Počítadla

Mistr Pardubic 2014 - 8ball (1. 11. 2014)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Hajdovský Marek
vs.
Vindušková Anna4 : 0
MPC PardubiceBC Lysá nad Labem
 
2/1Meisner Jan
vs.
Vondruška Zdeněk4 : 0
Harlequin PrahaCasablanca Tábor
 
3/1Kavan Petr
vs.
Vargas Ava4 : 2
Casablanca TáborN/A
 
4/1Vondráček Petr
vs.
Škoda Marek4 : 0
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
5/1Švestka Martin
vs.
Šlajs Vlastimil4 : 0
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
6/1Zielinski Wiktor
vs.
Křivan Vladimír4 : 0
Hades PoznaňCasablanca Tábor
 
7/1Šindelář Pavel
vs.
Valič Petr4 : 2
BC Hradec KrálovéCasablanca Tábor
 
8/1Praus Tomáš
vs.
Vondrášek Josef2 : 4
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
9/1Suchánek Jan
vs.
Hampl Lukáš4 : 0
Casablanca Tábor1. BC Děčín
 
10/1Jelínek Petr
vs.
Otipka Jiří4 : 3
DELTA Billiard BrnoBlack Pool Ostrava
 
11/1Pospíšil Ondřej
vs.
Svoboda Michal4 : 1
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
12/1Nechvíle Josef
vs.
Marek Lukáš4 : 2
BC Řípská PrahaCasablanca Tábor
 
13/1Galuška Martin
vs.
Volf Martin4 : 1
DELTA Billiard Brno1. BC Děčín
 
14/1Elis Tomáš
vs.
Hornová Lucie4 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
15/1Žalman David
vs.
Kakrda Miloš4 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/2Kůs Erik
vs.
Onderek Tomáš4 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
2/2Javůrek Jaroslav
vs.
Šindelářová Anna4 : 1
MPC PardubiceBC Příchovice
 
3/2Vondrák Jakub
vs.
Vejvoda Václav4 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
4/2Diviš Jan
vs.
Hamáček Dominik3 : 4
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
5/2Žalmanová Ilona
vs.
Novák Martin4 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/2Strádal Jan
vs.
Bartoňková Tereza4 : 0
SK Billard Centrum PrahaDELTA Billiard Brno
 
7/2Hajn Pavel
vs.
Vajner David1 : 4
MPC Pardubice1. BC Děčín
 
8/2Walach Kristian
vs.
Frejka Jirka4 : 1
DELTA Billiard BrnoCasablanca Tábor
 
9/2Dončuk Jan
vs.
Borkovec Míla0 : 4
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
10/2Lebduška Filip
vs.
Hochman Jindřich2 : 4
MPC PardubiceBC Lysá nad Labem
 
11/2Hořeňovský Jaroslav
vs.
Vykoukalová Tereza2 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
12/2Jadrný Roman
vs.
Muška Ivo2 : 4
MPC PardubiceBC Hradec Králové
 
13/2Köberle David
vs.
Téra Matouš2 : 4
MPC PardubiceBC Hradec Králové
 
14/2Nožka Martin
vs.
Hamáček Jaroslav4 : 0
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
15/2Vladyka Robin
vs.
Egner Alexandr0 : 4
Harlequin PrahaDELTA Billiard Brno
 
12/3Nechvíle Josef
vs.
Jadrný Roman4 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
13/3Galuška Martin
vs.
Köberle David4 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
14/3Elis Tomáš
vs.
Nožka Martin4 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/4Hajdovský Marek
vs.
Kůs Erik2 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
2/4Meisner Jan
vs.
Javůrek Jaroslav4 : 1
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
3/4Kavan Petr
vs.
Vondrák Jakub1 : 4
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
4/4Vondráček Petr
vs.
Diviš Jan4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
5/4Švestka Martin
vs.
Žalmanová Ilona4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/4Zielinski Wiktor
vs.
Strádal Jan4 : 0
Hades PoznaňSK Billard Centrum Praha
 
7/4Šindelář Pavel
vs.
Hajn Pavel4 : 1
BC Hradec KrálovéMPC Pardubice
 
8/4Praus Tomáš
vs.
Walach Kristian2 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
9/4Suchánek Jan
vs.
Dončuk Jan4 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
10/4Jelínek Petr
vs.
Lebduška Filip4 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
11/4Pospíšil Ondřej
vs.
Hořeňovský Jaroslav4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
12/4Muška Ivo
vs.
Marek Lukáš2 : 4
BC Hradec KrálovéCasablanca Tábor
 
