs.
Galuška Martin1 : 5
SK Billard Centrum PrahaDELTA Billiard Brno
 
36/4Kůs Erik
vs.
Všetečka Marcel5 : 4
DELTA Billiard Brnoneregistrovaný hráč
 
37/4Strádal Jan
vs.
Wierzyk Damian5 : 0
SK Billard Centrum PrahaUKS Bila Zduny
 
38/4Juszczyczyn Konrad
vs.
Wierzyk Martin5 : 0
ERG Bieruń FolieUKS Bila Zduny
 
39/4Lebduška Filip
vs.
Velíšek Josef5 : 3
MPC PardubiceSportovní billiard Plzeň
 
40/4Kmeť Tomáš
vs.
Giernalczyk Arkadiusz0 : 5
STATKÁRI RužomberokAmnezja Kalisz
 
41/4Cendelín Miroslav
vs.
Rush Adrew0 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
42/4Javůrek Jan
vs.
Winogradow Andrzej0 : 5
MPC PardubiceGreen Club Gdańsk
 
43/4Al-Tamimi Zaid
vs.
Brzękowski Arkadiusz1 : 5
SK Billard Centrum PrahaAcademy Billiard Rokietnica
 
44/4Pechr Jan
vs.
Brnický Martin0 : 5
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
45/4Šofr Leo
vs.
Auguśik Maciej1 : 5
DELTA Billiard BrnoPino Dębica
 
1/5Brancuský Petr
vs.
Beránek Luboš5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
2/5Bröschel Jan
vs.
Novák Vítězslav5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
3/5Erös Dávid
vs.
Šindelář Pavel5 : 1
BC Řípská PrahaBC Hradec Králové
 
4/5Hajdovský Marek
vs.
Vrba Peter5 : 2
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
5/5Houdek Adam
vs.
Žalman Miloš5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
6/5Husák Richard
vs.
Louda Luboš5 : 0
K8 Buldogs TrenčínBilliard Stars
 
7/5Jelínek Petr
vs.
Chytráček Jaroslav5 : 2
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
8/5Misiewicz Radosław
vs.
Žalmanová Ilona5 : 1
OleśnicaMPC Pardubice
 
9/5Nechvíle Josef
vs.
Vančura Tomáš3 : 5
BC Řípská PrahaMetropol České Budějovice
 
10/5Ramp Bert
vs.
Marić Marijo5 : 1
BC Řípská PrahaSK Billard Centrum Praha
 
11/5Tužil Pavel
vs.
Šmídová Eliška5 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
12/5Urban Petr
vs.
Muška Milan5 : 0
MPC PardubiceBC Hradec Králové
 
13/5Vondráček Petr
vs.
Walach Kristian5 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
14/5Žalman David
vs.
Michálik Roman5 : 1
MPC Pardubice1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
15/5Babica Radosław
vs.
Zbořil Jan5 : 0
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
16/5Gavenčiak Michal
vs.
Łącka Izabela5 : 1
Billiard StarsBistro Bilard Brzeszcze
 
17/5Hajšman Ladislav
vs.
Mičkal Libor5 : 1
Billiard StarsBC Příchovice
 
18/5Kavan Petr
vs.
Hlína Vladimír5 : 1
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
19/5Koniar Jakub
vs.
Kubicki Patryk5 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaUKS Bila Zduny
 
20/5Macioł Daniel
vs.
Lebduška Filip5 : 0
Konsalnet WarszawaMPC Pardubice
 
21/5Muklewicz Michał
vs.
Misák Petr5 : 3
Green Club GdańskDELTA Billiard Brno
 
22/5Pługowski Adam
vs.
Vondráček Petr2 : 5
UKS Bila ZdunyMPC Pardubice
 
23/5Sjatkovský Michal
vs.
Darius František5 : 1
BC Golden Horn PrahaMPC Pardubice
 
24/5Stefański Mariusz
vs.
Fekete Lukáš5 : 3
Mosir KętrzynBBM Malacky
 
25/5Suchánek Jan
vs.
Balon Paweł3 : 5
Casablanca TáborAllinone Mikolów
 
26/5Sząszor Kamil
vs.
Holakovský Štefan5 : 2
Arkadia Tczew2.BC Lavos Bratislava
 
27/5Švestka Martin
vs.
Darius Tejchmanová Michaela-1 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
28/5Galuška Martin
vs.
Zielinski Wiktor1 : 5
DELTA Billiard BrnoHades Poznaň
 
