Počítadla

Pardubice Open (10. 7. 2014 - 13. 7. 2014)

Tabulka

Den #1 - Dopoledne

Skupina #1
ABCDBPod.#
Darius František (MPC Pardubice)
A 0:50:50:500:154
Hajdovský Marek (MPC Pardubice)
B5:0 5:35:0315:31
Krátký Petr (MPC Pardubice)
C5:03:5 5:1213:62
Lebduška Filip (MPC Pardubice)
D5:00:51:5 16:103
Skupina #2
ABCDBPod.#
Jelínek Petr (DELTA Billiard Brno)
A 3:55:05:4213:93
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
B5:3 5:03:5213:82
Škodný Josef (MPC Pardubice)
C0:50:5 2:502:154
Zajíček Tomáš (MPC Pardubice)
D4:55:35:2 214:101
Skupina #3
ABCDBPod.#
Muška Milan (BC Hradec Králové)
A 0:50:52:502:154
Putnik Ivica (Mosconi Zagreb)
B5:0 5:35:0315:31
Šindelář Pavel (BC Hradec Králové)
C5:03:5 1:519:103
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
D5:20:55:1 210:82
Skupina #4
ABCDBPod.#
Cincibuch Petr (MPC Pardubice)
A 3:52:50:505:154
Muška Ivo (BC Hradec Králové)
B5:3 3:53:5111:133
Švestka Martin (MPC Pardubice)
C5:25:3 5:4315:91
Wilcox Leon (N/A)
D5:05:34:5 214:82
Skupina #5
ABCDBPod.#
Köberle David (MPC Pardubice)
A 2:53:50:505:154
Šlégr Jan (neregistrovaný hráč)
B5:2 5:40:5210:113
Walach Kristian (DELTA Billiard Brno)
C5:34:5 5:3214:112
Zeman Pavel (BC Řípská Praha)
D5:05:03:5 213:51
Skupina #6
ABCDBPod.#
Harvánek Jiří (MPC Pardubice)
A 5:00:52:517:103
Javůrek Michal (MPC Pardubice)
B0:5 0:50:500:154
Žalman David (MPC Pardubice)
C5:05:0 5:1315:11
Žalman Miloš (MPC Pardubice)
D5:25:01:5 211:72
Skupina #7
ABCDBPod.#
Beránek Luboš (MPC Pardubice)
A 1:50:53:504:154
Elis Tomáš (MPC Pardubice)
B5:1 5:15:0315:21
Šereda Michal (neregistrovaný hráč)
C5:01:5 5:3211:82
Vaňous Tomáš (MPC Pardubice)
D5:30:53:5 18:133
Skupina #8
ABCDBPod.#
Erös Dávid (BC Řípská Praha)
A 5:25:05:0315:21
Hajn Pavel (MPC Pardubice)
B2:5 5:05:2212:72
Hořeňovský Martin (MPC Pardubice)
C0:50:5 4:504:154
Zbořil Jan (MPC Pardubice)
D0:52:55:4 17:143

Den #1 - Odpoledne

Skupina #9
ABCDBPod.#
Galuška Martin (DELTA Billiard Brno)
A 2:55:45:2212:112
Gavenčiak Michal (Billiard Stars)
B5:2 5:05:0315:21
Jelínek Petr (DELTA Billiard Brno)
C4:50:5 5:019:103
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
D2:50:50:5 02:154
Skupina #10
ABCDBPod.#
Ghiorghiu Mihaela (N/A)
A 1:53:55:219:123
Hiraoka Masato (N/A)
B5:1 5:25:1315:41
Holakovský Štefan (2.BC Lavos Bratislava)
C5:32:5 5:2212:102
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
D2:51:52:5 05:154
Skupina #11
ABCDBPod.#
Al-Tamimi Zaid (SK Billard Centrum Praha)
A 2:50:53:505:154
Gosk Wojciech (Bila Tarnów)
B5:2 1:52:518:123
Khodjaeva Kamila (N/A)
C5:05:1 5:4315:51
Lisík Jozef (Alpia Martin)
D5:35:24:5 214:102
Skupina #12
ABCDBPod.#
Javůrek Jan (MPC Pardubice)
A 1:51:53:505:154
Kundrák Ján (POINT Trenčín)
B5:1 4:53:5112:113
Łącka Izabela (Bistro Bilard Brzeszcze)
C5:15:4 3:5213:102
Velíšek Josef (Sportovní billiard Plzeň)
D5:35:35:3 315:91
Skupina #13
ABCDBPod.#
Hořeňovský Jaroslav (MPC Pardubice)
A 0:55:30:515:133
Kůs Erik (DELTA Billiard Brno)
B5:0 5:25:3315:51
Lebduška Míra (MPC Pardubice)
C3:52:5 2:507:154
Lisík Zdenko (Alpia Martin)
D5:03:55:2 213:72
Skupina #14
ABCDBPod.#
Jadrný Roman (MPC Pardubice)
A 5:10:50:515:113
Klement Jan (neregistrovaný hráč)
B1:5 0:50:501:154
Macioł Daniel (Konsalnet Warszawa)
C5:05:0 5:4315:41
Nechvíle Josef (BC Řípská Praha)
D5:05:04:5 214:52
Skupina #15
ABCDBPod.#
Regieli Jerzy (N/A)
A 5:14:52:5111:112
Vacek Jiří (SK Billard Centrum Praha)
B1:5 5:33:519:134
Vondráček Petr (MPC Pardubice)
C5:43:5 0:518:143
Zielinski Wiktor (Hades Poznaň)
D5:25:35:0 315:51
Skupina #16
ABCDBPod.#
Banek Wojciech (MUKS IKS Tarnów)
A 5:35:05:3315:61
Marić Marijo (SK Billard Centrum Praha)
B3:5 3:52:508:154
Nožka Martin (MPC Pardubice)
C0:55:3 1:516:133
Tužil Pavel (MPC Pardubice)
D3:55:25:1 213:82
Skupina #17
ABCBPod.#
Błażej Tomasz (N/A)
A 5:25:0210:21
Čermín Tomáš (SK Billard Centrum Praha)
B2:5 5:017:52
Vratišovský Filip (MPC Pardubice)
C0:50:5 00:103

