Počítadla

6. Pardubice STABEDO Open (4. 7. 2019 - 7. 7. 2019)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Makkonen Petri
vs.
Zyla Radoslaw5 : 0
N/AArkadia Tczew
 
2/1Babica Radosław
vs.
Žalman Miloš5 : 0
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
3/1Sząszor Kamil
vs.
Baloun Ondřej5 : 0
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
4/1Hajdovský Marek
vs.
Doležal Pavel5 : 1
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
5/1Kubán Michal (M20)
vs.
Tomeček Milan5 : 0
INTERNACIONÁLI KaniankaDELTA Billiard Brno
 
6/1Sząszor Mateusz
vs.
Rendla Jakub5 : 4
Arkadia TczewDELTA Billiard Brno
 
7/1Urban Petr
vs.
Novák Vítězslav5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
8/1Žalman David
vs.
Jaborník Michal5 : 1
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
9/1Kováč Lukáš (M20)
vs.
Téra Matouš5 : 1
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT BratislavaBC Hradec Králové
 
10/1Hubrtová Veronika
vs.
Dittrich David5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
11/1Nechvíle Josef
vs.
Žalmanová Ilona5 : 1
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
12/1Antczak Cezary
vs.
Šmídová Eliška5 : 1
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
13/1Lisík Zdenko (M20)
vs.
Vejvoda Václav5 : 1
Alpia MartinMPC Pardubice
 
14/1Kavan Petr
vs.
Kocková Michaela5 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
15/1Suchánek Jan
vs.
Baranová Lucie5 : 0
Casablanca TáborDELTA Billiard Brno
 
16/1Houdek Adam
vs.
Vlk Matouš5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
17/1Švestka Martin
vs.
Dolejš Marek5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
18/1Strádal Jan
vs.
Gubiš Ľudovít5 : 3
SMÍCHOFF Billiard ClubBK Družba Trnava
 
19/1Tužil Pavel
vs.
Harvánek Jiří5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
20/1Brancuský Petr
vs.
Jokela Kimmo4 : 5
MPC PardubiceN/A
 
21/1Brancuský Petr st.
vs.
Moroz Mykola1 : 5
MPC PardubiceN/A
 
22/1Chinakhov Ruslan
vs.
Ritvanen Sami5 : 2
N/AN/A
 
23/1Macioł Daniel
vs.
Rýpar Jakub5 : 0
Konsalnet WarszawaBC ROYAL Jihlava
 
24/1Muklewicz Michał
vs.
Sekan Radovan (M20)5 : 2
Green Club GdańskBK ARENA Ružomberok
 
25/1Heiskanen Aki
vs.
Stankiewicz Adam5 : 0
N/AAcademy Billiard Rokietnica
 
26/1Krysztofik Tomasz
vs.
Świtała Bogna5 : 1
Green Club GdańskUKS Pałuki Żnin
 
27/1Lang Daniel (M20)
vs.
Świtała Piotr5 : 1
BK ARENA RužomberokUKS Pałuki Żnin
 
28/1Grim Kristina
vs.
Szymkowski Sebastian5 : 3
CC Karlsruhe147 Break Warszawa
 
29/1Mrva Kristián
vs.
Šoltis Michal5 : 3
Horses PrešovHorses Prešov
 
30/1Brzękowski Arkadiusz
vs.
Venteo Araque Pablo José5 : 2
Academy Billiard RokietnicaBC Řípská Praha
 
31/1Ascheri Gianluca
vs.
Žarnikov Michal5 : 0
Blankofive RomeDELTA Billiard Brno
 
32/1Łącka Izabela
vs.
Tenk Enrik (J20)5 : 2
Bistro Bilard BrzeszczeŠK ELITE JUNIOR Bratislava
 
33/1Blachovski Michal
vs.
Freiberk Jan5 : 3
Bistro Bilard BrzeszczeMPC Pardubice
 
34/1Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Kryštůfek Tomáš5 : 0
Amnezja KaliszDELTA Billiard Brno
 
35/1Todorov Daniel
vs.
Vašata Milan5 : 0
PetrichDELTA Billiard Brno
 
36/1Gavenčiak Michal
vs.
Hamáček Dominik5 : 0
Billiard StarsBC ROYAL Jihlava
 
37/1Akenhead James
vs.
Bartoš Jan5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
38/1Hajšman Ladislav
vs.
Hamáček Jaroslav5 : 0
Billiard StarsBC ROYAL Jihlava
 
39/1Tichý Jaroslav
vs.
Javůrek Jaroslav5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
40/1Misák Petr
vs.
Javůrek Jan5 : 2
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
41/1Horák Michal
vs.
Oriňák Martin3 : 5
MPC PardubiceHorses Prešov
 
42/1Souquet Ralf
vs.
Šoltis Pavol5 : 1
N/AHorses Prešov
 
43/1Śniegocki Mateusz
vs.
Ullmann-Hybler Yvonne5 : 1
Konsalnet WarszawaPBC Olimpia München
 
44/1Fortuński Mieszko
vs.
Urbański Michał5 : 0
ERG Bieruń FolieRinger Płock
 
45/1Juszczyszyn Konrad
vs.
Wierzchowski Jan5 : 3
ERG Bieruń FolieCzorno bila Chorzów
 
46/1Kaplan Tomasz
vs.
Witos Mariusz5 : 0
Nosan KielceArena Piaseczno
 
47/1Hybler Roman
vs.
Wojciechowski Dominik5 : 0
BSV DachauBOSiR Bila Piechcin
 
48/1Szolnoki Olivér
vs.
Żelazny Mikołaj5 : 0
MonoPool BSEUKS Fair Play Jaworzno
 
49/1Koniar Jakub (M20)
vs.
Mašková Eva5 : 0
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT BratislavaSK Billard Centrum Praha
 
50/1See Huidji
vs.
Can Christopher5 : 0
N/ADELTA Billiard Brno
 
51/1Meisner Jan
vs.
Tomeček Milan5 : 0
Harlequin PrahaDELTA Billiard Brno
 
52/1Köles Balázs (M20)
vs.
Kapitančik Marcel5 : 3
ŠBK KomárnoMPC Pardubice
 
53/1Stark Michael
vs.
Brnický Martin5 : 0
BC La Palma Wr. NeustadtBC ROYAL Jihlava
 
54/1Jastrząb Dominik
vs.
Berkec Michał5 : 3
UKS Fair Play JaworznoZakrecona Bila Poznan
 
55/1Adamus Damian
vs.
Majerčík Radko5 : 2
Byniula club WroclawDELTA Billiard Brno
 
56/1Malinowski Tomasz
vs.
Novotný Jakub (M20)5 : 0
Frame LódzBC LAVOS GENTLEMEN Bratislava
 
57/1Zdziech Mateusz
vs.
Piterka Rastislav (M20)5 : 2
Frame LódzBK Pool Star Topoľčany
 
58/1Stefański Mariusz
vs.
Rózga Paweł3 : 5
Green Club GdańskN/A
 
59/1Bąk Ewa
vs.
Smolich Marcin5 : 4
MUKS IKS TarnówN/A
 
60/1Bernášek Lukáš
vs.
Ząbek Monika1 : 5
BC Balabuška PrahaERG Bieruń Folie
 
61/1Duna Zoltán
vs.
Gereg Marek5 : 3
BIO Systém PlzeňHorses Prešov
 
1/2Lukáč Filip
vs.
Jasiak Oskar5 : 2
DELTA Billiard BrnoWodzisław Sl
 
2/2Růčka Radek
vs.
Konkel Kacper2 : 5
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
3/2Jelínek Petr
vs.
Kubánek Roman5 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
4/2Vladyka Robin
vs.
Kurpanik Robert5 : 4
Harlequin PrahaWodzisław Sl
 
