CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Balaj Miloš (POINT Trenčín)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (93)
Přehled
Celkem za zápasy
37:56
Cekové skóre
185:232
Turnaj
Soupeř
Výsledek
TDP 3.kolo Hra č.8
Psota Peter (POINT Trenčín)
1:3
TDP 3.kolo Hra č.8
Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)
3:1
TDP 3.kolo Hra č.8
Kalaba Jozef (POINT Trenčín)
3:1
TDP 3.kolo Hra č.8
Kuník Martin (Dragons Trenčín)
1:3
TDP 3.kolo Hra č.8
Bobola Alexander (POINT Trenčín)
3:0
TDP 17.kolo
Čertík Roman (BK Kanianka)
0:3
TDP 17.kolo
Vanya Patrik (POINT Trenčín)
0:3
TDP 17.kolo
Kuník Martin (Dragons Trenčín)
3:2
TDP 17.kolo
Guliš Samuel (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)
3:0
Vianočný turnaj hra č.9 K8 Trenčín
Scodinu Mattia (Dragons Trenčín)
4:5
Vianočný turnaj hra č.9 K8 Trenčín
Kollár Tomáš (POINT Trenčín)
4:6
Tour de pool hra č.8
Tomša Martin (POINT Trenčín)
1:3
Tour de pool hra č.8
Roško Miroslav (POINT Trenčín)
3:1
Tour de pool hra č.8
Porubský Jozef (POINT Trenčín)
3:0
Tour de pool hra č.8
Igaz Jozef (POINT Trenčín)
1:3
Tour de pool hra č.8
Sadloň Denis (POINT Trenčín)
3:1
Tour de pool 8.kolo hra č.8
Porubský Jozef (POINT Trenčín)
0:3
Tour de pool 8.kolo hra č.8
Kundrák Ján (POINT Trenčín)
2:3
Tour de pool 1.kolo hra č.9
Krajíček Peter (POINT Trenčín)
1:3
Tour de pool 1.kolo hra č.9
Sadloň Denis (POINT Trenčín)
0:3
Vianočný turnaj hra č.9
Tomša Martin (POINT Trenčín)
1:5
Vianočný turnaj hra č.9
Krovina Tomáš (BK Kanianka)
4:6
Tour de pool 51.kolo hra č. 10
Igaz Matej (POINT Trenčín)
1:3
Tour de pool 51.kolo hra č. 10
Čupalka Vladimír (K8 Trenčín)
3:0
Tour de pool 51.kolo hra č. 10
Kollár Tomáš (POINT Trenčín)
1:3
Tour de pool 49. kolo hra č. 8
Igaz Matej (POINT Trenčín)
0:3
Tour de pool 49. kolo hra č. 8
Igaz Matej (POINT Trenčín)
2:3
Tour de pool 49. kolo hra č. 8
Kohútka Pavol (POINT Trenčín)
3:0
Tour de pool 48. kolo hra č. 10
Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)
2:3
Tour de pool 48. kolo hra č. 10
Scodinu Mattia (Dragons Trenčín)
0:3
Tour de pool 39.kolo hra č. 10
Scodinu Giacomo (POINT Trenčín)
0:3
Tour de pool 39.kolo hra č. 10
Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)
3:0
Tour de pool 39.kolo hra č. 10
Igaz Matej (POINT Trenčín)
1:3
Tour de pool 38.kolo hra č.9
Kundrák Ján (POINT Trenčín)
0:3
Tour de pool 38.kolo hra č.9
Gubiš Ľudovít (OZBK Galanta)
1:3
Test 192/64
Diviš Pavel (MPC Pardubice)
0:5
Test 192/64
Mokrousov Mykola (SK Billard Centrum Praha)
5:0
Test 192/64
Balán Martin (MPC Pardubice)
5:0
Test 192/64
Šrámek Ondra (neregistrovaný hráč)
5:0
Test 192/64
Mikulecký Jiří (MPC Pardubice)
5:0
Test 192/32
Patzák Tomáš (MPC Pardubice)
0:5
Test 192/32
Škop Jan (neregistrovaný hráč)
5:0
Test 192/32
Vágner Patrik (neregistrovaný hráč)
0:5
Test 128/64
Borbás Bertold (Zalaegerszegi BSE)
0:5
Test 128/64
Borový Daniel (Aréna Ružomberok)
5:0
Test 128/64
Blaško Tomáš (3.BC Lavos Bratislava)
