Počítadla

Scotch Doubles Pardubice STABEDO Open 2019 (6. 7. 2019)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Jelínek Petr
vs.< volný los >0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/2Šištíková Zuzana
vs.
Stefański Mariusz3 : 0
Dubnica nad VáhomMosir Kętrzyn
 
1/3Hajšman Ladislav
vs.< volný los >0 : 0
Billiard Stars
 
1/4< volný los >vs.
Javůrek Jan0 : 0
MPC Pardubice
 
1/5Brázdil Marián
vs.< volný los >0 : 0
BK Topoľčany
 
1/6Darius František
vs.
Mrňák Jan3 : 0
MPC PardubiceCannery Billard St. Gallen
 
1/7Novotný Jakub
vs.
Růčka Radek2 : 3
neregistrovaný hráčMPC Pardubice
 
1/8< volný los >vs.
Novák Vítězslav0 : 0
MPC Pardubice
 
1/9Wojciechowski Nikodem
vs.< volný los >0 : 0
BOSiR Bila Piechcin
 
1/10Ritvanen Sami
vs.
Krysztofik Tomasz0 : 3
N/AGreen Club Gdańsk
 
1/11Kotěra Jan
vs.
Likowski Piotr0 : 3
DUNS Benátky nad JizerouZakrecona Bila Poznan
 
1/12< volný los >vs.
Husák Richard0 : 0
BULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/13Katona Gabriel
vs.< volný los >0 : 0
BK Topoľčany
 
1/14Kryštůfek Tomáš
vs.
Antczak Cezary3 : 0
DELTA Billiard BrnoArkadia Tczew
 
1/15Lisík Jozef
vs.
Jokela Kimmo0 : 3
Alpia MartinN/A
 
1/16< volný los >vs.
Smolich Marcin0 : 0
N/A
 
1/17Wojciechowski Dominik
vs.< volný los >0 : 0
BOSiR Bila Piechcin
 
1/18Räsänen Sakari
vs.
Holakovský Štefan2 : 3
TyBi Tampere2.BC Lavos Bratislava
 
1/19Gosk Wojciech
vs.
Stark Clarissa3 : 1
Bila TarnówN/A
 
1/20< volný los >vs.
Guliš Samuel0 : 0
K8 Trenčín
 
1/21Vaňous Tomáš
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/22Dobrovolný Petr
vs.
Tichý Jaroslav3 : 2
BC ROYAL JihlavaSK Billard Centrum Praha
 
1/23Mrva Kristián
vs.
Vondráček Petr2 : 3
Horses PrešovMPC Pardubice
 
1/24< volný los >vs.
Dugovič Roman0 : 0
INTERNACIONÁLI Kanianka
 
1/25Hojka Marcin
vs.< volný los >0 : 0
Wodzisław Sl
 
1/26Chinakhov Ruslan
vs.
Łącka Izabela3 : 0
N/ABistro Bilard Brzeszcze
 
1/27Zelazny Mikolaj
vs.
Lukáč Filip3 : 2
UKS Fair Play JaworznoDELTA Billiard Brno
 
1/28< volný los >vs.
Siemieniec Gabriela0 : 0
UKS Milek Wislica Polska
 
1/29Marić Marijo
vs.< volný los >0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
1/30< volný los >vs.
Błażej Tomasz0 : 0
N/A
 
1/31Brancuský Petr
vs.
Laine Ville1 : 3
MPC PardubiceN/A
 
1/32< volný los >vs.
Polis Piotr0 : 0
Frame Lódz
 
1/33Zdziech Mateusz
vs.< volný los >0 : 0
Frame Lódz
 
1/34Fortuński Wiktor
vs.
Michalik Artur0 : 3
DSB Baribal LubinLenartowicza Club Zabrze
 
1/35Baranová Lucie
vs.< volný los >0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/36< volný los >vs.
Praus Tomáš0 : 0
MPC Pardubice
 
1/37Pawelczyk Dominika
vs.< volný los >0 : 0
UKS Milek Wislica Polska
 
1/38Křenek Lukáš
vs.
Hybler Roman1 : 3
BC Balabuška PrahaBSV Dachau
 
1/39Szymkowski Sebastian
vs.
Lebduška Filip3 : 1
147 Break WarszawaMPC Pardubice
 
1/40< volný los >vs.
Kurpanik Robert0 : 0
Wodzisław Sl
 
1/41Kováč Lukáš
vs.< volný los >0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/42Kocková Michaela
vs.
Muklewicz Michał0 : 3
MPC PardubiceGreen Club Gdańsk
 