5/2Weber Pavel
vs.
Lisík Jozef (M20)0 : 5
BC Balabuška PrahaAlpia Martin
 
6/2Ramp Bert
vs.
Michálik Roman2 : 5
BC Řípská Praha1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava
 
7/2Kotěra Jan
vs.
Mikuška Peter5 : 3
DUNS Benátky nad JizerouPOINT Trenčín
 
8/2Hajn Pavel
vs.
Peter Ingo5 : 0
MPC PardubiceN/A
 
9/2Balan Arivukkannan
vs.
Pipin Alan5 : 0
DELTA Billiard BrnoBOSiR Bila Piechcin
 
10/2Balon Paweł
vs.
Pipin Olivier5 : 0
N/ABOSiR Bila Piechcin
 
11/2Bottcher Jakub
vs.
Puustinen Matti5 : 1
Arkadia TczewN/A
 
12/2Cendelín Miroslav
vs.
Räsänen Sakari1 : 5
MPC PardubiceTyBi Tampere
 
13/2Darius František
vs.
Rautiainen Ville2 : 5
MPC PardubiceN/A
 
14/2Darius Tejchmanová Michaela
vs.
Riikonen Mika0 : 5
MPC PardubiceN/A
 
15/2Dziobkowski Andrzej
vs.
Rush Adrew5 : 4
Wodzisław SlDELTA Billiard Brno
 
16/2Fekete Lukáš (M20)
vs.
Saariaho Sami1 : 5
BBM MalackyN/A
 
17/2Grzębski Mateusz
vs.
Saarinen Laura5 : 2
Arkadia TczewN/A
 
18/2Guliš Samuel
vs.
Šereda Michal5 : 2
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislavaneregistrovaný hráč
 
19/2Gustafsson Jesse
vs.
Šubrt Tomáš5 : 0
TyBi TampereBC Řípská Praha
 
20/2Hojka Marcin
vs.
Vojtíšek Míra3 : 5
Wodzisław Slneregistrovaný hráč
 
21/2Husák Richard
vs.
Wojciechowski Dominik5 : 0
POINT TrenčínBOSiR Bila Piechcin
 
22/2Galuška Martin
vs.
Igaz Matej3 : 5
DELTA Billiard BrnoPOINT Trenčín
 
23/2Vacek Jiří
vs.
Jankowiak Nikodem5 : 3
SK Billard Centrum PrahaAcademy Billiard Rokietnica
 
24/2Marić Marijo
vs.
Kalous Roman5 : 2
SK Billard Centrum PrahaBowling Dubina Pardubice
 
25/2Lebduška Filip
vs.
Karwik Weronika5 : 3
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
26/2Kopecký Tomáš
vs.
Kasabov Aleksandur2 : 5
BC Balabuška PrahaPetrich
 
27/2Dobrovolný Petr
vs.
Konárik Marcel (M20)5 : 3
BC ROYAL Jihlava1.BC Lavos Bratislava
 
28/2Kulas René
vs.
Lehotský Ľubomír5 : 4
BC Řípská PrahaALPIA Ružomberok
 
29/2Číhal Ondřej
vs.
Likowski Piotr1 : 5
BC ROYAL JihlavaZakrecona Bila Poznan
 
30/2Bataszew Grzegorz
vs.
Zhou Longdi3 : 5
Masters LublinMPC Pardubice
 
31/2Brzękowski Sebastian
vs.
Makendjiev Milcho3 : 5
Academy Billiard RokietnicaPetrich
 
32/2Burkiewicz Dzumyk Dominika
vs.
Makkonen Laura4 : 5
Wodzisław SlN/A
 
33/2Divlev Filip
vs.
Mannila Antti3 : 5
PetrichN/A
 
34/2Dugovič Roman (M20)
vs.
Mařík Pavel5 : 1
INTERNACIONÁLI KaniankaKrizden Louny
 
35/2Dzumyk Mariusz
vs.
Miernowski Jan2 : 5
Wodzisław SlMasters Lublin
 
36/2Džurdženík Dušan
vs.
Mikuška Peter0 : 5
Pool Billiard ChomutovPOINT Trenčín
 
37/2Fekete Lukáš (M20)
vs.
Muda Michal0 : 5
BBM MalackyMasters Lublin
 
38/2Frank Michal (H),(J20)
vs.
Omasta Kristián4 : 5
Horses Prešov2.BC Lavos Bratislava
 
39/2Gosk Wojciech
vs.
Pierzchalski Tomasz5 : 3
Bila TarnówMasters Lublin
 
40/2Holakovský Štefan
vs.
Pierzynka Agnieszka5 : 0
2.BC Lavos BratislavaBilard Team Maria Wałbrzych
 
41/2Honz Branislav (M20)
vs.
Połczyńska Weronika2 : 5
BBM MalackyUKS Bila Zduny
 
42/2Hofman Jiří
vs.
Eugster Marco5 : 3
BC Balabuška PrahaCannery Billard St. Gallen
 
43/2Gulik Michael
vs.
Fortuński Wiktor3 : 5
SK Billard Centrum PrahaDSB Baribal Lubin
 
44/2Mrázek David
vs.
Gliński Dawid5 : 3
Metropol České BudějoviceFrame Lódz
 
45/2Sjatkovský Michal
vs.
Guzanowski Andrzej2 : 5
BC Golden Horn PrahaBrak Wola Rasztowska
 
46/2Růčka Radek
vs.
Heikkilä Ilari5 : 0
MPC PardubiceN/A
 
47/2Velíšek Josef
vs.
Jankowiak Nikodem5 : 1
Sportovní billiard PlzeňAcademy Billiard Rokietnica
 
48/2Lebduška Filip
vs.
Katona Gabriel (M20)5 : 2
MPC PardubiceBK Topoľčany
 
49/2Vondráček Petr
vs.
Kielmans Kacper1 : 5
MPC Pardubice147 Break Warszawa
 
50/2Křenek Lukáš
vs.
Kozieł Tomasz5 : 0
BC Balabuška PrahaFrame Lódz
 
51/2Praus Tomáš
vs.
Laine Ville2 : 5
MPC PardubiceN/A
 
52/2Kníže Martin
vs.
Majkowski Krysztof4 : 5
MPC PardubicePictures Warszawa
 
53/2Markoš Jakub
vs.
Michael Hanspeter5 : 4
DELTA Billiard BrnoCannery Billard St. Gallen
 
54/2Kulas René
vs.
Michalik Artur3 : 5
BC Řípská PrahaCzorno bila Chorzów
 
55/2Musil Oldřich
vs.
Mrňák Jan0 : 5
BC ROYAL JihlavaCannery Billard St. Gallen
 
56/2Aust Jiří
vs.
Peter Ingo4 : 5
SK Billard Centrum PrahaN/A
 
57/2Balcer Olek
vs.
Pipin Olivier5 : 2
Lenartowicza Club ChorzówBOSiR Bila Piechcin
 
58/2Błażej Szymon
vs.
Pługowski Adam3 : 5
Bila TarnówUKS Bila Zduny
 
59/2Błażej Tomasz
vs.
Polis Piotr5 : 4
Bila TarnówFrame Lódz
 
60/2Brázdil Marián (M20)
vs.
Puustinen Matti5 : 3
BK TopoľčanyN/A
 
61/2Dzumyk Mariusz
vs.
Stachowiak Sambor3 : 5
Wodzisław SlUKS Fair Play Jaworzno
 
1/3Makkonen Petri
vs.
Lukáč Filip5 : 0
N/ADELTA Billiard Brno
 
2/3Babica Radosław
vs.
Růčka Radek5 : 2
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
3/3Sząszor Kamil
vs.
Jelínek Petr4 : 5
Arkadia TczewDELTA Billiard Brno
 