0:5
Test 128/32
Berko Jaroslav (1.BC Mostel Liptovský Hrádok)
0:5
Test 128/32
Barcal Tomáš (MPC Pardubice)
0:5
Test 128/32
Beňo Jozef (BK Pool Star Topoľčany)
5:0
Tour de pool 19.kolo 8.5.2014 K8 Trenčín
Nečas Tomáš (ŠK OKO Senica)
1:3
Tour de pool 19.kolo 8.5.2014 K8 Trenčín
Kalaba Jozef (POINT Trenčín)
2:3
Tour de pool 16. kolo 17.4.2014
Bečár Štefan (K8 Trenčín)
2:3
Tour de pool 16. kolo 17.4.2014
Hladký Sebastian (K8 KINGS Trenčín)
2:3
Tour de pool 16. kolo 17.4.2014
Igaz Matej (POINT Trenčín)
3:2
Senior cup 3.kolo 6.4.14 K8 Trenčín
Antoška Vladimír (BK Žiar nad hronom)
0:6
Senior cup 3.kolo 6.4.14 K8 Trenčín
Dzurilla Peter (POINT Trenčín)
0:7
Tour de pool 14.kolo 3.4.2014
Krajčovic Lukáš (Lavos Old Scool Bratislava)
0:3
Tour de pool 14.kolo 3.4.2014
Keby Prišiel Niekto (neregistrovaný hráč)
3:0
Tour de pool 14.kolo 3.4.2014
Tomša Martin (POINT Trenčín)
1:3
Tour de pool 8.kolo 20.2.2014
Kuník Martin (Dragons Trenčín)
2:3
Tour de pool 8.kolo 20.2.2014
Minárik Peter (K8 Trenčín)
3:0
Tour de pool 8.kolo 20.2.2014
Sedmík Roman (POINT Trenčín)
0:3
Tour de pool 8.kolo 20.2.2014
Igaz Matej (POINT Trenčín)
3:0
Tour de pool 4.kolo 23.1.14
Scodinu Mattia (Dragons Trenčín)
1:4
Tour de pool 4.kolo 23.1.14
Farkaš Matúš (POINT Trenčín)
3:0
Tour de pool 4.kolo 23.1.14
Bulko Branislav (K8 Trenčín)
3:1
Tour de pool 4.kolo 23.1.14
Kluka Pavol (POINT Trenčín)
3:2
Tour de pool 4.kolo 23.1.14
Štěpánek Martin (K8 Trenčín)
1:3
Tour de pool 3.kolo 16.1.2014
Kuník Martin (Dragons Trenčín)
2:4
Tour de pool 3.kolo 16.1.2014
Kalaba Jozef (POINT Trenčín)
3:1
Tour de pool 3.kolo 16.1.2014
Kundrák Ján (POINT Trenčín)
3:1
Tour de pool 3.kolo 16.1.2014
Macháč Daro (neregistrovaný hráč)
3:0
Tour de pool 3.kolo 16.1.2014
Kuník Martin (Dragons Trenčín)
2:3
Tour de pool 3.kolo 16.1.2014
Igazová Ľudmila (POINT Trenčín)
3:0
Turnaj5
Strádal Jan (SMÍCHOFF Billiard Club)
0:7
Turnaj5
Mašek Pavel (SK Billard Centrum Praha)
0:7
Turnaj5
Horný Martin (K8 Trenčín)
7:0
Tour de pool 2.kolo 9.1.2014
Tomša Martin (POINT Trenčín)
1:3
Tour de pool 2.kolo 9.1.2014
Husák Richard (POINT Trenčín)
1:3
Tour de pool 1.kolo 2.1.2014
Rezerva Štefan (K8 Trenčín)
1:3
Tour de pool 1.kolo 2.1.2014
Illáš Zdeno (K8 Trenčín)
3:0
Tour de pool 1.kolo 2.1.2014
Nováková Andrea (POINT Trenčín)
0:3
Tour de pool 50.kolo 12.12.13
Balcár František (POINT Trenčín)
0:4
Tour de pool 50.kolo 12.12.13
Kohútka Pavol (POINT Trenčín)
3:2
Tour de pool 50.kolo 12.12.13
Mikuška Peter (POINT RAIDERS Trenčín)
3:0
Tour de pool 50.kolo 12.12.13
Igaz Jozef (POINT Trenčín)
3:0
Tour de pool 50.kolo 12.12.13
Igaz Matej (POINT Trenčín)
0:3
Senior cup 4.kolo
Sedmík Roman (POINT Trenčín)
0:0
Senior cup 2013
Kavan Petr (Casablanca Tábor)
2:5
Senior cup 2013
Urban Vladimír (DUNS Benátky nad Jizerou)
5:2
Senior cup 2013
Hromádka Ivan (Banská Bystrica)
5:1
Senior cup 2013
Suchánek Jan (Casablanca Tábor)
0:6
Senior cup 2013
Zaiček Vladimír (BBM Malacky)
6:2