Počítadla

Pardubice Open (9. 7. 2015 - 12. 7. 2015)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Kassai Csongor
vs.
Deverová Sabina2 : 5
2.BC Lavos BratislavaMPC Pardubice
 
2/1Galuška Martin
vs.
Gulik Michael5 : 0
DELTA Billiard BrnoSK Billard Centrum Praha
 
3/1Zajíček Tomáš
vs.
Javůrek Jaroslav5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
4/1Žalmanová Ilona
vs.
Šereda Michal3 : 5
MPC Pardubiceneregistrovaný hráč
 
5/1Brancuský Petr
vs.
Izakovič Petr5 : 0
MPC PardubiceStavoka Kosice
 
6/1Jelínek Petr
vs.
Harvánek Jiří5 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
7/1Krátký Petr
vs.
Volf Martin5 : 1
MPC Pardubice1. BC Děčín
 
8/1Pospíšil Ondřej
vs.
Muška Ivo5 : 0
MPC PardubiceBC Hradec Králové
 
9/1Bröschel Jan
vs.
Šmídová Eliška5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
10/1Marien Christoph
vs.
Brancuský Petr st.5 : 1
N/AMPC Pardubice
 
11/1Velíšek Josef
vs.
Hořeňovský Martin5 : 2
Sportovní billiard PlzeňMPC Pardubice
 
12/1Jarosz Cezary
vs.
Hamáček Jaroslav5 : 1
Academy Billiard RokietnicaBC ROYAL Jihlava
 
13/1Zielinski Wiktor
vs.
Vratišovský Filip5 : 0
Hades PoznaňMPC Pardubice
 
14/1Suchánek Jan
vs.
Tamele Petr5 : 1
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
15/1Houdek Adam
vs.
Louda Luboš5 : 1
BC Řípská PrahaBilliard Stars
 
16/1Lisík Zdenko
vs.
Škoda Marek5 : 0
Alpia MartinCasablanca Tábor
 
17/1Malinowski Tomasz
vs.
Kis Martin5 : 1
Frame LódzBK Družba Trnava
 
18/1Švestka Martin
vs.
Kroužil Tomáš5 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
19/1Javůrek Jaroslav
vs.
Mikuška Peter0 : 5
MPC PardubiceK8 Buldogs Trenčín
 
20/1Witos Mariusz
vs.
Buchlovský Zdeněk5 : 4
Arena PiasecznoBC ROYAL Jihlava
 
21/1Kavan Petr
vs.
Darius František5 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
22/1Čermín Tomáš
vs.
Plšek Patrik5 : 0
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
23/1Trajdos Wojtek
vs.
Darius Tejchmanová Michaela5 : 0
Konsalnet WarszawaMPC Pardubice
 
24/1Onderek Tomáš
vs.
Gosk Wojciech1 : 5
MPC PardubiceBila Tarnów
 
25/1Codd Matthew
vs.
Wysocki Sebastian0 : 5
N/ABilard Team Maria Wałbrzych
 
26/1Dorobant Miroslav
vs.
Banek Wojciech5 : 4
BC Řípská PrahaMUKS IKS Tarnów
 
27/1Räsänen Sakari
vs.
Téra Matouš5 : 1
TyBi TampereBC Hradec Králové
 
28/1Fortuński Mieszko
vs.
Valentová Martina5 : 0
ERG Bieruń FolieSK Billard Centrum Praha
 
29/1Malczewski Michał
vs.
Vejvoda Václav5 : 1
Bilard Team Maria WałbrzychMPC Pardubice
 
30/1Meisner Jan
vs.
Duna Zoltán5 : 3
Harlequin PrahaBIO Systém Plzeň
 
31/1Szewczyk Wojciech
vs.
Misák Petr5 : 3
Konsalnet WarszawaDELTA Billiard Brno
 
32/1Modrzejewski Grzegorz
vs.
Derek Marek1 : 5
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda SportowegoN/A
 
33/1Vondráček Petr
vs.
Kapolka Kamil5 : 1
MPC PardubiceSBiZ
 
34/1Ząbek Sylwia
vs.
Wiatrak Karol5 : 1
Pino DębicaN/A
 
35/1van den Berg Nick
vs.
Hendrych Lukáš5 : 0
N/ABC Hradec Králové
 
36/1Misák Petr
vs.
Radzimirska Anita5 : 3
DELTA Billiard BrnoUKS Bila Zduny
 
37/1Onderek Tomáš
vs.
Konrady Magdalena5 : 1
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
1/2Erös Dávid
vs.
Valič Petr5 : 1
BC Řípská PrahaCasablanca Tábor
 
2/2Elis Tomáš
vs.
Javůrek Michal5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
3/2Nechvíle Josef
vs.
Reinberk Milan5 : 3
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
4/2Tužil Pavel
vs.
Horálek Lukáš5 : 0
MPC PardubiceStavoka Kosice
 
