Počítadla

1.LIGA (30. 12. 2018 - 31. 10. 2019)

Zápasy

1. kolo
11PREDATORS ARENA Ružomberokvs.ALPIA Ružomberok3 : 6
 
1/11Hámor Roman
vs.
Pindiak Ľuboš6 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/12Harvanec Jozef
vs.
Murín Michal5 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/13Hámor Peter
vs.
Lehotský Ľubomír2 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/14Hámor Roman
vs.
Murín Michal5 : 9
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/15Harvanec Jozef
vs.
Lehotský Ľubomír9 : 6
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/16Lučanský Lukáš
vs.
Pindiak Ľuboš6 : 9
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/17Lučanský Lukáš
vs.
Lehotský Ľubomír8 : 2
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/18Harvanec Jozef
vs.
Pindiak Ľuboš6 : 8
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/19Hámor Peter
vs.
Murín Michal8 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
22BULLDOGS Nové Mesto nad Váhomvs.BK Colorado Lietači Bratislava6 : 3
 
1/21Husák Richard
vs.
Plhák Matej3 : 7
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/22Kuník Martin
vs.
Šötét Marek7 : 3
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/23Mikuška Peter
vs.
Škvaridlo Patrik7 : 5
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/24Husák Richard
vs.
Šötét Marek9 : 2
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/25Kuník Martin
vs.
Škvaridlo Patrik9 : 7
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/26Mikuška Peter
vs.
Plhák Matej3 : 9
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/27Husák Richard
vs.
Škvaridlo Patrik8 : 4
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/28Kuník Martin
vs.
Plhák Matej2 : 8
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/29Mikuška Peter
vs.
Šötét Marek8 : 5
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomŠK Colorado Lietači Bratislava
33BK Topoľčany vs.1.BC Ohnivko Banská Bystrica5 : 4
 
1/31Brázdil Marián
vs.
Urban Michal2 : 7
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/32Katona Gabriel
vs.
Tomčo Ján7 : 2
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/33Beňo Jozef
vs.
Koppa Ľubomír7 : 6
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/34Brázdil Marián
vs.
Rusko Július9 : 4
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/35Katona Gabriel
vs.
Koppa Ľubomír9 : 1
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/36Beňo Jozef
vs.
Urban Michal2 : 9
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/37Brázdil Marián
vs.
Tomčo Ján8 : 0
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/38Katona Gabriel
vs.
Urban Michal4 : 8
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/39Semelbauer Patrik
vs.
Rusko Július2 : 8
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
44BK Družba Trnavavs.BBM Malacky5 : 1
 
1/41Malovec Milan
vs.
Hrabovský Tomáš0 : 0
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/42Kis Martin
vs.
Fekete Lukáš7 : 1
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/43Gajanec Martin
vs.
Hrabovský Tomáš7 : 2
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/44Malovec Milan
vs.
Fekete Lukáš9 : 8
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/45Kis Martin
vs.
Hrabovský Tomáš9 : 3
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/46Gajanec Martin
vs.
Hrabovský Tomáš0 : 0
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/47Malovec Milan
vs.
Honz Branislav 0 : 0
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/48Kis Martin
vs.
Honz Branislav 5 : 8
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/49Gajanec Martin
vs.
Fekete Lukáš8 : 1
BK Družba TrnavaBBM Malacky
2. kolo
55PREDATORS ARENA Ružomberokvs.BULLDOGS Nové Mesto nad Váhom4 : 5
 
1/51Lučanský Lukáš
vs.
Husák Richard3 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/52Hámor Roman
vs.
Kuník Martin5 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/53Harvanec Jozef
vs.
Mikuška Peter7 : 6
PREDATORS ARÉNA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/54Lučanský Lukáš
vs.
Kuník Martin5 : 9
PREDATORS ARÉNA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/55Hámor Peter
vs.
Mikuška Peter9 : 4
PREDATORS ARÉNA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/56Harvanec Jozef
vs.
Husák Richard6 : 9
PREDATORS ARÉNA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/57Hámor Roman
vs.
Mikuška Peter8 : 6
PREDATORS ARÉNA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/58Hámor Peter
vs.
Husák Richard8 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/59Harvanec Jozef
vs.
Kuník Martin2 : 8
PREDATORS ARÉNA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
66ALPIA Ružomberokvs.BK Topoľčany 4 : 5
 
