CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Lisík Dean (Alpia Martin)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (113)
Přehled
Celkem za zápasy
56:57
Cekové skóre
407:583
Turnaj
Soupeř
Výsledek
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
1:5
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Malina Marko (ŠK OKO Senica)
5:1
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Škulec Adam (Horses Prešov)
5:2
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Kutálek Kevin (ŠK OKO Senica)
5:3
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
4:3
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Škulec Adam (Horses Prešov)
1:4
ČSR POHÁR
Hajdúch Michal (ŠBK Komárno)
3:7
ČSR POHÁR
Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)
4:5
ČSR POHÁR
Mičega Michal (POINT Trenčín)
5:0
ČSR POHÁR
Zurek Martin (BK Pool Star Topoľčany)
5:4
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
2:6
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Vágai Jozef (SBiZ)
6:4
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Babinec Daniel (Trnava)
5:4
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Gajanec Martin (BK Družba Trnava)
0:6
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Petrák Matúš (ŠK OKO Senica)
6:2
10. CHALLENGE TOUR - POINT TRENČÍN 1.KOLO
Jakubík Lukáš (SBiZ)
4:6
10. CHALLENGE TOUR - POINT TRENČÍN 1.KOLO
Mrázik Julián (POINT Trenčín)
5:3
10. CHALLENGE TOUR - POINT TRENČÍN 1.KOLO
Vašátko Róbert (ALPIA Ružomberok)
5:2
10. CHALLENGE TOUR - POINT TRENČÍN 1.KOLO
Kasenčák Jaroslav (POINT Trenčín)
5:1
10. CHALLENGE TOUR - POINT TRENČÍN 1.KOLO
Kováč Adam (POINT Trenčín)
5:3
10. CHALLENGE TOUR - POINT TRENČÍN 1.KOLO
Kurta Matej (TEAM NORTH Žilina)
3:6
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Škulec Adam (Horses Prešov)
3:5
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Szunyog Natália (BiliDart Haniska)
4:1
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Říha Matyáš (MPC Pardubice)
3:4
SLOVENSKÝ POHÁR - 2.KOLO
Kuník Martin (Dragons Trenčín)
0:5
SLOVENSKÝ POHÁR - 2.KOLO
Křenek Adam (Neregistrovaný)
5:1
SLOVENSKÝ POHÁR - 2.KOLO
Vanya Patrik (POINT Trenčín)
4:6
SLOVENSKÝ POHÁR - 1.KOLO
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
4:5
SLOVENSKÝ POHÁR - 1.KOLO
Šarmír Juraj (neregistrovaný hráč)
2:6
Štefanský turnaj 9-ball
Lisík Jozef (Alpia Martin)
1:5
Štefanský turnaj 9-ball
Melec Patrik (ALPIA Ružomberok)
4:6
Štefanský turnaj 9-ball
Blaško Rastislav (POINT Trenčín)
6:4
GALAVEČER - NOČNÝ TURNAJ JEDNOTLIVCOV
Lisík Zdenko (Alpia Martin)
4:5
GALAVEČER - NOČNÝ TURNAJ JEDNOTLIVCOV
Köles Balázs (ŠBK Komárno)
2:5
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
3:6
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
5:4
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
5:1
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Kutálek Kevin (ŠK OKO Senica)
4:0
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Ferko Peter (ŠK OKO Senica)
4:1
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
4:2
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Potaš Max (Alpia Martin)
4:2
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
3:4
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
4:3
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Bederka Rastislav (ŠK OKO Senica)
1:0
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
1:0
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Kutálek Kevin (ŠK OKO Senica)
1:0
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI HRA Č.10 - BarOko Senica
Szunyog Natália (BiliDart Haniska)
3:1
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI HRA Č.10 - BarOko Senica
Petrák Matúš (ŠK OKO Senica)
3:0
CHALLENGE TOUR 09 - 3.KOLO HRA Č.9 - POINT TRENČÍN
Kohútka Pavol (POINT Trenčín)
1:6
CHALLENGE TOUR 09 - 3.KOLO HRA Č.9 - POINT TRENČÍN
Vanya Patrik (POINT Trenčín)
6:2
CHALLENGE TOUR 09 - 3.KOLO HRA Č.9 - POINT TRENČÍN
Kováč Adam (POINT Trenčín)
6:5
CHALLENGE TOUR 09 - 3.KOLO HRA Č.9 - POINT TRENČÍN
Potaš Max (Alpia Martin)
6:3
CHALLENGE TOUR 09 - 3.KOLO HRA Č.9 - POINT TRENČÍN
Psota Peter (POINT Trenčín)
5:6
CHALLENGE TOUR 09 - 3.KOLO HRA Č.9 - POINT TRENČÍN
Kalaba Jozef (POINT Trenčín)
6:3
SLOVENSKÝ POHÁR 5.KOLO - POINT TRENČÍN
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
0:5
SLOVENSKÝ POHÁR 5.KOLO - POINT TRENČÍN
Harvanec Jozef (ALPIA Ružomberok)
2:6