5/2Hajdovský Marek
vs.
Louda Luboš5 : 1
MPC PardubiceBilliard Stars
 
6/2Křivan Vladimír
vs.
Měcháček Michal1 : 5
Casablanca TáborHarlequin Praha
 
7/2Darius František
vs.
Hořeňovský Jaroslav5 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
8/2Kundrák Ján
vs.
Ramp Bert4 : 5
TrenčínBC Řípská Praha
 
9/2Šindelář Pavel
vs.
Strádal Jan3 : 5
BC Hradec KrálovéSK Billard Centrum Praha
 
10/2Walach Kristian
vs.
Šlajs Vlastimil5 : 0
DELTA Billiard BrnoCasablanca Tábor
 
11/2Žalmanová Ilona
vs.
Plšek Patrik5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
12/2Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Javůrek ml. Michal5 : 0
Amnezja KaliszMPC Pardubice
 
13/2Gavenčiak Michal
vs.
Borkovec Míla5 : 1
Billiard StarsCasablanca Tábor
 
14/2Koniar Jakub
vs.
Muklewicz Michał3 : 5
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaGreen Club Gdańsk
 
15/2Hajšman Ladislav
vs.
Sjatkovský Michal5 : 1
Billiard StarsBC Golden Horn Praha
 
16/2Kůs Erik
vs.
Lebduška Filip5 : 2
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
17/2Ďuriš Miroslav
vs.
Holakovský Štefan5 : 2
K8 Buldogs Trenčín2.BC Lavos Bratislava
 
18/2Cincibuch Petr
vs.
Žalman Miloš3 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
19/2Novák Vítězslav
vs.
Husák Richard1 : 5
MPC PardubiceK8 Buldogs Trenčín
 
20/2Duna Zoltán
vs.
Šindelář Pavel1 : 5
BIO Systém PlzeňBC Hradec Králové
 
21/2Macioł Daniel
vs.
Kříž Jindra5 : 0
Konsalnet Warszawaneregistrovaný hráč
 
22/2See Huidji
vs.
Ďuriš Miroslav5 : 4
N/AK8 Buldogs Trenčín
 
23/2Bąk Ewa
vs.
Gulik Michael5 : 2
MUKS IKS TarnówSK Billard Centrum Praha
 
24/2Kaplan Tomasz
vs.
Plugowski Adam5 : 0
Nosan KielceN/A
 
25/2Kundrák Ján
vs.
Tamele Petr5 : 1
TrenčínMPC Pardubice
 
26/2Kubicki Patryk
vs.
Holakovský Štefan5 : 4
UKS Bila Zduny2.BC Lavos Bratislava
 
27/2Ząbek Monika
vs.
Jaborník Michal5 : 4
ERG Bieruń FolieDELTA Billiard Brno
 
28/2Koniar Jakub
vs.
Pokrývka Daniel5 : 1
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaSK Billard Centrum Praha
 
29/2Modrzejewski Konrad
vs.
Lebduška Filip5 : 1
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda SportowegoMPC Pardubice
 
30/2Sadowczyk Lukasz
vs.
Novák Vítězslav5 : 1
UKS Bila ZdunyMPC Pardubice
 
31/2Gustafsson Jesse
vs.
Washburn Calvin5 : 0
TyBi TampereBC Řípská Praha
 
32/2Szulc Paveł
vs.
Kmeť Tomáš5 : 3
UKS Bila ZdunySTATKÁRI Ružomberok
 
33/2Šofr Leo
vs.
Sjatkovský Michal1 : 5
DELTA Billiard BrnoBC Golden Horn Praha
 
34/2Louda Luboš
vs.
Jadrný Roman5 : 1
Billiard StarsMPC Pardubice
 
35/2Dzumyk Mariusz
vs.
Muška st. Milan5 : 0
Ósemka GliwiceBC Hradec Králové
 
36/2Louda Luboš
vs.
Duna Zoltán1 : 5
Billiard StarsBIO Systém Plzeň
 
37/2Holakovský Štefan
vs.
Javůrek Jan5 : 2
2.BC Lavos BratislavaMPC Pardubice
 
1/3Kassai Csongor
vs.
Erös Dávid1 : 5
2.BC Lavos BratislavaBC Řípská Praha
 
2/3Galuška Martin
vs.
Elis Tomáš5 : 3
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
3/3Zajíček Tomáš
vs.
Nechvíle Josef1 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
4/3Žalmanová Ilona
vs.
Tužil Pavel1 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
5/3Brancuský Petr
vs.
Hajdovský Marek1 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/3Jelínek Petr
vs.
Křivan Vladimír5 : 3
DELTA Billiard BrnoCasablanca Tábor
 
7/3Krátký Petr
vs.
Darius František5 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
8/3Pospíšil Ondřej
vs.
Kundrák Ján5 : 2
MPC PardubiceTrenčín
 