1/43Suchánek Jan
vs.
Ďuráči Michal3 : 0
Casablanca TáborK8 Trench Town Trenčín
 
1/44< volný los >vs.
Tenk Enrik0 : 0
ŠK ELITE Bratislava
 
1/45Köles Balázs
vs.< volný los >0 : 0
ŠBK Komárno
 
1/46Vašata Milan
vs.
Sząszor Kamil0 : 3
DELTA Billiard BrnoArkadia Tczew
 
1/47Kohutová Andrea
vs.
Makkonen Petri0 : 3
MPC PardubiceN/A
 
1/48< volný los >vs.
Basińska Otylia0 : 0
BOSiR Bila Piechcin
 
1/49Rózga Paweł
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
1/50Saariaho Sami
vs.
Mašková Eva1 : 3
N/ASK Billard Centrum Praha
 
1/51Konkel Kacper
vs.
Horák Michal1 : 3
Arkadia TczewSK Billard Centrum Praha
 
1/52< volný los >vs.
Koniar Jakub0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/53Kielmans Kacper
vs.< volný los >0 : 0
147 Break Warszawa
 
1/54Peter Ingo
vs.
Lebduška Míra3 : 0
N/AMPC Pardubice
 
1/55Kaplan Tomasz
vs.
Vlk Matouš3 : 0
Nosan KielceMPC Pardubice
 
1/56< volný los >vs.
Fekete Lukáš0 : 0
BBM Malacky
 
1/57Stachowiak Sambor
vs.< volný los >0 : 0
UKS Fair Play Jaworzno
 
1/58Velíšek Josef
vs.
Sekan Radovan3 : 0
Sportovní billiard PlzeňBK ARENA Ružomberok
 
1/59Ullmann-Hybler Yvonne
vs.
Rendla Jakub3 : 2
PBC Olimpia MünchenDELTA Billiard Brno
 
1/60< volný los >vs.
Palenčár Ján0 : 0
neregistrovaný hráč
 
1/61Nechvíle Josef
vs.< volný los >0 : 0
BC Řípská Praha
 
1/62< volný los >vs.
Růžičková Michaela0 : 0
MPC Pardubice
 
1/63Fortuński Mieszko
vs.
Vacek Jiří3 : 0
ERG Bieruń FolieSK Billard Centrum Praha
 
1/64< volný los >vs.
Zíka Josef0 : 0
Metropol České Budějovice
 
1/65Jelínek Petr
vs.
Šištíková Zuzana3 : 0
DELTA Billiard BrnoDubnica nad Váhom
 
1/66Hajšman Ladislav
vs.
Javůrek Jan3 : 0
Billiard StarsMPC Pardubice
 
1/67Brázdil Marián
vs.
Darius František1 : 3
BK TopoľčanyMPC Pardubice
 
1/68Růčka Radek
vs.
Novák Vítězslav3 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/69Wojciechowski Nikodem
vs.
Krysztofik Tomasz2 : 3
BOSiR Bila PiechcinGreen Club Gdańsk
 
1/70Likowski Piotr
vs.
Husák Richard2 : 3
Zakrecona Bila PoznanBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/71Katona Gabriel
vs.
Kryštůfek Tomáš1 : 3
BK TopoľčanyDELTA Billiard Brno
 
1/72Jokela Kimmo
vs.
Smolich Marcin3 : 1
N/AN/A
 
1/73Wojciechowski Dominik
vs.
Holakovský Štefan3 : 2
BOSiR Bila Piechcin2.BC Lavos Bratislava
 
1/74Gosk Wojciech
vs.
Guliš Samuel3 : 0
Bila TarnówK8 Trenčín
 
1/75Vaňous Tomáš
vs.
Dobrovolný Petr1 : 3
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
1/76Vondráček Petr
vs.
Dugovič Roman3 : 2
MPC PardubiceINTERNACIONÁLI Kanianka
 
1/77Hojka Marcin
vs.
Chinakhov Ruslan1 : 3
Wodzisław SlN/A
 
1/78Zelazny Mikolaj
vs.
Siemieniec Gabriela3 : 0
UKS Fair Play JaworznoUKS Milek Wislica Polska
 