1/61Lehotský Ľubomír
vs.
Katona Gabriel2 : 7
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/62Pindiak Ľuboš
vs.
Brázdil Marián4 : 7
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/63Murín Michal
vs.
Herda Juraj7 : 2
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/64Lehotský Ľubomír
vs.
Brázdil Marián5 : 9
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/65Pindiak Ľuboš
vs.
Beňo Jozef9 : 5
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/66Murín Michal
vs.
Katona Gabriel1 : 9
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/67Lehotský Ľubomír
vs.
Beňo Jozef8 : 4
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/68Pindiak Ľuboš
vs.
Katona Gabriel8 : 2
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/69Murín Michal
vs.
Brázdil Marián4 : 8
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
77BK Colorado Lietači Bratislavavs.BK Družba Trnava6 : 3
 
1/71Šötét Marek
vs.
Just Marek7 : 3
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/72Lísal Roman
vs.
Gajanec Martin1 : 7
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/73Plhák Matej
vs.
Kis Martin7 : 0
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/74Šötét Marek
vs.
Gajanec Martin3 : 9
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/75Lísal Roman
vs.
Kis Martin1 : 9
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/76Plhák Matej
vs.
Malovec Milan9 : 8
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/77Šötét Marek
vs.
Kis Martin8 : 6
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/78Škvaridlo Patrik
vs.
Malovec Milan8 : 5
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/79Plhák Matej
vs.
Gajanec Martin8 : 4
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
88BBM Malackyvs.1.BC Ohnivko Banská Bystrica2 : 7
 
1/81Fekete Lukáš
vs.
Koppa Ľubomír7 : 1
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/82Hrabovský Tomáš
vs.
Urban Michal2 : 7
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/83Honz Branislav
vs.
Mihok Michal1 : 7
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/84Fekete Lukáš
vs.
Urban Michal1 : 9
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/85Hrabovský Tomáš
vs.
Mihok Michal6 : 9
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/86Honz Branislav
vs.
Tomčo Ján8 : 9
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/87Fekete Lukáš
vs.
Mihok Michal5 : 8
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/88Hrabovský Tomáš
vs.
Koppa Ľubomír8 : 6
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/89Honz Branislav
vs.
Urban Michal5 : 8
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
3. kolo
99BK Topoľčany vs.PREDATORS ARENA Ružomberok8 : 1
 
1/91Brázdil Marián
vs.
Lučanský Lukáš7 : 5
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/92Katona Gabriel
vs.
Harvanec Jozef7 : 3
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/93Beňo Jozef
vs.
Hámor Peter7 : 5
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/94Brázdil Marián
vs.
Harvanec Jozef9 : 3
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/95Katona Gabriel
vs.
Hámor Peter9 : 3
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/96Beňo Jozef
vs.
Lučanský Lukáš9 : 8
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/97Brázdil Marián
vs.
Hámor Peter8 : 3
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/98Katona Gabriel
vs.
Lučanský Lukáš8 : 3
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/99Beňo Jozef
vs.
Harvanec Jozef3 : 8
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
1010BULLDOGS Nové Mesto nad Váhomvs.BK Družba Trnava6 : 3
 
1/101Husák Richard
vs.
Gajanec Martin6 : 7
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Družba Trnava
 
1/102Kuník Martin
vs.
Malovec Milan7 : 0
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Družba Trnava
 
1/103Mikuška Peter
vs.
Just Marek7 : 2
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Družba Trnava
 
1/104Husák Richard
vs.
Malovec Milan7 : 9
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Družba Trnava
 
1/105Kuník Martin
vs.
Just Marek9 : 2
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Družba Trnava
 
1/106Scodinu Mattia
vs.
Gajanec Martin3 : 9
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Družba Trnava
 
1/107Husák Richard
vs.
Just Marek8 : 3
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Družba Trnava
 
1/108Kuník Martin
vs.
Gajanec Martin8 : 7
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Družba Trnava
 
1/109Mikuška Peter
vs.
Malovec Milan8 : 4
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Družba Trnava
1111ALPIA Ružomberokvs.BBM Malacky9 : 0
 