29/5Ascheri Gianluca
vs.
Harvánek Jiří5 : 0
Blankofive RomeMPC Pardubice
 
30/5Fennema Frank
vs.
Horák Michal0 : 5
UtrechtSK Billard Centrum Praha
 
31/5Fortuński Mieszko
vs.
Mirakhmedov Roman5 : 1
ERG Bieruń FolieDELTA Billiard Brno
 
32/5Gustafsson Jesse
vs.
Vobořil Zdeněk4 : 5
TyBi TampereSK Billard Centrum Praha
 
33/5Kaplan Tomasz
vs.
Hendrych Lukáš5 : 0
Nosan KielceBC Hradec Králové
 
34/5Meisner Jan
vs.
Banek Wojciech5 : 3
Harlequin PrahaMUKS IKS Tarnów
 
35/5Onderek Tomáš
vs.
Pokrývka Daniel4 : 5
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
36/5Putnik Ivica
vs.
Kůs Erik1 : 5
Mosconi ZagrebDELTA Billiard Brno
 
37/5Quarta Antonio
vs.
Strádal Jan0 : 5
TV Sports IdoslubuSK Billard Centrum Praha
 
38/5Räsänen Sakari
vs.
Juszczyczyn Konrad1 : 5
TyBi TampereERG Bieruń Folie
 
39/5See Huidji
vs.
Lebduška Filip5 : 0
N/AMPC Pardubice
 
40/5Skoneczny Mariusz
vs.
Kmeť Tomáš5 : 0
Duet Tomaszów MazSTATKÁRI Ružomberok
 
41/5Śniegocki Mateusz
vs.
Cendelín Miroslav5 : 0
Konsalnet WarszawaMPC Pardubice
 
42/5Štofko Vojtech
vs.
Javůrek Jan5 : 0
Club Athena Hajik ŽilinaMPC Pardubice
 
43/5Wesolowska Katarzyna
vs.
Al-Tamimi Zaid5 : 1
ERG Bieruń FolieSK Billard Centrum Praha
 
44/5Pindiak Ľuboš
vs.
Pechr Jan5 : 0
ALPIA RužomberokMPC Pardubice
 
45/5Lisík Jozef
vs.
Šofr Leo5 : 1
Alpia MartinDELTA Billiard Brno
 
1/6Mikuška Peter
vs.
Lisík Zdenko1 : 5
K8 Buldogs TrenčínAlpia Martin
 
2/6Washburn Calvin
vs.
Javůrek Michal5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
3/6Kis Martin
vs.
Pokorný Michal5 : 4
BK Družba Trnavaneregistrovaný hráč
 
4/6Vejvoda Václav
vs.
Kováč Lukáš0 : 5
MPC Pardubice1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
5/6Pospíšil Ondřej
vs.
Mikulecký Petr5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/6Muška Ivo
vs.
Javůrek Jan5 : 4
BC Hradec KrálovéMPC Pardubice
 
7/6Reinberk Milan
vs.
Vašata Milan0 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
8/6Strádal Jan
vs.
Vacek Jiří2 : 5
SK Billard Centrum PrahaSK Billard Centrum Praha
 
9/6Galuška Martin
vs.
Fekete Lukáš5 : 1
DELTA Billiard BrnoBBM Malacky
 
10/6Javůrek ml. Michal
vs.
Mičkal Libor2 : 5
MPC PardubiceBC Příchovice
 
11/6Horálek Lukáš
vs.
Elis Tomáš0 : 5
Stavoka KosiceMPC Pardubice
 
12/6Šereda Michal
vs.
Brancuský Petr st.2 : 5
neregistrovaný hráčMPC Pardubice
 
13/6Hajn Pavel
vs.
Dorobant Miroslav3 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
14/6Gubiš Ľudovít
vs.
Tamele Petr5 : 4
BK Družba TrnavaMPC Pardubice
 
15/6Čmelík Jan
vs.
Praus Tomáš0 : 5
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
16/6Škoda Marek
vs.
Valentová Martina5 : 3
Casablanca TáborSK Billard Centrum Praha
 
17/6Samorodov Alexander
vs.
Duna Zoltán4 : 5
SK Billard Centrum PrahaBIO Systém Plzeň
 
18/6Statkiewicz Patryk
vs.
Winogradow Andrzej5 : 0
Green Club GdańskGreen Club Gdańsk
 
19/6Gubiš Ľudovít
vs.
Balaštík Pavel0 : 5
BK Družba TrnavaHarlequin Praha
 
20/6Macioł Arkadiusza
vs.
Vobořil Zdeněk5 : 2
Allinone MikolówSK Billard Centrum Praha
 