1/79Marić Marijo
vs.
Błażej Tomasz1 : 3
SK Billard Centrum PrahaN/A
 
1/80Laine Ville
vs.
Polis Piotr2 : 3
N/AFrame Lódz
 
1/81Zdziech Mateusz
vs.
Michalik Artur2 : 3
Frame LódzLenartowicza Club Zabrze
 
1/82Baranová Lucie
vs.
Praus Tomáš2 : 3
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
1/83Pawelczyk Dominika
vs.
Hybler Roman1 : 3
UKS Milek Wislica PolskaBSV Dachau
 
1/84Szymkowski Sebastian
vs.
Kurpanik Robert3 : 0
147 Break WarszawaWodzisław Sl
 
1/85Kováč Lukáš
vs.
Muklewicz Michał1 : 3
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaGreen Club Gdańsk
 
1/86Suchánek Jan
vs.
Tenk Enrik3 : 1
Casablanca TáborŠK ELITE Bratislava
 
1/87Köles Balázs
vs.
Sząszor Kamil3 : 0
ŠBK KomárnoArkadia Tczew
 
1/88Makkonen Petri
vs.
Basińska Otylia3 : 1
N/ABOSiR Bila Piechcin
 
1/89Rózga Paweł
vs.
Mašková Eva3 : 1
N/ASK Billard Centrum Praha
 
1/90Horák Michal
vs.
Koniar Jakub0 : 3
SK Billard Centrum Praha1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/91Kielmans Kacper
vs.
Peter Ingo3 : 0
147 Break WarszawaN/A
 
1/92Kaplan Tomasz
vs.
Fekete Lukáš3 : 0
Nosan KielceBBM Malacky
 
1/93Stachowiak Sambor
vs.
Velíšek Josef0 : 3
UKS Fair Play JaworznoSportovní billiard Plzeň
 
1/94Ullmann-Hybler Yvonne
vs.
Palenčár Ján3 : 1
PBC Olimpia Münchenneregistrovaný hráč
 
1/95Nechvíle Josef
vs.
Růžičková Michaela3 : 1
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
1/96Fortuński Mieszko
vs.
Zíka Josef3 : 0
ERG Bieruń FolieMetropol České Budějovice
 
1/97< volný los >vs.
Stefański Mariusz0 : 0
Mosir Kętrzyn
 
1/98< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/99< volný los >vs.
Mrňák Jan0 : 0
Cannery Billard St. Gallen
 
1/100Novotný Jakub
vs.< volný los >0 : 0
neregistrovaný hráč
 
1/101< volný los >vs.
Ritvanen Sami0 : 0
N/A
 
1/102Kotěra Jan
vs.< volný los >0 : 0
DUNS Benátky nad Jizerou
 
1/103< volný los >vs.
Antczak Cezary0 : 0
Arkadia Tczew
 
1/104Lisík Jozef
vs.< volný los >0 : 0
Alpia Martin
 
1/105< volný los >vs.
Räsänen Sakari0 : 0
TyBi Tampere
 
1/106Stark Clarissa
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
1/107< volný los >vs.
Tichý Jaroslav0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
1/108Mrva Kristián
vs.< volný los >0 : 0
Horses Prešov
 
1/109< volný los >vs.
Łącka Izabela0 : 0
Bistro Bilard Brzeszcze
 
1/110Lukáč Filip
vs.< volný los >0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/111< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/112Brancuský Petr
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/113< volný los >vs.
Fortuński Wiktor0 : 0
DSB Baribal Lubin
 
1/114< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/115< volný los >vs.
Křenek Lukáš0 : 0
BC Balabuška Praha
 
1/116Lebduška Filip
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/117< volný los >vs.
Kocková Michaela0 : 0
MPC Pardubice
 
1/118Ďuráči Michal
vs.< volný los >0 : 0
K8 Trench Town Trenčín
 
1/119< volný los >vs.
Vašata Milan0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/120Kohutová Andrea
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/121< volný los >vs.
Saariaho Sami0 : 0
N/A
 
1/122Konkel Kacper
vs.< volný los >0 : 0
Arkadia Tczew
 
1/123< volný los >vs.
Lebduška Míra0 : 0
MPC Pardubice
 
1/124Vlk Matouš
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/125< volný los >vs.
Sekan Radovan0 : 0
BK ARENA Ružomberok
 
1/126Rendla Jakub
vs.< volný los >0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/127< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/128Vacek Jiří
vs.< volný los >0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
1/129Stefański Mariusz
vs.
Zíka Josef3 : 1
Mosir KętrzynMetropol České Budějovice
 
