CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Vykoukalová Tereza (DELTA Billiard Brno)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (37)
Přehled
Celkem za zápasy
15:22
Cekové skóre
90:121
Turnaj
Soupeř
Výsledek
Test 192/64
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
0:5
Test 192/64
Dostál Šimon (MPC Pardubice)
0:5
Test 192/64
Beran Ondra (MPC Pardubice)
5:0
Test 192/32
Hořeňovský Jaroslav (MPC Pardubice)
0:5
Test 192/32
Diviš Jan (MPC Pardubice)
5:0
Test 192/32
Misák Petr (DELTA Billiard Brno)
5:0
Test 192/32
Lottring Richard (BC Balabuška Praha)
5:0
Test 192/32
Tužil Pavel (MPC Pardubice)
5:0
Test 192/32
Musil Radek (MPC Pardubice)
5:0
Test 192/32
Šlégr Jan (neregistrovaný hráč)
0:5
Mistr Pardubic 2014 - 8ball
Pospíšil Ondřej (MPC Pardubice)
0:4
Mistr Pardubic 2014 - 8ball
Mokrousov Mykola (SK Billard Centrum Praha)
0:4
Mistr Pardubic 2014 - 8ball
Svoboda Michal (Casablanca Tábor)
4:2
Mistr Pardubic 2014 - 8ball
Hořeňovský Jaroslav (MPC Pardubice)
4:2
O Mistra Pardubic 2014
Vacek Jiří (N/A)
0:4
O Mistra Pardubic 2014
Javůrek Michal (MPC Pardubice)
2:4
O Mistra Pardubic 2014
Vondráček Petr (MPC Pardubice)
0:4
O Mistra Pardubic 2014
Kůs Erik (SMÍCHOFF Billiard Club)
1:4
Turnaj4
Nováková Andrea (POINT Trenčín)
0:7
Turnaj4
Švestka Martin (MPC Pardubice)
0:7
Turnaj4
Valentová Martina (SK Billard Centrum Praha)
7:0
12. Labe cup
Strádal Jan (SMÍCHOFF Billiard Club)
4:5
12. Labe cup
Pospíšil Ondřej (MPC Pardubice)
5:3
12. Labe cup
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
0:5
O Mistra Pardubic 2013
Jelínek Petr (DELTA Billiard Brno)
2:4
O Mistra Pardubic 2013
Pavlů Jiří (SK Billard Centrum Praha)
4:3
O Mistra Pardubic 2013
Komárek Vít (BC ROYAL Jihlava)
3:4
O Mistra Pardubic 2013
Strádal Jan (SMÍCHOFF Billiard Club)
4:3
2. čtvrteční devítka
Matula Štěpán (neregistrovaný hráč)
0:4
2. čtvrteční devítka
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
4:2
2. čtvrteční devítka
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
2:4
Dončuk Cup 2013
Kakrda Miloš (MPC Pardubice)
3:4
Dončuk Cup 2013
Čermín Tomáš (SK Billard Centrum Praha)
0:4
Dončuk Cup 2013
Strádalová Katka (SMÍCHOFF Billiard Club)
4:2
Prales
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
2:5
Prales
Zbořil Jan (MPC Pardubice)
5:2
Prales
Hořeňovský Jaroslav (MPC Pardubice)
0:5