HU
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Kezdőlap
Versenyek
Évadok
Játékosok
Számlálók
ID alapján
Kapcsolódó asztal
Egyebek
SBiZ
Férfi
Senior
Junior
I. osztály állása - egyéni
I. osztály állása - csapat
II. osztály állása - egyéni
II. osztály állása - csapat
Kliens
Červenka Josef (neregistrovaný hráč)
Versenyek
Mérkőzések
Mérkőzések keresése (75)
Áttekintés
Mérkőzések összesen
52:23
Összes pont
221:125
Verseny
Ellenfél
Eredmény
Test 192/64
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
0:5
Test 192/64
Jadrný Roman (MPC Pardubice)
0:5
Test 192/64
Urban Oldřich (neregistrovaný hráč)
5:0
Test 192/32
Lebduška Míra (MPC Pardubice)
0:5
Test 192/32
Dzurilla Peter (POINT Trenčín)
5:0
Test 192/32
Šumbera Pavel (DELTA Billiard Brno)
0:5
4.Nedělní amatérský turnaj
Ladislav Slach (neregistrovaný hráč)
3:0
4.Nedělní amatérský turnaj
Muška st. Milan (BC Hradec Králové)
3:1
4.Nedělní amatérský turnaj
Murka Bohumil (BC Hradec Králové)
3:0
Vánoční turnaj dvojic
Hamáček Jaroslav (BC ROYAL Jihlava)
2:5
Vánoční turnaj dvojic
Šindelář Pavel (BC Hradec Králové)
5:3
3. Nedělní amatérský turnaj
Javůrek ml. Michal (MPC Pardubice)
3:0
3. Nedělní amatérský turnaj
Muška st. Milan (BC Hradec Králové)
3:2
3. Nedělní amatérský turnaj
Špačková Jana (neregistrovaný hráč)
3:0
5. Nedělní amatérský turnaj
Muška st. Milan (BC Hradec Králové)
0:3
5. Nedělní amatérský turnaj
Muška Ivo (BC Hradec Králové)
4:2
5. Nedělní amatérský turnaj
Ladislav Slach (neregistrovaný hráč)
4:0
5. Nedělní amatérský turnaj
Klimeš Jiří (BC Hradec Králové)
4:0
3. Nedělní amatérský turnaj
Červenka ml. Josef (MPC Pardubice)
1:3
3. Nedělní amatérský turnaj
Hendrych Lukáš (BC Hradec Králové)
3:0
3. Nedělní amatérský turnaj
Eppich Martin (BC Hradec Králové)
3:1
3. Nedělní amatérský turnaj
Červenka ml. Josef (MPC Pardubice)
2:3
2. Nedělní amatérský turnaj
Muška Ivo (BC Hradec Králové)
1:3
2. Nedělní amatérský turnaj
Muška st. Milan (BC Hradec Králové)
3:1
2. Nedělní amatérský turnaj
Červinka Filip (neregistrovaný hráč)
2:3
4. prázdninová desítka
Tužil Pavel (MPC Pardubice)
1:4
4. prázdninová desítka
Vratišovský Filip (MPC Pardubice)
4:2
4. prázdninová desítka
Švestka Martin (MPC Pardubice)
1:4
4. prázdninová desítka
Diviš Pavel (MPC Pardubice)
4:2
4. prázdninová desítka
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
4:2
36. čtvrteční devítka
Musil Radek (MPC Pardubice)
4:2
36. čtvrteční devítka
Tamele Petr (MPC Pardubice)
4:0
36. čtvrteční devítka
Šrámková Alenka (neregistrovaný hráč)
3:4
dalsi test
Borkovec Míla (Casablanca Tábor)
0:0
dalsi test
Beránek Luboš (MPC Pardubice)
0:0
dalsi test
Blaško Tomáš (3.BC Lavos Bratislava)
0:0
test tabulek #2
Čupalka Vladimír (K8 Trenčín)
0:4
test tabulek #2
Borkovec Míla (Casablanca Tábor)
4:0
test tabulek #2
Čupalka Vladimír (K8 Trenčín)
0:4
test tabulek #2
Červenka ml. Josef (MPC Pardubice)
4:0
test tabulek #2
Čihař Radek (neregistrovaný hráč)
0:4
test tabulek
Erös Dávid (BC Řípská Praha)
3:4
test tabulek
Čermín Tomáš (SK Billard Centrum Praha)
4:3
test tabulek
Ďurači Michal (POINT Trenčín)
4:1
test tabulek
Gereg Marek (Horses Prešov)
4:1
test tabulek
Beran Ondra (MPC Pardubice)
4:0
test tabulek
Blaho Peter (Zvolen)
4:0
test tabulek
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
4:1
test tabulek
Dvořák Karel (BC ROYAL Jihlava)
4:1
test tabulek
Darius František (MPC Pardubice)
4:0
test tabulek
Beránek Luboš (MPC Pardubice)
4:0
test tabulek
Erös Dávid (BC Řípská Praha)
4:3
test tabulek
Beleš Pavol (BC Balabuška Praha)
4:0
test tabulek
Dvořáček Jiří (MPC Pardubice)
4:0
test doncuk cup
Dvořáček Jiří (MPC Pardubice)
0:0
30. čtvrteční devítka
Elis Tomáš (MPC Pardubice)
4:1
30. čtvrteční devítka
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
4:1
30. čtvrteční devítka
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
4:1
30. čtvrteční devítka
Šrámek Ondra (neregistrovaný hráč)
4:2
30. čtvrteční devítka
Vondráček Petr (MPC Pardubice)
4:0
30. čtvrteční devítka
Michálek Petr (MPC Pardubice)
4:1
30. čtvrteční devítka
Klimeš Jiří (BC Hradec Králové)
4:0
30. čtvrteční devítka
Šrámková Alenka (neregistrovaný hráč)
4:0
30. čtvrteční devítka
Šrámek Ondra (neregistrovaný hráč)
1:4
30. čtvrteční devítka
Dvořáček Jiří (MPC Pardubice)
4:1
22. čtvrteční devítka
Žalman David (MPC Pardubice)
2:4
22. čtvrteční devítka
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
4:1
22. čtvrteční devítka
Beran Ondra (MPC Pardubice)
4:1
22. čtvrteční devítka
Diviš Jan (MPC Pardubice)
4:3
22. čtvrteční devítka
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
4:2
22. čtvrteční devítka
Elis Tomáš (MPC Pardubice)
4:1
22. čtvrteční devítka
Vratišovský Filip (MPC Pardubice)
4:2
17. čtvrteční devítka
Hrnčíř Štěpán (neregistrovaný hráč)
4:2
17. čtvrteční devítka
Novák Michal (neregistrovaný hráč)
4:1
17. čtvrteční devítka
Divousová Markéta (MPC Pardubice)
4:1