Počítadla

Leitman Peter (PATRIOTI Kanianka)

Nalezené zápasy (77)

Přehled
Celkem za zápasy40:37
Cekové skóre555:532
TurnajSoupeřVýsledek
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 ARENA RužomberokKis Martin (BK Družba Trnava)5:6
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 ARENA RužomberokJaník Adam (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)6:4
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 ARENA RužomberokLang Daniel (M20) (BK ARENA Ružomberok)6:4
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 ARENA RužomberokLučanský Lukáš (M20) (PREDATORS ARÉNA Ružomberok)6:2
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)2:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)5:4
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaHonz Branislav (M20) (BBM Malacky)5:2
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaFekete Lukáš (M20) (BBM Malacky)5:2
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaTarina Vladimír (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)1:6
Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 - LAVOS BratislavaKassai Csongor (BC LAVOS TETRAHEROES Bratislava)6:1
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 - K8 TrenčínFekete Lukáš (M20) (BBM Malacky)5:6
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 - K8 TrenčínRyba Michal (Historia de la Roja Zvolen)6:5
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 - K8 TrenčínScodinu Giacomo (M20) (POINT Trenčín)5:6
Vianočný turnaj hra č.9Husák Richard (POINT Trenčín)2:5
Vianočný turnaj hra č.9Konárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)1:6
Vianočný turnaj hra č.9Zurek Martin (M20) (BK Pool Star Topoľčany)6:1
Vianočný turnaj hra č.9Scodinu Giacomo (M20) (POINT Trenčín)6:4
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínScodinu Mattia (POINT Trenčín)5:6
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínSedmík Roman (POINT Trenčín)6:4
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínLang Daniel (M20) (BK ARENA Ružomberok)6:4
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínPsota Peter (POINT Trenčín)6:3
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínIgaz Matej (POINT Trenčín)6:1
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínScodinu Giacomo (M20) (POINT Trenčín)6:4
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínRoško Miroslav (POINT Trenčín)6:3
Challenge Tour 04 1.kolo hra č.9 K8 TrenčínPsota Peter (POINT Trenčín)5:6
2.liga "B"Michal Jozef (BK ROYAL ADMIRAL Topoľčany)8:3
2.liga "B"Vančo Marek (BK ROYAL ADMIRAL Topoľčany)6:9
2.liga "B"Rybanský Miloš (BK TRISTANPRESS Topoľčany)7:0
2.liga "B"Lauko Vladimír (STATKÁRI Ružomberok)8:3
2.liga "B"Jamriška Jakub (SBiZ)9:4
2.liga "B"Kmeť Tomáš (STATKÁRI Ružomberok)7:2
Extraliga Petrovics Zoltán (ŠBK Komárno)0:8
Extraliga Köles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)5:9
Extraliga Polách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)3:7
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)2:6
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínRozenberg Martin (K8 KUFERO TNZ)6:1
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínKrajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)6:2
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínKoniar Jakub (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)6:7
Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 K8 TrenčínVáclavek Karol (M20) (BK B Žairčan Žiar nad Hronom)7:2
ExtraligaKlobučník Milan (1.BC Lavos Bratislava)8:0
ExtraligaMakovický Milan (2.BC Lavos Bratislava)9:0
ExtraligaKonárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)7:0
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínKubán Michal (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)2:6
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínHolakovský Štefan (2.BC Lavos Bratislava)6:0
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)4:7
Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 K8 TrenčínKuník Martin (POINT Trenčín)7:2
Majstrovstvá SR hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokMažári Branislav (Banská Bystrica)3:5
Majstrovstvá SR hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokPotaš Marek (M20) (Alpia Martin)5:3
Majstrovstvá SR hra č.10 Koktail Bar Aréna RužomberokSekan Radovan (M20) (BK ARENA Ružomberok)3:6
Majstrovstvá SR hra č.8 TrenčínHajdúch Michal (ŠBK Komárno)1:5
Majstrovstvá SR hra č.8 TrenčínScodinu Mattia (POINT Trenčín)4:6
Majstrovstvá Slovenska hra č.14/1 nekonečnáKrovina Tomáš (M20) (INTERNACIONÁLI Kanianka)59:65
Majstrovstvá Slovenska hra č.14/1 nekonečnáLisík Jozef (M20) (Alpia Martin)30:75
Majstrovstvá Slovenska hra č.14/1 nekonečnáKoniar Jakub (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)75:47
ExtraligaFuka Michal (M20) (1.BC Lavos Bratislava)6:8
ExtraligaLatika Róbert (1.BC Lavos Bratislava)8:9
ExtraligaLatika Tomáš (1.BC Lavos Bratislava)3:7
ExtraligaPolách Jaroslav (M20) (ŠBK Komárno)0:8
ExtraligaHajdúch Michal (ŠBK Komárno)0:9
ExtraligaKöles Balázs (M20) (ŠBK Komárno)0:7
ExtraligaPotaš Marek (M20) (Alpia Martin)7:8
ExtraligaDaubner René (Alpia Martin)8:9
ExtraligaLisík Jozef (M20) (Alpia Martin)4:7
ExtraligaStruhár Stanislav (2.BC Lavos Bratislava)5:8
ExtraligaKoniar Jakub (M20) (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)8:9
ExtraligaKlobučník Milan (1.BC Lavos Bratislava)4:7
ExtraligaNedešovský Karol (ŠBK Komárno)8:7
ExtraligaRozenberg Martin (K8 KUFERO TNZ)9:7
ExtraligaĎuriš Peter (Mexx Biliard Club Nové Zámky)7:1
ExtraligaLegerský Tomáš (M20) (BK ARENA Ružomberok)8:3
ExtraligaPriesol Michal (M20) (BK ARENA Ružomberok)9:5
ExtraligaBorový Daniel (Aréna Ružomberok)7:3
Majstrovstvá SR hra č.9 Ružomberok 1.12.13Konárik Marcel (M20) (1.BC Lavos Bratislava)4:6
Majstrovstvá SR hra č.9 Ružomberok 1.12.13Latika Róbert (1.BC Lavos Bratislava)6:2
Majstrovstvá SR hra č.9 Ružomberok 1.12.13Veis Branislav (BK Žiar nad hronom)6:2
Majstrovstvá SR hra č.9 Ružomberok 1.12.13Priesol Michal (M20) (BK ARENA Ružomberok)4:7
Majstrovstvá SR hra č.9 Ružomberok 1.12.13Hutár Adrián (3.BC Lavos Bratislava)7:2