1/130< volný los >vs.
Růžičková Michaela0 : 0
MPC Pardubice
 
1/131Mrňák Jan
vs.
Palenčár Ján3 : 0
Cannery Billard St. Gallenneregistrovaný hráč
 
1/132Novotný Jakub
vs.
Stachowiak Sambor3 : 0
neregistrovaný hráčUKS Fair Play Jaworzno
 
1/133Ritvanen Sami
vs.
Fekete Lukáš3 : 0
N/ABBM Malacky
 
1/134Kotěra Jan
vs.
Peter Ingo2 : 3
DUNS Benátky nad JizerouN/A
 
1/135Antczak Cezary
vs.
Horák Michal3 : 1
Arkadia TczewSK Billard Centrum Praha
 
1/136Lisík Jozef
vs.
Mašková Eva1 : 3
Alpia MartinSK Billard Centrum Praha
 
1/137Räsänen Sakari
vs.
Basińska Otylia3 : 1
TyBi TampereBOSiR Bila Piechcin
 
1/138Stark Clarissa
vs.
Sząszor Kamil3 : 2
N/AArkadia Tczew
 
1/139Tichý Jaroslav
vs.
Tenk Enrik1 : 3
SK Billard Centrum PrahaŠK ELITE Bratislava
 
1/140Mrva Kristián
vs.
Kováč Lukáš2 : 3
Horses Prešov1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/141Łącka Izabela
vs.
Kurpanik Robert2 : 3
Bistro Bilard BrzeszczeWodzisław Sl
 
1/142Lukáč Filip
vs.
Pawelczyk Dominika3 : 0
DELTA Billiard BrnoUKS Milek Wislica Polska
 
1/143< volný los >vs.
Baranová Lucie0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/144Brancuský Petr
vs.
Zdziech Mateusz1 : 3
MPC PardubiceFrame Lódz
 
1/145Fortuński Wiktor
vs.
Laine Ville0 : 3
DSB Baribal LubinN/A
 
1/146< volný los >vs.
Marić Marijo0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
1/147Křenek Lukáš
vs.
Siemieniec Gabriela3 : 2
BC Balabuška PrahaUKS Milek Wislica Polska
 
1/148Lebduška Filip
vs.
Hojka Marcin3 : 0
MPC PardubiceWodzisław Sl
 
1/149Kocková Michaela
vs.
Dugovič Roman0 : 3
MPC PardubiceINTERNACIONÁLI Kanianka
 
1/150Ďuráči Michal
vs.
Vaňous Tomáš3 : 1
K8 Trench Town TrenčínMPC Pardubice
 
1/151Vašata Milan
vs.
Guliš Samuel3 : 1
DELTA Billiard BrnoK8 Trenčín
 
1/152Kohutová Andrea
vs.
Holakovský Štefan2 : 3
MPC Pardubice2.BC Lavos Bratislava
 
1/153Saariaho Sami
vs.
Smolich Marcin1 : 3
N/AN/A
 
1/154Konkel Kacper
vs.
Katona Gabriel0 : 3
Arkadia TczewBK Topoľčany
 
1/155Lebduška Míra
vs.
Likowski Piotr1 : 3
MPC PardubiceZakrecona Bila Poznan
 
1/156Vlk Matouš
vs.
Wojciechowski Nikodem3 : 0
MPC PardubiceBOSiR Bila Piechcin
 
1/157Sekan Radovan
vs.
Novák Vítězslav3 : 0
BK ARENA RužomberokMPC Pardubice
 
1/158Rendla Jakub
vs.
Brázdil Marián3 : 1
DELTA Billiard BrnoBK Topoľčany
 
1/159< volný los >vs.
Javůrek Jan0 : 0
MPC Pardubice
 
1/160Vacek Jiří
vs.
Šištíková Zuzana3 : 2
SK Billard Centrum PrahaDubnica nad Váhom
 
1/161Jelínek Petr
vs.
Hajšman Ladislav3 : 2
DELTA Billiard BrnoBilliard Stars
 
1/162Darius František
vs.
Růčka Radek1 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/163Krysztofik Tomasz
vs.
Husák Richard2 : 3
Green Club GdańskBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/164Kryštůfek Tomáš
vs.
Jokela Kimmo0 : 3
DELTA Billiard BrnoN/A
 