4/3Hajdovský Marek
vs.
Vladyka Robin5 : 1
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
5/3Kubán Michal (M20)
vs.
Weber Pavel5 : 0
INTERNACIONÁLI KaniankaBC Balabuška Praha
 
6/3Sząszor Mateusz
vs.
Ramp Bert5 : 2
Arkadia TczewBC Řípská Praha
 
7/3Urban Petr
vs.
Kotěra Jan4 : 5
MPC PardubiceDUNS Benátky nad Jizerou
 
8/3Žalman David
vs.
Hajn Pavel5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
9/3Kováč Lukáš (M20)
vs.
Balan Arivukkannan5 : 1
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT BratislavaDELTA Billiard Brno
 
10/3Hubrtová Veronika
vs.
Balon Paweł3 : 5
MPC PardubiceN/A
 
11/3Nechvíle Josef
vs.
Bottcher Jakub5 : 0
BC Řípská PrahaArkadia Tczew
 
12/3Antczak Cezary
vs.
Cendelín Miroslav5 : 2
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
13/3Lisík Zdenko (M20)
vs.
Darius František5 : 2
Alpia MartinMPC Pardubice
 
14/3Kavan Petr
vs.
Darius Tejchmanová Michaela5 : 1
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
15/3Suchánek Jan
vs.
Dziobkowski Andrzej5 : 4
Casablanca TáborWodzisław Sl
 
16/3Houdek Adam
vs.
Fekete Lukáš (M20)5 : 1
BC Řípská PrahaBBM Malacky
 
17/3Švestka Martin
vs.
Grzębski Mateusz1 : 5
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
18/3Strádal Jan
vs.
Guliš Samuel5 : 0
SMÍCHOFF Billiard Club1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava
 
19/3Tužil Pavel
vs.
Gustafsson Jesse5 : 3
MPC PardubiceTyBi Tampere
 
20/3Brancuský Petr
vs.
Hojka Marcin5 : 2
MPC PardubiceWodzisław Sl
 
21/3Brancuský Petr st.
vs.
Husák Richard0 : 5
MPC PardubicePOINT Trenčín
 
22/3Chinakhov Ruslan
vs.
Galuška Martin5 : 0
N/ADELTA Billiard Brno
 
23/3Macioł Daniel
vs.
Vacek Jiří5 : 3
Konsalnet WarszawaSK Billard Centrum Praha
 
24/3Muklewicz Michał
vs.
Marić Marijo5 : 1
Green Club GdańskSK Billard Centrum Praha
 
25/3Heiskanen Aki
vs.
Lebduška Filip5 : 2
N/AMPC Pardubice
 
26/3Krysztofik Tomasz
vs.
Kopecký Tomáš5 : 1
Green Club GdańskBC Balabuška Praha
 
27/3Lang Daniel (M20)
vs.
Dobrovolný Petr5 : 0
BK ARENA RužomberokBC ROYAL Jihlava
 
28/3Grim Kristina
vs.
Kulas René5 : 4
CC KarlsruheBC Řípská Praha
 
29/3Mrva Kristián
vs.
Číhal Ondřej5 : 2
Horses PrešovBC ROYAL Jihlava
 
30/3Brzękowski Arkadiusz
vs.
Bataszew Grzegorz5 : 0
Academy Billiard RokietnicaMasters Lublin
 
31/3Ascheri Gianluca
vs.
Brzękowski Sebastian5 : 2
Blankofive RomeAcademy Billiard Rokietnica
 
32/3Łącka Izabela
vs.
Burkiewicz Dzumyk Dominika5 : 1
Bistro Bilard BrzeszczeWodzisław Sl
 
33/3Blachovski Michal
vs.
Divlev Filip1 : 5
Bistro Bilard BrzeszczePetrich
 
34/3Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Dugovič Roman (M20)5 : 3
Amnezja KaliszINTERNACIONÁLI Kanianka
 
35/3Todorov Daniel
vs.
Dzumyk Mariusz5 : 0
PetrichWodzisław Sl
 
36/3Gavenčiak Michal
vs.
Džurdženík Dušan5 : 1
Billiard StarsPool Billiard Chomutov
 
37/3Akenhead James
vs.
Fekete Lukáš (M20)5 : 1
BC Řípská PrahaBBM Malacky
 
38/3Hajšman Ladislav
vs.
Frank Michal (H),(J20)5 : 0
Billiard StarsHorses Prešov
 
39/3Tichý Jaroslav
vs.
Gosk Wojciech4 : 5
BC Řípská PrahaBila Tarnów
 
40/3Misák Petr
vs.
Holakovský Štefan4 : 5
DELTA Billiard Brno2.BC Lavos Bratislava
 
41/3Horák Michal
vs.
Honz Branislav (M20)5 : 2
MPC PardubiceBBM Malacky
 
42/3Souquet Ralf
vs.
Hofman Jiří5 : 0
N/ABC Balabuška Praha
 
43/3Śniegocki Mateusz
vs.
Gulik Michael5 : 0
Konsalnet WarszawaSK Billard Centrum Praha
 
44/3Fortuński Mieszko
vs.
Mrázek David5 : 1
ERG Bieruń FolieMetropol České Budějovice
 
45/3Juszczyszyn Konrad
vs.
Sjatkovský Michal5 : 1
ERG Bieruń FolieBC Golden Horn Praha
 
46/3Kaplan Tomasz
vs.
Růčka Radek5 : 1
Nosan KielceMPC Pardubice
 
47/3Hybler Roman
vs.
Velíšek Josef5 : 2
BSV DachauSportovní billiard Plzeň
 
48/3Szolnoki Olivér
vs.
Lebduška Filip5 : 0
MonoPool BSEMPC Pardubice
 
49/3Koniar Jakub (M20)
vs.
Vondráček Petr5 : 4
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT BratislavaMPC Pardubice
 
50/3See Huidji
vs.
Křenek Lukáš5 : 4
N/ABC Balabuška Praha
 
51/3Meisner Jan
vs.
Praus Tomáš5 : 0
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
52/3Köles Balázs (M20)
vs.
Kníže Martin5 : 1
ŠBK KomárnoMPC Pardubice
 
53/3Stark Michael
vs.
Markoš Jakub5 : 3
BC La Palma Wr. NeustadtDELTA Billiard Brno
 
54/3Jastrząb Dominik
vs.
Kulas René5 : 0
UKS Fair Play JaworznoBC Řípská Praha
 
55/3Adamus Damian
vs.
Musil Oldřich5 : 1
Byniula club WroclawBC ROYAL Jihlava
 
56/3Malinowski Tomasz
vs.
Aust Jiří5 : 1
Frame LódzSK Billard Centrum Praha
 
57/3Zdziech Mateusz
vs.
Balcer Olek5 : 4
Frame LódzLenartowicza Club Chorzów
 
58/3Stefański Mariusz
vs.
Błażej Szymon2 : 5
Green Club GdańskBila Tarnów
 
59/3Bąk Ewa
vs.
Błażej Tomasz4 : 5
MUKS IKS TarnówBila Tarnów
 
60/3Bernášek Lukáš
vs.
Brázdil Marián (M20)5 : 3
BC Balabuška PrahaBK Topoľčany
 
61/3Duna Zoltán
vs.
Dzumyk Mariusz1 : 5
BIO Systém PlzeňWodzisław Sl
 
1/4Jasiak Oskar
vs.
Zyla Radoslaw5 : 4
Wodzisław SlArkadia Tczew
 
2/4Konkel Kacper
vs.
Žalman Miloš5 : 1
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
3/4Kubánek Roman
vs.
Baloun Ondřej3 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
4/4Kurpanik Robert
vs.
Doležal Pavel5 : 1
Wodzisław SlDELTA Billiard Brno
 
