Počítadla

Senior Cup 2020 (29. 8. 2020 - 30. 8. 2020)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Mrva Milan
vs.
Grencner Eugen4 : 0
Horses PrešovBC Lysá nad Labem
 
2/1Gubiš Ľudovít
vs.
Janků Jaroslav4 : 3
BK Družba TrnavaN/A
 
3/1Tomša Martin (M20)
vs.
Lazarevič Saša3 : 4
POINT TrenčínMPC Pardubice
 
4/1Balan Arivukkannan
vs.
Kotršál František4 : 2
DELTA Billiard BrnoBar Bar Beroun
 
5/1Rendla Jakub
vs.
Mikuška Peter2 : 4
DELTA Billiard BrnoPOINT Trenčín
 
6/1Lottring Richard
vs.
Benedikt Jiří3 : 4
BC Balabuška Prahaneregistrovaný hráč
 
7/1Musil Oldřich
vs.
Urbánek Tomáš4 : 3
BC ROYAL JihlavaBIO Systém Plzeň
 
8/1Frejka Jirka
vs.
Michálek Petr4 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
9/1Beleš Pavol
vs.
Kotěra Jan2 : 4
BC Balabuška PrahaDUNS Benátky nad Jizerou
 
1/2Weber Pavel
vs.
Dupraz Serge4 : 2
BC Balabuška PrahaBC Balabuška Praha
 
2/2Hořeňovský Jaroslav
vs.
Urban Vladimír0 : 4
MPC PardubiceDUNS Benátky nad Jizerou
 
1/3Vančura Tomáš
vs.
Grencner Eugen4 : 1
Metropol České BudějoviceBC Lysá nad Labem
 
2/3Hruška Petr
vs.
Janků Jaroslav4 : 1
Metropol České BudějoviceN/A
 
3/3Dončuk Jan
vs.
Hamáček Jaroslav1 : 4
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
4/3Vaňous Tomáš
vs.
Smutný Petr3 : 4
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
5/3Žalmanová Ilona
vs.
Dorobant Slávek3 : 4
MPC PardubiceBC Mnichovo Hradiště
 
6/3Kníže Martin
vs.
Kraušner Miroslav2 : 4
MPC PardubiceBC Mnichovo Hradiště
 
7/3Pavlas Josef
vs.
Nováková Helena4 : 2
1. BC DěčínHarlequin Praha
 
8/3Konvalinová Ludmila
vs.
Vacek Jiří0 : 4
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
9/3Suchánek Jan
vs.
Marić Marijo4 : 3
Casablanca TáborSK Billard Centrum Praha
 
1/4Mrva Milan
vs.
Weber Pavel4 : 1
Horses PrešovBC Balabuška Praha
 
2/4Gubiš Ľudovít
vs.
Hořeňovský Jaroslav2 : 4
BK Družba TrnavaMPC Pardubice
 
1/5Dupraz Serge
vs.
Grencner Eugen4 : 0
BC Balabuška PrahaBC Lysá nad Labem
 
2/5Urban Vladimír
vs.
Janků Jaroslav4 : 1
DUNS Benátky nad JizerouN/A
 
3/5Tomša Martin (M20)
vs.
Dončuk Jan2 : 4
POINT TrenčínMPC Pardubice
 
4/5Balan Arivukkannan
vs.
Vaňous Tomáš4 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
5/5Rendla Jakub
vs.
Žalmanová Ilona4 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
6/5Lottring Richard
vs.
Kníže Martin2 : 4
BC Balabuška PrahaMPC Pardubice
 
7/5Musil Oldřich
vs.
Pavlas Josef4 : 1
BC ROYAL Jihlava1. BC Děčín
 
8/5Frejka Jirka
vs.
Konvalinová Ludmila4 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
9/5Beleš Pavol
vs.
Suchánek Jan0 : 4
BC Balabuška PrahaCasablanca Tábor
 
1/6Mrva Milan
vs.
Vančura Tomáš4 : 0
Horses PrešovMetropol České Budějovice
 
2/6Gubiš Ľudovít
vs.
Hruška Petr2 : 4
BK Družba TrnavaMetropol České Budějovice
 
3/6Hamáček Jaroslav
vs.
Lazarevič Saša3 : 4
BC ROYAL JihlavaMPC Pardubice
 
4/6Smutný Petr
vs.
Kotršál František4 : 3
BC ROYAL JihlavaBar Bar Beroun
 
5/6Dorobant Slávek
vs.
Mikuška Peter2 : 4
BC Mnichovo HradištěPOINT Trenčín
 
6/6Kraušner Miroslav
vs.
Benedikt Jiří4 : 2
BC Mnichovo Hradištěneregistrovaný hráč
 