9/3Bröschel Jan
vs.
Šindelář Pavel5 : 1
BC Řípská PrahaBC Hradec Králové
 
10/3Marien Christoph
vs.
Walach Kristian5 : 0
N/ADELTA Billiard Brno
 
11/3Velíšek Josef
vs.
Žalmanová Ilona5 : 2
Sportovní billiard PlzeňMPC Pardubice
 
12/3Jarosz Cezary
vs.
Giernalczyk Arkadiusz2 : 5
Academy Billiard RokietnicaAmnezja Kalisz
 
13/3Zielinski Wiktor
vs.
Gavenčiak Michal5 : 2
Hades PoznaňBilliard Stars
 
14/3Suchánek Jan
vs.
Koniar Jakub5 : 4
Casablanca Tábor1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
15/3Houdek Adam
vs.
Hajšman Ladislav2 : 5
BC Řípská PrahaBilliard Stars
 
16/3Lisík Zdenko
vs.
Kůs Erik4 : 5
Alpia MartinDELTA Billiard Brno
 
17/3Malinowski Tomasz
vs.
Ďuriš Miroslav5 : 4
Frame LódzK8 Buldogs Trenčín
 
18/3Švestka Martin
vs.
Cincibuch Petr5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
19/3Javůrek Jaroslav
vs.
Novák Vítězslav3 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
20/3Witos Mariusz
vs.
Duna Zoltán5 : 3
Arena PiasecznoBIO Systém Plzeň
 
21/3Kavan Petr
vs.
Macioł Daniel3 : 5
Casablanca TáborKonsalnet Warszawa
 
22/3Čermín Tomáš
vs.
See Huidji5 : 4
SK Billard Centrum PrahaN/A
 
23/3Trajdos Wojtek
vs.
Bąk Ewa5 : 1
Konsalnet WarszawaMUKS IKS Tarnów
 
24/3Onderek Tomáš
vs.
Kaplan Tomasz1 : 5
MPC PardubiceNosan Kielce
 
25/3Codd Matthew
vs.
Kundrák Ján2 : 5
N/ATrenčín
 
26/3Dorobant Miroslav
vs.
Kubicki Patryk5 : 2
BC Řípská PrahaUKS Bila Zduny
 
27/3Räsänen Sakari
vs.
Ząbek Monika5 : 1
TyBi TampereERG Bieruń Folie
 
28/3Fortuński Mieszko
vs.
Koniar Jakub4 : 5
ERG Bieruń Folie1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
29/3Malczewski Michał
vs.
Modrzejewski Konrad2 : 5
Bilard Team Maria WałbrzychWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego
 
30/3Meisner Jan
vs.
Sadowczyk Lukasz5 : 1
Harlequin PrahaUKS Bila Zduny
 
31/3Szewczyk Wojciech
vs.
Gustafsson Jesse5 : 2
Konsalnet WarszawaTyBi Tampere
 
32/3Modrzejewski Grzegorz
vs.
Szulc Paveł4 : 5
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda SportowegoUKS Bila Zduny
 
33/3Vondráček Petr
vs.
Šofr Leo5 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
34/3Ząbek Sylwia
vs.
Louda Luboš5 : 2
Pino DębicaBilliard Stars
 
35/3van den Berg Nick
vs.
Dzumyk Mariusz5 : 0
N/AÓsemka Gliwice
 
36/3Misák Petr
vs.
Louda Luboš5 : 2
DELTA Billiard BrnoBilliard Stars
 
37/3Onderek Tomáš
vs.
Holakovský Štefan3 : 5
MPC Pardubice2.BC Lavos Bratislava
 
1/4Valič Petr
vs.
Deverová Sabina2 : 5
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
2/4Javůrek Michal
vs.
Gulik Michael1 : 5
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
3/4Reinberk Milan
vs.
Javůrek Jaroslav5 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
4/4Horálek Lukáš
vs.
Šereda Michal1 : 5
Stavoka Kosiceneregistrovaný hráč
 
5/4Louda Luboš
vs.
Izakovič Petr5 : 2
Billiard StarsStavoka Kosice
 
6/4Měcháček Michal
vs.
Harvánek Jiří5 : 3
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
7/4Hořeňovský Jaroslav
vs.
Volf Martin0 : 5
MPC Pardubice1. BC Děčín
 
8/4Ramp Bert
vs.
Muška Ivo5 : 3
BC Řípská PrahaBC Hradec Králové
 
9/4Strádal Jan
vs.
Šmídová Eliška5 : 3
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
10/4Šlajs Vlastimil
vs.
Brancuský Petr st.5 : 2
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
11/4Plšek Patrik
vs.
Hořeňovský Martin3 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
12/4Javůrek ml. Michal
vs.
Hamáček Jaroslav3 : 5
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
13/4Borkovec Míla
vs.
Vratišovský Filip1 : 5
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
14/4Muklewicz Michał
vs.
Tamele Petr5 : 0
Green Club GdańskMPC Pardubice
 
15/4Sjatkovský Michal
vs.
Louda Luboš5 : 0
BC Golden Horn PrahaBilliard Stars
 
16/4Lebduška Filip
vs.
Škoda Marek5 : 0
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
17/4Holakovský Štefan
vs.
Kis Martin0 : 5
2.BC Lavos BratislavaBK Družba Trnava
 
