Počítadla

6. Pardubice STABEDO Open - Juniors (6. 7. 2019)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
2/1Mrva Kristián
vs.
Zíka Josef4 : 1
Horses PrešovMetropol České Budějovice
 
3/1Gliński Dawid
vs.
Basińska Otylia4 : 0
Frame LódzBOSiR Bila Piechcin
 
4/1Jastrzab Dominik
vs.
Brywczyńska Nadia4 : 0
UKS Fair Play JaworznoBOSiR Bila Piechcin
 
5/1Kasabov Aleksandur
vs.
Dolejš Marek4 : 0
PetrichMPC Pardubice
 
6/1Todorov Daniel
vs.
Glavchev Dimitar4 : 0
PetrichPetrich
 
7/1Bottcher Jakub
vs.
Charczuk Patryk4 : 2
Arkadia TczewUKS Milek Wislica Polska
 
8/1Błażej Szymon
vs.
Kistowska Roksana4 : 0
Bila TarnówBOSiR Bila Piechcin
 
9/1Divlev Filip
vs.
Matjas Martyna4 : 0
PetrichUKS Milek Wislica Polska
 
10/1Trhlík Adam
vs.
Mazik Jakub4 : 0
Metropol České BudějoviceUKS Bila Zduny
 
11/1Żelazny Mikołaj
vs.
Nowacka Julia4 : 3
UKS Fair Play JaworznoBOSiR Bila Piechcin
 
12/1Šoltis Michal
vs.
Okopien Kinga4 : 0
Horses PrešovUKS Milek Wislica Polska
 
13/1Mrázek David
vs.
Řezniček Jan4 : 1
Metropol České BudějoviceBC ROYAL Jihlava
 
1/2Brzękowski Arkadiusz
vs.
Siemieniec Gabriela4 : 2
Academy Billiard RokietnicaUKS Milek Wislica Polska
 
2/2Oriňák Martin
vs.
Siemieniec Partycja4 : 0
Horses PrešovUKS Milek Wislica Polska
 
1/3Krysztofik Tomasz
vs.
Vlk Matouš4 : 2
Green Club GdańskMPC Pardubice
 
2/3Wojciechowski Dominik
vs.
Zíka Josef4 : 1
BOSiR Bila PiechcinMetropol České Budějovice
 
3/3Fortuński Wiktor
vs.
Wojciechowski Nikodem4 : 0
DSB Baribal LubinBOSiR Bila Piechcin
 
4/3Jankowiak Nikodem
vs.
Świtała Bogna1 : 4
Academy Billiard RokietnicaUKS Pałuki Żnin
 
5/3Pipin Alan
vs.
Zbořil ml. Jan4 : 2
BOSiR Bila PiechcinMPC Pardubice
 
6/3Pipin Olivier
vs.
Kovářík Matěj1 : 4
BOSiR Bila PiechcinTJ Sokol Hodonín
 
7/3Stachowiak Sambor
vs.
Moroz Mykola4 : 3
UKS Fair Play JaworznoN/A
 
8/3Tenk Enrik (J20)
vs.
Świtała Piotr3 : 4
ŠK ELITE JUNIOR BratislavaUKS Pałuki Żnin
 
9/3Urbański Michał
vs.
Ouhrabka Jakub4 : 0
Ringer PłockMPC Pardubice
 
10/3Stankiewicz Adam
vs.
Grzębski Mateusz4 : 0
Academy Billiard RokietnicaArkadia Tczew
 
11/3Połczyńska Weronika
vs.
Gulik Michael1 : 4
UKS Bila ZdunySK Billard Centrum Praha
 
12/3Kurz Tom
vs.
Frank Michal (H),(J20)1 : 4
SK Billard Centrum PrahaHorses Prešov
 
13/3Tomeček Milan
vs.
Pawelczyk Dominika4 : 3
DELTA Billiard BrnoUKS Milek Wislica Polska
 
1/4Krysztofik Tomasz
vs.
Brzękowski Arkadiusz4 : 1
Green Club GdańskAcademy Billiard Rokietnica
 
2/4Mrva Kristián
vs.
Oriňák Martin4 : 3
Horses PrešovHorses Prešov
 
2/5Siemieniec Partycja
vs.
Zíka Josef4 : 2
UKS Milek Wislica PolskaMetropol České Budějovice
 
3/5Gliński Dawid
vs.
Fortuński Wiktor3 : 4
Frame LódzDSB Baribal Lubin
 
4/5Jastrzab Dominik
vs.
Jankowiak Nikodem4 : 2
UKS Fair Play JaworznoAcademy Billiard Rokietnica
 
5/5Kasabov Aleksandur
vs.
Pipin Alan4 : 2
PetrichBOSiR Bila Piechcin
 
6/5Todorov Daniel
vs.
Pipin Olivier4 : 1
PetrichBOSiR Bila Piechcin
 
7/5Bottcher Jakub
vs.
Stachowiak Sambor0 : 4
Arkadia TczewUKS Fair Play Jaworzno
 
8/5Błażej Szymon
vs.
Tenk Enrik (J20)4 : 0
Bila TarnówŠK ELITE JUNIOR Bratislava
 
9/5Divlev Filip
vs.
Urbański Michał4 : 0
PetrichRinger Płock
 
10/5Trhlík Adam
vs.
Stankiewicz Adam0 : 4
Metropol České BudějoviceAcademy Billiard Rokietnica
 
11/5Żelazny Mikołaj
vs.
Połczyńska Weronika2 : 4
UKS Fair Play JaworznoUKS Bila Zduny
 
12/5Šoltis Michal
vs.
Kurz Tom4 : 0
Horses PrešovSK Billard Centrum Praha
 
13/5Mrázek David
vs.
Tomeček Milan4 : 1
Metropol České BudějoviceDELTA Billiard Brno
 
2/6Mrva Kristián
vs.
Wojciechowski Dominik4 : 3
Horses PrešovBOSiR Bila Piechcin
 
3/6Wojciechowski Nikodem
vs.
Basińska Otylia4 : 3
BOSiR Bila PiechcinBOSiR Bila Piechcin
 
4/6Świtała Bogna
vs.
Brywczyńska Nadia4 : 0
UKS Pałuki ŻninBOSiR Bila Piechcin
 
5/6Zbořil ml. Jan
vs.
Dolejš Marek4 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/6Kovářík Matěj
vs.
Glavchev Dimitar4 : 0
TJ Sokol HodonínPetrich
 
7/6Moroz Mykola
vs.
Charczuk Patryk4 : 3
N/AUKS Milek Wislica Polska
 
8/6Świtała Piotr
vs.
Kistowska Roksana4 : 1
UKS Pałuki ŻninBOSiR Bila Piechcin
 
9/6Ouhrabka Jakub
vs.
Matjas Martyna2 : 4
MPC PardubiceUKS Milek Wislica Polska
 
10/6Grzębski Mateusz
vs.
Mazik Jakub4 : 0
Arkadia TczewUKS Bila Zduny
 
11/6Gulik Michael
vs.
Nowacka Julia4 : 0
SK Billard Centrum PrahaBOSiR Bila Piechcin
 
12/6Frank Michal (H),(J20)
vs.
Okopien Kinga4 : 0
Horses PrešovUKS Milek Wislica Polska
 
13/6Pawelczyk Dominika
vs.
Řezniček Jan4 : 0
UKS Milek Wislica PolskaBC ROYAL Jihlava
 
2/7Zíka Josef
vs.
Oriňák Martin0 : 4
Metropol České BudějoviceHorses Prešov
 
1/8Siemieniec Gabriela
vs.
Vlk Matouš3 : 4
UKS Milek Wislica PolskaMPC Pardubice
 
2/8Siemieniec Partycja
vs.
Wojciechowski Dominik2 : 4
UKS Milek Wislica PolskaBOSiR Bila Piechcin
 
