Počítadla

Senior cup 2018 - skupiny (1. 9. 2018)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Mrva Milan
vs.
Hubrtová Miroslava4 : 1
Horses PrešovHarlequin Praha
 
2/1Lisík Zdenko (M20)
vs.
Hochman Jindřich4 : 1
Alpia MartinBC Lysá nad Labem
 
3/1Suchánek Jan
vs.
Urban Vladimír4 : 2
Casablanca TáborDUNS Benátky nad Jizerou
 
4/1Rush Adrew
vs.
Vejvoda Václav4 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
5/1Marić Marijo
vs.
Musil Oldřich4 : 1
SK Billard Centrum PrahaBC ROYAL Jihlava
 
6/1Balan Arivukkannan
vs.
Malaník František (M20)4 : 1
DELTA Billiard BrnoBK 14 LUCASART Kurima
 
7/1Baran Peter
vs.
Majerský Vladimír4 : 0
BEARS PKO Prešovneregistrovaný hráč
 
8/1Vacek Jiří
vs.
Psota Peter4 : 0
SK Billard Centrum PrahaPOINT Trenčín
 
9/1Kníže Martin
vs.
Tomčo Ján (M20)0 : 4
MPC Pardubice1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
10/1Kavan Petr
vs.
Bobola Peter (S20)4 : 2
Casablanca TáborPOINT Trenčín
 
1/2Gubiš Ľudovít
vs.
Šarmír Juraj0 : 4
BK Družba Trnavaneregistrovaný hráč
 
1/3Vlk Pavel
vs.
Hubrtová Miroslava0 : 4
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
2/3Porubský Jozef
vs.
Konvalinová Ludmila4 : 3
POINT TrenčínMPC Pardubice
 
3/3Borkovec Míla
vs.
Jelínek Petr0 : 4
Casablanca TáborDELTA Billiard Brno
 
4/3Weber Pavel
vs.
Billich Ladislav4 : 1
BC Balabuška PrahaLa-Bill Nitra
 
5/3Kohútka Pavol (M20)
vs.
Nováková Helena4 : 3
POINT TrenčínHarlequin Praha
 
6/3Hořeňovský Jaroslav
vs.
Brancuský Petr st.1 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
7/3Dončuk Jan
vs.
Mikuška Peter0 : 4
MPC PardubicePOINT Trenčín
 
8/3Frejka Jirka
vs.
Tomša Martin (M20)4 : 1
Casablanca TáborPOINT Trenčín
 
9/3Lottring Richard
vs.
Beleš Pavol4 : 2
BC Balabuška PrahaBC Balabuška Praha
 
10/3Javůrek Jaroslav
vs.
Urbánek Tomáš2 : 4
MPC PardubiceBIO Systém Plzeň
 
1/4Mrva Milan
vs.
Gubiš Ľudovít4 : 1
Horses PrešovBK Družba Trnava
 
1/5Šarmír Juraj
vs.
Hubrtová Miroslava4 : 3
neregistrovaný hráčHarlequin Praha
 
2/5Lisík Zdenko (M20)
vs.
Porubský Jozef4 : 0
Alpia MartinPOINT Trenčín
 
3/5Suchánek Jan
vs.
Borkovec Míla4 : 0
Casablanca TáborCasablanca Tábor
 
4/5Rush Adrew
vs.
Weber Pavel4 : 1
DELTA Billiard BrnoBC Balabuška Praha
 
5/5Marić Marijo
vs.
Kohútka Pavol (M20)4 : 1
SK Billard Centrum PrahaPOINT Trenčín
 
6/5Balan Arivukkannan
vs.
Hořeňovský Jaroslav4 : 3
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
7/5Baran Peter
vs.
Dončuk Jan4 : 1
BEARS PKO PrešovMPC Pardubice
 
8/5Vacek Jiří
vs.
Frejka Jirka4 : 0
SK Billard Centrum PrahaCasablanca Tábor
 
9/5Kníže Martin
vs.
Lottring Richard2 : 4
MPC PardubiceBC Balabuška Praha
 
10/5Kavan Petr
vs.
Javůrek Jaroslav4 : 2
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
1/6Mrva Milan
vs.
Vlk Pavel4 : 0
Horses PrešovMPC Pardubice
 
2/6Konvalinová Ludmila
vs.
Hochman Jindřich4 : 1
MPC PardubiceBC Lysá nad Labem
 
3/6Jelínek Petr
vs.
Urban Vladimír4 : 3
DELTA Billiard BrnoDUNS Benátky nad Jizerou
 