18/4Žalman Miloš
vs.
Kroužil Tomáš5 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
19/4Husák Richard
vs.
Mikuška Peter5 : 3
K8 Buldogs TrenčínK8 Buldogs Trenčín
 
20/4Buchlovský Zdeněk
vs.
Šindelář Pavel0 : 5
BC ROYAL JihlavaBC Hradec Králové
 
21/4Kříž Jindra
vs.
Darius František5 : 3
neregistrovaný hráčMPC Pardubice
 
22/4Ďuriš Miroslav
vs.
Plšek Patrik5 : 1
K8 Buldogs TrenčínMPC Pardubice
 
23/4Gulik Michael
vs.
Darius Tejchmanová Michaela5 : 0
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
24/4Plugowski Adam
vs.
Gosk Wojciech2 : 5
N/ABila Tarnów
 
25/4Tamele Petr
vs.
Wysocki Sebastian1 : 5
MPC PardubiceBilard Team Maria Wałbrzych
 
26/4Holakovský Štefan
vs.
Banek Wojciech1 : 5
2.BC Lavos BratislavaMUKS IKS Tarnów
 
27/4Jaborník Michal
vs.
Téra Matouš3 : 5
DELTA Billiard BrnoBC Hradec Králové
 
28/4Pokrývka Daniel
vs.
Valentová Martina5 : 2
SK Billard Centrum PrahaSK Billard Centrum Praha
 
29/4Lebduška Filip
vs.
Vejvoda Václav5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
30/4Novák Vítězslav
vs.
Duna Zoltán3 : 5
MPC PardubiceBIO Systém Plzeň
 
31/4Washburn Calvin
vs.
Misák Petr3 : 5
BC Řípská PrahaDELTA Billiard Brno
 
32/4Kmeť Tomáš
vs.
Derek Marek0 : 5
STATKÁRI RužomberokN/A
 
33/4Sjatkovský Michal
vs.
Kapolka Kamil2 : 5
BC Golden Horn PrahaSBiZ
 
34/4Jadrný Roman
vs.
Wiatrak Karol1 : 5
MPC PardubiceN/A
 
35/4Muška st. Milan
vs.
Hendrych Lukáš3 : 5
BC Hradec KrálovéBC Hradec Králové
 
36/4Duna Zoltán
vs.
Radzimirska Anita5 : 0
BIO Systém PlzeňUKS Bila Zduny
 
37/4Javůrek Jan
vs.
Konrady Magdalena3 : 5
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
1/5Kassai Csongor
vs.
Valič Petr5 : 0
2.BC Lavos BratislavaCasablanca Tábor
 
2/5Galuška Martin
vs.
Javůrek Michal5 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
3/5Zajíček Tomáš
vs.
Reinberk Milan5 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
4/5Žalmanová Ilona
vs.
Horálek Lukáš2 : 5
MPC PardubiceStavoka Kosice
 
5/5Brancuský Petr
vs.
Louda Luboš5 : 0
MPC PardubiceBilliard Stars
 
6/5Jelínek Petr
vs.
Měcháček Michal5 : 2
DELTA Billiard BrnoHarlequin Praha
 
7/5Krátký Petr
vs.
Hořeňovský Jaroslav5 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
8/5Pospíšil Ondřej
vs.
Ramp Bert3 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
9/5Bröschel Jan
vs.
Strádal Jan5 : 1
BC Řípská PrahaSK Billard Centrum Praha
 
10/5Marien Christoph
vs.
Šlajs Vlastimil5 : 0
N/ACasablanca Tábor
 
11/5Velíšek Josef
vs.
Plšek Patrik5 : 0
Sportovní billiard PlzeňMPC Pardubice
 
12/5Jarosz Cezary
vs.
Javůrek ml. Michal5 : 3
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
13/5Zielinski Wiktor
vs.
Borkovec Míla5 : 0
Hades PoznaňCasablanca Tábor
 
14/5Suchánek Jan
vs.
Muklewicz Michał5 : 4
Casablanca TáborGreen Club Gdańsk
 
15/5Houdek Adam
vs.
Sjatkovský Michal5 : 1
BC Řípská PrahaBC Golden Horn Praha
 
16/5Lisík Zdenko
vs.
Lebduška Filip5 : 3
Alpia MartinMPC Pardubice
 
17/5Malinowski Tomasz
vs.
Holakovský Štefan5 : 1
Frame Lódz2.BC Lavos Bratislava
 
18/5Švestka Martin
vs.
Žalman Miloš5 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
19/5Javůrek Jaroslav
vs.
Husák Richard0 : 5
MPC PardubiceK8 Buldogs Trenčín
 
20/5Witos Mariusz
vs.
Šindelář Pavel5 : 1
Arena PiasecznoBC Hradec Králové
 
21/5Kavan Petr
vs.
Kříž Jindra3 : 5
Casablanca Táborneregistrovaný hráč
 
22/5Čermín Tomáš
vs.
Ďuriš Miroslav2 : 5
SK Billard Centrum PrahaK8 Buldogs Trenčín
 