3/8Gliński Dawid
vs.
Wojciechowski Nikodem4 : 0
Frame LódzBOSiR Bila Piechcin
 
4/8Jastrzab Dominik
vs.
Świtała Bogna4 : 0
UKS Fair Play JaworznoUKS Pałuki Żnin
 
5/8Kasabov Aleksandur
vs.
Zbořil ml. Jan4 : 2
PetrichMPC Pardubice
 
6/8Todorov Daniel
vs.
Kovářík Matěj4 : 1
PetrichTJ Sokol Hodonín
 
7/8Bottcher Jakub
vs.
Moroz Mykola4 : 2
Arkadia TczewN/A
 
8/8Błażej Szymon
vs.
Świtała Piotr4 : 0
Bila TarnówUKS Pałuki Żnin
 
9/8Divlev Filip
vs.
Ouhrabka Jakub4 : 0
PetrichMPC Pardubice
 
10/8Trhlík Adam
vs.
Grzębski Mateusz4 : 2
Metropol České BudějoviceArkadia Tczew
 
11/8Żelazny Mikołaj
vs.
Gulik Michael1 : 4
UKS Fair Play JaworznoSK Billard Centrum Praha
 
12/8Šoltis Michal
vs.
Frank Michal (H),(J20)4 : 2
Horses PrešovHorses Prešov
 
13/8Mrázek David
vs.
Pawelczyk Dominika4 : 1
Metropol České BudějoviceUKS Milek Wislica Polska
 
1/9Krysztofik Tomasz
vs.
Siemieniec Gabriela4 : 2
Green Club GdańskUKS Milek Wislica Polska
 
2/9Mrva Kristián
vs.
Siemieniec Partycja4 : 1
Horses PrešovUKS Milek Wislica Polska
 
1/10Brzękowski Arkadiusz
vs.
Vlk Matouš4 : 1
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
2/10Oriňák Martin
vs.
Wojciechowski Dominik4 : 0
Horses PrešovBOSiR Bila Piechcin
 
3/10Basińska Otylia
vs.
Fortuński Wiktor1 : 4
BOSiR Bila PiechcinDSB Baribal Lubin
 
4/10Brywczyńska Nadia
vs.
Jankowiak Nikodem0 : 4
BOSiR Bila PiechcinAcademy Billiard Rokietnica
 
5/10Dolejš Marek
vs.
Pipin Alan2 : 4
MPC PardubiceBOSiR Bila Piechcin
 
6/10Glavchev Dimitar
vs.
Pipin Olivier1 : 4
PetrichBOSiR Bila Piechcin
 
7/10Charczuk Patryk
vs.
Stachowiak Sambor0 : 4
UKS Milek Wislica PolskaUKS Fair Play Jaworzno
 
8/10Kistowska Roksana
vs.
Tenk Enrik (J20)2 : 4
BOSiR Bila PiechcinŠK ELITE JUNIOR Bratislava
 
9/10Matjas Martyna
vs.
Urbański Michał0 : 4
UKS Milek Wislica PolskaRinger Płock
 
10/10Mazik Jakub
vs.
Stankiewicz Adam0 : 4
UKS Bila ZdunyAcademy Billiard Rokietnica
 
11/10Nowacka Julia
vs.
Połczyńska Weronika1 : 4
BOSiR Bila PiechcinUKS Bila Zduny
 
12/10Okopien Kinga
vs.
Kurz Tom0 : 4
UKS Milek Wislica PolskaSK Billard Centrum Praha
 
13/10Řezniček Jan
vs.
Tomeček Milan0 : 4
BC ROYAL JihlavaDELTA Billiard Brno
 
14/1Błażej Szymon
vs.< volný los >0 : 0
Bila Tarnów
 
14/2Urbański Michał
vs.
Frank Michal (H),(J20)4 : 2
Ringer PłockHorses Prešov
 
14/3Mrázek David
vs.
Pipin Alan4 : 0
Metropol České BudějoviceBOSiR Bila Piechcin
 