13/4Téra Matouš
vs.
Volf Martin4 : 3
BC Hradec Králové1. BC Děčín
 
14/4Hamáček Jaroslav
vs.
Hornová Lucie4 : 2
BC ROYAL JihlavaMPC Pardubice
 
15/4Žalman David
vs.
Vladyka Robin4 : 1
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
1/5Misák Petr
vs.
Vindušková Anna4 : 0
DELTA Billiard BrnoBC Lysá nad Labem
 
2/5Šmídová Eliška
vs.
Vondruška Zdeněk1 : 4
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
3/5Michálek Petr
vs.
Vargas Ava4 : 1
MPC PardubiceN/A
 
4/5Smutný Petr
vs.
Škoda Marek4 : 1
BC ROYAL JihlavaCasablanca Tábor
 
5/5Darius František
vs.
Šlajs Vlastimil4 : 2
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
6/5Jaborník Michal
vs.
Křivan Vladimír4 : 3
DELTA Billiard BrnoCasablanca Tábor
 
7/5Javůrek ml. Michal
vs.
Valič Petr1 : 4
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
8/5Musil Radek
vs.
Vondrášek Josef1 : 4
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
9/5Měcháček Michal
vs.
Hampl Lukáš4 : 1
Harlequin Praha1. BC Děčín
 
10/5Brancuský Petr
vs.
Otipka Jiří4 : 1
MPC PardubiceBlack Pool Ostrava
 
11/5Mokrousov Mykola
vs.
Svoboda Michal4 : 1
SK Billard Centrum PrahaCasablanca Tábor
 
12/5Nechvíle Josef
vs.
Muška Ivo4 : 1
BC Řípská PrahaBC Hradec Králové
 
13/5Galuška Martin
vs.
Téra Matouš4 : 0
DELTA Billiard BrnoBC Hradec Králové
 
14/5Elis Tomáš
vs.
Hamáček Jaroslav4 : 3
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
15/5Diviš Pavel
vs.
Kakrda Miloš4 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
12/6Marek Lukáš
vs.
Jadrný Roman3 : 4
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
13/6Volf Martin
vs.
Köberle David4 : 1
1. BC DěčínMPC Pardubice
 
14/6Hornová Lucie
vs.
Nožka Martin0 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/7Hajdovský Marek
vs.
Misák Petr1 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
2/7Meisner Jan
vs.
Šmídová Eliška4 : 1
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
3/7Kavan Petr
vs.
Michálek Petr4 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
4/7Vondráček Petr
vs.
Smutný Petr4 : 3
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
5/7Švestka Martin
vs.
Darius František4 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/7Zielinski Wiktor
vs.
Jaborník Michal4 : 0
Hades PoznaňDELTA Billiard Brno
 
7/7Šindelář Pavel
vs.
Javůrek ml. Michal4 : 1
BC Hradec KrálovéMPC Pardubice
 
8/7Praus Tomáš
vs.
Musil Radek4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
9/7Suchánek Jan
vs.
Měcháček Michal4 : 2
Casablanca TáborHarlequin Praha
 
10/7Jelínek Petr
vs.
Brancuský Petr2 : 4
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
11/7Pospíšil Ondřej
vs.
Mokrousov Mykola1 : 4
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
12/7Klajn Lubomír
vs.
Nechvíle Josef2 : 4
DELTA Billiard BrnoBC Řípská Praha
 
15/7Žalman David
vs.
Diviš Pavel4 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
12/8Klajn Lubomír
vs.
Marek Lukáš4 : 2
DELTA Billiard BrnoCasablanca Tábor
 
1/9Onderek Tomáš
vs.
Vindušková Anna4 : 0
MPC PardubiceBC Lysá nad Labem
 
2/9Šindelářová Anna
vs.
Vondruška Zdeněk0 : 4
BC PříchoviceCasablanca Tábor
 
3/9Vejvoda Václav
vs.
Vargas Ava1 : 4
MPC PardubiceN/A
 
4/9Hamáček Dominik
vs.
Škoda Marek4 : 0
BC ROYAL JihlavaCasablanca Tábor
 
5/9Novák Martin
vs.
Šlajs Vlastimil4 : 2
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
6/9Bartoňková Tereza
vs.
Křivan Vladimír4 : 0
DELTA Billiard BrnoCasablanca Tábor
 