23/5Trajdos Wojtek
vs.
Gulik Michael5 : 1
Konsalnet WarszawaSK Billard Centrum Praha
 
24/5Onderek Tomáš
vs.
Plugowski Adam0 : 5
MPC PardubiceN/A
 
25/5Codd Matthew
vs.
Tamele Petr5 : 1
N/AMPC Pardubice
 
26/5Dorobant Miroslav
vs.
Holakovský Štefan3 : 5
BC Řípská Praha2.BC Lavos Bratislava
 
27/5Räsänen Sakari
vs.
Jaborník Michal5 : 0
TyBi TampereDELTA Billiard Brno
 
28/5Fortuński Mieszko
vs.
Pokrývka Daniel5 : 1
ERG Bieruń FolieSK Billard Centrum Praha
 
29/5Malczewski Michał
vs.
Lebduška Filip5 : 0
Bilard Team Maria WałbrzychMPC Pardubice
 
30/5Meisner Jan
vs.
Novák Vítězslav5 : 0
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
31/5Szewczyk Wojciech
vs.
Washburn Calvin5 : 0
Konsalnet WarszawaBC Řípská Praha
 
32/5Modrzejewski Grzegorz
vs.
Kmeť Tomáš5 : 0
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda SportowegoSTATKÁRI Ružomberok
 
33/5Vondráček Petr
vs.
Sjatkovský Michal5 : 0
MPC PardubiceBC Golden Horn Praha
 
34/5Ząbek Sylwia
vs.
Jadrný Roman5 : 0
Pino DębicaMPC Pardubice
 
35/5van den Berg Nick
vs.
Muška st. Milan5 : 0
N/ABC Hradec Králové
 
36/5Misák Petr
vs.
Duna Zoltán3 : 5
DELTA Billiard BrnoBIO Systém Plzeň
 
37/5Onderek Tomáš
vs.
Javůrek Jan5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/6Deverová Sabina
vs.
Erös Dávid0 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
2/6Gulik Michael
vs.
Elis Tomáš0 : 5
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
3/6Javůrek Jaroslav
vs.
Nechvíle Josef1 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
4/6Šereda Michal
vs.
Tužil Pavel2 : 5
neregistrovaný hráčMPC Pardubice
 
5/6Izakovič Petr
vs.
Hajdovský Marek0 : 5
Stavoka KosiceMPC Pardubice
 
6/6Harvánek Jiří
vs.
Křivan Vladimír5 : 1
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
7/6Volf Martin
vs.
Darius František5 : 1
1. BC DěčínMPC Pardubice
 
8/6Muška Ivo
vs.
Kundrák Ján1 : 5
BC Hradec KrálovéTrenčín
 
9/6Šmídová Eliška
vs.
Šindelář Pavel3 : 5
MPC PardubiceBC Hradec Králové
 
10/6Brancuský Petr st.
vs.
Walach Kristian5 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
11/6Hořeňovský Martin
vs.
Žalmanová Ilona1 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
12/6Hamáček Jaroslav
vs.
Giernalczyk Arkadiusz0 : 5
BC ROYAL JihlavaAmnezja Kalisz
 
13/6Vratišovský Filip
vs.
Gavenčiak Michal0 : 5
MPC PardubiceBilliard Stars
 
14/6Tamele Petr
vs.
Koniar Jakub2 : 5
MPC Pardubice1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
15/6Louda Luboš
vs.
Hajšman Ladislav1 : 5
Billiard StarsBilliard Stars
 
16/6Škoda Marek
vs.
Kůs Erik2 : 5
Casablanca TáborDELTA Billiard Brno
 
17/6Kis Martin
vs.
Ďuriš Miroslav5 : 4
BK Družba TrnavaK8 Buldogs Trenčín
 
18/6Kroužil Tomáš
vs.
Cincibuch Petr5 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
19/6Mikuška Peter
vs.
Novák Vítězslav5 : 1
K8 Buldogs TrenčínMPC Pardubice
 
20/6Buchlovský Zdeněk
vs.
Duna Zoltán2 : 5
BC ROYAL JihlavaBIO Systém Plzeň
 
21/6Darius František
vs.
Macioł Daniel0 : 5
MPC PardubiceKonsalnet Warszawa
 
22/6Plšek Patrik
vs.
See Huidji0 : 5
MPC PardubiceN/A
 
23/6Darius Tejchmanová Michaela
vs.
Bąk Ewa0 : 5
MPC PardubiceMUKS IKS Tarnów
 
24/6Gosk Wojciech
vs.
Kaplan Tomasz1 : 5
Bila TarnówNosan Kielce
 
25/6Wysocki Sebastian
vs.
Kundrák Ján3 : 5
Bilard Team Maria WałbrzychTrenčín
 
26/6Banek Wojciech
vs.
Kubicki Patryk5 : 0
MUKS IKS TarnówUKS Bila Zduny
 
27/6Téra Matouš
vs.
Ząbek Monika0 : 5
BC Hradec KrálovéERG Bieruń Folie
 
28/6Valentová Martina
vs.
Koniar Jakub0 : 5
SK Billard Centrum Praha1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
29/6Vejvoda Václav
vs.
Modrzejewski Konrad0 : 5
MPC PardubiceWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego
 