21/6Měcháček Michal
vs.
Hajn Pavel5 : 3
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
22/6Krysztofik Tomasz
vs.
Cron Michael5 : 0
Green Club GdańskSK Studénka
 
23/6Žarnikov Michal
vs.
Mikuška Peter0 : 5
DELTA Billiard BrnoK8 Buldogs Trenčín
 
24/6Kníže Martin
vs.
Novák Vítězslav5 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
25/6Żelasko Norbert
vs.
Javůrek Jaroslav5 : 0
Green Club GdańskMPC Pardubice
 
26/6Köberle David
vs.
Blachovski Michal0 : 5
MPC PardubiceBistro Bilard Brzeszcze
 
27/6Vratišovský Filip
vs.
Kouba Aleš0 : -1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
28/6Pierzchalski Tomasz
vs.
Hořeňovský Jaroslav5 : 1
Masters LublinMPC Pardubice
 
29/6Misák Petr
vs.
Modrzejewski Grzegorz3 : 5
DELTA Billiard BrnoWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego
 
30/6Modrzejewski Konrad
vs.
Holakovský Štefan5 : 1
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego2.BC Lavos Bratislava
 
31/6Lisík Jozef
vs.
Żelasko Norbert3 : 5
Alpia MartinGreen Club Gdańsk
 
32/6Bajcar Josef
vs.
Auguśik Maciej4 : 5
BC ROYAL JihlavaPino Dębica
 
33/6Jaborník Michal
vs.
Jadrný Roman5 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
34/6Ząbek Monika
vs.
Brzękowski Sebastian5 : 0
ERG Bieruń FolieAcademy Billiard Rokietnica
 
35/6Galuška Martin
vs.
Ząbek Sylwia4 : 5
DELTA Billiard BrnoPino Dębica
 
36/6Všetečka Marcel
vs.
Diviš Jan1 : 5
neregistrovaný hráčMPC Pardubice
 
37/6Wierzyk Damian
vs.
Malaník Filip2 : 5
UKS Bila ZdunyBK 14 LUCASART Kurima
 
38/6Wierzyk Martin
vs.
Dobrovolný Petr2 : 5
UKS Bila ZdunyBC ROYAL Jihlava
 
39/6Velíšek Josef
vs.
Rendla Jakub5 : 1
Sportovní billiard PlzeňDELTA Billiard Brno
 
40/6Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Šofr Leo5 : 0
Amnezja KaliszDELTA Billiard Brno
 
41/6Rush Adrew
vs.
Gubiš Ľudovít5 : 2
DELTA Billiard BrnoBK Družba Trnava
 
42/6Winogradow Andrzej
vs.
Axamit Adam5 : 0
Green Club GdańskSK Billard Centrum Praha
 
43/6Brzękowski Arkadiusz
vs.
Tichý Jaroslav5 : 3
Academy Billiard RokietnicaSK Billard Centrum Praha
 
44/6Brnický Martin
vs.
Cincibuch Petr5 : 0
BC ROYAL JihlavaMPC Pardubice
 
45/6Auguśik Maciej
vs.
Misák Petr4 : 5
Pino DębicaDELTA Billiard Brno
 
46/1Houdek Adam
vs.< volný los >0 : 0
BC Řípská Praha
 
46/2Lisík Jozef
vs.
Marić Marijo6 : 2
Alpia MartinSK Billard Centrum Praha
 
46/3Modrzejewski Konrad
vs.< volný los >0 : 0
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego
 
46/4< volný los >vs.
Darius Tejchmanová Michaela0 : 0
MPC Pardubice
 
46/5Stefański Mariusz
vs.< volný los >0 : 0
Mosir Kętrzyn
 
46/6Brzękowski Arkadiusz
vs.
Banek Wojciech0 : 6
Academy Billiard RokietnicaMUKS IKS Tarnów
 
46/7Washburn Calvin
vs.
Kavan Petr6 : 5
BC Řípská PrahaCasablanca Tábor
 
46/8< volný los >vs.
Gavenčiak Michal0 : 0
Billiard Stars
 
46/9Juszczyczyn Konrad
vs.< volný los >0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
46/10Macioł Arkadiusza
vs.
Blachovski Michal1 : 6
Allinone MikolówBistro Bilard Brzeszcze
 