7/6Nováková Helena
vs.
Urbánek Tomáš4 : 1
Harlequin PrahaBIO Systém Plzeň
 
8/6Vacek Jiří
vs.
Michálek Petr4 : 0
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
9/6Marić Marijo
vs.
Kotěra Jan3 : 4
SK Billard Centrum PrahaDUNS Benátky nad Jizerou
 
1/7Grencner Eugen
vs.
Weber Pavel1 : 4
BC Lysá nad LabemBC Balabuška Praha
 
2/7Janků Jaroslav
vs.
Hořeňovský Jaroslav4 : 2
N/AMPC Pardubice
 
1/8Dupraz Serge
vs.
Vančura Tomáš0 : 4
BC Balabuška PrahaMetropol České Budějovice
 
2/8Urban Vladimír
vs.
Hruška Petr4 : 2
DUNS Benátky nad JizerouMetropol České Budějovice
 
3/8Tomša Martin (M20)
vs.
Hamáček Jaroslav4 : 3
POINT TrenčínBC ROYAL Jihlava
 
4/8Balan Arivukkannan
vs.
Smutný Petr4 : 2
DELTA Billiard BrnoBC ROYAL Jihlava
 
5/8Rendla Jakub
vs.
Dorobant Slávek2 : 4
DELTA Billiard BrnoBC Mnichovo Hradiště
 
6/8Lottring Richard
vs.
Kraušner Miroslav1 : 4
BC Balabuška PrahaBC Mnichovo Hradiště
 
7/8Musil Oldřich
vs.
Nováková Helena4 : 3
BC ROYAL JihlavaHarlequin Praha
 
8/8Frejka Jirka
vs.
Vacek Jiří3 : 4
Casablanca TáborSK Billard Centrum Praha
 
9/8Beleš Pavol
vs.
Marić Marijo0 : 4
BC Balabuška PrahaSK Billard Centrum Praha
 
1/9Mrva Milan
vs.
Dupraz Serge4 : 1
Horses PrešovBC Balabuška Praha
 
2/9Gubiš Ľudovít
vs.
Urban Vladimír4 : 3
BK Družba TrnavaDUNS Benátky nad Jizerou
 
1/10Weber Pavel
vs.
Vančura Tomáš4 : 2
BC Balabuška PrahaMetropol České Budějovice
 
2/10Hořeňovský Jaroslav
vs.
Hruška Petr2 : 4
MPC PardubiceMetropol České Budějovice
 
3/10Lazarevič Saša
vs.
Dončuk Jan4 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
4/10Kotršál František
vs.
Vaňous Tomáš4 : 0
Bar Bar BerounMPC Pardubice
 
5/10Mikuška Peter
vs.
Žalmanová Ilona2 : 4
POINT TrenčínMPC Pardubice
 
6/10Benedikt Jiří
vs.
Kníže Martin4 : 1
neregistrovaný hráčMPC Pardubice
 
7/10Urbánek Tomáš
vs.
Pavlas Josef4 : 1
BIO Systém Plzeň1. BC Děčín
 
8/10Michálek Petr
vs.
Konvalinová Ludmila4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
9/10Kotěra Jan
vs.
Suchánek Jan3 : 4
DUNS Benátky nad JizerouCasablanca Tábor
 
10/1Dzurilla Peter
vs.
Brancuský Petr st.4 : 2
POINT TrenčínMPC Pardubice
 
10/3Borkovec Míla
vs.
Hochman Jindřich2 : 4
Casablanca TáborBC Lysá nad Labem
 
10/5Dzurilla Peter
vs.
Borkovec Míla4 : 2
POINT TrenčínCasablanca Tábor
 
10/6Hochman Jindřich
vs.
Brancuský Petr st.0 : 4
BC Lysá nad LabemMPC Pardubice
 
10/8Dzurilla Peter
vs.
Hochman Jindřich4 : 3
POINT TrenčínBC Lysá nad Labem
 
10/10Brancuský Petr st.
vs.
Borkovec Míla4 : 3
MPC PardubiceCasablanca Tábor