30/6Duna Zoltán
vs.
Sadowczyk Lukasz4 : 5
BIO Systém PlzeňUKS Bila Zduny
 
31/6Misák Petr
vs.
Gustafsson Jesse1 : 5
DELTA Billiard BrnoTyBi Tampere
 
32/6Derek Marek
vs.
Szulc Paveł5 : 1
N/AUKS Bila Zduny
 
33/6Kapolka Kamil
vs.
Šofr Leo5 : 4
SBiZDELTA Billiard Brno
 
34/6Wiatrak Karol
vs.
Louda Luboš5 : 1
N/ABilliard Stars
 
35/6Hendrych Lukáš
vs.
Dzumyk Mariusz1 : 5
BC Hradec KrálovéÓsemka Gliwice
 
36/6Radzimirska Anita
vs.
Louda Luboš3 : 5
UKS Bila ZdunyBilliard Stars
 
37/6Konrady Magdalena
vs.
Holakovský Štefan3 : 5
UKS Bila Zduny2.BC Lavos Bratislava
 
39/1van den Berg Nick
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
39/2Ząbek Monika
vs.
Kis Martin5 : 6
ERG Bieruń FolieBK Družba Trnava
 
39/3Holakovský Štefan
vs.< volný los >0 : 0
2.BC Lavos Bratislava
 
39/4< volný los >vs.
Kůs Erik0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
39/5Hajšman Ladislav
vs.< volný los >0 : 0
Billiard Stars
 
39/6< volný los >vs.
Gustafsson Jesse0 : 0
TyBi Tampere
 
39/7Pospíšil Ondřej
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
39/8< volný los >vs.
Ząbek Sylwia0 : 0
Pino Dębica
 
39/9Kaplan Tomasz
vs.< volný los >0 : 0
Nosan Kielce
 
39/10Kříž Jindra
vs.
Bąk Ewa3 : 6
neregistrovaný hráčMUKS IKS Tarnów
 
39/11Brancuský Petr
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
39/12< volný los >vs.
Švestka Martin0 : 0
MPC Pardubice
 
39/13Szewczyk Wojciech
vs.< volný los >0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
39/14< volný los >vs.
Fortuński Mieszko0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
39/15Wiatrak Karol
vs.
Szulc Paveł6 : 3
N/AUKS Bila Zduny
 
39/16< volný los >vs.
Trajdos Wojtek0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
39/17Hajdovský Marek
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
39/18Sadowczyk Lukasz
vs.
Měcháček Michal6 : 5
UKS Bila ZdunyHarlequin Praha
 
39/19Dorobant Miroslav
vs.< volný los >0 : 0
BC Řípská Praha
 
39/20< volný los >vs.
Malinowski Tomasz0 : 0
Frame Lódz
 
39/21Duna Zoltán
vs.< volný los >0 : 0
BIO Systém Plzeň
 
39/22< volný los >vs.
Onderek Tomáš0 : 0
MPC Pardubice
 
39/23Lisík Zdenko
vs.< volný los >0 : 0
Alpia Martin
 
39/24< volný los >vs.
Galuška Martin0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
39/25Tužil Pavel
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
39/26< volný los >vs.
Muklewicz Michał0 : 0
Green Club Gdańsk
 
39/27Gavenčiak Michal
vs.< volný los >0 : 0
Billiard Stars
 
39/28< volný los >vs.
Meisner Jan0 : 0
Harlequin Praha
 
39/29Kundrák Ján
vs.< volný los >0 : 0
Trenčín
 
39/30< volný los >vs.
Ramp Bert0 : 0
BC Řípská Praha
 
39/31Šereda Michal
vs.
Zajíček Tomáš0 : 6
neregistrovaný hráčMPC Pardubice
 
39/32< volný los >vs.
Erös Dávid0 : 0
BC Řípská Praha
 
39/33Bröschel Jan
vs.< volný los >0 : 0
BC Řípská Praha
 
39/34Deverová Sabina
vs.
Jarosz Cezary0 : 6
MPC PardubiceAcademy Billiard Rokietnica
 
39/35Suchánek Jan
vs.< volný los >0 : 0
Casablanca Tábor
 
39/36< volný los >vs.
Krátký Petr0 : 0
MPC Pardubice
 
39/37Velíšek Josef
vs.< volný los >0 : 0
Sportovní billiard Plzeň
 
39/38< volný los >vs.
Žalmanová Ilona0 : 0
MPC Pardubice
 
39/39Šindelář Pavel
vs.< volný los >0 : 0
BC Hradec Králové
 
39/40< volný los >vs.
Macioł Daniel0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
39/41Räsänen Sakari
vs.< volný los >0 : 0
TyBi Tampere
 