46/11Ramp Bert
vs.
Velíšek Josef6 : 2
BC Řípská PrahaSportovní billiard Plzeň
 
46/12< volný los >vs.
Kováč Lukáš0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
46/13Husák Richard
vs.< volný los >0 : 0
K8 Buldogs Trenčín
 
46/14Walach Kristian
vs.
Vobořil Zdeněk1 : 6
DELTA Billiard BrnoSK Billard Centrum Praha
 
46/15Horák Michal
vs.
Pierzchalski Tomasz6 : 5
SK Billard Centrum PrahaMasters Lublin
 
46/16< volný los >vs.
Śniegocki Mateusz0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
46/17Urban Petr
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
46/18Malaník Filip
vs.
Fekete Lukáš6 : 2
BK 14 LUCASART KurimaBBM Malacky
 
46/19Auguśik Maciej
vs.< volný los >0 : 0
Pino Dębica
 
46/20< volný los >vs.
Koniar Jakub0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
46/21Wesolowska Katarzyna
vs.< volný los >0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
46/22Louda Luboš
vs.
Kis Martin0 : 6
Billiard StarsBK Družba Trnava
 
46/23Hajdovský Marek
vs.
Balon Paweł6 : 2
MPC PardubiceAllinone Mikolów
 
46/24< volný los >vs.
Bröschel Jan0 : 0
BC Řípská Praha
 
46/25Zielinski Wiktor
vs.< volný los >0 : 0
Hades Poznaň
 
46/26Ząbek Sylwia
vs.
Štofko Vojtech2 : 6
Pino DębicaClub Athena Hajik Žilina
 
46/27Onderek Tomáš
vs.
Pospíšil Ondřej-1 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
46/28< volný los >vs.
Strádal Jan0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
46/29Muklewicz Michał
vs.< volný los >0 : 0
Green Club Gdańsk
 
46/30< volný los >vs.
Kůs Erik0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
46/31Putnik Ivica
vs.
Chytráček Jaroslav6 : 2
Mosconi ZagrebMPC Pardubice
 
46/32< volný los >vs.
Žalman David0 : 0
MPC Pardubice
 
46/33Kaplan Tomasz
vs.< volný los >0 : 0
Nosan Kielce
 
46/34Vančura Tomáš
vs.
Praus Tomáš4 : 6
Metropol České BudějoviceMPC Pardubice
 
46/35Dorobant Miroslav
vs.< volný los >0 : 0
BC Řípská Praha
 
46/36< volný los >vs.
Sjatkovský Michal0 : 0
BC Golden Horn Praha
 
46/37See Huidji
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
46/38Modrzejewski Grzegorz
vs.
Giernalczyk Arkadiusz2 : 6
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda SportowegoAmnezja Kalisz
 
46/39Räsänen Sakari
vs.
Michálik Roman6 : 5
TyBi Tampere1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
46/40< volný los >vs.
Tužil Pavel0 : 0
MPC Pardubice
 
46/41Pindiak Ľuboš
vs.< volný los >0 : 0
ALPIA Ružomberok
 
46/42Vratišovský Filip
vs.
Lisík Zdenko0 : 6
MPC PardubiceAlpia Martin
 
46/43Duna Zoltán
vs.
Měcháček Michal6 : 3
BIO Systém PlzeňHarlequin Praha
 
46/44< volný los >vs.
Fortuński Mieszko0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
46/45Sząszor Kamil
vs.< volný los >0 : 0
Arkadia Tczew
 
46/46< volný los >vs.
Jelínek Petr0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
46/47Balaštík Pavel
vs.
Rush Adrew3 : 6
Harlequin PrahaDELTA Billiard Brno
 
46/48< volný los >vs.
Statkiewicz Patryk0 : 0
Green Club Gdańsk
 
46/49Ascheri Gianluca
vs.< volný los >0 : 0
Blankofive Rome
 
46/50Gustafsson Jesse
vs.
Brnický Martin6 : 0
TyBi TampereBC ROYAL Jihlava
 
46/51Suchánek Jan
vs.
Brancuský Petr st.6 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
46/52< volný los >vs.
Macioł Daniel0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
46/53Skoneczny Mariusz
vs.< volný los >0 : 0
Duet Tomaszów Maz
 
46/54Hendrych Lukáš
vs.
Vacek Jiří-1 : 0
BC Hradec KrálovéSK Billard Centrum Praha
 
46/55Erös Dávid
vs.
Vondráček Petr6 : 1
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
46/56< volný los >vs.
Winogradow Andrzej0 : 0
Green Club Gdańsk
 