7/9Vajner David
vs.
Valič Petr4 : 0
1. BC DěčínCasablanca Tábor
 
8/9Frejka Jirka
vs.
Vondrášek Josef4 : 2
Casablanca TáborHarlequin Praha
 
9/9Borkovec Míla
vs.
Hampl Lukáš1 : 4
Casablanca Tábor1. BC Děčín
 
10/9Hochman Jindřich
vs.
Otipka Jiří4 : 2
BC Lysá nad LabemBlack Pool Ostrava
 
11/9Vykoukalová Tereza
vs.
Svoboda Michal4 : 2
DELTA Billiard BrnoCasablanca Tábor
 
12/9Klajn Lubomír
vs.
Jadrný Roman4 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
15/9Egner Alexandr
vs.
Kakrda Miloš4 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
12/10Klajn Lubomír
vs.
Muška Ivo4 : 3
DELTA Billiard BrnoBC Hradec Králové
 
1/11Onderek Tomáš
vs.
Misák Petr2 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
2/11Šindelářová Anna
vs.
Šmídová Eliška0 : 4
BC PříchoviceMPC Pardubice
 
3/11Vejvoda Václav
vs.
Michálek Petr0 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
4/11Hamáček Dominik
vs.
Smutný Petr4 : 2
BC ROYAL JihlavaBC ROYAL Jihlava
 
5/11Novák Martin
vs.
Darius František4 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/11Bartoňková Tereza
vs.
Jaborník Michal0 : 4
DELTA Billiard BrnoDELTA Billiard Brno
 
7/11Vajner David
vs.
Javůrek ml. Michal4 : 0
1. BC DěčínMPC Pardubice
 
8/11Frejka Jirka
vs.
Musil Radek3 : 4
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
9/11Borkovec Míla
vs.
Měcháček Michal1 : 4
Casablanca TáborHarlequin Praha
 
10/11Hochman Jindřich
vs.
Brancuský Petr1 : 4
BC Lysá nad LabemMPC Pardubice
 
11/11Vykoukalová Tereza
vs.
Mokrousov Mykola0 : 4
DELTA Billiard BrnoSK Billard Centrum Praha
 
15/11Egner Alexandr
vs.
Diviš Pavel4 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
1/12Vindušková Anna
vs.
Kůs Erik0 : 4
BC Lysá nad LabemDELTA Billiard Brno
 
2/12Vondruška Zdeněk
vs.
Javůrek Jaroslav1 : 4
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
3/12Vargas Ava
vs.
Vondrák Jakub0 : 4
N/AMPC Pardubice
 
4/12Škoda Marek
vs.
Diviš Jan0 : 4
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
5/12Šlajs Vlastimil
vs.
Žalmanová Ilona0 : 4
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
6/12Křivan Vladimír
vs.
Strádal Jan0 : 4
Casablanca TáborSK Billard Centrum Praha
 
7/12Valič Petr
vs.
Hajn Pavel3 : 4
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
8/12Vondrášek Josef
vs.
Walach Kristian3 : 4
Harlequin PrahaDELTA Billiard Brno
 
9/12Hampl Lukáš
vs.
Dončuk Jan3 : 4
1. BC DěčínMPC Pardubice
 
10/12Otipka Jiří
vs.
Lebduška Filip0 : 4
Black Pool OstravaMPC Pardubice
 
11/12Svoboda Michal
vs.
Hořeňovský Jaroslav3 : 4
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
15/12Kakrda Miloš
vs.
Vladyka Robin0 : 4
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
1/13Hajdovský Marek
vs.
Onderek Tomáš4 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
2/13Meisner Jan
vs.
Šindelářová Anna4 : 0
Harlequin PrahaBC Příchovice
 
3/13Kavan Petr
vs.
Vejvoda Václav4 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
4/13Vondráček Petr
vs.
Hamáček Dominik3 : 4
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
5/13Švestka Martin
vs.
Novák Martin2 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/13Zielinski Wiktor
vs.
Bartoňková Tereza4 : 0
Hades PoznaňDELTA Billiard Brno
 
7/13Šindelář Pavel
vs.
Vajner David1 : 4
BC Hradec Králové1. BC Děčín
 
8/13Praus Tomáš
vs.
Frejka Jirka4 : 1
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
9/13Suchánek Jan
vs.
Borkovec Míla4 : 0
Casablanca TáborCasablanca Tábor
 