1/111Pindiak Ľuboš
vs.
Fekete Lukáš0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/112Lehotský Ľubomír
vs.
Hrabovský Tomáš0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/113Murín Michal
vs.
Honz Branislav 0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/114Pindiak Ľuboš
vs.
Hrabovský Tomáš0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/115Lehotský Ľubomír
vs.
Honz Branislav 0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/116Murín Michal
vs.
Fekete Lukáš0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/117Pindiak Ľuboš
vs.
Honz Branislav 0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/118Lehotský Ľubomír
vs.
Fekete Lukáš0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/119Murín Michal
vs.
Hrabovský Tomáš0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
1212BK Colorado Lietači Bratislavavs.1.BC Ohnivko Banská Bystrica5 : 4
 
1/121Plhák Matej
vs.
Rusko Július7 : 3
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/122Škvaridlo Patrik
vs.
Mihok Michal1 : 7
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/123Šötét Marek
vs.
Urban Michal4 : 7
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/124Plhák Matej
vs.
Mihok Michal9 : 8
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/125Škvaridlo Patrik
vs.
Urban Michal7 : 9
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/126Šötét Marek
vs.
Tomčo Ján9 : 5
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/127Plhák Matej
vs.
Urban Michal8 : 6
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/128Škvaridlo Patrik
vs.
Rusko Július8 : 7
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/129Šötét Marek
vs.
Mihok Michal0 : 8
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
4. kolo
1313BK Družba Trnavavs.PREDATORS ARENA Ružomberok0 : 9
 
1/131Malovec Milan
vs.
Hámor Roman-1 : 0
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/132Just Marek
vs.
Lučanský Lukáš-1 : 0
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/133Gajanec Martin
vs.
Harvanec Jozef-1 : 0
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/134Malovec Milan
vs.
Lučanský Lukáš-1 : 0
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/135Just Marek
vs.
Harvanec Jozef-1 : 0
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/136Gajanec Martin
vs.
Hámor Roman-1 : 0
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/137Malovec Milan
vs.
Harvanec Jozef-1 : 0
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/138Just Marek
vs.
Hámor Roman-1 : 0
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/139Gajanec Martin
vs.
Lučanský Lukáš-1 : 0
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
1414BBM Malackyvs.BK Topoľčany 2 : 7
 
1/141Fekete Lukáš
vs.
Brázdil Marián4 : 7
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/142Hrabovský Tomáš
vs.
Katona Gabriel6 : 7
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/143Honz Branislav
vs.
Beňo Jozef5 : 7
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/144Fekete Lukáš
vs.
Katona Gabriel4 : 9
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/145Hrabovský Tomáš
vs.
Beňo Jozef9 : 6
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/146Honz Branislav
vs.
Brázdil Marián8 : 9
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/147Fekete Lukáš
vs.
Beňo Jozef8 : 4
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/148Hrabovský Tomáš
vs.
Brázdil Marián5 : 8
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/149Honz Branislav
vs.
Katona Gabriel3 : 8
BBM MalackyBK Topoľčany
15151.BC Ohnivko Banská Bystricavs.BULLDOGS Nové Mesto nad Váhom5 : 4
 
1/151Urban Michal
vs.
Mikuška Peter7 : 2
1. BC Ohnivko Banská BystricaBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/152Mihok Michal
vs.
Husák Richard2 : 7
1. BC Ohnivko Banská BystricaBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/153Rusko Július
vs.
Kuník Martin7 : 6
1. BC Ohnivko Banská BystricaBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/154Urban Michal
vs.
Husák Richard9 : 6
1. BC Ohnivko Banská BystricaBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/155Mihok Michal
vs.
Kuník Martin4 : 9
1. BC Ohnivko Banská BystricaBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/156Koppa Ľubomír
vs.
Mikuška Peter2 : 9
1. BC Ohnivko Banská BystricaBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/157Urban Michal
vs.
Kuník Martin8 : 4
1. BC Ohnivko Banská BystricaBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/158Mihok Michal
vs.
Mikuška Peter8 : 2
1. BC Ohnivko Banská BystricaBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/159Tomčo Ján
vs.
Husák Richard2 : 8
1. BC Ohnivko Banská BystricaBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
1616BK Colorado Lietači Bratislavavs.ALPIA Ružomberok2 : 7
 