4/6Billich Ladislav
vs.
Vejvoda Václav4 : 0
La-Bill Nitra MPC Pardubice
 
5/6Nováková Helena
vs.
Musil Oldřich1 : 4
Harlequin PrahaBC ROYAL Jihlava
 
6/6Brancuský Petr st.
vs.
Malaník František (M20)4 : 1
MPC PardubiceBK 14 LUCASART Kurima
 
7/6Mikuška Peter
vs.
Majerský Vladimír4 : 0
POINT Trenčínneregistrovaný hráč
 
8/6Tomša Martin (M20)
vs.
Psota Peter1 : 4
POINT TrenčínPOINT Trenčín
 
9/6Beleš Pavol
vs.
Tomčo Ján (M20)2 : 4
BC Balabuška Praha1. BC Ohnivko Banská Bystrica
 
10/6Urbánek Tomáš
vs.
Bobola Peter (S20)4 : 2
BIO Systém PlzeňPOINT Trenčín
 
1/7Hubrtová Miroslava
vs.
Gubiš Ľudovít0 : 4
Harlequin PrahaBK Družba Trnava
 
1/8Šarmír Juraj
vs.
Vlk Pavel4 : 2
neregistrovaný hráčMPC Pardubice
 
2/8Lisík Zdenko (M20)
vs.
Konvalinová Ludmila4 : 0
Alpia MartinMPC Pardubice
 
3/8Suchánek Jan
vs.
Jelínek Petr4 : 0
Casablanca TáborDELTA Billiard Brno
 
4/8Rush Adrew
vs.
Billich Ladislav4 : 0
DELTA Billiard BrnoLa-Bill Nitra
 
5/8Marić Marijo
vs.
Nováková Helena4 : 0
SK Billard Centrum PrahaHarlequin Praha
 
6/8Balan Arivukkannan
vs.
Brancuský Petr st.4 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
7/8Baran Peter
vs.
Mikuška Peter4 : 3
BEARS PKO PrešovPOINT Trenčín
 
8/8Vacek Jiří
vs.
Tomša Martin (M20)4 : 3
SK Billard Centrum PrahaPOINT Trenčín
 
9/8Kníže Martin
vs.
Beleš Pavol4 : 3
MPC PardubiceBC Balabuška Praha
 
10/8Kavan Petr
vs.
Urbánek Tomáš3 : 4
Casablanca TáborBIO Systém Plzeň
 
1/9Mrva Milan
vs.
Šarmír Juraj4 : 1
Horses Prešovneregistrovaný hráč
 
1/10Gubiš Ľudovít
vs.
Vlk Pavel4 : 1
BK Družba TrnavaMPC Pardubice
 
2/10Hochman Jindřich
vs.
Porubský Jozef4 : 0
BC Lysá nad LabemPOINT Trenčín
 
3/10Urban Vladimír
vs.
Borkovec Míla1 : 4
DUNS Benátky nad JizerouCasablanca Tábor
 
4/10Vejvoda Václav
vs.
Weber Pavel0 : 4
MPC PardubiceBC Balabuška Praha
 
5/10Musil Oldřich
vs.
Kohútka Pavol (M20)0 : 4
BC ROYAL JihlavaPOINT Trenčín
 
6/10Malaník František (M20)
vs.
Hořeňovský Jaroslav4 : 1
BK 14 LUCASART KurimaMPC Pardubice
 
7/10Majerský Vladimír
vs.
Dončuk Jan0 : 4
neregistrovaný hráčMPC Pardubice
 
8/10Psota Peter
vs.
Frejka Jirka4 : 3
POINT TrenčínCasablanca Tábor
 
9/10Tomčo Ján (M20)
vs.
Lottring Richard4 : 3
1. BC Ohnivko Banská BystricaBC Balabuška Praha
 
10/10Bobola Peter (S20)
vs.
Javůrek Jaroslav4 : 0
POINT TrenčínMPC Pardubice
 
11/1Mirakhmedov Roman
vs.
Šlajs Vlastimil4 : 1
DELTA Billiard BrnoCasablanca Tábor
 
11/3Žalman Miloš
vs.
Vagai Jozef0 : 4
MPC PardubiceLa-Bill Nitra
 
11/5Mirakhmedov Roman
vs.
Žalman Miloš2 : 4
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
11/6Vagai Jozef
vs.
Šlajs Vlastimil4 : 0
La-Bill Nitra Casablanca Tábor
 
11/8Mirakhmedov Roman
vs.
Vagai Jozef3 : 4
DELTA Billiard BrnoLa-Bill Nitra
 
11/10Šlajs Vlastimil
vs.
Žalman Miloš0 : 4
Casablanca TáborMPC Pardubice