46/57Krysztofik Tomasz
vs.< volný los >0 : 0
Green Club Gdańsk
 
46/58Elis Tomáš
vs.
Łącka Izabela2 : 6
MPC PardubiceBistro Bilard Brzeszcze
 
46/59Mikuška Peter
vs.
Żelasko Norbert2 : 6
K8 Buldogs TrenčínGreen Club Gdańsk
 
46/60< volný los >vs.
Meisner Jan0 : 0
Harlequin Praha
 
46/61Brancuský Petr
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
46/62< volný los >vs.
Nechvíle Josef0 : 0
BC Řípská Praha
 
46/63Hajšman Ladislav
vs.
Misiewicz Radosław4 : 6
Billiard StarsOleśnica
 
46/64< volný los >vs.
Babica Radosław0 : 0
Academy Billiard Rokietnica
 
46/65Houdek Adam
vs.
Lisík Jozef6 : 4
BC Řípská PrahaAlpia Martin
 
46/66Modrzejewski Konrad
vs.
Darius Tejchmanová Michaela6 : 2
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda SportowegoMPC Pardubice
 
46/67Stefański Mariusz
vs.
Banek Wojciech0 : 6
Mosir KętrzynMUKS IKS Tarnów
 
46/68Washburn Calvin
vs.
Gavenčiak Michal1 : 6
BC Řípská PrahaBilliard Stars
 
46/69Juszczyczyn Konrad
vs.
Blachovski Michal6 : 1
ERG Bieruń FolieBistro Bilard Brzeszcze
 
46/70Ramp Bert
vs.
Kováč Lukáš3 : 6
BC Řípská Praha1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
46/71Husák Richard
vs.
Vobořil Zdeněk6 : 2
K8 Buldogs TrenčínSK Billard Centrum Praha
 
46/72Horák Michal
vs.
Śniegocki Mateusz2 : 6
SK Billard Centrum PrahaKonsalnet Warszawa
 
46/73Urban Petr
vs.
Malaník Filip6 : 0
MPC PardubiceBK 14 LUCASART Kurima
 
46/74Auguśik Maciej
vs.
Koniar Jakub5 : 6
Pino Dębica1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
46/75Wesolowska Katarzyna
vs.
Kis Martin6 : 1
ERG Bieruń FolieBK Družba Trnava
 
46/76Hajdovský Marek
vs.
Bröschel Jan3 : 6
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
46/77Zielinski Wiktor
vs.
Štofko Vojtech6 : 2
Hades PoznaňClub Athena Hajik Žilina
 
46/78Pospíšil Ondřej
vs.
Strádal Jan3 : 6
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
46/79Muklewicz Michał
vs.
Kůs Erik6 : 3
Green Club GdańskDELTA Billiard Brno
 
46/80Putnik Ivica
vs.
Žalman David2 : 6
Mosconi ZagrebMPC Pardubice
 
46/81Kaplan Tomasz
vs.
Praus Tomáš6 : 0
Nosan KielceMPC Pardubice
 
46/82Dorobant Miroslav
vs.
Sjatkovský Michal6 : 1
BC Řípská PrahaBC Golden Horn Praha
 
46/83See Huidji
vs.
Giernalczyk Arkadiusz6 : 3
N/AAmnezja Kalisz
 
46/84Räsänen Sakari
vs.
Tužil Pavel6 : 4
TyBi TampereMPC Pardubice
 
46/85Pindiak Ľuboš
vs.
Lisík Zdenko4 : 6
ALPIA RužomberokAlpia Martin
 
46/86Duna Zoltán
vs.
Fortuński Mieszko0 : 6
BIO Systém PlzeňERG Bieruń Folie
 
46/87Sząszor Kamil
vs.
Jelínek Petr6 : 0
Arkadia TczewDELTA Billiard Brno
 
46/88Rush Adrew
vs.
Statkiewicz Patryk1 : 6
DELTA Billiard BrnoGreen Club Gdańsk
 
46/89Ascheri Gianluca
vs.
Gustafsson Jesse3 : 6
Blankofive RomeTyBi Tampere
 
46/90Suchánek Jan
vs.
Macioł Daniel1 : 6
Casablanca TáborKonsalnet Warszawa
 
46/91Skoneczny Mariusz
vs.
Vacek Jiří6 : 0
Duet Tomaszów MazSK Billard Centrum Praha
 
46/92Erös Dávid
vs.
Winogradow Andrzej1 : 6
BC Řípská PrahaGreen Club Gdańsk
 
46/93Krysztofik Tomasz
vs.
Łącka Izabela6 : 2
Green Club GdańskBistro Bilard Brzeszcze
 