14/4Świtała Piotr
vs.
Stachowiak Sambor0 : 4
UKS Pałuki ŻninUKS Fair Play Jaworzno
 
14/5Šoltis Michal
vs.< volný los >0 : 0
Horses Prešov
 
14/6Brzękowski Arkadiusz
vs.
Krysztofik Tomasz4 : 0
Academy Billiard RokietnicaGreen Club Gdańsk
 
14/7Mrva Kristián
vs.
Trhlík Adam2 : 4
Horses PrešovMetropol České Budějovice
 
14/8< volný los >vs.
Jastrzab Dominik0 : 0
UKS Fair Play Jaworzno
 
14/9Divlev Filip
vs.< volný los >0 : 0
Petrich
 
14/10Świtała Bogna
vs.
Oriňák Martin4 : 2
UKS Pałuki ŻninHorses Prešov
 
14/11Fortuński Wiktor
vs.
Tomeček Milan4 : 1
DSB Baribal LubinDELTA Billiard Brno
 
14/12< volný los >vs.
Todorov Daniel0 : 0
Petrich
 
14/13Gulik Michael
vs.
Bottcher Jakub3 : 4
SK Billard Centrum PrahaArkadia Tczew
 
14/14Połczyńska Weronika
vs.
Kasabov Aleksandur0 : 4
UKS Bila ZdunyPetrich
 
14/15Gliński Dawid
vs.
Kovářík Matěj4 : 2
Frame LódzTJ Sokol Hodonín
 
14/16< volný los >vs.
Stankiewicz Adam0 : 0
Academy Billiard Rokietnica
 
14/17Błażej Szymon
vs.
Urbański Michał2 : 4
Bila TarnówRinger Płock
 
14/18Mrázek David
vs.
Stachowiak Sambor2 : 4
Metropol České BudějoviceUKS Fair Play Jaworzno
 
14/19Šoltis Michal
vs.
Brzękowski Arkadiusz3 : 4
Horses PrešovAcademy Billiard Rokietnica
 
14/20Trhlík Adam
vs.
Jastrzab Dominik3 : 4
Metropol České BudějoviceUKS Fair Play Jaworzno
 
14/21Divlev Filip
vs.
Świtała Bogna4 : 1
PetrichUKS Pałuki Żnin
 
14/22Fortuński Wiktor
vs.
Todorov Daniel4 : 3
DSB Baribal LubinPetrich
 
14/23Bottcher Jakub
vs.
Kasabov Aleksandur0 : 4
Arkadia TczewPetrich
 
14/24Gliński Dawid
vs.
Stankiewicz Adam1 : 4
Frame LódzAcademy Billiard Rokietnica
 
14/25Urbański Michał
vs.
Stachowiak Sambor4 : 3
Ringer PłockUKS Fair Play Jaworzno
 
14/26Brzękowski Arkadiusz
vs.
Jastrzab Dominik1 : 4
Academy Billiard RokietnicaUKS Fair Play Jaworzno
 
14/27Divlev Filip
vs.
Fortuński Wiktor3 : 4
PetrichDSB Baribal Lubin
 
14/28Kasabov Aleksandur
vs.
Stankiewicz Adam2 : 4
PetrichAcademy Billiard Rokietnica
 
14/29Urbański Michał
vs.
Jastrzab Dominik3 : 4
Ringer PłockUKS Fair Play Jaworzno
 
14/30Fortuński Wiktor
vs.
Stankiewicz Adam3 : 4
DSB Baribal LubinAcademy Billiard Rokietnica
 
14/31Jastrzab Dominik
vs.
Stankiewicz Adam4 : 1
UKS Fair Play JaworznoAcademy Billiard Rokietnica