5/4Lisík Jozef (M20)
vs.
Tomeček Milan5 : 2
Alpia MartinDELTA Billiard Brno
 
6/4Michálik Roman
vs.
Rendla Jakub3 : 5
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT BratislavaDELTA Billiard Brno
 
7/4Mikuška Peter
vs.
Novák Vítězslav5 : 2
POINT TrenčínMPC Pardubice
 
8/4Peter Ingo
vs.
Jaborník Michal0 : 5
N/ADELTA Billiard Brno
 
9/4Pipin Alan
vs.
Téra Matouš0 : 5
BOSiR Bila PiechcinBC Hradec Králové
 
10/4Pipin Olivier
vs.
Dittrich David5 : 1
BOSiR Bila PiechcinMPC Pardubice
 
11/4Puustinen Matti
vs.
Žalmanová Ilona0 : 5
N/AMPC Pardubice
 
12/4Räsänen Sakari
vs.
Šmídová Eliška5 : 0
TyBi TampereMPC Pardubice
 
13/4Rautiainen Ville
vs.
Vejvoda Václav5 : 0
N/AMPC Pardubice
 
14/4Riikonen Mika
vs.
Kocková Michaela5 : 0
N/AMPC Pardubice
 
15/4Rush Adrew
vs.
Baranová Lucie5 : 1
DELTA Billiard BrnoDELTA Billiard Brno
 
16/4Saariaho Sami
vs.
Vlk Matouš5 : 3
N/AMPC Pardubice
 
17/4Saarinen Laura
vs.
Dolejš Marek5 : 0
N/AMPC Pardubice
 
18/4Šereda Michal
vs.
Gubiš Ľudovít2 : 5
neregistrovaný hráčBK Družba Trnava
 
19/4Šubrt Tomáš
vs.
Harvánek Jiří5 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
20/4Vojtíšek Míra
vs.
Jokela Kimmo5 : 4
neregistrovaný hráčN/A
 
21/4Wojciechowski Dominik
vs.
Moroz Mykola5 : 2
BOSiR Bila PiechcinN/A
 
22/4Igaz Matej
vs.
Ritvanen Sami5 : 3
POINT TrenčínN/A
 
23/4Jankowiak Nikodem
vs.
Rýpar Jakub5 : 1
Academy Billiard RokietnicaBC ROYAL Jihlava
 
24/4Kalous Roman
vs.
Sekan Radovan (M20)5 : 4
Bowling Dubina PardubiceBK ARENA Ružomberok
 
25/4Karwik Weronika
vs.
Stankiewicz Adam1 : 5
UKS Bila ZdunyAcademy Billiard Rokietnica
 
26/4Kasabov Aleksandur
vs.
Świtała Bogna5 : 1
PetrichUKS Pałuki Żnin
 
27/4Konárik Marcel (M20)
vs.
Świtała Piotr5 : 0
1.BC Lavos BratislavaUKS Pałuki Żnin
 
28/4Lehotský Ľubomír
vs.
Szymkowski Sebastian2 : 5
ALPIA Ružomberok147 Break Warszawa
 
29/4Likowski Piotr
vs.
Šoltis Michal5 : 4
Zakrecona Bila PoznanHorses Prešov
 
30/4Zhou Longdi
vs.
Venteo Araque Pablo José5 : 3
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
31/4Makendjiev Milcho
vs.
Žarnikov Michal5 : 0
PetrichDELTA Billiard Brno
 
32/4Makkonen Laura
vs.
Tenk Enrik (J20)0 : 5
N/AŠK ELITE JUNIOR Bratislava
 
33/4Mannila Antti
vs.
Freiberk Jan5 : 2
N/AMPC Pardubice
 
34/4Mařík Pavel
vs.
Kryštůfek Tomáš0 : 5
Krizden LounyDELTA Billiard Brno
 
35/4Miernowski Jan
vs.
Vašata Milan5 : 1
Masters LublinDELTA Billiard Brno
 
36/4Mikuška Peter
vs.
Hamáček Dominik5 : 4
POINT TrenčínBC ROYAL Jihlava
 
37/4Muda Michal
vs.
Bartoš Jan5 : 0
Masters LublinMPC Pardubice
 
38/4Omasta Kristián
vs.
Hamáček Jaroslav5 : 2
2.BC Lavos BratislavaBC ROYAL Jihlava
 
39/4Pierzchalski Tomasz
vs.
Javůrek Jaroslav5 : 1
Masters LublinMPC Pardubice
 
40/4Pierzynka Agnieszka
vs.
Javůrek Jan5 : 0
Bilard Team Maria WałbrzychMPC Pardubice
 
41/4Połczyńska Weronika
vs.
Oriňák Martin2 : 5
UKS Bila ZdunyHorses Prešov
 
42/4Eugster Marco
vs.
Šoltis Pavol5 : 1
Cannery Billard St. GallenHorses Prešov
 
43/4Fortuński Wiktor
vs.
Ullmann-Hybler Yvonne5 : 2
DSB Baribal LubinPBC Olimpia München
 
44/4Gliński Dawid
vs.
Urbański Michał5 : 2
Frame LódzRinger Płock
 
45/4Guzanowski Andrzej
vs.
Wierzchowski Jan5 : 2
Brak Wola RasztowskaCzorno bila Chorzów
 
46/4Heikkilä Ilari
vs.
Witos Mariusz0 : 5
N/AArena Piaseczno
 
47/4Jankowiak Nikodem
vs.
Wojciechowski Dominik5 : 2
Academy Billiard RokietnicaBOSiR Bila Piechcin
 
48/4Katona Gabriel (M20)
vs.
Żelazny Mikołaj1 : 5
BK TopoľčanyUKS Fair Play Jaworzno
 
49/4Kielmans Kacper
vs.
Mašková Eva5 : 1
147 Break WarszawaSK Billard Centrum Praha
 
50/4Kozieł Tomasz
vs.
Can Christopher3 : 5
Frame LódzDELTA Billiard Brno
 
51/4Laine Ville
vs.
Tomeček Milan5 : 4
N/ADELTA Billiard Brno
 
52/4Majkowski Krysztof
vs.
Kapitančik Marcel5 : 3
Pictures WarszawaMPC Pardubice
 
53/4Michael Hanspeter
vs.
Brnický Martin5 : 1
Cannery Billard St. GallenBC ROYAL Jihlava
 
54/4Michalik Artur
vs.
Berkec Michał5 : 4
Czorno bila ChorzówZakrecona Bila Poznan
 
55/4Mrňák Jan
vs.
Majerčík Radko1 : 5
Cannery Billard St. GallenDELTA Billiard Brno
 
56/4Peter Ingo
vs.
Novotný Jakub (M20)5 : 2
N/ABC LAVOS GENTLEMEN Bratislava
 
57/4Pipin Olivier
vs.
Piterka Rastislav (M20)4 : 5
BOSiR Bila PiechcinBK Pool Star Topoľčany
 
58/4Pługowski Adam
vs.
Rózga Paweł3 : 5
UKS Bila ZdunyN/A
 
59/4Polis Piotr
vs.
Smolich Marcin5 : 4
Frame LódzN/A
 
60/4Puustinen Matti
vs.
Ząbek Monika2 : 5
N/AERG Bieruń Folie
 
61/4Stachowiak Sambor
vs.
Gereg Marek5 : 0
UKS Fair Play JaworznoHorses Prešov
 
1/5Makkonen Petri
vs.
Jasiak Oskar5 : 2
N/AWodzisław Sl
 
2/5Babica Radosław
vs.
Konkel Kacper5 : 1
Academy Billiard RokietnicaArkadia Tczew
 