Den #2 - Odpoledne

Skupina #18
ABCDBPod.#
Bolfelli Barbara (N/A)
A 4:54:53:5011:154
Hajšman Ladislav (Billiard Stars)
B5:4 2:52:519:143
Houdek Adam (BC Řípská Praha)
C5:45:2 5:1315:71
Misák Petr (DELTA Billiard Brno)
D5:35:21:5 211:102
Skupina #19
ABCDBPod.#
Jarosz Cezary (Academy Billiard Rokietnica)
A 3:55:05:1213:62
See Huidji (N/A)
B5:3 5:15:0315:41
Vejvoda Václav (MPC Pardubice)
C0:51:5 2:503:154
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
D1:50:55:2 16:123
Skupina #20
ABCDBPod.#
Giernalczyk Arkadiusz (Amnezja Kalisz)
A 1:54:55:3110:132
Hybler Roman (BSV Dachau)
B5:1 5:25:0315:31
Strádal Jan (SK Billard Centrum Praha)
C5:42:5 4:5111:143
Vajner David (1. BC Děčín)
D3:50:55:4 18:144
Skupina #21
ABCDBPod.#
Gosk Wojciech (Bila Tarnów)
A 5:11:54:5110:112
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
B1:5 2:55:318:134
Kaplan Tomasz (Nosan Kielce)
C5:15:2 5:0315:31
Louda Luboš (Billiard Stars)
D5:43:50:5 18:143
Skupina #22
ABCDBPod.#
Jelínek Petr (DELTA Billiard Brno)
A 3:55:05:4213:92
Koniar Jakub (1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava)
B5:3 5:25:2315:71
Lebduška Filip (MPC Pardubice)
C0:52:5 3:505:154
Ullmann-Hybler Yvonne (PBC Olimpia München)
D4:52:55:3 111:133
Skupina #23
ABCDBPod.#
Kavan Petr (Casablanca Tábor)
A 5:01:55:2211:72
Kouba Aleš (MPC Pardubice)
B0:5 0:52:502:154
Peach Daryl (N/A)
C5:15:0 5:0315:11
Pospíšil Ondřej (MPC Pardubice)
D2:55:20:5 17:123
Skupina #24
ABCDBPod.#
Mlejnková Markéta (DELTA Billiard Brno)
A 3:51:54:508:154
Onderek Tomáš (MPC Pardubice)
B5:3 1:51:517:133
Śniegocki Mateusz (Konsalnet Warszawa)
C5:15:1 5:0315:21
Tumanyan Edvard (DELTA Billiard Brno)
D5:45:10:5 210:102
Skupina #25
ABCDBPod.#
Klajn Lubomír (DELTA Billiard Brno)
A 5:04:55:3214:82
Pacurar Mircea (N/A)
B0:5 0:55:315:133
Sroczynski Wojciech (Konsalnet Warszawa)
C5:45:0 5:1315:51
Vondrák Jakub (MPC Pardubice)
D3:53:51:5 07:154
Skupina #26
ABCDBPod.#
Pokrývka Daniel (SK Billard Centrum Praha)
A 3:50:55:418:143
Robiński Mateusz (N/A)
B5:3 5:35:2315:81
Suchánek Jan (Casablanca Tábor)
C5:03:5 5:0213:52
Volf Martin (1. BC Děčín)
D4:52:50:5 06:154
Skupina #27
ABCDBPod.#
Bąk Ewa (MUKS IKS Tarnów)
A 4:55:25:4214:112
Burford Phil Miles (N/A)
B5:4 5:05:2315:61
Ghiorghiu Mihaela (N/A)
C2:50:5 0:502:154
Vacek Jiří (SK Billard Centrum Praha)
D4:52:55:0 111:103

Den #3 - Odpoledne

Skupina #28
ABCDBPod.#
Hajšman Ladislav (Billiard Stars)
A 4:55:05:0214:52
Strádal Jan (SK Billard Centrum Praha)
B5:4 5:05:1315:51
Šmídová Eliška (MPC Pardubice)
C0:50:5 5:115:113
Vejvoda Václav (MPC Pardubice)
D0:51:51:5 02:154
Skupina #29
ABCDBPod.#
Darius František (MPC Pardubice)
A 3:52:50:505:154
Louda Luboš (Billiard Stars)
B5:3 0:53:518:133
Onderek Tomáš (MPC Pardubice)
C5:25:0 5:0315:21
Ullmann-Hybler Yvonne (PBC Olimpia München)
D5:05:30:5 210:82
Skupina #30
ABCDBPod.#
Javůrek Jan (MPC Pardubice)
A 0:52:50:502:154
Marić Marijo (SK Billard Centrum Praha)
B5:0 5:25:4315:61
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
C5:22:5 2:519:123
Vacek Jiří (SK Billard Centrum Praha)
D5:04:55:2 214:72