Počítadla

O juniorského Mistra Pardubic 2018 (19. 10. 2018)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Tenk Enrik
vs.
Vorlová Barbora2 : 3
DELTA Billiard BrnoSK Billard Centrum Praha
 
2/1Mrázek David
vs.
Smažík Kryštof3 : 0
Metropol České BudějoviceCasablanca Tábor
 
3/1Trhlík Adam
vs.
Otavová Rozálie3 : 0
Metropol České BudějoviceMPC Pardubice
 
4/1Vlk Matouš
vs.
Novák Matěj3 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/2Kurz Tom
vs.
Čechtický Vít3 : 0
SK Billard Centrum PrahaCasablanca Tábor
 
2/2Ouhrabka Jakub
vs.
Fuková Tereza2 : 3
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
3/2Zbořil ml. Jan
vs.
Dolejš Marek1 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/3Andrle Daniel
vs.
Vorlová Barbora2 : 3
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
2/3Tumpach Lukáš
vs.
Smažík Kryštof3 : 1
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
3/3Basík Šimon
vs.
Otavová Rozálie3 : 1
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
4/3Kovářík Matěj
vs.
Jíra Jan3 : 1
TJ Sokol HodonínCasablanca Tábor
 
1/4Tenk Enrik
vs.
Kurz Tom3 : 1
DELTA Billiard BrnoSK Billard Centrum Praha
 
2/4Mrázek David
vs.
Ouhrabka Jakub3 : 0
Metropol České BudějoviceMPC Pardubice
 
3/4Trhlík Adam
vs.
Zbořil ml. Jan2 : 3
Metropol České BudějoviceMPC Pardubice
 
1/5Čechtický Vít
vs.
Vorlová Barbora3 : 1
Casablanca TáborSK Billard Centrum Praha
 
2/5Fuková Tereza
vs.
Smažík Kryštof1 : 3
Casablanca TáborCasablanca Tábor
 
3/5Dolejš Marek
vs.
Otavová Rozálie3 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
4/5Vlk Matouš
vs.
Kovářík Matěj1 : 3
MPC PardubiceTJ Sokol Hodonín
 
1/6Tenk Enrik
vs.
Andrle Daniel3 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
2/6Mrázek David
vs.
Tumpach Lukáš3 : 0
Metropol České BudějoviceMPC Pardubice
 
3/6Trhlík Adam
vs.
Basík Šimon3 : 0
Metropol České BudějoviceCasablanca Tábor
 
4/6Jíra Jan
vs.
Novák Matěj3 : 2
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
1/7Vorlová Barbora
vs.
Kurz Tom3 : 2
SK Billard Centrum PrahaSK Billard Centrum Praha
 
2/7Smažík Kryštof
vs.
Ouhrabka Jakub3 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
3/7Otavová Rozálie
vs.
Zbořil ml. Jan0 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/8Čechtický Vít
vs.
Andrle Daniel0 : 3
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
2/8Fuková Tereza
vs.
Tumpach Lukáš1 : 3
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
3/8Dolejš Marek
vs.
Basík Šimon2 : 3
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
4/8Vlk Matouš
vs.
Jíra Jan2 : 3
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
1/9Tenk Enrik
vs.
Čechtický Vít3 : 2
DELTA Billiard BrnoCasablanca Tábor
 
2/9Mrázek David
vs.
Fuková Tereza3 : 0
Metropol České BudějoviceCasablanca Tábor
 
3/9Trhlík Adam
vs.
Dolejš Marek3 : 1
Metropol České BudějoviceMPC Pardubice
 
1/10Kurz Tom
vs.
Andrle Daniel3 : 1
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
2/10Ouhrabka Jakub
vs.
Tumpach Lukáš3 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
3/10Zbořil ml. Jan
vs.
Basík Šimon3 : 2
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
4/10Novák Matěj
vs.
Kovářík Matěj2 : 3
MPC PardubiceTJ Sokol Hodonín
 
5/1Mrázek David
vs.< volný los >0 : 0
Metropol České Budějovice
 
5/2Čechtický Vít
vs.
Novák Matěj4 : 3
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
5/3Kurz Tom
vs.< volný los >0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
5/4< volný los >vs.
Jíra Jan0 : 0
Casablanca Tábor
 
5/5Trhlík Adam
vs.< volný los >0 : 0
Metropol České Budějovice
 
5/6< volný los >vs.
Basík Šimon0 : 0
Casablanca Tábor
 
5/7Dolejš Marek
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
5/8< volný los >vs.
Vorlová Barbora0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
5/9Zbořil ml. Jan
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
5/10Otavová Rozálie
vs.
Andrle Daniel4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
5/11Vlk Matouš
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
5/12< volný los >vs.
Tenk Enrik0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
5/13Tumpach Lukáš
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
5/14< volný los >vs.
Smažík Kryštof0 : 0
Casablanca Tábor
 
5/15Fuková Tereza
vs.
Ouhrabka Jakub4 : 2
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
5/16< volný los >vs.
Kovářík Matěj0 : 0
TJ Sokol Hodonín
 
5/17Mrázek David
vs.
Čechtický Vít4 : 0
Metropol České BudějoviceCasablanca Tábor
 
5/18Kurz Tom
vs.
Jíra Jan4 : 3
SK Billard Centrum PrahaCasablanca Tábor
 
5/19Trhlík Adam
vs.
Basík Šimon4 : 0
Metropol České BudějoviceCasablanca Tábor
 
5/20Dolejš Marek
vs.
Vorlová Barbora1 : 4
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
5/21Zbořil ml. Jan
vs.
Otavová Rozálie4 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
5/22Vlk Matouš
vs.
Tenk Enrik2 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
5/23Tumpach Lukáš
vs.
Smažík Kryštof1 : 4
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
5/24Fuková Tereza
vs.
Kovářík Matěj0 : 4
Casablanca TáborTJ Sokol Hodonín
 
5/25Mrázek David
vs.
Kurz Tom4 : 1
Metropol České BudějoviceSK Billard Centrum Praha
 
5/26Trhlík Adam
vs.
Vorlová Barbora2 : 4
Metropol České BudějoviceSK Billard Centrum Praha
 
5/27Zbořil ml. Jan
vs.
Tenk Enrik1 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
5/28Smažík Kryštof
vs.
Kovářík Matěj3 : 4
Casablanca TáborTJ Sokol Hodonín
 
5/29Mrázek David
vs.
Vorlová Barbora4 : 0
Metropol České BudějoviceSK Billard Centrum Praha
 
5/30Tenk Enrik
vs.
Kovářík Matěj4 : 2
DELTA Billiard BrnoTJ Sokol Hodonín
 
5/31Mrázek David
vs.
Tenk Enrik2 : 4
Metropol České BudějoviceDELTA Billiard Brno