3/5Sząszor Kamil
vs.
Kubánek Roman5 : 0
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
4/5Hajdovský Marek
vs.
Kurpanik Robert5 : 4
MPC PardubiceWodzisław Sl
 
5/5Kubán Michal (M20)
vs.
Lisík Jozef (M20)5 : 2
INTERNACIONÁLI KaniankaAlpia Martin
 
6/5Sząszor Mateusz
vs.
Michálik Roman5 : 2
Arkadia Tczew1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava
 
7/5Urban Petr
vs.
Mikuška Peter5 : 2
MPC PardubicePOINT Trenčín
 
8/5Žalman David
vs.
Peter Ingo5 : 0
MPC PardubiceN/A
 
9/5Kováč Lukáš (M20)
vs.
Pipin Alan5 : 1
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT BratislavaBOSiR Bila Piechcin
 
10/5Hubrtová Veronika
vs.
Pipin Olivier5 : 1
MPC PardubiceBOSiR Bila Piechcin
 
11/5Nechvíle Josef
vs.
Puustinen Matti5 : 0
BC Řípská PrahaN/A
 
12/5Antczak Cezary
vs.
Räsänen Sakari5 : 4
Arkadia TczewTyBi Tampere
 
13/5Lisík Zdenko (M20)
vs.
Rautiainen Ville5 : 2
Alpia MartinN/A
 
14/5Kavan Petr
vs.
Riikonen Mika1 : 5
Casablanca TáborN/A
 
15/5Suchánek Jan
vs.
Rush Adrew5 : 1
Casablanca TáborDELTA Billiard Brno
 
16/5Houdek Adam
vs.
Saariaho Sami5 : 2
BC Řípská PrahaN/A
 
17/5Švestka Martin
vs.
Saarinen Laura3 : 5
MPC PardubiceN/A
 
18/5Strádal Jan
vs.
Šereda Michal5 : 0
SMÍCHOFF Billiard Clubneregistrovaný hráč
 
19/5Tužil Pavel
vs.
Šubrt Tomáš5 : 3
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
20/5Brancuský Petr
vs.
Vojtíšek Míra5 : 2
MPC Pardubiceneregistrovaný hráč
 
21/5Brancuský Petr st.
vs.
Wojciechowski Dominik1 : 5
MPC PardubiceBOSiR Bila Piechcin
 
22/5Chinakhov Ruslan
vs.
Igaz Matej5 : 2
N/APOINT Trenčín
 
23/5Macioł Daniel
vs.
Jankowiak Nikodem5 : 0
Konsalnet WarszawaAcademy Billiard Rokietnica
 
24/5Muklewicz Michał
vs.
Kalous Roman5 : 1
Green Club GdańskBowling Dubina Pardubice
 
25/5Heiskanen Aki
vs.
Karwik Weronika5 : 1
N/AUKS Bila Zduny
 
26/5Krysztofik Tomasz
vs.
Kasabov Aleksandur5 : 1
Green Club GdańskPetrich
 
27/5Lang Daniel (M20)
vs.
Konárik Marcel (M20)4 : 5
BK ARENA Ružomberok1.BC Lavos Bratislava
 
28/5Grim Kristina
vs.
Lehotský Ľubomír5 : 4
CC KarlsruheALPIA Ružomberok
 
29/5Mrva Kristián
vs.
Likowski Piotr1 : 5
Horses PrešovZakrecona Bila Poznan
 
30/5Brzękowski Arkadiusz
vs.
Zhou Longdi3 : 5
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
31/5Ascheri Gianluca
vs.
Makendjiev Milcho0 : 5
Blankofive RomePetrich
 
32/5Łącka Izabela
vs.
Makkonen Laura5 : 0
Bistro Bilard BrzeszczeN/A
 
33/5Blachovski Michal
vs.
Mannila Antti4 : 5
Bistro Bilard BrzeszczeN/A
 
34/5Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Mařík Pavel5 : 1
Amnezja KaliszKrizden Louny
 
35/5Todorov Daniel
vs.
Miernowski Jan3 : 5
PetrichMasters Lublin
 
36/5Gavenčiak Michal
vs.
Mikuška Peter5 : 1
Billiard StarsPOINT Trenčín
 
37/5Akenhead James
vs.
Muda Michal2 : 5
BC Řípská PrahaMasters Lublin
 
38/5Hajšman Ladislav
vs.
Omasta Kristián5 : 1
Billiard Stars2.BC Lavos Bratislava
 
39/5Tichý Jaroslav
vs.
Pierzchalski Tomasz5 : 0
BC Řípská PrahaMasters Lublin
 
40/5Misák Petr
vs.
Pierzynka Agnieszka5 : 1
DELTA Billiard BrnoBilard Team Maria Wałbrzych
 
41/5Horák Michal
vs.
Połczyńska Weronika5 : 1
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
42/5Souquet Ralf
vs.
Eugster Marco5 : 2
N/ACannery Billard St. Gallen
 
43/5Śniegocki Mateusz
vs.
Fortuński Wiktor5 : 2
Konsalnet WarszawaDSB Baribal Lubin
 
44/5Fortuński Mieszko
vs.
Gliński Dawid5 : 0
ERG Bieruń FolieFrame Lódz
 
45/5Juszczyszyn Konrad
vs.
Guzanowski Andrzej5 : 3
ERG Bieruń FolieBrak Wola Rasztowska
 
46/5Kaplan Tomasz
vs.
Heikkilä Ilari5 : 1
Nosan KielceN/A
 
47/5Hybler Roman
vs.
Jankowiak Nikodem5 : 0
BSV DachauAcademy Billiard Rokietnica
 
48/5Szolnoki Olivér
vs.
Katona Gabriel (M20)5 : 1
MonoPool BSEBK Topoľčany
 
49/5Koniar Jakub (M20)
vs.
Kielmans Kacper5 : 0
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava147 Break Warszawa
 
50/5See Huidji
vs.
Kozieł Tomasz5 : 0
N/AFrame Lódz
 
51/5Meisner Jan
vs.
Laine Ville5 : 1
Harlequin PrahaN/A
 
52/5Köles Balázs (M20)
vs.
Majkowski Krysztof5 : 4
ŠBK KomárnoPictures Warszawa
 
53/5Stark Michael
vs.
Michael Hanspeter5 : 0
BC La Palma Wr. NeustadtCannery Billard St. Gallen
 
54/5Jastrząb Dominik
vs.
Michalik Artur5 : 2
UKS Fair Play JaworznoCzorno bila Chorzów
 
55/5Adamus Damian
vs.
Mrňák Jan5 : 1
Byniula club WroclawCannery Billard St. Gallen
 
56/5Malinowski Tomasz
vs.
Peter Ingo5 : 1
Frame LódzN/A
 
57/5Zdziech Mateusz
vs.
Pipin Olivier5 : 4
Frame LódzBOSiR Bila Piechcin
 
58/5Stefański Mariusz
vs.
Pługowski Adam5 : 0
Green Club GdańskUKS Bila Zduny
 
59/5Bąk Ewa
vs.
Polis Piotr5 : 4
MUKS IKS TarnówFrame Lódz
 
60/5Bernášek Lukáš
vs.
Puustinen Matti5 : 0
BC Balabuška PrahaN/A
 
61/5Duna Zoltán
vs.
Stachowiak Sambor4 : 5
BIO Systém PlzeňUKS Fair Play Jaworzno
 
1/6Zyla Radoslaw
vs.
Lukáč Filip0 : 5
Arkadia TczewDELTA Billiard Brno
 
2/6Žalman Miloš
vs.
Růčka Radek3 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
3/6Baloun Ondřej
vs.
Jelínek Petr1 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
4/6Doležal Pavel
vs.
Vladyka Robin0 : 5
DELTA Billiard BrnoHarlequin Praha
 