10/13Jelínek Petr
vs.
Hochman Jindřich4 : 2
DELTA Billiard BrnoBC Lysá nad Labem
 
11/13Pospíšil Ondřej
vs.
Vykoukalová Tereza4 : 0
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
15/13Žalman David
vs.
Egner Alexandr4 : 1
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
1/15Kůs Erik
vs.
Misák Petr4 : 0
DELTA Billiard BrnoDELTA Billiard Brno
 
2/15Javůrek Jaroslav
vs.
Šmídová Eliška4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
3/15Vondrák Jakub
vs.
Michálek Petr4 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
4/15Diviš Jan
vs.
Smutný Petr4 : 2
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
5/15Žalmanová Ilona
vs.
Darius František2 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/15Strádal Jan
vs.
Jaborník Michal4 : 0
SK Billard Centrum PrahaDELTA Billiard Brno
 
7/15Hajn Pavel
vs.
Javůrek ml. Michal4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
8/15Walach Kristian
vs.
Musil Radek4 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
9/15Dončuk Jan
vs.
Měcháček Michal4 : 2
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
10/15Lebduška Filip
vs.
Brancuský Petr3 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
11/15Hořeňovský Jaroslav
vs.
Mokrousov Mykola2 : 4
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
15/15Vladyka Robin
vs.
Diviš Pavel4 : 0
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
16/1Zielinski Wiktor
vs.< volný los >0 : 0
Hades Poznaň
 
16/2Strádal Jan
vs.
Egner Alexandr5 : 3
SK Billard Centrum PrahaDELTA Billiard Brno
 
16/3Žalman David
vs.
Javůrek Jaroslav5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
16/4Šindelář Pavel
vs.
Mokrousov Mykola5 : 1
BC Hradec KrálovéSK Billard Centrum Praha
 
16/5Vajner David
vs.
Vondrášek Josef-1 : 0
1. BC DěčínHarlequin Praha
 
16/6Pospíšil Ondřej
vs.
Walach Kristian3 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
16/7Brancuský Petr
vs.
Kavan Petr3 : 5
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
16/8Téra Matouš
vs.
Suchánek Jan0 : 5
BC Hradec KrálovéCasablanca Tábor
 
16/9Kůs Erik
vs.
Dončuk Jan5 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
16/10Nožka Martin
vs.
Hamáček Dominik1 : 5
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
16/11Elis Tomáš
vs.
Misák Petr2 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
16/12Jelínek Petr
vs.
Galuška Martin1 : 5
DELTA Billiard BrnoDELTA Billiard Brno
 
16/13Vondrák Jakub
vs.
Klajn Lubomír0 : -1
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
16/14Vondráček Petr
vs.
Nechvíle Josef3 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
16/15Novák Martin
vs.
Švestka Martin5 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
16/16< volný los >vs.
Meisner Jan0 : 0
Harlequin Praha
 
16/17Zielinski Wiktor
vs.
Strádal Jan5 : 3
Hades PoznaňSK Billard Centrum Praha
 
16/18Žalman David
vs.
Šindelář Pavel5 : 4
MPC PardubiceBC Hradec Králové
 
16/19Vondrášek Josef
vs.
Walach Kristian5 : 3
Harlequin PrahaDELTA Billiard Brno
 
16/20Kavan Petr
vs.
Suchánek Jan0 : 5
Casablanca TáborCasablanca Tábor
 
16/21Kůs Erik
vs.
Hamáček Dominik5 : 4
DELTA Billiard BrnoBC ROYAL Jihlava
 
16/22Misák Petr
vs.
Galuška Martin2 : 5
DELTA Billiard BrnoDELTA Billiard Brno
 
16/23Vondrák Jakub
vs.
Nechvíle Josef1 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
16/24Novák Martin
vs.
Meisner Jan0 : 5
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
16/25Zielinski Wiktor
vs.
Žalman David3 : 5
Hades PoznaňMPC Pardubice
 
16/26Vondrášek Josef
vs.
Suchánek Jan1 : 5
Harlequin PrahaCasablanca Tábor
 
16/27Kůs Erik
vs.
Galuška Martin5 : 2
DELTA Billiard BrnoDELTA Billiard Brno
 
16/28Nechvíle Josef
vs.
Meisner Jan1 : 5
BC Řípská PrahaHarlequin Praha
 
16/29Žalman David
vs.
Suchánek Jan5 : 1
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
16/30Kůs Erik
vs.
Meisner Jan5 : 3
DELTA Billiard BrnoHarlequin Praha
 
16/31Žalman David
vs.
Kůs Erik2 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno