Počítadla

1.LIGA (30. 12. 2018 - 31. 10. 2019)

Zápasy

1. kolo
11PREDATORS ARENA Ružomberokvs.ALPIA Ružomberok3 : 6
 
1/11Hámor Roman (M20)
vs.
Pindiak Ľuboš6 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/12Harvanec Jozef (M20)
vs.
Murín Michal5 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/13Hámor Peter (M20)
vs.
Lehotský Ľubomír2 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/14Hámor Roman (M20)
vs.
Murín Michal5 : 9
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/15Harvanec Jozef (M20)
vs.
Lehotský Ľubomír9 : 6
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/16Lučanský Lukáš (M20)
vs.
Pindiak Ľuboš6 : 9
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/17Lučanský Lukáš (M20)
vs.
Lehotský Ľubomír8 : 2
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/18Harvanec Jozef (M20)
vs.
Pindiak Ľuboš6 : 8
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
 
1/19Hámor Peter (M20)
vs.
Murín Michal8 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokALPIA Ružomberok
22POINT Trenčínvs.BK COLORADO LIETAČI Bratislava6 : 3
 
1/21Husák Richard
vs.
Plhák Matej (M20)3 : 7
POINT Trenčín1.BC Lavos Bratislava
 
1/22Kuník Martin
vs.
Šötét Marek7 : 3
POINT TrenčínŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/23Mikuška Peter
vs.
Škvaridlo Patrik7 : 5
POINT TrenčínŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/24Husák Richard
vs.
Šötét Marek9 : 2
POINT TrenčínŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/25Kuník Martin
vs.
Škvaridlo Patrik9 : 7
POINT TrenčínŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/26Mikuška Peter
vs.
Plhák Matej (M20)3 : 9
POINT Trenčín1.BC Lavos Bratislava
 
1/27Husák Richard
vs.
Škvaridlo Patrik8 : 4
POINT TrenčínŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/28Kuník Martin
vs.
Plhák Matej (M20)2 : 8
POINT Trenčín1.BC Lavos Bratislava
 
1/29Mikuška Peter
vs.
Šötét Marek8 : 5
POINT TrenčínŠK Colorado Lietači Bratislava
33BK Topoľčany vs.1.BC Ohnivko Banská Bystrica5 : 4
 
1/31Brázdil Marián (M20)
vs.
Urban Michal (M20)2 : 7
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/32Katona Gabriel (M20)
vs.
Tomčo Ján (M20)7 : 2
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/33Beňo Jozef (M20)
vs.
Koppa Ľubomír7 : 6
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/34Brázdil Marián (M20)
vs.
Rusko Július (M20)9 : 4
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/35Katona Gabriel (M20)
vs.
Koppa Ľubomír9 : 1
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/36Beňo Jozef (M20)
vs.
Urban Michal (M20)2 : 9
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/37Brázdil Marián (M20)
vs.
Tomčo Ján (M20)8 : 0
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/38Katona Gabriel (M20)
vs.
Urban Michal (M20)4 : 8
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/39Semelbauer Patrik (M20)
vs.
Rusko Július (M20)2 : 8
BK Topoľčany1. BC Ohnivko Banská Bystrica
44BK DRUŽBA Trnavavs.BBM Malacky6 : 3
 
1/41Malovec Milan
vs.
Honz Branislav (M20)7 : 5
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/42Kis Martin
vs.
Fekete Lukáš (M20)7 : 1
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/43Gajanec Martin
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)7 : 2
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/44Malovec Milan
vs.
Fekete Lukáš (M20)9 : 8
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/45Kis Martin
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)9 : 3
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/46Just Marek
vs.
Honz Branislav (M20)8 : 9
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/47Just Marek
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)6 : 8
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/48Kis Martin
vs.
Honz Branislav (M20)5 : 8
BK Družba TrnavaBBM Malacky
 
1/49Gajanec Martin
vs.
Fekete Lukáš (M20)8 : 1
BK Družba TrnavaBBM Malacky
2. kolo
55PREDATORS ARENA Ružomberokvs.POINT Trenčín4 : 5
 
1/51Lučanský Lukáš (M20)
vs.
Husák Richard3 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/52Hámor Roman (M20)
vs.
Kuník Martin5 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/53Harvanec Jozef (M20)
vs.
Mikuška Peter7 : 6
PREDATORS ARÉNA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/54Lučanský Lukáš (M20)
vs.
Kuník Martin5 : 9
PREDATORS ARÉNA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/55Hámor Peter (M20)
vs.
Mikuška Peter9 : 4
PREDATORS ARÉNA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/56Harvanec Jozef (M20)
vs.
Husák Richard6 : 9
PREDATORS ARÉNA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/57Hámor Roman (M20)
vs.
Mikuška Peter8 : 6
PREDATORS ARÉNA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/58Hámor Peter (M20)
vs.
Husák Richard8 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/59Harvanec Jozef (M20)
vs.
Kuník Martin2 : 8
PREDATORS ARÉNA RužomberokPOINT Trenčín
66ALPIA Ružomberokvs.BK Topoľčany 4 : 5
 
1/61Lehotský Ľubomír
vs.
Katona Gabriel (M20)2 : 7
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/62Pindiak Ľuboš
vs.
Brázdil Marián (M20)4 : 7
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/63Murín Michal
vs.
Herda Juraj (M20)7 : 2
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/64Lehotský Ľubomír
vs.
Brázdil Marián (M20)5 : 9
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/65Pindiak Ľuboš
vs.
Beňo Jozef (M20)9 : 5
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/66Murín Michal
vs.
Katona Gabriel (M20)1 : 9
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/67Lehotský Ľubomír
vs.
Beňo Jozef (M20)8 : 4
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/68Pindiak Ľuboš
vs.
Katona Gabriel (M20)8 : 2
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
 
1/69Murín Michal
vs.
Brázdil Marián (M20)4 : 8
ALPIA RužomberokBK Topoľčany
77BK COLORADO LIETAČI Bratislavavs.BK DRUŽBA Trnava6 : 3
 
1/71Šötét Marek
vs.
Just Marek7 : 3
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/72Lísal Roman
vs.
Gajanec Martin1 : 7
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/73Plhák Matej (M20)
vs.
Kis Martin7 : 0
1.BC Lavos BratislavaBK Družba Trnava
 
1/74Šötét Marek
vs.
Gajanec Martin3 : 9
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/75Lísal Roman
vs.
Kis Martin1 : 9
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/76Plhák Matej (M20)
vs.
Malovec Milan9 : 8
1.BC Lavos BratislavaBK Družba Trnava
 
1/77Šötét Marek
vs.
Kis Martin8 : 6
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/78Škvaridlo Patrik
vs.
Malovec Milan8 : 5
ŠK Colorado Lietači BratislavaBK Družba Trnava
 
1/79Plhák Matej (M20)
vs.
Gajanec Martin8 : 4
1.BC Lavos BratislavaBK Družba Trnava
88BBM Malackyvs.1.BC Ohnivko Banská Bystrica2 : 7
 
1/81Fekete Lukáš (M20)
vs.
Koppa Ľubomír7 : 1
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/82Hrabovský Tomáš (M20)
vs.
Urban Michal (M20)2 : 7
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/83Honz Branislav (M20)
vs.
Mihók Michal (M20)1 : 7
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/84Fekete Lukáš (M20)
vs.
Urban Michal (M20)1 : 9
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/85Hrabovský Tomáš (M20)
vs.
Mihók Michal (M20)6 : 9
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/86Honz Branislav (M20)
vs.
Tomčo Ján (M20)8 : 9
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/87Fekete Lukáš (M20)
vs.
Mihók Michal (M20)5 : 8
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/88Hrabovský Tomáš (M20)
vs.
Koppa Ľubomír8 : 6
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/89Honz Branislav (M20)
vs.
Urban Michal (M20)5 : 8
BBM Malacky1. BC Ohnivko Banská Bystrica
3. kolo
99BK Topoľčany vs.PREDATORS ARENA Ružomberok8 : 1
 
1/91Brázdil Marián (M20)
vs.
Lučanský Lukáš (M20)7 : 5
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/92Katona Gabriel (M20)
vs.
Harvanec Jozef (M20)7 : 3
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/93Beňo Jozef (M20)
vs.
Hámor Peter (M20)7 : 5
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/94Brázdil Marián (M20)
vs.
Harvanec Jozef (M20)9 : 3
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/95Katona Gabriel (M20)
vs.
Hámor Peter (M20)9 : 3
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/96Beňo Jozef (M20)
vs.
Lučanský Lukáš (M20)9 : 8
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/97Brázdil Marián (M20)
vs.
Hámor Peter (M20)8 : 3
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/98Katona Gabriel (M20)
vs.
Lučanský Lukáš (M20)8 : 3
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/99Beňo Jozef (M20)
vs.
Harvanec Jozef (M20)3 : 8
BK TopoľčanyPREDATORS ARÉNA Ružomberok
1010POINT Trenčínvs.BK DRUŽBA Trnava6 : 3
 
1/101Husák Richard
vs.
Gajanec Martin6 : 7
POINT TrenčínBK Družba Trnava
 
1/102Kuník Martin
vs.
Malovec Milan7 : 0
POINT TrenčínBK Družba Trnava
 
1/103Mikuška Peter
vs.
Just Marek7 : 2
POINT TrenčínBK Družba Trnava
 
1/104Husák Richard
vs.
Malovec Milan7 : 9
POINT TrenčínBK Družba Trnava
 
1/105Kuník Martin
vs.
Just Marek9 : 2
POINT TrenčínBK Družba Trnava
 
1/106Scodinu Mattia
vs.
Gajanec Martin3 : 9
POINT TrenčínBK Družba Trnava
 
1/107Husák Richard
vs.
Just Marek8 : 3
POINT TrenčínBK Družba Trnava
 
1/108Kuník Martin
vs.
Gajanec Martin8 : 7
POINT TrenčínBK Družba Trnava
 
1/109Mikuška Peter
vs.
Malovec Milan8 : 4
POINT TrenčínBK Družba Trnava
1111ALPIA Ružomberokvs.BBM Malacky9 : 0
 
1/111Pindiak Ľuboš
vs.
Fekete Lukáš (M20)0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/112Lehotský Ľubomír
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/113Murín Michal
vs.
Honz Branislav (M20)0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/114Pindiak Ľuboš
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/115Lehotský Ľubomír
vs.
Honz Branislav (M20)0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/116Murín Michal
vs.
Fekete Lukáš (M20)0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/117Pindiak Ľuboš
vs.
Honz Branislav (M20)0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/118Lehotský Ľubomír
vs.
Fekete Lukáš (M20)0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
 
1/119Murín Michal
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)0 : -1
ALPIA RužomberokBBM Malacky
1212BK COLORADO LIETAČI Bratislavavs.1.BC Ohnivko Banská Bystrica5 : 4
 
1/121Plhák Matej (M20)
vs.
Rusko Július (M20)7 : 3
1.BC Lavos Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/122Škvaridlo Patrik
vs.
Mihók Michal (M20)1 : 7
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/123Šötét Marek
vs.
Urban Michal (M20)4 : 7
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/124Plhák Matej (M20)
vs.
Mihók Michal (M20)9 : 8
1.BC Lavos Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/125Škvaridlo Patrik
vs.
Urban Michal (M20)7 : 9
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/126Šötét Marek
vs.
Tomčo Ján (M20)9 : 5
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/127Plhák Matej (M20)
vs.
Urban Michal (M20)8 : 6
1.BC Lavos Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/128Škvaridlo Patrik
vs.
Rusko Július (M20)8 : 7
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/129Šötét Marek
vs.
Mihók Michal (M20)0 : 8
ŠK Colorado Lietači Bratislava1. BC Ohnivko Banská Bystrica
4. kolo
1313BK DRUŽBA Trnavavs.PREDATORS ARENA Ružomberok7 : 2
 
1/131Just Marek
vs.
Hámor Peter (M20)4 : 7
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/132Gajanec Martin
vs.
Hámor Roman (M20)7 : 3
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/133Kis Martin
vs.
Harvanec Jozef (M20)7 : 3
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/134Just Marek
vs.
Lučanský Lukáš (M20)6 : 9
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/135Gajanec Martin
vs.
Harvanec Jozef (M20)9 : 3
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/136Kis Martin
vs.
Hámor Peter (M20)9 : 5
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/137Malovec Milan
vs.
Lučanský Lukáš (M20)8 : 6
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/138Gajanec Martin
vs.
Hámor Peter (M20)8 : 0
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/139Kis Martin
vs.
Hámor Roman (M20)8 : 3
BK Družba TrnavaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
1414BBM Malackyvs.BK Topoľčany 2 : 7
 
1/141Fekete Lukáš (M20)
vs.
Brázdil Marián (M20)4 : 7
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/142Hrabovský Tomáš (M20)
vs.
Katona Gabriel (M20)6 : 7
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/143Honz Branislav (M20)
vs.
Beňo Jozef (M20)5 : 7
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/144Fekete Lukáš (M20)
vs.
Katona Gabriel (M20)4 : 9
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/145Hrabovský Tomáš (M20)
vs.
Beňo Jozef (M20)9 : 6
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/146Honz Branislav (M20)
vs.
Brázdil Marián (M20)8 : 9
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/147Fekete Lukáš (M20)
vs.
Beňo Jozef (M20)8 : 4
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/148Hrabovský Tomáš (M20)
vs.
Brázdil Marián (M20)5 : 8
BBM MalackyBK Topoľčany
 
1/149Honz Branislav (M20)
vs.
Katona Gabriel (M20)3 : 8
BBM MalackyBK Topoľčany
15151.BC Ohnivko Banská Bystricavs.POINT Trenčín5 : 4
 
1/151Urban Michal (M20)
vs.
Mikuška Peter7 : 2
1. BC Ohnivko Banská BystricaPOINT Trenčín
 
1/152Mihók Michal (M20)
vs.
Husák Richard2 : 7
1. BC Ohnivko Banská BystricaPOINT Trenčín
 
1/153Rusko Július (M20)
vs.
Kuník Martin7 : 6
1. BC Ohnivko Banská BystricaPOINT Trenčín
 
1/154Urban Michal (M20)
vs.
Husák Richard9 : 6
1. BC Ohnivko Banská BystricaPOINT Trenčín
 
1/155Mihók Michal (M20)
vs.
Kuník Martin4 : 9
1. BC Ohnivko Banská BystricaPOINT Trenčín
 
1/156Koppa Ľubomír
vs.
Mikuška Peter2 : 9
1. BC Ohnivko Banská BystricaPOINT Trenčín
 
1/157Urban Michal (M20)
vs.
Kuník Martin8 : 4
1. BC Ohnivko Banská BystricaPOINT Trenčín
 
1/158Mihók Michal (M20)
vs.
Mikuška Peter8 : 2
1. BC Ohnivko Banská BystricaPOINT Trenčín
 
1/159Tomčo Ján (M20)
vs.
Husák Richard2 : 8
1. BC Ohnivko Banská BystricaPOINT Trenčín
1616BK COLORADO LIETAČI Bratislavavs.ALPIA Ružomberok2 : 7
 
1/161Plhák Matej (M20)
vs.
Lehotský Ľubomír7 : 4
1.BC Lavos BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/162Škvaridlo Patrik
vs.
Pindiak Ľuboš2 : 7
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/163Šötét Marek
vs.
Murín Michal6 : 7
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/164Plhák Matej (M20)
vs.
Pindiak Ľuboš2 : 9
1.BC Lavos BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/165Škvaridlo Patrik
vs.
Murín Michal5 : 9
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/166Šötét Marek
vs.
Lehotský Ľubomír2 : 9
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/167Plhák Matej (M20)
vs.
Murín Michal8 : 1
1.BC Lavos BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/168Škvaridlo Patrik
vs.
Lehotský Ľubomír3 : 8
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
 
1/169Šötét Marek
vs.
Pindiak Ľuboš2 : 8
ŠK Colorado Lietači BratislavaALPIA Ružomberok
5. kolo
1717PREDATORS ARENA Ružomberokvs.BBM Malacky9 : 0
 
1/171Hámor Roman (M20)
vs.
Fekete Lukáš (M20)0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/172Lučanský Lukáš (M20)
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/173Hámor Peter (M20)
vs.
Honz Branislav (M20)0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/174Hámor Roman (M20)
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/175Lučanský Lukáš (M20)
vs.
Honz Branislav (M20)0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/176Hámor Peter (M20)
vs.
Fekete Lukáš (M20)0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/177Hámor Roman (M20)
vs.
Honz Branislav (M20)0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/178Lučanský Lukáš (M20)
vs.
Fekete Lukáš (M20)0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
 
1/179Hámor Peter (M20)
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)0 : -1
PREDATORS ARÉNA RužomberokBBM Malacky
18181.BC Ohnivko Banská Bystricavs.BK DRUŽBA Trnava5 : 4
 
1/181Urban Michal (M20)
vs.
Gajanec Martin5 : 7
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/182Mihók Michal (M20)
vs.
Malovec Milan7 : 5
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/183Rusko Július (M20)
vs.
Just Marek7 : 1
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/184Urban Michal (M20)
vs.
Kis Martin4 : 9
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/185Mihók Michal (M20)
vs.
Just Marek9 : 2
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/186Tomčo Ján (M20)
vs.
Gajanec Martin2 : 9
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/187Urban Michal (M20)
vs.
Malovec Milan8 : 5
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/188Mihók Michal (M20)
vs.
Gajanec Martin6 : 8
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
 
1/189Rusko Július (M20)
vs.
Kis Martin8 : 7
1. BC Ohnivko Banská BystricaBK Družba Trnava
1919BK Topoľčany vs.BK COLORADO LIETAČI Bratislava6 : 3
 
1/191Brázdil Marián (M20)
vs.
Plhák Matej (M20)7 : 5
BK Topoľčany1.BC Lavos Bratislava
 
1/192Katona Gabriel (M20)
vs.
Lísal Roman7 : 1
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/193Beňo Jozef (M20)
vs.
Škvaridlo Patrik1 : 7
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/194Brázdil Marián (M20)
vs.
Lísal Roman9 : 4
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/195Katona Gabriel (M20)
vs.
Škvaridlo Patrik9 : 1
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/196Beňo Jozef (M20)
vs.
Plhák Matej (M20)6 : 9
BK Topoľčany1.BC Lavos Bratislava
 
1/197Brázdil Marián (M20)
vs.
Škvaridlo Patrik8 : 0
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/198Katona Gabriel (M20)
vs.
Plhák Matej (M20)2 : 8
BK Topoľčany1.BC Lavos Bratislava
 
1/199Beňo Jozef (M20)
vs.
Lísal Roman8 : 7
BK TopoľčanyŠK Colorado Lietači Bratislava
2020ALPIA Ružomberokvs.POINT Trenčín0 : 9
 
1/201Pindiak Ľuboš
vs.
Kuník Martin0 : 7
ALPIA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/202Lehotský Ľubomír
vs.
Husák Richard5 : 7
ALPIA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/203Murín Michal
vs.
Mikuška Peter6 : 7
ALPIA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/204Pindiak Ľuboš
vs.
Husák Richard0 : 9
ALPIA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/205Lehotský Ľubomír
vs.
Mikuška Peter6 : 9
ALPIA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/206Murín Michal
vs.
Kuník Martin6 : 9
ALPIA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/207Pindiak Ľuboš
vs.
Mikuška Peter0 : 8
ALPIA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/208Lehotský Ľubomír
vs.
Kuník Martin6 : 8
ALPIA RužomberokPOINT Trenčín
 
1/209Murín Michal
vs.
Husák Richard4 : 8
ALPIA RužomberokPOINT Trenčín
6. kolo
21211.BC Ohnivko Banská Bystricavs.PREDATORS ARENA Ružomberok7 : 2
 
1/211Urban Michal (M20)
vs.
Lučanský Lukáš (M20)7 : 0
1. BC Ohnivko Banská BystricaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/212Koppa Ľubomír
vs.
Hámor Roman (M20)2 : 7
1. BC Ohnivko Banská BystricaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/213Rusko Július (M20)
vs.
Harvanec Jozef (M20)5 : 7
1. BC Ohnivko Banská BystricaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/214Urban Michal (M20)
vs.
Hámor Roman (M20)9 : 4
1. BC Ohnivko Banská BystricaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/215Tomčo Ján (M20)
vs.
Harvanec Jozef (M20)9 : 2
1. BC Ohnivko Banská BystricaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/216Rusko Július (M20)
vs.
Lučanský Lukáš (M20)9 : 2
1. BC Ohnivko Banská BystricaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/217Urban Michal (M20)
vs.
Harvanec Jozef (M20)8 : 4
1. BC Ohnivko Banská BystricaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/218Tomčo Ján (M20)
vs.
Lučanský Lukáš (M20)8 : 6
1. BC Ohnivko Banská BystricaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
 
1/219Rusko Július (M20)
vs.
Hámor Roman (M20)8 : 5
1. BC Ohnivko Banská BystricaPREDATORS ARÉNA Ružomberok
2222BBM Malackyvs.BK COLORADO LIETAČI Bratislava6 : 3
 
1/221Honz Branislav (M20)
vs.
Šötét Marek7 : 6
BBM MalackyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/222Fekete Lukáš (M20)
vs.
Plhák Matej (M20)7 : 5
BBM Malacky1.BC Lavos Bratislava
 
1/223Hrabovský Tomáš (M20)
vs.
Škvaridlo Patrik7 : 0
BBM MalackyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/224Honz Branislav (M20)
vs.
Plhák Matej (M20)3 : 9
BBM Malacky1.BC Lavos Bratislava
 
1/225Fekete Lukáš (M20)
vs.
Škvaridlo Patrik6 : 9
BBM MalackyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/226Hrabovský Tomáš (M20)
vs.
Šötét Marek9 : 6
BBM MalackyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/227Honz Branislav (M20)
vs.
Škvaridlo Patrik8 : 7
BBM MalackyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/228Fekete Lukáš (M20)
vs.
Šötét Marek8 : 6
BBM MalackyŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/229Hrabovský Tomáš (M20)
vs.
Plhák Matej (M20)4 : 8
BBM Malacky1.BC Lavos Bratislava
2323BK DRUŽBA Trnavavs.ALPIA Ružomberok5 : 4
 
1/231Kis Martin
vs.
Lehotský Ľubomír7 : 5
BK Družba TrnavaALPIA Ružomberok
 
1/232Gajanec Martin
vs.
Pindiak Ľuboš6 : 7
BK Družba TrnavaALPIA Ružomberok
 
1/233Just Marek
vs.
Murín Michal3 : 7
BK Družba TrnavaALPIA Ružomberok
 
1/234Kis Martin
vs.
Pindiak Ľuboš8 : 9
BK Družba TrnavaALPIA Ružomberok
 
1/235Gajanec Martin
vs.
Murín Michal9 : 4
BK Družba TrnavaALPIA Ružomberok
 
1/236Malovec Milan
vs.
Lehotský Ľubomír9 : 8
BK Družba TrnavaALPIA Ružomberok
 
1/237Kis Martin
vs.
Murín Michal8 : 1
BK Družba TrnavaALPIA Ružomberok
 
1/238Gajanec Martin
vs.
Lehotský Ľubomír8 : 2
BK Družba TrnavaALPIA Ružomberok
 
1/239Just Marek
vs.
Pindiak Ľuboš7 : 8
BK Družba TrnavaALPIA Ružomberok
2424POINT Trenčínvs.BK Topoľčany 7 : 2
 
1/241Husák Richard
vs.
Brázdil Marián (M20)7 : 2
POINT TrenčínBK Topoľčany
 
1/242Kuník Martin
vs.
Katona Gabriel (M20)7 : 3
POINT TrenčínBK Topoľčany
 
1/243Mikuška Peter
vs.
Beňo Jozef (M20)7 : 3
POINT TrenčínBK Topoľčany
 
1/244Husák Richard
vs.
Katona Gabriel (M20)6 : 9
POINT TrenčínBK Topoľčany
 
1/245Kuník Martin
vs.
Beňo Jozef (M20)9 : 5
POINT TrenčínBK Topoľčany
 
1/246Mikuška Peter
vs.
Brázdil Marián (M20)9 : 3
POINT TrenčínBK Topoľčany
 
1/247Husák Richard
vs.
Beňo Jozef (M20)7 : 8
POINT TrenčínBK Topoľčany
 
1/248Kuník Martin
vs.
Brázdil Marián (M20)8 : 7
POINT TrenčínBK Topoľčany
 
1/249Mikuška Peter
vs.
Katona Gabriel (M20)8 : 6
POINT TrenčínBK Topoľčany
7. kolo
2525PREDATORS ARENA Ružomberokvs.BK COLORADO LIETAČI Bratislava7 : 2
 
1/251Lučanský Lukáš (M20)
vs.
Škvaridlo Patrik7 : 5
PREDATORS ARÉNA RužomberokŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/252Harvanec Jozef (M20)
vs.
Lísal Roman7 : 3
PREDATORS ARÉNA RužomberokŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/253Hámor Peter (M20)
vs.
Plhák Matej (M20)0 : 7
PREDATORS ARÉNA Ružomberok1.BC Lavos Bratislava
 
1/254Lučanský Lukáš (M20)
vs.
Lísal Roman9 : 5
PREDATORS ARÉNA RužomberokŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/255Harvanec Jozef (M20)
vs.
Plhák Matej (M20)9 : 8
PREDATORS ARÉNA Ružomberok1.BC Lavos Bratislava
 
1/256Hámor Peter (M20)
vs.
Škvaridlo Patrik9 : 4
PREDATORS ARÉNA RužomberokŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/257Lučanský Lukáš (M20)
vs.
Plhák Matej (M20)4 : 8
PREDATORS ARÉNA Ružomberok1.BC Lavos Bratislava
 
1/258Harvanec Jozef (M20)
vs.
Škvaridlo Patrik8 : 4
PREDATORS ARÉNA RužomberokŠK Colorado Lietači Bratislava
 
1/259Hámor Peter (M20)
vs.
Lísal Roman8 : 7
PREDATORS ARÉNA RužomberokŠK Colorado Lietači Bratislava
2626ALPIA Ružomberokvs.1.BC Ohnivko Banská Bystrica5 : 4
 
1/261Lehotský Ľubomír
vs.
Urban Michal (M20)5 : 7
ALPIA Ružomberok1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/262Pindiak Ľuboš
vs.
Koppa Ľubomír7 : 6
ALPIA Ružomberok1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/263Murín Michal
vs.
Tomčo Ján (M20)4 : 7
ALPIA Ružomberok1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/264Lehotský Ľubomír
vs.
Koppa Ľubomír9 : 4
ALPIA Ružomberok1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/265Pindiak Ľuboš
vs.
Tomčo Ján (M20)9 : 4
ALPIA Ružomberok1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/266Murín Michal
vs.
Urban Michal (M20)4 : 9
ALPIA Ružomberok1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/267Lehotský Ľubomír
vs.
Tomčo Ján (M20)8 : 5
ALPIA Ružomberok1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/268Pindiak Ľuboš
vs.
Urban Michal (M20)3 : 8
ALPIA Ružomberok1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
1/269Murín Michal
vs.
Koppa Ľubomír8 : 3
ALPIA Ružomberok1. BC Ohnivko Banská Bystrica
2727POINT Trenčínvs.BBM Malacky5 : 4
 
1/271Mikuška Peter
vs.
Fekete Lukáš (M20)7 : 1
POINT TrenčínBBM Malacky
 
1/272Kuník Martin
vs.
Honz Branislav (M20)7 : 3
POINT TrenčínBBM Malacky
 
1/273Kern Jaroslav
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)4 : 7
BK 14 LUCASART KurimaBBM Malacky
 
1/274Mikuška Peter
vs.
Honz Branislav (M20)9 : 7
POINT TrenčínBBM Malacky
 
1/275Kuník Martin
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)9 : 4
POINT TrenčínBBM Malacky
 
1/276Kern Jaroslav
vs.
Fekete Lukáš (M20)7 : 9
BK 14 LUCASART KurimaBBM Malacky
 
1/277Mikuška Peter
vs.
Hrabovský Tomáš (M20)3 : 8
POINT TrenčínBBM Malacky
 
1/278Kuník Martin
vs.
Fekete Lukáš (M20)8 : 7
POINT TrenčínBBM Malacky
 
1/279Kern Jaroslav
vs.
Honz Branislav (M20)7 : 8
BK 14 LUCASART KurimaBBM Malacky
2828BK Topoľčany vs.BK DRUŽBA Trnava6 : 3
 
1/281Beňo Jozef (M20)
vs.
Gajanec Martin2 : 7
BK TopoľčanyBK Družba Trnava
 
1/282Brázdil Marián (M20)
vs.
Malovec Milan7 : 0
BK TopoľčanyBK Družba Trnava
 
1/283Herda Juraj (M20)
vs.
Just Marek7 : 3
BK TopoľčanyBK Družba Trnava
 
1/284Beňo Jozef (M20)
vs.
Malovec Milan9 : 4
BK TopoľčanyBK Družba Trnava
 
1/285Brázdil Marián (M20)
vs.
Just Marek9 : 8
BK TopoľčanyBK Družba Trnava
 
1/286Herda Juraj (M20)
vs.
Gajanec Martin2 : 9
BK TopoľčanyBK Družba Trnava
 
1/287Beňo Jozef (M20)
vs.
Just Marek8 : 7
BK TopoľčanyBK Družba Trnava
 
1/288Brázdil Marián (M20)
vs.
Gajanec Martin3 : 8
BK TopoľčanyBK Družba Trnava
 
1/289Herda Juraj (M20)
vs.
Malovec Milan8 : 7
BK TopoľčanyBK Družba Trnava