5/6Tomeček Milan
vs.
Weber Pavel5 : 3
DELTA Billiard BrnoBC Balabuška Praha
 
6/6Rendla Jakub
vs.
Ramp Bert2 : 5
DELTA Billiard BrnoBC Řípská Praha
 
7/6Novák Vítězslav
vs.
Kotěra Jan2 : 5
MPC PardubiceDUNS Benátky nad Jizerou
 
8/6Jaborník Michal
vs.
Hajn Pavel5 : 2
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
9/6Téra Matouš
vs.
Balan Arivukkannan0 : 5
BC Hradec KrálovéDELTA Billiard Brno
 
10/6Dittrich David
vs.
Balon Paweł0 : 5
MPC PardubiceN/A
 
11/6Žalmanová Ilona
vs.
Bottcher Jakub3 : 5
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
12/6Šmídová Eliška
vs.
Cendelín Miroslav3 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
13/6Vejvoda Václav
vs.
Darius František2 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
14/6Kocková Michaela
vs.
Darius Tejchmanová Michaela3 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
15/6Baranová Lucie
vs.
Dziobkowski Andrzej3 : 5
DELTA Billiard BrnoWodzisław Sl
 
16/6Vlk Matouš
vs.
Fekete Lukáš (M20)5 : 3
MPC PardubiceBBM Malacky
 
17/6Dolejš Marek
vs.
Grzębski Mateusz0 : 5
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
18/6Gubiš Ľudovít
vs.
Guliš Samuel5 : 4
BK Družba Trnava1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava
 
19/6Harvánek Jiří
vs.
Gustafsson Jesse0 : 5
MPC PardubiceTyBi Tampere
 
20/6Jokela Kimmo
vs.
Hojka Marcin5 : 4
N/AWodzisław Sl
 
21/6Moroz Mykola
vs.
Husák Richard5 : 3
N/APOINT Trenčín
 
22/6Ritvanen Sami
vs.
Galuška Martin4 : 5
N/ADELTA Billiard Brno
 
23/6Rýpar Jakub
vs.
Vacek Jiří0 : 5
BC ROYAL JihlavaSK Billard Centrum Praha
 
24/6Sekan Radovan (M20)
vs.
Marić Marijo1 : 5
BK ARENA RužomberokSK Billard Centrum Praha
 
25/6Stankiewicz Adam
vs.
Lebduška Filip5 : 3
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
26/6Świtała Bogna
vs.
Kopecký Tomáš2 : 5
UKS Pałuki ŻninBC Balabuška Praha
 
27/6Świtała Piotr
vs.
Dobrovolný Petr0 : 5
UKS Pałuki ŻninBC ROYAL Jihlava
 
28/6Szymkowski Sebastian
vs.
Kulas René5 : 2
147 Break WarszawaBC Řípská Praha
 
29/6Šoltis Michal
vs.
Číhal Ondřej5 : 2
Horses PrešovBC ROYAL Jihlava
 
30/6Venteo Araque Pablo José
vs.
Bataszew Grzegorz0 : 5
BC Řípská PrahaMasters Lublin
 
31/6Žarnikov Michal
vs.
Brzękowski Sebastian3 : 5
DELTA Billiard BrnoAcademy Billiard Rokietnica
 
32/6Tenk Enrik (J20)
vs.
Burkiewicz Dzumyk Dominika5 : 0
ŠK ELITE JUNIOR BratislavaWodzisław Sl
 
33/6Freiberk Jan
vs.
Divlev Filip5 : 1
MPC PardubicePetrich
 
34/6Kryštůfek Tomáš
vs.
Dugovič Roman (M20)5 : 4
DELTA Billiard BrnoINTERNACIONÁLI Kanianka
 
35/6Vašata Milan
vs.
Dzumyk Mariusz5 : 2
DELTA Billiard BrnoWodzisław Sl
 
36/6Hamáček Dominik
vs.
Džurdženík Dušan5 : 0
BC ROYAL JihlavaPool Billiard Chomutov
 
37/6Bartoš Jan
vs.
Fekete Lukáš (M20)1 : 5
MPC PardubiceBBM Malacky
 
38/6Hamáček Jaroslav
vs.
Frank Michal (H),(J20)3 : 5
BC ROYAL JihlavaHorses Prešov
 
39/6Javůrek Jaroslav
vs.
Gosk Wojciech3 : 5
MPC PardubiceBila Tarnów
 
40/6Javůrek Jan
vs.
Holakovský Štefan0 : 5
MPC Pardubice2.BC Lavos Bratislava
 
41/6Oriňák Martin
vs.
Honz Branislav (M20)5 : 3
Horses PrešovBBM Malacky
 
42/6Šoltis Pavol
vs.
Hofman Jiří5 : 2
Horses PrešovBC Balabuška Praha
 
43/6Ullmann-Hybler Yvonne
vs.
Gulik Michael1 : 5
PBC Olimpia MünchenSK Billard Centrum Praha
 
44/6Urbański Michał
vs.
Mrázek David5 : 0
Ringer PłockMetropol České Budějovice
 
45/6Wierzchowski Jan
vs.
Sjatkovský Michal0 : 5
Czorno bila ChorzówBC Golden Horn Praha
 
46/6Witos Mariusz
vs.
Růčka Radek2 : 5
Arena PiasecznoMPC Pardubice
 
47/6Wojciechowski Dominik
vs.
Velíšek Josef0 : 5
BOSiR Bila PiechcinSportovní billiard Plzeň
 
48/6Żelazny Mikołaj
vs.
Lebduška Filip3 : 5
UKS Fair Play JaworznoMPC Pardubice
 
49/6Mašková Eva
vs.
Vondráček Petr0 : 5
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
50/6Can Christopher
vs.
Křenek Lukáš0 : 5
DELTA Billiard BrnoBC Balabuška Praha
 
51/6Tomeček Milan
vs.
Praus Tomáš5 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
52/6Kapitančik Marcel
vs.
Kníže Martin3 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
53/6Brnický Martin
vs.
Markoš Jakub3 : 5
BC ROYAL JihlavaDELTA Billiard Brno
 
54/6Berkec Michał
vs.
Kulas René5 : 2
Zakrecona Bila PoznanBC Řípská Praha
 
55/6Majerčík Radko
vs.
Musil Oldřich5 : 0
DELTA Billiard BrnoBC ROYAL Jihlava
 
56/6Novotný Jakub (M20)
vs.
Aust Jiří0 : 5
BC LAVOS GENTLEMEN BratislavaSK Billard Centrum Praha
 
57/6Piterka Rastislav (M20)
vs.
Balcer Olek3 : 5
BK Pool Star TopoľčanyLenartowicza Club Chorzów
 
58/6Rózga Paweł
vs.
Błażej Szymon1 : 5
N/ABila Tarnów
 
59/6Smolich Marcin
vs.
Błażej Tomasz2 : 5
N/ABila Tarnów
 
60/6Ząbek Monika
vs.
Brázdil Marián (M20)1 : 5
ERG Bieruń FolieBK Topoľčany
 
61/6Gereg Marek
vs.
Dzumyk Mariusz5 : 3
Horses PrešovWodzisław Sl
 
62/1Riikonen Mika
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
62/2Gustafsson Jesse
vs.
Křenek Lukáš5 : 6
TyBi TampereBC Balabuška Praha
 
62/3Koniar Jakub (M20)
vs.
Saariaho Sami6 : 1
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT BratislavaN/A
 