1/165Wojciechowski Dominik
vs.
Gosk Wojciech0 : 3
BOSiR Bila PiechcinBila Tarnów
 
1/166Dobrovolný Petr
vs.
Vondráček Petr0 : 3
BC ROYAL JihlavaMPC Pardubice
 
1/167Chinakhov Ruslan
vs.
Zelazny Mikolaj3 : 1
N/AUKS Fair Play Jaworzno
 
1/168Błażej Tomasz
vs.
Polis Piotr3 : 2
N/AFrame Lódz
 
1/169Michalik Artur
vs.
Praus Tomáš3 : 2
Lenartowicza Club ZabrzeMPC Pardubice
 
1/170Hybler Roman
vs.
Szymkowski Sebastian3 : 1
BSV Dachau147 Break Warszawa
 
1/171Muklewicz Michał
vs.
Suchánek Jan3 : 2
Green Club GdańskCasablanca Tábor
 
1/172Köles Balázs
vs.
Makkonen Petri1 : 3
ŠBK KomárnoN/A
 
1/173Rózga Paweł
vs.
Koniar Jakub0 : 3
N/A1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/174Kielmans Kacper
vs.
Kaplan Tomasz1 : 3
147 Break WarszawaNosan Kielce
 
1/175Velíšek Josef
vs.
Ullmann-Hybler Yvonne3 : 2
Sportovní billiard PlzeňPBC Olimpia München
 
1/176Nechvíle Josef
vs.
Fortuński Mieszko3 : 1
BC Řípská PrahaERG Bieruń Folie
 
1/177Stefański Mariusz
vs.
Růžičková Michaela3 : 0
Mosir KętrzynMPC Pardubice
 
1/178Mrňák Jan
vs.
Novotný Jakub0 : 3
Cannery Billard St. Gallenneregistrovaný hráč
 
1/179Ritvanen Sami
vs.
Peter Ingo0 : 3
N/AN/A
 
1/180Antczak Cezary
vs.
Mašková Eva0 : 3
Arkadia TczewSK Billard Centrum Praha
 
1/181Räsänen Sakari
vs.
Stark Clarissa3 : 2
TyBi TampereN/A
 
1/182Tenk Enrik
vs.
Kováč Lukáš1 : 3
ŠK ELITE Bratislava1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/183Kurpanik Robert
vs.
Lukáč Filip0 : 3
Wodzisław SlDELTA Billiard Brno
 
1/184Baranová Lucie
vs.
Zdziech Mateusz0 : 3
DELTA Billiard BrnoFrame Lódz
 
1/185Laine Ville
vs.
Marić Marijo3 : 1
N/ASK Billard Centrum Praha
 
1/186Křenek Lukáš
vs.
Lebduška Filip1 : 3
BC Balabuška PrahaMPC Pardubice
 
1/187Dugovič Roman
vs.
Ďuráči Michal0 : 3
INTERNACIONÁLI KaniankaK8 Trench Town Trenčín
 
1/188Vašata Milan
vs.
Holakovský Štefan3 : 1
DELTA Billiard Brno2.BC Lavos Bratislava
 
1/189Smolich Marcin
vs.
Katona Gabriel3 : 1
N/ABK Topoľčany
 
1/190Likowski Piotr
vs.
Vlk Matouš1 : 3
Zakrecona Bila PoznanMPC Pardubice
 
1/191Sekan Radovan
vs.
Rendla Jakub2 : 3
BK ARENA RužomberokDELTA Billiard Brno
 
1/192Javůrek Jan
vs.
Vacek Jiří2 : 3
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
1/193Stefański Mariusz
vs.
Polis Piotr3 : 1
Mosir KętrzynFrame Lódz
 
1/194Novotný Jakub
vs.
Zelazny Mikolaj3 : 2
neregistrovaný hráčUKS Fair Play Jaworzno
 
1/195Peter Ingo
vs.
Dobrovolný Petr3 : 0
N/ABC ROYAL Jihlava
 
1/196Mašková Eva
vs.
Wojciechowski Dominik3 : 1
SK Billard Centrum PrahaBOSiR Bila Piechcin
 
1/197Räsänen Sakari
vs.
Kryštůfek Tomáš3 : 1
TyBi TampereDELTA Billiard Brno
 
1/198Kováč Lukáš
vs.
Krysztofik Tomasz3 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaGreen Club Gdańsk
 
1/199Lukáč Filip
vs.
Darius František3 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
1/200Zdziech Mateusz
vs.
Hajšman Ladislav1 : 3
Frame LódzBilliard Stars
 
1/201Laine Ville
vs.
Fortuński Mieszko0 : 3
N/AERG Bieruń Folie
 
1/202Lebduška Filip
vs.
Ullmann-Hybler Yvonne1 : 3
MPC PardubicePBC Olimpia München
 