1/161Plhák Matej
vs.
Lehotský Ľubomír7 : 4
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/162Škvaridlo Patrik
vs.
Pindiak Ľuboš2 : 7
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/163Šötét Marek
vs.
Murín Michal6 : 7
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/164Plhák Matej
vs.
Pindiak Ľuboš2 : 9
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/165Škvaridlo Patrik
vs.
Murín Michal5 : 9
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/166Šötét Marek
vs.
Lehotský Ľubomír2 : 9
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/167Plhák Matej
vs.
Murín Michal8 : 1
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/168Škvaridlo Patrik
vs.
Lehotský Ľubomír3 : 8
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/169Šötét Marek
vs.
Pindiak Ľuboš2 : 8
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
5. kolo
1717PREDATORS ARENA Ružomberokvs.BBM Malacky9 : 0
 
1/171Hámor Roman
vs.
Fekete Lukáš0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/172Lučanský Lukáš
vs.
Hrabovský Tomáš0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/173Hámor Peter
vs.
Honz Branislav 0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/174Hámor Roman
vs.
Hrabovský Tomáš0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/175Lučanský Lukáš
vs.
Honz Branislav 0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/176Hámor Peter
vs.
Fekete Lukáš0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/177Hámor Roman
vs.
Honz Branislav 0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/178Lučanský Lukáš
vs.
Fekete Lukáš0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/179Hámor Peter
vs.
Hrabovský Tomáš0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
18181.BC Ohnivko Banská Bystricavs.BK Družba Trnava5 : 4
 
1/181Urban Michal
vs.
Gajanec Martin5 : 7
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/182Mihok Michal
vs.
Malovec Milan7 : 5
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/183Rusko Július
vs.
Just Marek7 : 1
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/184Urban Michal
vs.
Kis Martin4 : 9
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/185Mihok Michal
vs.
Just Marek9 : 2
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/186Tomčo Ján
vs.
Gajanec Martin2 : 9
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/187Urban Michal
vs.
Malovec Milan8 : 5
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/188Mihok Michal
vs.
Gajanec Martin6 : 8
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/189Rusko Július
vs.
Kis Martin8 : 7
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
1919BK Topoľčany vs.BK Colorado Lietači Bratislava6 : 3
 
1/191Brázdil Marián
vs.
Plhák Matej7 : 5
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/192Katona Gabriel
vs.
Lísal Roman7 : 1
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/193Beňo Jozef
vs.
Škvaridlo Patrik1 : 7
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/194Brázdil Marián
vs.
Lísal Roman9 : 4
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/195Katona Gabriel
vs.
Škvaridlo Patrik9 : 1
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/196Beňo Jozef
vs.
Plhák Matej6 : 9
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/197Brázdil Marián
vs.
Škvaridlo Patrik8 : 0
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/198Katona Gabriel
vs.
Plhák Matej2 : 8
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/199Beňo Jozef
vs.
Lísal Roman8 : 7
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
2020ALPIA Ružomberokvs.BULLDOGS Nové Mesto nad Váhom0 : 9
 
1/201Pindiak Ľuboš
vs.
Kuník Martin0 : 7
ALPIA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/202Lehotský Ľubomír
vs.
Husák Richard5 : 7
ALPIA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/203Murín Michal
vs.
Mikuška Peter6 : 7
ALPIA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/204Pindiak Ľuboš
vs.
Husák Richard0 : 9
ALPIA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/205Lehotský Ľubomír
vs.
Mikuška Peter6 : 9
ALPIA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/206Murín Michal
vs.
Kuník Martin6 : 9
ALPIA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/207Pindiak Ľuboš
vs.
Mikuška Peter0 : 8
ALPIA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/208Lehotský Ľubomír
vs.
Kuník Martin6 : 8
ALPIA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
 
1/209Murín Michal
vs.
Husák Richard4 : 8
ALPIA RužomberokBULLDOGS Nové Mesto nad Váhom
6. kolo
21211.BC Ohnivko Banská Bystricavs.PREDATORS ARENA Ružomberok0 : 0
 