39/42< volný los >vs.
Houdek Adam0 : 0
BC Řípská Praha
 
39/43Wysocki Sebastian
vs.< volný los >0 : 0
Bilard Team Maria Wałbrzych
 
39/44< volný los >vs.
Jelínek Petr0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
39/45Vondráček Petr
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
39/46< volný los >vs.
Elis Tomáš0 : 0
MPC Pardubice
 
39/47Gosk Wojciech
vs.
Strádal Jan6 : 1
Bila TarnówSK Billard Centrum Praha
 
39/48< volný los >vs.
Zielinski Wiktor0 : 0
Hades Poznaň
 
39/49Giernalczyk Arkadiusz
vs.< volný los >0 : 0
Amnezja Kalisz
 
39/50Kapolka Kamil
vs.
See Huidji0 : 6
SBiZN/A
 
39/51Banek Wojciech
vs.< volný los >0 : 0
MUKS IKS Tarnów
 
39/52< volný los >vs.
Koniar Jakub0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
39/53Nechvíle Josef
vs.< volný los >0 : 0
BC Řípská Praha
 
39/54< volný los >vs.
Mikuška Peter0 : 0
K8 Buldogs Trenčín
 
39/55Dzumyk Mariusz
vs.
Walach Kristian5 : 6
Ósemka GliwiceDELTA Billiard Brno
 
39/56< volný los >vs.
Derek Marek0 : 0
N/A
 
39/57Modrzejewski Konrad
vs.< volný los >0 : 0
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego
 
39/58< volný los >vs.
Volf Martin0 : 0
1. BC Děčín
 
39/59Malczewski Michał
vs.< volný los >0 : 0
Bilard Team Maria Wałbrzych
 
39/60< volný los >vs.
Husák Richard0 : 0
K8 Buldogs Trenčín
 
39/61Witos Mariusz
vs.< volný los >0 : 0
Arena Piaseczno
 
39/62< volný los >vs.
Ďuriš Miroslav0 : 0
K8 Buldogs Trenčín
 
39/63Misák Petr
vs.
Žalman Miloš6 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
39/64< volný los >vs.
Marien Christoph0 : 0
N/A
 
39/65van den Berg Nick
vs.
Kis Martin6 : 0
N/ABK Družba Trnava
 
39/66Holakovský Štefan
vs.
Kůs Erik6 : 1
2.BC Lavos BratislavaDELTA Billiard Brno
 
39/67Hajšman Ladislav
vs.
Gustafsson Jesse6 : 4
Billiard StarsTyBi Tampere
 
39/68Pospíšil Ondřej
vs.
Ząbek Sylwia3 : 6
MPC PardubicePino Dębica
 
39/69Kaplan Tomasz
vs.
Bąk Ewa6 : 0
Nosan KielceMUKS IKS Tarnów
 
39/70Brancuský Petr
vs.
Švestka Martin6 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
39/71Szewczyk Wojciech
vs.
Fortuński Mieszko4 : 6
Konsalnet WarszawaERG Bieruń Folie
 
39/72Wiatrak Karol
vs.
Trajdos Wojtek0 : 6
N/AKonsalnet Warszawa
 
39/73Hajdovský Marek
vs.
Sadowczyk Lukasz6 : 0
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
39/74Dorobant Miroslav
vs.
Malinowski Tomasz2 : 6
BC Řípská PrahaFrame Lódz
 
39/75Duna Zoltán
vs.
Onderek Tomáš2 : 6
BIO Systém PlzeňMPC Pardubice
 
39/76Lisík Zdenko
vs.
Galuška Martin4 : 6
Alpia MartinDELTA Billiard Brno
 
39/77Tužil Pavel
vs.
Muklewicz Michał1 : 6
MPC PardubiceGreen Club Gdańsk
 
39/78Gavenčiak Michal
vs.
Meisner Jan6 : 4
Billiard StarsHarlequin Praha
 
39/79Kundrák Ján
vs.
Ramp Bert1 : 6
TrenčínBC Řípská Praha
 
39/80Zajíček Tomáš
vs.
Erös Dávid3 : 6
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
39/81Bröschel Jan
vs.
Jarosz Cezary3 : 6
BC Řípská PrahaAcademy Billiard Rokietnica
 
39/82Suchánek Jan
vs.
Krátký Petr6 : 2
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
39/83Velíšek Josef
vs.
Žalmanová Ilona6 : 4
Sportovní billiard PlzeňMPC Pardubice
 
39/84Šindelář Pavel
vs.
Macioł Daniel2 : 6
BC Hradec KrálovéKonsalnet Warszawa
 
39/85Räsänen Sakari
vs.
Houdek Adam6 : 5
TyBi TampereBC Řípská Praha
 
39/86Wysocki Sebastian
vs.
Jelínek Petr5 : 6
Bilard Team Maria WałbrzychDELTA Billiard Brno
 