62/4Moroz Mykola
vs.
Holakovský Štefan6 : 1
N/A2.BC Lavos Bratislava
 
62/5Balon Paweł
vs.
Omasta Kristián6 : 0
N/A2.BC Lavos Bratislava
 
62/6Horák Michal
vs.
Stachowiak Sambor1 : 6
MPC PardubiceUKS Fair Play Jaworzno
 
62/7Sząszor Mateusz
vs.
Vacek Jiří6 : 2
Arkadia TczewSK Billard Centrum Praha
 
62/8Laine Ville
vs.
Babica Radosław0 : 6
N/AAcademy Billiard Rokietnica
 
62/9Kubán Michal (M20)
vs.
Eugster Marco6 : 2
INTERNACIONÁLI KaniankaCannery Billard St. Gallen
 
62/10Majerčík Radko
vs.
Brancuský Petr3 : 6
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
62/11Hajdovský Marek
vs.
Lukáč Filip6 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
62/12Kryštůfek Tomáš
vs.
Heiskanen Aki0 : 6
DELTA Billiard BrnoN/A
 
62/13Łącka Izabela
vs.
Bottcher Jakub5 : 6
Bistro Bilard BrzeszczeArkadia Tczew
 
62/14Ascheri Gianluca
vs.
Jelínek Petr4 : 6
Blankofive RomeDELTA Billiard Brno
 
62/15Gosk Wojciech
vs.
Velíšek Josef6 : 2
Bila TarnówSportovní billiard Plzeň
 
62/16Michálik Roman
vs.
Makkonen Petri1 : 6
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT BratislavaN/A
 
62/17Fortuński Mieszko
vs.< volný los >0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
62/18Balan Arivukkannan
vs.
Brázdil Marián (M20)3 : 6
DELTA Billiard BrnoBK Topoľčany
 
62/19Lisík Zdenko (M20)
vs.
Konkel Kacper6 : 2
Alpia MartinArkadia Tczew
 
62/20Gubiš Ľudovít
vs.
Stark Michael0 : 6
BK Družba TrnavaBC La Palma Wr. Neustadt
 
62/21Macioł Daniel
vs.
Igaz Matej6 : 1
Konsalnet WarszawaPOINT Trenčín
 
62/22Konárik Marcel (M20)
vs.
Likowski Piotr6 : 2
1.BC Lavos BratislavaZakrecona Bila Poznan
 
62/23Zhou Longdi
vs.
Urban Petr4 : 6
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
62/24Rózga Paweł
vs.
Hybler Roman1 : 6
N/ABSV Dachau
 
62/25Kaplan Tomasz
vs.
Michalik Artur6 : 2
Nosan KielceCzorno bila Chorzów
 
62/26Misák Petr
vs.
Kotěra Jan6 : 3
DELTA Billiard BrnoDUNS Benátky nad Jizerou
 
62/27Lang Daniel (M20)
vs.
Saarinen Laura6 : 2
BK ARENA RužomberokN/A
 
62/28Markoš Jakub
vs.
Strádal Jan4 : 6
DELTA Billiard BrnoSMÍCHOFF Billiard Club
 
62/29Chinakhov Ruslan
vs.
Fortuński Wiktor0 : 6
N/ADSB Baribal Lubin
 
62/30Kasabov Aleksandur
vs.
Suchánek Jan2 : 6
PetrichCasablanca Tábor
 
62/31Grim Kristina
vs.
Räsänen Sakari3 : 6
CC KarlsruheTyBi Tampere
 
62/32< volný los >vs.
Hajšman Ladislav0 : 0
Billiard Stars
 
62/33Žalman David
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
62/34Tenk Enrik (J20)
vs.
Sząszor Kamil1 : 6
ŠK ELITE JUNIOR BratislavaArkadia Tczew
 
62/35Adamus Damian
vs.
Marić Marijo6 : 3
Byniula club WroclawSK Billard Centrum Praha
 
62/36Mikuška Peter
vs.
Muklewicz Michał2 : 6
POINT TrenčínGreen Club Gdańsk
 
62/37Grzębski Mateusz
vs.
Jokela Kimmo6 : 2
Arkadia TczewN/A
 
62/38Růčka Radek
vs.
Antczak Cezary3 : 6
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
62/39Köles Balázs (M20)
vs.
Lisík Jozef (M20)6 : 3
ŠBK KomárnoAlpia Martin
 
62/40Peter Ingo
vs.
Malinowski Tomasz5 : 6
N/AFrame Lódz
 
62/41Muda Michal
vs.
Dzumyk Mariusz6 : 4
Masters LublinWodzisław Sl
 
62/42Kavan Petr
vs.
Mannila Antti6 : 4
Casablanca TáborN/A
 
62/43Miernowski Jan
vs.
Szymkowski Sebastian1 : 6
Masters Lublin147 Break Warszawa
 
62/44Mrva Kristián
vs.
Krysztofik Tomasz5 : 6
Horses PrešovGreen Club Gdańsk
 
62/45Śniegocki Mateusz
vs.
Dziobkowski Andrzej6 : 1
Konsalnet WarszawaWodzisław Sl
 
62/46Balcer Olek
vs.
Jastrząb Dominik3 : 6
Lenartowicza Club ChorzówUKS Fair Play Jaworzno
 
62/47Błażej Tomasz
vs.
Hubrtová Veronika4 : 6
Bila TarnówMPC Pardubice
 
62/48< volný los >vs.
Meisner Jan0 : 0
Harlequin Praha
 
62/49Szolnoki Olivér
vs.
Urbański Michał6 : 2
MonoPool BSERinger Płock
 
62/50Akenhead James
vs.
Zdziech Mateusz5 : 6
BC Řípská PrahaFrame Lódz
 
62/51Husák Richard
vs.
Kielmans Kacper6 : 3
POINT Trenčín147 Break Warszawa
 
62/52Majkowski Krysztof
vs.
Souquet Ralf1 : 6
Pictures WarszawaN/A
 
62/53Makendjiev Milcho
vs.
Stankiewicz Adam1 : 6
PetrichAcademy Billiard Rokietnica
 
62/54Guzanowski Andrzej
vs.
Tužil Pavel3 : 6
Brak Wola RasztowskaMPC Pardubice
 
62/55Błażej Szymon
vs.
Brzękowski Arkadiusz2 : 6
Bila TarnówAcademy Billiard Rokietnica
 
62/56Freiberk Jan
vs.
Gavenčiak Michal0 : 6
MPC PardubiceBilliard Stars
 
62/57Houdek Adam
vs.
Lebduška Filip6 : 5
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
62/58Rautiainen Ville
vs.
Oriňák Martin3 : 6
N/AHorses Prešov
 
62/59Juszczyszyn Konrad
vs.
Jaborník Michal6 : 0
ERG Bieruń FolieDELTA Billiard Brno
 
62/60Bąk Ewa
vs.
Kováč Lukáš (M20)5 : 6
MUKS IKS Tarnów1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava
 
62/61Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Vladyka Robin6 : 0
Amnezja KaliszHarlequin Praha
 
62/62Ząbek Monika
vs.
See Huidji3 : 6
ERG Bieruń FolieN/A
 
62/63Tichý Jaroslav
vs.
Todorov Daniel4 : 6
BC Řípská PrahaPetrich
 
62/64< volný los >vs.
Nechvíle Josef0 : 0
BC Řípská Praha
 
62/65Riikonen Mika
vs.
Křenek Lukáš4 : 6
N/ABC Balabuška Praha
 
62/66Koniar Jakub (M20)
vs.
Moroz Mykola6 : 2
1.BC GALAXIA KAMI PROFIT BratislavaN/A
 
62/67Balon Paweł
vs.
Stachowiak Sambor6 : 5
N/AUKS Fair Play Jaworzno
 
62/68Sząszor Mateusz
vs.
Babica Radosław6 : 3
Arkadia TczewAcademy Billiard Rokietnica
 