46/94Żelasko Norbert
vs.
Meisner Jan6 : 1
Green Club GdańskHarlequin Praha
 
46/95Brancuský Petr
vs.
Nechvíle Josef1 : 6
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
46/96Misiewicz Radosław
vs.
Babica Radosław2 : 6
OleśnicaAcademy Billiard Rokietnica
 
46/97Houdek Adam
vs.
Modrzejewski Konrad6 : 4
BC Řípská PrahaWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego
 
46/98Banek Wojciech
vs.
Gavenčiak Michal6 : 2
MUKS IKS TarnówBilliard Stars
 
46/99Juszczyczyn Konrad
vs.
Kováč Lukáš6 : 1
ERG Bieruń Folie1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
46/100Husák Richard
vs.
Śniegocki Mateusz1 : 6
K8 Buldogs TrenčínKonsalnet Warszawa
 
46/101Urban Petr
vs.
Koniar Jakub3 : 6
MPC Pardubice1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
46/102Wesolowska Katarzyna
vs.
Bröschel Jan3 : 6
ERG Bieruń FolieBC Řípská Praha
 
46/103Zielinski Wiktor
vs.
Strádal Jan6 : 3
Hades PoznaňSK Billard Centrum Praha
 
46/104Muklewicz Michał
vs.
Žalman David6 : 3
Green Club GdańskMPC Pardubice
 
46/105Kaplan Tomasz
vs.
Dorobant Miroslav6 : 2
Nosan KielceBC Řípská Praha
 
46/106See Huidji
vs.
Räsänen Sakari6 : 1
N/ATyBi Tampere
 
46/107Lisík Zdenko
vs.
Fortuński Mieszko0 : 6
Alpia MartinERG Bieruń Folie
 
46/108Sząszor Kamil
vs.
Statkiewicz Patryk6 : 1
Arkadia TczewGreen Club Gdańsk
 
46/109Gustafsson Jesse
vs.
Macioł Daniel6 : 3
TyBi TampereKonsalnet Warszawa
 
46/110Skoneczny Mariusz
vs.
Winogradow Andrzej6 : 2
Duet Tomaszów MazGreen Club Gdańsk
 
46/111Krysztofik Tomasz
vs.
Żelasko Norbert2 : 6
Green Club GdańskGreen Club Gdańsk
 
46/112Nechvíle Josef
vs.
Babica Radosław1 : 6
BC Řípská PrahaAcademy Billiard Rokietnica
 
46/113Houdek Adam
vs.
Banek Wojciech6 : 5
BC Řípská PrahaMUKS IKS Tarnów
 
46/114Juszczyczyn Konrad
vs.
Śniegocki Mateusz3 : 6
ERG Bieruń FolieKonsalnet Warszawa
 
46/115Koniar Jakub
vs.
Bröschel Jan6 : 1
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaBC Řípská Praha
 
46/116Zielinski Wiktor
vs.
Muklewicz Michał6 : 2
Hades PoznaňGreen Club Gdańsk
 
46/117Kaplan Tomasz
vs.
See Huidji6 : 3
Nosan KielceN/A
 
46/118Fortuński Mieszko
vs.
Sząszor Kamil3 : 6
ERG Bieruń FolieArkadia Tczew
 
46/119Gustafsson Jesse
vs.
Skoneczny Mariusz4 : 6
TyBi TampereDuet Tomaszów Maz
 
46/120Żelasko Norbert
vs.
Babica Radosław2 : 6
Green Club GdańskAcademy Billiard Rokietnica
 
46/121Houdek Adam
vs.
Śniegocki Mateusz2 : 6
BC Řípská PrahaKonsalnet Warszawa
 
46/122Koniar Jakub
vs.
Zielinski Wiktor6 : 1
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaHades Poznaň
 
46/123Kaplan Tomasz
vs.
Sząszor Kamil6 : 0
Nosan KielceArkadia Tczew
 
46/124Skoneczny Mariusz
vs.
Babica Radosław6 : 2
Duet Tomaszów MazAcademy Billiard Rokietnica
 
46/125Śniegocki Mateusz
vs.
Koniar Jakub6 : 4
Konsalnet Warszawa1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
46/126Kaplan Tomasz
vs.
Skoneczny Mariusz6 : 2
Nosan KielceDuet Tomaszów Maz
 
46/127Śniegocki Mateusz
vs.
Kaplan Tomasz6 : 5
Konsalnet WarszawaNosan Kielce