Scotch Doubles Pardubice STABEDO Open 2022
Žalman David (MPC Pardubice)
0:3
Scotch Doubles Pardubice STABEDO Open 2022
Lukáč Filip (DELTA Billiard Brno)
3:1
Scotch Doubles Pardubice STABEDO Open 2022
Brázdil Marián (BK MANILA Topoľčany)
1:3
Scotch Doubles Pardubice STABEDO Open 2022
Zureková Anna (BK Pool Star Topoľčany)
3:1
Scotch Doubles Pardubice STABEDO Open 2022
Bazar Munkhjargal (N/A)
3:1
8. Pardubice STABEDO Open
Vimr Jan (DELTA Billiard Brno)
0:5
8. Pardubice STABEDO Open
Szabó Kristián (BK MANILA Topoľčany)
2:5
8. Pardubice STABEDO Open
Paťcha Robert (1. BC Děčín)
3:5
8. Pardubice STABEDO Open
Hamáček Jaroslav (BC ROYAL Jihlava)
5:4
8. Pardubice STABEDO Open
Hamáček Dominik (BC ROYAL Jihlava)
0:5
8. Pardubice STABEDO Open
Brzękowski Arkadiusz (Academy Billiard Rokietnica)
1:5
9ball - Pardubice STABEDO Open 2023
Galuška Martin (DELTA Billiard Brno)
1:4
9ball - Pardubice STABEDO Open 2023
Övermark Eevertti (N/A)
2:4
9ball - Pardubice STABEDO Open 2023
Zureková Anna (BK Pool Star Topoľčany)
4:1
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
2:5
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Malina Marko (ŠK OKO Senica)
5:0
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
4:0
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Kováč Adam (POINT Trenčín)
4:3
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
2:4
Slovenský pohár 4.kolo - GALAXIA Bratislava
Lisík Zdenko (Alpia Martin)
4:5
Slovenský pohár 4.kolo - GALAXIA Bratislava
Krupčík ml. Peter (ŠK OKO Senica)
5:4
Slovenský pohár 4.kolo - GALAXIA Bratislava
Mrva Milan (Horses Prešov)
2:5
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
2:5
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
4:0
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Behul Matej (POINT Trenčín)
4:1
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
3:4
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 –ARENA Ružomberok
Pastula Martin (Horses Prešov)
2:5
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 –ARENA Ružomberok
Kováč Lukáš (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)
1:5
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 –ARENA Ružomberok
Lisík Zdenko (Alpia Martin)
5:4
Boe Loosers tournament 9ball SKO
Tichý Jaroslav (BC Řípská Praha)
1:5
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA MUŽOV – 14/1
Konárik Marcel (1.BC Lavos Bratislava)
40:100
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA MUŽOV – 14/1
Domján Zsolt (POINT Trenčín)
21:100
JUNIOR CUP 2.KOLO hra č.9 - POINT Trenčín
Kováč Adam (POINT Trenčín)
2:5
JUNIOR CUP 2.KOLO hra č.9 - POINT Trenčín
Skokan Vašek (MPC Pardubice)
5:2
JUNIOR CUP 2.KOLO hra č.9 - POINT Trenčín
Potaš Max (Alpia Martin)
4:1
JUNIOR CUP 2.KOLO hra č.9 - POINT Trenčín
Skokan Vojtěch (MPC Pardubice)
4:1
Slovenský pohár II.kolo hra č.9 – POINT
Lisík Jozef (Alpia Martin)
4:5
Slovenský pohár II.kolo hra č.9 – POINT
Samochin Michal (BREAK N RUN Kolárovo)
0:5
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
3:5
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
5:1
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
1:5
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Behul Matej (POINT Trenčín)
5:0
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Kováč Adam (POINT Trenčín)
5:1
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
5:2
SP 6.kolo
Lehotský Ľubomír (BK ARENA Ružomberok)
1:6
SP 6.kolo
Lang Daniel (Aréna Ružomberok)
0:6
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 – GALAXIA Bratislava
Brázdil Marián (BK MANILA Topoľčany)
0:6
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 – GALAXIA Bratislava
Krisztián Kovács (SBiZ)
0:6
Junior POINT cup do 16 rokov
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
4:1
Junior POINT cup do 16 rokov
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
3:1
Junior POINT cup do 16 rokov
Horný Michael (POINT Trenčín)
3:2
Junior POINT cup do 16 rokov
Behul Matej (POINT Trenčín)
3:0
Junior POINT cup do 16 rokov
Horný Michael (POINT Trenčín)
3:1
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok
Hámor Roman (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)
1:6
Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok
Vašátko Róbert (ALPIA Ružomberok)
0:6
SLOVENSKÝ POHÁR 3.KOLO
Macho Peter (BILIARD CLUB 6 Trnava)
4:6
SLOVENSKÝ POHÁR 3.KOLO
Koniar Jakub (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)
0:6