62/69Kubán Michal (M20)
vs.
Brancuský Petr6 : 3
INTERNACIONÁLI KaniankaMPC Pardubice
 
62/70Hajdovský Marek
vs.
Heiskanen Aki6 : 5
MPC PardubiceN/A
 
62/71Bottcher Jakub
vs.
Jelínek Petr6 : 5
Arkadia TczewDELTA Billiard Brno
 
62/72Gosk Wojciech
vs.
Makkonen Petri1 : 6
Bila TarnówN/A
 
62/73Fortuński Mieszko
vs.
Brázdil Marián (M20)6 : 0
ERG Bieruń FolieBK Topoľčany
 
62/74Lisík Zdenko (M20)
vs.
Stark Michael6 : 5
Alpia MartinBC La Palma Wr. Neustadt
 
62/75Macioł Daniel
vs.
Konárik Marcel (M20)6 : 4
Konsalnet Warszawa1.BC Lavos Bratislava
 
62/76Urban Petr
vs.
Hybler Roman1 : 6
MPC PardubiceBSV Dachau
 
62/77Kaplan Tomasz
vs.
Misák Petr6 : 1
Nosan KielceDELTA Billiard Brno
 
62/78Lang Daniel (M20)
vs.
Strádal Jan6 : 1
BK ARENA RužomberokSMÍCHOFF Billiard Club
 
62/79Fortuński Wiktor
vs.
Suchánek Jan5 : 6
DSB Baribal LubinCasablanca Tábor
 
62/80Räsänen Sakari
vs.
Hajšman Ladislav2 : 6
TyBi TampereBilliard Stars
 
62/81Žalman David
vs.
Sząszor Kamil5 : 6
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
62/82Adamus Damian
vs.
Muklewicz Michał6 : 5
Byniula club WroclawGreen Club Gdańsk
 
62/83Grzębski Mateusz
vs.
Antczak Cezary4 : 6
Arkadia TczewArkadia Tczew
 
62/84Köles Balázs (M20)
vs.
Malinowski Tomasz6 : 1
ŠBK KomárnoFrame Lódz
 
62/85Muda Michal
vs.
Kavan Petr6 : 1
Masters LublinCasablanca Tábor
 
62/86Szymkowski Sebastian
vs.
Krysztofik Tomasz2 : 6
147 Break WarszawaGreen Club Gdańsk
 
62/87Śniegocki Mateusz
vs.
Jastrząb Dominik6 : 3
Konsalnet WarszawaUKS Fair Play Jaworzno
 
62/88Hubrtová Veronika
vs.
Meisner Jan0 : 6
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
62/89Szolnoki Olivér
vs.
Zdziech Mateusz6 : 3
MonoPool BSEFrame Lódz
 
62/90Husák Richard
vs.
Souquet Ralf3 : 6
POINT TrenčínN/A
 
62/91Stankiewicz Adam
vs.
Tužil Pavel6 : 1
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
62/92Brzękowski Arkadiusz
vs.
Gavenčiak Michal1 : 6
Academy Billiard RokietnicaBilliard Stars
 
62/93Houdek Adam
vs.
Oriňák Martin6 : 4
BC Řípská PrahaHorses Prešov
 
62/94Juszczyszyn Konrad
vs.
Kováč Lukáš (M20)6 : 2
ERG Bieruń Folie1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava
 
62/95Giernalczyk Arkadiusz
vs.
See Huidji6 : 1
Amnezja KaliszN/A
 
62/96Todorov Daniel
vs.
Nechvíle Josef4 : 6
PetrichBC Řípská Praha
 
62/97Křenek Lukáš
vs.
Koniar Jakub (M20)6 : 5
BC Balabuška Praha1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava
 
62/98Balon Paweł
vs.
Sząszor Mateusz0 : 6
N/AArkadia Tczew
 
62/99Kubán Michal (M20)
vs.
Hajdovský Marek4 : 6
INTERNACIONÁLI KaniankaMPC Pardubice
 
62/100Bottcher Jakub
vs.
Makkonen Petri0 : 6
Arkadia TczewN/A
 
62/101Fortuński Mieszko
vs.
Lisík Zdenko (M20)6 : 1
ERG Bieruń FolieAlpia Martin
 
62/102Macioł Daniel
vs.
Hybler Roman1 : 6
Konsalnet WarszawaBSV Dachau
 
62/103Kaplan Tomasz
vs.
Lang Daniel (M20)6 : 1
Nosan KielceBK ARENA Ružomberok
 
62/104Suchánek Jan
vs.
Hajšman Ladislav3 : 6
Casablanca TáborBilliard Stars
 
62/105Sząszor Kamil
vs.
Adamus Damian6 : 0
Arkadia TczewByniula club Wroclaw
 
62/106Antczak Cezary
vs.
Köles Balázs (M20)3 : 6
Arkadia TczewŠBK Komárno
 
62/107Muda Michal
vs.
Krysztofik Tomasz3 : 6
Masters LublinGreen Club Gdańsk
 
62/108Śniegocki Mateusz
vs.
Meisner Jan6 : 4
Konsalnet WarszawaHarlequin Praha
 
62/109Szolnoki Olivér
vs.
Souquet Ralf6 : 4
MonoPool BSEN/A
 
62/110Stankiewicz Adam
vs.
Gavenčiak Michal6 : 3
Academy Billiard RokietnicaBilliard Stars
 
62/111Houdek Adam
vs.
Juszczyszyn Konrad0 : 6
BC Řípská PrahaERG Bieruń Folie
 
62/112Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Nechvíle Josef6 : 4
Amnezja KaliszBC Řípská Praha
 
62/113Křenek Lukáš
vs.
Sząszor Mateusz6 : 2
BC Balabuška PrahaArkadia Tczew
 
62/114Hajdovský Marek
vs.
Makkonen Petri2 : 6
MPC PardubiceN/A
 
62/115Fortuński Mieszko
vs.
Hybler Roman5 : 6
ERG Bieruń FolieBSV Dachau
 
62/116Kaplan Tomasz
vs.
Hajšman Ladislav6 : 2
Nosan KielceBilliard Stars
 
62/117Sząszor Kamil
vs.
Köles Balázs (M20)3 : 6
Arkadia TczewŠBK Komárno
 
62/118Krysztofik Tomasz
vs.
Śniegocki Mateusz0 : 6
Green Club GdańskKonsalnet Warszawa
 
62/119Szolnoki Olivér
vs.
Stankiewicz Adam6 : 5
MonoPool BSEAcademy Billiard Rokietnica
 
62/120Juszczyszyn Konrad
vs.
Giernalczyk Arkadiusz6 : 1
ERG Bieruń FolieAmnezja Kalisz
 
62/121Křenek Lukáš
vs.
Makkonen Petri3 : 6
BC Balabuška PrahaN/A
 
62/122Hybler Roman
vs.
Kaplan Tomasz6 : 5
BSV DachauNosan Kielce
 
62/123Köles Balázs (M20)
vs.
Śniegocki Mateusz1 : 6
ŠBK KomárnoKonsalnet Warszawa
 
62/124Szolnoki Olivér
vs.
Juszczyszyn Konrad2 : 6
MonoPool BSEERG Bieruń Folie
 
62/125Makkonen Petri
vs.
Hybler Roman5 : 6
N/ABSV Dachau
 
62/126Śniegocki Mateusz
vs.
Juszczyszyn Konrad5 : 6
Konsalnet WarszawaERG Bieruń Folie
 
62/127Hybler Roman
vs.
Juszczyszyn Konrad3 : 6
BSV DachauERG Bieruń Folie