1/211 vs. 0 : 0
 
1/212 vs. 0 : 0
 
1/213 vs. 0 : 0
 
1/214 vs. 0 : 0
 
1/215 vs. 0 : 0
 
1/216 vs. 0 : 0
 
1/217 vs. 0 : 0
 
1/218 vs. 0 : 0
 
1/219 vs. 0 : 0
2222BBM Malackyvs.BK Colorado Lietači Bratislava0 : 0
 
1/221 vs. 0 : 0
 
1/222 vs. 0 : 0
 
1/223 vs. 0 : 0
 
1/224 vs. 0 : 0
 
1/225 vs. 0 : 0
 
1/226 vs. 0 : 0
 
1/227 vs. 0 : 0
 
1/228 vs. 0 : 0
 
1/229 vs. 0 : 0
2323BK Družba Trnavavs.ALPIA Ružomberok0 : 0
 
1/231 vs. 0 : 0
 
1/232 vs. 0 : 0
 
1/233 vs. 0 : 0
 
1/234 vs. 0 : 0
 
1/235 vs. 0 : 0
 
1/236 vs. 0 : 0
 
1/237 vs. 0 : 0
 
1/238 vs. 0 : 0
 
1/239 vs. 0 : 0
2424BULLDOGS Nové Mesto nad Váhomvs.BK Topoľčany 7 : 2
 
1/241Husák Richard
vs.
Brázdil Marián7 : 2
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Topoľčany
 
1/242Kuník Martin
vs.
Katona Gabriel7 : 3
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Topoľčany
 
1/243Mikuška Peter
vs.
Beňo Jozef7 : 3
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Topoľčany
 
1/244Husák Richard
vs.
Katona Gabriel6 : 9
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Topoľčany
 
1/245Kuník Martin
vs.
Beňo Jozef9 : 5
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Topoľčany
 
1/246Mikuška Peter
vs.
Brázdil Marián9 : 3
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Topoľčany
 
1/247Husák Richard
vs.
Beňo Jozef7 : 8
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Topoľčany
 
1/248Kuník Martin
vs.
Brázdil Marián8 : 7
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Topoľčany
 
1/249Mikuška Peter
vs.
Katona Gabriel8 : 6
BULLDOGS Nové Mesto nad VáhomBK Topoľčany
7. kolo
2525PREDATORS ARENA Ružomberokvs.BK Colorado Lietači Bratislava0 : 0
 
1/251 vs. 0 : 0
 
1/252 vs. 0 : 0
 
1/253 vs. 0 : 0
 
1/254 vs. 0 : 0
 
1/255 vs. 0 : 0
 
1/256 vs. 0 : 0
 
1/257 vs. 0 : 0
 
1/258 vs. 0 : 0
 
1/259 vs. 0 : 0
2626ALPIA Ružomberokvs.1.BC Ohnivko Banská Bystrica0 : 0
 
1/261 vs. 0 : 0
 
1/262 vs. 0 : 0
 
1/263 vs. 0 : 0
 
1/264 vs. 0 : 0
 
1/265 vs. 0 : 0
 
1/266 vs. 0 : 0
 
1/267 vs. 0 : 0
 
1/268 vs. 0 : 0
 
1/269 vs. 0 : 0
2727BULLDOGS Nové Mesto nad Váhomvs.BBM Malacky0 : 0
 
1/271 vs. 0 : 0
 
1/272 vs. 0 : 0
 
1/273 vs. 0 : 0
 
1/274 vs. 0 : 0
 
1/275 vs. 0 : 0
 
1/276 vs. 0 : 0
 
1/277 vs. 0 : 0
 
1/278 vs. 0 : 0
 
1/279 vs. 0 : 0
2828BK Topoľčany vs.BK Družba Trnava0 : 0
 
1/281 vs. 0 : 0
 
1/282 vs. 0 : 0
 
1/283 vs. 0 : 0
 
1/284 vs. 0 : 0
 
1/285 vs. 0 : 0
 
1/286 vs. 0 : 0
 
1/287 vs. 0 : 0
 
1/288 vs. 0 : 0
 
1/289 vs. 0 : 0