CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Brašeň Martin (Kremel Dolný Kubín)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (43)
Přehled
Celkem za zápasy
10:33
Cekové skóre
128:200
Turnaj
Soupeř
Výsledek
Test 128/64
Balan Arivukkannan (DELTA Billiard Brno)
0:5
Test 128/64
Adam Abrahámek (neregistrovaný hráč)
0:5
Test 128/32
Bąk Tomasz (Square Kraków)
0:5
Test 128/32
Brancuský Petr st. (MPC Pardubice)
5:0
Test 128/32
Al-Tamimi Zaid (Snooker Neratovice)
5:0
Test 128/32
Benvenuto Antonio (N/A)
5:0
Test 128/32
Abonyi István (Pirat SE)
0:5
2.liga Východ
Hudák Štefan (Horses Prešov)
0:0
2.liga Východ
Vojs Ladislav (Horses Prešov)
0:0
2.liga Východ
Sýkora František (SARIN Prešov)
0:0
2.liga Východ
Maro Martin (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)
8:5
2.liga Východ
Majerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)
8:9
2.liga Východ
Havlíček Michal (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)
7:2
2.liga Východ
Lang Daniel (Aréna Ružomberok)
0:0
2.liga Východ
Berko Jaroslav (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)
0:0
2.liga Východ
Korba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)
0:0
2.liga Východ
Pillár Pavol (BK 14 LUCAS ART Bardejov)
7:8
2.liga Východ
Malaník František (BK 14 LUCASART Kurima)
9:0
2.liga Východ
Malaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)
4:7
2.liga Východ
Král Karol (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)
4:8
2.liga Východ
Lukács Zoltán (MŠK Biliart Moldava nad Bodvou)
7:9
2.liga Východ
Keler Peter (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)
7:3
2.liga Východ
Lehotský Ľubomír (BK ARENA Ružomberok)
0:0
2.liga Východ
Trnovec Patrik (ALPIA Ružomberok)
0:0
2.liga Východ
Murín Michal (ALPIA Ružomberok)
0:0
2.liga Východ
Vojs Ladislav (Horses Prešov)
0:8
2.liga Východ
Hudák Štefan (Horses Prešov)
0:9
2.liga Východ
Sýkora František (SARIN Prešov)
0:7
2.liga Východ
Maro Martin (PLAY CLUB LM "C" Liptovský Mikuláš)
8:6
2.liga Východ
Majerčík Rudolf (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)
4:9
2.liga Východ
Lupták Ján (PLAY CLUB LM "B" Liptovský Mikuláš)
7:1
2.liga Východ
Berko Jaroslav (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)
0:8
2.liga Východ
Lang Daniel (Aréna Ružomberok)
0:9
2.liga Východ
Korba Tomáš (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)
0:7
2.liga Východ
Malaník František (BK 14 LUCASART Kurima)
0:8
2.liga Východ
Malaník Filip (BK 14 LUCASART Kurima)
0:9
2.liga Východ
Pilár Pavol (BK HERSTEK Bardejov)
0:7
2.liga Východ
Tamáši Ľuboš (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)
8:1
2.liga Východ
Lukács Zoltán (MŠK Biliart Moldava nad Bodvou)
8:9
2.liga Východ
Král Karol (PLAY CLUB LM "A" Liptovský Mikuláš)
5:7
2.liga Východ
Trnovec Patrik (ALPIA Ružomberok)
6:8
2.liga Východ
Lehotský Ľubomír (BK ARENA Ružomberok)
6:9
2.liga Východ
Murín Michal (ALPIA Ružomberok)
0:7