39/87Vondráček Petr
vs.
Elis Tomáš6 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
39/88Gosk Wojciech
vs.
Zielinski Wiktor4 : 6
Bila TarnówHades Poznaň
 
39/89Giernalczyk Arkadiusz
vs.
See Huidji2 : 6
Amnezja KaliszN/A
 
39/90Banek Wojciech
vs.
Koniar Jakub3 : 6
MUKS IKS Tarnów1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
39/91Nechvíle Josef
vs.
Mikuška Peter6 : 5
BC Řípská PrahaK8 Buldogs Trenčín
 
39/92Walach Kristian
vs.
Derek Marek1 : 6
DELTA Billiard BrnoN/A
 
39/93Modrzejewski Konrad
vs.
Volf Martin6 : 2
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego1. BC Děčín
 
39/94Malczewski Michał
vs.
Husák Richard6 : 5
Bilard Team Maria WałbrzychK8 Buldogs Trenčín
 
39/95Witos Mariusz
vs.
Ďuriš Miroslav0 : 6
Arena PiasecznoK8 Buldogs Trenčín
 
39/96Misák Petr
vs.
Marien Christoph0 : 6
DELTA Billiard BrnoN/A
 
39/97van den Berg Nick
vs.
Holakovský Štefan6 : 0
N/A2.BC Lavos Bratislava
 
39/98Hajšman Ladislav
vs.
Ząbek Sylwia6 : 2
Billiard StarsPino Dębica
 
39/99Kaplan Tomasz
vs.
Brancuský Petr6 : 1
Nosan KielceMPC Pardubice
 
39/100Fortuński Mieszko
vs.
Trajdos Wojtek6 : 3
ERG Bieruń FolieKonsalnet Warszawa
 
39/101Hajdovský Marek
vs.
Malinowski Tomasz3 : 6
MPC PardubiceFrame Lódz
 
39/102Onderek Tomáš
vs.
Galuška Martin3 : 6
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
39/103Muklewicz Michał
vs.
Gavenčiak Michal2 : 6
Green Club GdańskBilliard Stars
 
39/104Ramp Bert
vs.
Erös Dávid6 : 3
BC Řípská PrahaBC Řípská Praha
 
39/105Jarosz Cezary
vs.
Suchánek Jan6 : 3
Academy Billiard RokietnicaCasablanca Tábor
 
39/106Velíšek Josef
vs.
Macioł Daniel2 : 6
Sportovní billiard PlzeňKonsalnet Warszawa
 
39/107Räsänen Sakari
vs.
Jelínek Petr6 : 3
TyBi TampereDELTA Billiard Brno
 
39/108Vondráček Petr
vs.
Zielinski Wiktor5 : 6
MPC PardubiceHades Poznaň
 
39/109See Huidji
vs.
Koniar Jakub6 : 5
N/A1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
39/110Nechvíle Josef
vs.
Derek Marek2 : 6
BC Řípská PrahaN/A
 
39/111Modrzejewski Konrad
vs.
Malczewski Michał5 : 6
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda SportowegoBilard Team Maria Wałbrzych
 
39/112Ďuriš Miroslav
vs.
Marien Christoph0 : 6
K8 Buldogs TrenčínN/A
 
39/113van den Berg Nick
vs.
Hajšman Ladislav6 : 3
N/ABilliard Stars
 
39/114Kaplan Tomasz
vs.
Fortuński Mieszko6 : 5
Nosan KielceERG Bieruń Folie
 
39/115Malinowski Tomasz
vs.
Galuška Martin6 : 3
Frame LódzDELTA Billiard Brno
 
39/116Gavenčiak Michal
vs.
Ramp Bert6 : 2
Billiard StarsBC Řípská Praha
 
39/117Jarosz Cezary
vs.
Macioł Daniel3 : 6
Academy Billiard RokietnicaKonsalnet Warszawa
 
39/118Räsänen Sakari
vs.
Zielinski Wiktor0 : 6
TyBi TampereHades Poznaň
 
39/119See Huidji
vs.
Derek Marek6 : 3
N/AN/A
 
39/120Malczewski Michał
vs.
Marien Christoph3 : 6
Bilard Team Maria WałbrzychN/A
 
39/121van den Berg Nick
vs.
Kaplan Tomasz6 : 4
N/ANosan Kielce
 
39/122Malinowski Tomasz
vs.
Gavenčiak Michal4 : 6
Frame LódzBilliard Stars
 
39/123Macioł Daniel
vs.
Zielinski Wiktor6 : 4
Konsalnet WarszawaHades Poznaň
 
39/124See Huidji
vs.
Marien Christoph6 : 3
N/AN/A
 
39/125van den Berg Nick
vs.
Gavenčiak Michal1 : 6
N/ABilliard Stars
 
39/126Macioł Daniel
vs.
See Huidji5 : 6
Konsalnet WarszawaN/A
 
39/127Gavenčiak Michal
vs.
See Huidji6 : 4
Billiard StarsN/A