1/203Ďuráči Michal
vs.
Kielmans Kacper3 : 2
K8 Trench Town Trenčín147 Break Warszawa
 
1/204Vašata Milan
vs.
Rózga Paweł1 : 3
DELTA Billiard BrnoN/A
 
1/205Smolich Marcin
vs.
Köles Balázs3 : 0
N/AŠBK Komárno
 
1/206Vlk Matouš
vs.
Suchánek Jan0 : 3
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
1/207Rendla Jakub
vs.
Szymkowski Sebastian2 : 3
DELTA Billiard Brno147 Break Warszawa
 
1/208Vacek Jiří
vs.
Praus Tomáš2 : 3
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
1/209Jelínek Petr
vs.
Praus Tomáš0 : 3
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
1/210Růčka Radek
vs.
Ullmann-Hybler Yvonne2 : 3
MPC PardubicePBC Olimpia München
 
1/211Husák Richard
vs.
Räsänen Sakari1 : 3
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomTyBi Tampere
 
1/212Jokela Kimmo
vs.
Stefański Mariusz0 : 3
N/AMosir Kętrzyn
 
1/213Gosk Wojciech
vs.
Kováč Lukáš2 : 3
Bila Tarnów1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/214Vondráček Petr
vs.
Suchánek Jan3 : 2
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
1/215Chinakhov Ruslan
vs.
Smolich Marcin1 : 3
N/AN/A
 
1/216Błażej Tomasz
vs.
Fortuński Mieszko0 : 3
N/AERG Bieruń Folie
 
1/217Michalik Artur
vs.
Hajšman Ladislav2 : 3
Lenartowicza Club ZabrzeBilliard Stars
 
1/218Hybler Roman
vs.
Rózga Paweł3 : 0
BSV DachauN/A
 
1/219Muklewicz Michał
vs.
Szymkowski Sebastian1 : 3
Green Club Gdańsk147 Break Warszawa
 
1/220Makkonen Petri
vs.
Novotný Jakub3 : 1
N/Aneregistrovaný hráč
 
1/221Koniar Jakub
vs.
Peter Ingo3 : 1
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaN/A
 
1/222Kaplan Tomasz
vs.
Lukáč Filip1 : 3
Nosan KielceDELTA Billiard Brno
 
1/223Velíšek Josef
vs.
Mašková Eva0 : 3
Sportovní billiard PlzeňSK Billard Centrum Praha
 
1/224Nechvíle Josef
vs.
Ďuráči Michal3 : 0
BC Řípská PrahaK8 Trench Town Trenčín
 
1/225Praus Tomáš
vs.
Ullmann-Hybler Yvonne0 : 3
MPC PardubicePBC Olimpia München
 
1/226Räsänen Sakari
vs.
Stefański Mariusz3 : 2
TyBi TampereMosir Kętrzyn
 
1/227Kováč Lukáš
vs.
Vondráček Petr3 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaMPC Pardubice
 
1/228Smolich Marcin
vs.
Fortuński Mieszko0 : 3
N/AERG Bieruń Folie
 
1/229Hajšman Ladislav
vs.
Hybler Roman3 : 2
Billiard StarsBSV Dachau
 
1/230Szymkowski Sebastian
vs.
Makkonen Petri0 : 3
147 Break WarszawaN/A
 
1/231Koniar Jakub
vs.
Lukáč Filip3 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaDELTA Billiard Brno
 
1/232Mašková Eva
vs.
Nechvíle Josef2 : 3
SK Billard Centrum PrahaBC Řípská Praha
 
1/233Ullmann-Hybler Yvonne
vs.
Räsänen Sakari3 : 1
PBC Olimpia MünchenTyBi Tampere
 
1/234Kováč Lukáš
vs.
Fortuński Mieszko1 : 3
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaERG Bieruń Folie
 
1/235Hajšman Ladislav
vs.
Makkonen Petri2 : 3
Billiard StarsN/A
 
1/236Koniar Jakub
vs.
Nechvíle Josef3 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaBC Řípská Praha
 
1/237Ullmann-Hybler Yvonne
vs.
Fortuński Mieszko3 : 1
PBC Olimpia MünchenERG Bieruń Folie
 
1/238Makkonen Petri
vs.
Koniar Jakub3 : 0
N/A1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/239Ullmann-Hybler Yvonne
vs.
Makkonen Petri3 : 1
PBC Olimpia MünchenN/A