CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Matula Štěpán (neregistrovaný hráč)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (54)
Přehled
Celkem za zápasy
25:29
Cekové skóre
145:155
Turnaj
Soupeř
Výsledek
Test 192/64
Pokrývka Daniel (SK Billard Centrum Praha)
0:5
Test 192/64
Kůs Erik (SMÍCHOFF Billiard Club)
0:5
Test 192/64
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
5:0
Test 192/32
Holoubek Petr (SK Billard Centrum Praha)
0:5
Test 192/32
Dvořák Karel (BC ROYAL Jihlava)
5:0
Test 192/32
Šindelář Pavel (BC Hradec Králové)
5:0
Test 192/32
Šena Vladimír (DELTA Billiard Brno)
5:0
Test 192/32
Vladyka Robin (Harlequin Praha)
0:5
26. čtvrteční devítka
Téra Matouš (BC Hradec Králové)
2:4
26. čtvrteční devítka
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
3:4
21. čtvrteční devítka
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
2:4
21. čtvrteční devítka
Hořeňovský Martin (MPC Pardubice)
4:3
21. čtvrteční devítka
Vondrák Jakub (MPC Pardubice)
0:4
21. čtvrteční devítka
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
4:3
19. čtvrteční devítka
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
2:4
19. čtvrteční devítka
Elis Tomáš (MPC Pardubice)
4:2
19. čtvrteční devítka
Téra Matouš (BC Hradec Králové)
4:1
19. čtvrteční devítka
Michálek Petr (MPC Pardubice)
2:4
12. čtvrteřní devítka
Vondráček Petr (MPC Pardubice)
2:4
12. čtvrteřní devítka
Divousová Markéta (MPC Pardubice)
4:3
12. čtvrteřní devítka
Diviš Pavel (MPC Pardubice)
1:4
test 16 tabulek / KO32
Lisík Zdenko (Alpia Martin)
0:4
test 16 tabulek / KO32
Kořínek Aleš (neregistrovaný hráč)
4:0
test 16 tabulek / KO32
Kaslová Květa (BC Příchovice)
4:1
test 16 tabulek / KO32
Svoboda Daniel (neregistrovaný hráč)
4:1
test 16 tabulek / KO32
Paťava Tomáš (neregistrovaný hráč)
4:1
2. čtvrteční devítka
Klimeš Jiří (BC Hradec Králové)
1:4
2. čtvrteční devítka
Vykoukalová Tereza (DELTA Billiard Brno)
4:0
2. čtvrteční devítka
Michálek Petr (MPC Pardubice)
4:2
2. čtvrteční devítka
Skohoutil Jiří (MPC Pardubice)
0:4
Dončuk Cup 2013
Diviš Jan (MPC Pardubice)
1:4
Dončuk Cup 2013
Javůrek Jan (MPC Pardubice)
4:3
Dončuk Cup 2013
Mikulecký Petr (MPC Pardubice)
4:1
Dončuk Cup 2013
Suchánek Jan (Casablanca Tábor)
0:4
Dončuk Cup 2013
Písková Michaela (BC Příchovice)
4:0
21. čtvrteční devítka
Kapitančik Marcel (MPC Pardubice)
3:4
21. čtvrteční devítka
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
1:4
13. čtvrteční devítka
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
3:4
13. čtvrteční devítka
Vondráček Petr (MPC Pardubice)
1:4
11. čtveteční devítka
Beran Ondra (MPC Pardubice)
1:4
11. čtveteční devítka
Vondrák Jakub (MPC Pardubice)
3:4
10. čtvrteční devítka
Elis Tomáš (MPC Pardubice)
1:4
10. čtvrteční devítka
Jadrný Roman (MPC Pardubice)
2:4
10. čtvrteční devítka
Balán Martin (MPC Pardubice)
4:2
10. čtvrteční devítka
Dostál Šimon (MPC Pardubice)
4:3
9. čtvrteční devítka
Švestka Martin (MPC Pardubice)
2:4
9. čtvrteční devítka
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
4:2
9. čtvrteční devítka
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
4:0
9. čtvrteční devítka
Javůrek Jan (MPC Pardubice)
3:4
9. čtvrteční devítka
Vratišovský Filip (MPC Pardubice)
4:1
3. čtvrteční devítka 20.9.2012
Krátký Petr (MPC Pardubice)
2:4
3. čtvrteční devítka 20.9.2012
Vondrák Jakub (MPC Pardubice)
4:3
3. čtvrteční devítka 20.9.2012
Balán Martin (MPC Pardubice)
4:3
3. čtvrteční devítka 20.9.2012
Kněžourek Martin (neregistrovaný hráč)
3:4